Перейти до змісту

Війна, ч 3 (дай Бог остання й переможна)


Рекомендовані повідомлення

alexvvv, а як ти збираєшся провести мобілізацію коли народ тупо втікає, частина в країну агресора, частина тупо каже "я краще буду "сидіти" аніж піду воювати"?

  • +1 1
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 18,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Більше того, мобілізують тих хто не хоче та переховується, натомість добровольців оточують та роззброюють - то порох молодець :)

  • +1 2
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

alexvvv, а як ти збираєшся провести мобілізацію коли народ тупо втікає, частина в країну агресора, частина тупо каже "я краще буду "сидіти" аніж піду воювати"?

коли хитро посміхатись, солодко брехати по телевізору і чіпляти фейкові шеврони - то дійсно ніяк
  • +1 4
  • -1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось дивна фігня виходить. Порошенкоботи тищу сторінок розказували як нас все в армії добре, як тактично грамотно все відбувається, всьо чікі-піки, а тут раз і нам капєц, всьопропало, нас розточпче відлуння війни і т.д. От не різко якось все помінялось? І чи все зробила влада для того щоб цього не сталось, для перемоги? А якщо б не було волонтерів? Чи хтось бачив би на передовій тепловізори, гарні якісні речі? При любій ситуації, такі пости викладати не можна. Маріуполь, Харків, Одеса вже давно мали бути озброєні позуби, сформована і впроваджена в дію законодавча база для видачі стрілкової зброї населенню. Де це все? Якби Гітлер дав Сталіну рік на підготовку, куди б дійшов Гітлер? А якби Сталін фінам дав рік на підготовку? Тут такої муті в тилу намутилось, що війною вже не прикриєшся. Надіюсь ти добре хоч це розумієш?

  • +1 6
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

alexvvv, добровольці, стали заручником боротьби одного всім відомого олігарха і системи, один не хоче втрачати кишенькову армію перед виборами, яку підтримує народ, а на владу тисне захід з вимогою ліквідувати нелегальні зброїні формування.

  • -1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Lisovic , о да, ообливо мажорам, їм всім повістки виписали :_36::_39:

почитаєш цих мега умних діячів моГучЄго ФБ, і в натурі переконуєшся в ж...живеш(((( 1. найбільш ворог України - це корупція. 2 за рік війни не налагодити масове виробництво противотанкових комплесів(((( **до речі всі папІросНІ фабрики досі працюють також*** 3 зараз масова істерія про те яку ж то форму шити, тут я просто %%%%***, це замість того щоб закупляти тепловізори і ПНБ :_33:

про які птрк йде мова, коли воно навіть армію за рік не забезпечило взуттям.
  • +1 4
  • -1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

romaxa11, зараз не ті часи і не те озброєння яке було в попередніх війнах. Толку з того що людям роздадуть зброю в місті, якщо це місто тупо зрівняють із землею то того як туди увійде ворожа армія. Грозний як приклад.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

alexvvv, добровольці, стали заручником боротьби одного всім відомого олігарха і системи, один не хоче втрачати кишенькову армію перед виборами, яку підтримує народ, а на владу тисне захід з вимогою ліквідувати нелегальні зброїні формування.

а що порох не олігарх - смішно читати. Я зі сторони заходу чую не про наші збройні формування, а про те що наша влада ніхріна не робить.
  • +1 2
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знайомий вон недавно в Авдєєвку приїхав. Видали бронікі 2+ і форму, яка розлазиться... Це ВЖЕ РІК ПРОЙШОВ ,а віз і досі там, де був... Крадуть просто гроші наші можновладці ,й брешут нагло в очі, що це не так. Порох=балабол. Як можна вірити людині, яка говорить одне=а робить інше ?Це треба бути круглим ідіотом, щоб вірити такій людині. Я можу це пояснити тільки одним=відношенням до народу, як до ЛОХІВ, яким можна впарити все... Про яке забезпечення й успішні воєнні діїї можна говорити, коли такий головнокомандувач ?

  • +1 5
  • -1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

romaxa11, зараз не ті часи і не те озброєння яке було в попередніх війнах. Толку з того що людям роздадуть зброю в місті, якщо це місто тупо зрівняють із землею то того як туди увійде ворожа армія. Грозний як приклад.

Грозний невдалий приклад - масштаби не ті. І все одно, якось потім окупантам там ходити треба буде, чи вони розбомблять і заберуться?

Більш схоже, що порох керує так, щоб затягнути конфлікт на роки, щоб голе босе і беззбройне населяння було скуте загрозою війни по руках і ногах і не могло зачіпати цинічну бандеру.

