Перейти до змісту

Війна, ч 3 (дай Бог остання й переможна)


Рекомендовані повідомлення

Я от подумав: 18-20 лютого річниця розстрілів на Майдані, розслідування по цим фактам буксують, люстрація і реформи - виконано на 10% максимум, тепер Дебальцево додається. Люди не залізні і все бачать. В АП думають в ці дні захиститись підрозділами ВВ НацГвардії, МВС? Ну-ну... Я колись писав про свою розмову зі старлеєм НГ: вони людям ще і двері в АП притримають. І нехай потім на себе піняють, а не на когось. Підґрунтя для всіляких речей всередині країни не народ створив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 18,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Порошенко спільно з Генштабом готує ЗАЯВУ - звернення... Змінено користувачем BARAKUDA
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще додам. Мені здається паніка не в нас, не в соцмережах, не в суспільстві. Паніка в Генштабі. Або зрада. Останній тиждень був визначальний. І ніц не було зроблено. Як висновок: 1. Паніка генералів. 2. Зрада генералів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та ну, в кращому випадку знімуть з посади кого небуть з словами аяяяй, або все залишится як і було після Іловайська, мол ми не винуваті, то все панікьори винуваті , от писали б лише як Нокіан та Віталька то й не було б нічого

Можливо й так а можливо буде по іншому, ти просто не уявляєш що розповідають ранені й ті солдати що вийшли з дебальцево, ти навіть не уявляєш їхньої злості на все керівництво... боюсь може вибухнути така гремуча суміш що не впізнає те керівництво потім навіть експертиза ДНК.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Порошенко спільно з Генштабом готує ЗАЯВУ - звернення...

о дааа-а-а.... Зара знову напялить форму, зробить пєчально-суровоє ліцо, і скаже "НО-но-НО!!!" і до Європи "от бачите! БАЧИТЕ?! Вони казли! .... ну дайте нам грошиків... бо нам ще треба...., щоб курсом бакса мутити..."

Пройшовся по каналах ТВ... де вйна? ЯКА війна?! та ну, вивсєврьотє! Серіальчики, музичка, туфтові передачки ніачьом...

... може й дійсно варто влупити воєнний стан, щоб народ прокинувся...

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Саме погане навіть не котел в Дебальцево, а систематична брехня народу. Котла в Іловайську немає, не панікуйте, в ДАП все під контролем, в Дебальцево ніяких котлів немає. Але ж і це не все, як казав Турчинов, захід нам навіть рогатки для захисту не дав.

Змінено користувачем sergyj
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну , військові завжди брешуть , брехали і будуть брехати , у всіх країнах . Це для них норма і я на це не зважаю .

Просто , ми бачимо наслідки їх дій . І якби дії були успішні -- брехню їм пробачили б , будь яку . Але зараз не той випадок .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пройшовся по каналах ТВ... де вйна? ЯКА війна?! та ну, вивсєврьотє! Серіальчики, музичка, туфтові передачки ніачьом...

... може й дійсно варто влупити воєнний стан, щоб народ прокинувся...

повністю згідний, зараз що це справжня війна, в тилу розуміють не так багато людей, треба ЩОДНЯ, КОЖНУ ГОДИНУ крутити мобілізаційні, патріотичні, документальні, да які завгодно, ролики, щоб народ ОСОЗНАВ !! що насправді йде СПРАВЖНЯ війна й КОЖЕН повинен докладати якісь зусилля, матеріальні, моральні, руками й головою, хоть що небуть, хоть чуть чуть, але КОЖЕН !

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут ще справа така - знищують цвіт укр. армії , щоб потім сказати , ну от бачте, ми пробували воювати - не вийшло , росіяни сильніші . Треба домовлятись , потрібні домовленості , поганий мир краще війни і т.п (коротше здача держави)

Тобто українцям на десятиліття буде нав'язаний комплекс лузера

Змінено користувачем snouden
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Около сотни человек перекрыли трассу на выезде из Киева, требуя помочь солдатам под Дебальцево

Подробности читайте на УНИАН:http://www.unian.net/society/104520...a-trebuya-pomoch-soldatam-pod-debaltsevo.html

  • +1 2
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все шло к потере Дебальцева! Порошенко прекрасно это пониммал... И думаю был в курсе ситуации. И не надо сейчас наезжать на генштаб... ну такой он есть и все это знали... Когда его менять во время боевых действий???? Президент поставил на мирный договор, скорее всего хотел быстро туда пропустить ОБСЕ, но не получилось... Выводить судя по всему начали войска еще вчера... И хватит паниковать... выводить то будут все равно ночью.... Выводить будут с потерями, так как все в курсе, что у нас за Генштаб... такая война... Зная 20 % всего, что происходит на фронте, в том числе дипломатическом и говорить, народ не простит Пороху ДЕбальцево... глупо...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все шло к потере Дебальцева! Порошенко прекрасно это пониммал... И думаю был в курсе ситуации. И не надо сейчас наезжать на генштаб... ну такой он есть и все это знали...