  • +1 5
  • -1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

romaxa11, зараз не ті часи і не те озброєння яке було в попередніх війнах. Толку з того що людям роздадуть зброю в місті, якщо це місто тупо зрівняють із землею то того як туди увійде ворожа армія. Грозний як приклад.

Категорично не погоджуюсь.

Ваш же приклад (Грозний), де не було роздано зброю населенню, нащинкував стільки рузькє фаршу, що, не маючи змоги його захопити, його "рівняли із землею".

Основна "задача" населення із зброєю, на моє тверде переконання, (якщо дійсно починають "рівняти з землею" місто) - відхід в передмістя, околиці і т.д. та активна партизанська війна.

Вкусити можна здоровенний шматок, але основна задача його прожувати, а потім ще й, перепардонююсь, викакати. А коли ходити группами по 4-6 осіб, постійно озираючись, чекаючи пострілу з-під кожного куща, коли після кожної ночі недораховуєшся людей в строю...Так довго не навоюєш.

І ще одне. За Вашою ж логікою, оскільки де-факто по кількості озброєння Україна поступається мацкалям, треба здати їм всі території та міста, які їм заманеться, спротив всеодно марний?

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За Вашою ж логікою, оскільки де-факто по кількості озброєння Україна поступається мацкалям, треба здати їм всі території та міста, які їм заманеться, спротив всеодно марний?

у нього логіка - порох молодець і не треба його зачіпати :)
  • +1 3
  • -1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А кацапи вже міжгалактичною зброєю воюють? Якщо за рік 35 млн. населення не змогло підготуватись до війни, при чому масово ніхто не втікав, то може хтось винуватий? Читаєш що пише Професіонал про нашу армію з середини? Хтось хоч щось за рік в ній поміняв? Та я думаю нікого навіть не звільнили, тільки медальками порозкидалися. Якщо Поршень веде до капітуляції то може ну нафіг того Поршня? А не Україну? Зараз справді щось серйозне намічається і Поршень-сцикло готує психо-моральний фон до свого виправдення. А яке може тій сволоті бути виправдення? Його хтось насилу на президента під час війни пхав? Наобіцяв і задню давати?

  • +1 3
  • -1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А кацапи вже міжгалактичною зброєю воюють? Якщо за рік 35 млн. населення не змогло підготуватись до війни, при чому масово ніхто не втікав, то може хтось винуватий? Читаєш що пише Професіонал про нашу армію з середини? Хтось хоч щось за рік в ній поміняв? Та я думаю нікого навіть не звільнили, тільки медальками порозкидалися. Якщо Поршень веде до капітуляції то може ну нафіг того Поршня? А не Україну? Зараз справді щось серйозне намічається і Поршень-сцикло готує психо-моральний фон до свого виправдення. А яке може тій сволоті бути виправдення? Його хтось насилу на президента під час війни пхав? Наобіцяв і задню давати?

ну а порох що? він допомагає готуватись - от наприклад базу пс оточили :)

  • +1 2
  • -1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хоча в пороходрочерстві є багато позитиву - проголосував за пороха і сидиш собі спокійно в тилу. І в армію тебе ніхто не тягне не мобілізовує, можна на дивані попиваючи пивко мінуса накідувати за критику гаранта. :) Дійсно чим погано?

  • +1 5
  • -1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оті два вічні мінуси:) Лісовіц, Микола81 - ви ж як діти малі. Сорізаофтоп.

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

звалювати вже запізно, якби він хотів свалити то зробив би то ще літом а не ліз в президенти. Європа сказала час тягнути то і тягне. А по реформах то більш до народних обранців і кулі влоб, в нас же здається парламентсько президенська республіка нє?

ну якщо порох дибіл і не розуміє що європа може говорити що хочеш а воювати всеодно прийдеться нам то втікати він якщо й надумає то уже не встигне точно. а по реформах то міністри підконтрольні пороху то що мало? але ж взагалі нічого не робиться взагалі ніким хто при владі із порохом включно. Лише маленький приклад чому нема програми закупівлі тепловізорів, дальномірів, прицілів, безпилотніків за рахунок міноборони. і таких "чому" повно. Про що тут далі говорити. Ще приклад з мобілізації, один знайомий служив миротворцем в Іраку, на Балканах і в африці, пройшов усе, фанат своєї справи, зараз в запасі, як на мене такі люди повинні на полігонах готувати резервістів. прийшов в військомат рік тому добровольцем але йому відмовили по якійсь надуманій причині, а негласно сказали що не беруть таких бо вони багато знають і очі не закриватимуть на темні справи а зразу стрілятимуть на місці. і уявіть його здивування коли з військомату перезвонили через тиждень і сказали що можуть призвати через вінницький військомат але вже за 4 сотки$. і про що тут далі говорити...
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

про які птрк йде мова, коли воно навіть армію за рік не забезпечило взуттям.

розкажи-но, розумнику, де взяти 250 000 пар взуття?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

про які птрк йде мова, коли воно навіть армію за рік не забезпечило взуттям.

розкажи-но, розумнику, де взяти 250 000 пар взуття?

я не кажу що я вумний, я ж не порох :) З чого такі висновки? Але коли не можна знайти навіть взуття за рік! то що ж тоді взагалі можна знайти? Які птрк, яку зброю? Це ж позорище.

  • +1 2
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я не кажу що я вумний, я ж не порох :) З чого такі висновки? Але коли не можна знайти навіть взуття за рік! то що ж тоді взагалі можна знайти? Які птрк, яку зброю? Це ж позорище.

порох не знає, значить ти знаєш, раз на пороха женеш, що він не забезпечив? назви українського виробника, який пошиє 250 000 пар?

і про птрк в тебе є дані, хто що і скільки виготовив, а?

Юрий Бирюков додає 5 нових світлин.

7 год ·

У кого есть машина времени? Дайте, а! Хочу заглянуть на год вперед и увидеть форму наших ВСУ, а то сделать выбор очень сложно...

Сегодня, как я с изумлением узнал, выходной - так что можно заняться чуть более расслабленными вещами. Концепция реформирования внешнего вида ВСУ возникла не на пустом месте. Да, есть более важные задачи. Да, бойцы на передовой не получают все необходимое. Д̶а̶,̶ ̶ ̶т̶и̶г̶р̶у̶ ̶в̶ ̶к̶л̶е̶т̶к̶е̶ ̶о̶п̶я̶т̶ь̶ ̶н̶е̶ до̶л̶о̶ж̶и̶л̶и̶ ̶м̶я̶с̶а̶.̶ Последние 10 лет МО не закупало повседневную форму и знаки различия, банально не было денег. В этом году есть шанс, впервые за десятилетие, потрать несколько десятков миллионов гривен на закупку повседневной и парадной формы. Какая она будет? Опять звезды? Голубые береты?

А вы знаете потрясающий и неожиданный факт, что Василий Филиппович Маргелов, Дядя Вася, предлагал НЕ голубые береты для ВДВ? Ага.

5 групп работают над разными концепциями внешнего вида ВСУ, под руководством фана и фанатика - Віталій Гайдукевич. Титаническая, кропотливая, бесплатная (ну, как всегда, в нашем случае) работа. Через неделю будут готовы концепции, будут представлены Министру обороны и Верховному Главнокомандующему. А дальше...

Хммм... Береты цвета Maroon. Может заодно и сменим девиз, как раз есть один вариант wink emoticon

11193378_1599972566938221_4687673652565382475_n.jpg?oh=96dabad6766a3baa802a8365035fd29e&oe=55BF8885

11202600_1599972576938220_7177200721518535136_n.jpg?oh=607f7bb83e6c869ae571f15ef5d2c52d&oe=55C62032&__gda__=1440955159_a02c8773734ba714f2bbf362889d543c

21898_1599972573604887_3620728775862388643_n.jpg?oh=8f98d534c51aa7326a0e834f19341674&oe=55D20CFC

11224825_1599972570271554_8654505580946638886_n.jpg?oh=c7a161534bf142752465d25ddd53c13d&oe=55DB077C&__gda__=1439433913_f2d762d70e58c78ea10df5e13ade1414

11182256_1599972580271553_705105125645618324_n.jpg?oh=c4353e11971a1df588377e59c181b1e4&oe=55CD9706&__gda__=1438847712_3e75a6a325de1096b1e88a76b9660c42

Змінено користувачем rl72
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

порох не знає, значить ти знаєш, раз на пороха женеш, що він не забезпечив? назви українського виробника, який пошиє 250 000 пар?

і про птрк в тебе є дані, хто що і скільки виготовив, а?

Дійсно я не знаю - тому і не пнувся у президентське крісло :) що є логічно, правда ж? А гнати на пороха треба, бо армія боса!
  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

порох не знає, значить ти знаєш, раз на пороха женеш, що він не забезпечив? назви українського виробника, який пошиє 250 000 пар?
ви точне не з Марса? А замовити в Китаї? На такому об'ємі спокійно можна вкластись в 3 млн.баксів. Я ж говорю що та грана держава приречена, вона не здатна нінащо окрім розпилу. Але топлять і народ, який толком і не жив.

Ще раз, для супер-пупер розумних. У нас вертикальна влада, без жодного горизонтального впливу. Найвища ланка несе відповідальність за все в країні і чим далі вниз тим вона скорочується, виходячи на місцях на нуль. В руках Поршня все: весь правоохоронний сектор, парламент, величезна частина кабміну. Не ліпіть з нього каліку нівчомуневинного. Вони всі каліки, як прижме. Коли щось потрібно Поршню - це вирішується одним телефонним дзвінком, коли народу, країні - пускається по всіх колах бюрократичного пекла. Шонеясно?

  • +1 4
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А замовити в Китаї? На такому об'ємі спокійно можна вкластись в 3 млн.баксів.

добре, ромаха11, ти знаєш де купити, alexvvv - не знає. так підскажи йому, хай купить )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

порох не знає, значить ти знаєш, раз на пороха женеш, що він не забезпечив? назви українського виробника, який пошиє 250 000 пар?

Виробник може бути і має бути не один. Не бачу жодної причини шукати одного неіснуючого монополіста, замість десятків середніх фабрик, яких є достатньо по Україні.

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Боевики, имитируя глухую оборону, готовятся к наступлению

В период с 1 по 4 мая 2015 года боевиками был произведен ряд обстрелов по подконтрольным им территориям, факты обстрелов можно проанализировать исходя из хроник InformNapalm. Отметим, что наибольшей плотности обстрелов подверглись населенные пункты, расположенные к северу от Донецка.

По информации, распространяемой в открытых источниках, в ночь со 2 на 3 мая не идентифицированная артиллерия нанесла удары по районам Путиловки и Гладковки (база Кронос). По неподтвержденной информации, был уничтожен склад с боеприпасами и часть техники боевиков, которую готовили к параду 9го Мая. В случае, если указанная информация подтвердится, можно говорить о срыве сроков начала активных боевых действий боевиков. В противном случае: возрастание количества патрулей на улицах города Донецка 03.05, а также активное распространение слухов о понесенных ими потерях, может быть попыткой дезинформировать командование вооруженных сил Украины. Особенно если учесть факты выведения техники из бывшего политического училища (ул.Куприна, 1) и коксохимического цеха в Кировском районе Донецка к 04 мая. По имеющейся информации часть техники с указаных объектов выдвинулась в район дачного поселка между Петровским районом Донецка и Старомихайловкой. Другая часть техники ушла в сторону населенного пункта Пески.

Сейчас стало модным проводить аналогии с военными операциями прошлого. Мы тоже проведем аналогию с 1939 годом и операцией, спланированой Г. Жуковым по окружению японской квантунской армии на восточном берегу реки Халхин-Гол. Точно так же как и сейчас, тогда была спланирована и проведена акция по дезинформации противника. Японцам внушили, что войска готовятся к обороне. Возможно, то же самое происходит сейчас, учитывая распространение боевиками на оккупированных территориях слухов среди мирного населения, якобы вскоре ожидается наступление украинских сил.

В то же время в районе населенного пункта Еленовка создаются бутафорные фортификационные сооружения, которые резко выделяются на местности, и фактически, не дают никакого преимущества. По информации от инсайдера они представляют собой ряд неглубоких окопов с брустверами из белых, хорошо заметных с большого расстояния, мешков. При этом внутренние блокпосты разбираются или снимается часть блоков, которые закрывают проезжую часть. Таким образом освобождается внутренний плацдарм для рывка к линии фронта.

Кроме того, пропагандистскими каналами ЛНР/ДНР/РФ начата операция по дискредитации ВС Украины и обвинению в нарушении Минских договоренностей. По словам одного из лидеров боевиков, 2-го мая “ДНР” была готова к нанесению “контр-удара”, но не сделала этого, потому что “чтит Минские договоренности”, что не мешает им подводить артиллерию калибра свыше 100 мм на расстояние менее 15 км от линии соприкосновения.

Параллельно в Горловке боевики проводят разминирование северо-западных окраин, что также косвенно подтверждает версию о подготовке объединенных российско-сепаратистских сил (ОРСС) к активным боевым действиям, особенно если учесть артиллерийский обстрел Дзержинска накануне в ночь с 3 на 4 мая.

Таким образом, можно сделать вывод о повышении активности боевиков в западном и северо-западном направлениях, что может свидетельствовать о подготовке ОРСС операции по установлению контроля над автодорогой Донецк-Константиновка и возможном окружении украинских сил в районе населенного пункта Авдеевка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...