От про те що я писав. Читаєм між строк - все до цього йшло, ми не могли виграти, ми лузери...

Провладні політолухи будуть пояснювати приблизно в такому ключі.

Змінено користувачем snouden
  • +1 2
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

usd1, це якого мудака висловлювання?! Хто аФтор?

"ну шо ж зробиш, що там солдатики гинуть... то ж пішаки! ну не вміє наш ГШ грати в шахи, тіко в шашки.. всі ж про це знали... І генералісімус це знав, ну але поставив на "біле"... не вгадав... випало "чорне"... непруха просто... в наступний раз може повезе... то ж ще намобілізуєм ... фішок...чи пішаків... а може вговоримо Пу зіграти з нами все ж в шашки?... треба ще раз Муркель попросити..."

Змінено користувачем jack74
  • +1 2
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все шло к потере Дебальцева! Порошенко прекрасно это пониммал...

Та не питання. В мене трохи інша інфа з "нєдр" АП по комунікації ПОПа з ГШ.

Звичайно, що вночі треба виводити, але не факт, що так буде.

А щодо ОБСЄ. Так МЗС франції заявило сьогодні про Мінські угоди (останні): Режим припинення вогню на Донбасі в цілому дотримується.

Ага, "в цілому" і "дотримується". ПОП дивиться на ЄС, на їх реакцію. А про народ хтось думає? Якось дипломатично все. Але не по державницькі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чудаки - які мінусують, ви все ж рівно знаєте, що я правий, що неодноразово доводив життєвий досвід. Модери, ніхто не хоче собі гєоргієвську лєнтачку повісити, за які ви рвали зад ще декілька років назад?

  • +1 3
  • -1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чудаки - які мінусують, ви все ж рівно знаєте, що я правий, що неодноразово доводив життєвий досвід. Модери, ніхто не хоче собі гєоргієвську лєнтачку повісити, за які ви рвали зад ще декілька років назад?

просто мені здається, тут є акаунти тих, хто підтримує владу(або агенти влади) і вони пишуть "Не панікуй" хоча люди просто правду пишуть. Тим самим чу-чуть підлизують чиїсь шоколадні яйця. Вони і мінусують.

Змінено користувачем Jardis
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чудаки - які мінусують, ви все ж рівно знаєте, що я правий, що неодноразово доводив життєвий досвід. Модери, ніхто не хоче собі гєоргієвську лєнтачку повісити, за які ви рвали зад ще декілька років назад?

що ти лепечеш ? в чому ти правий ? яка георгієвська лєнтачка ? хто рвав зад ? коли ? де ? Не пий більше

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

просто мені здається, тут є акаунти тих, хто підтримує владу(або агенти влади) і вони пишуть "Не панікуй" хоча люди просто правду пишуть. Тим самим чу-чуть підлизують чиїсь шоколадні яйця. Вони і мінусують.

це такі ж, які на Інституцькій кричали "ПРАВАКАТОР!" на людей, котрих дістало і котрі щось почали робити.

До речі, Порох теж був "зупиняльщиком бульдозера", пам'ятаємо?

Змінено користувачем jack74
  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чудаки - які мінусують, ви все ж рівно знаєте, що я правий, що неодноразово доводив життєвий досвід. Модери, ніхто не хоче собі гєоргієвську лєнтачку повісити, за які ви рвали зад ще декілька років назад?

просто мені здається, тут є акаунти тих, хто підтримує владу(або агенти влади) і вони пишуть "Не панікуй" хоча люди просто правду пишуть. Тим самим чу-чуть підлизують чиїсь шоколадні яйця. Вони і мінусують.

Так зазранець прищавий і не признається,що мінусує.Йому аби щось підлизати.Ось така холопська натура,так це вам кажу,мінусувальщики .. Змінено користувачем ig_rok
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А нащо він тобі буде признаватися. В мене то взагалі немає кнопки "-", хоча, якби була не знаю чи ставив б, напевно з"явиться коли буде овер 999 постів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все шло к потере, это я исхожу из того, что постепенно кольцо закрывалось, с каждым днем... генштаб не мог ничего сделать... Порох все это видел.. Поэтому и на переговорах Путин хотел пропихнуть прекращение огня через 72 часа... Но сейчас вылезет Ляшко и расскажет, что мол как можно было доверять Путину... Потом Семенченко расскажет, мол Донбасс слили, надо было контратаковать.. Балашов скажет - надо было еще 2 месяца назад ровнять фронт...

Следим за новостями из США, а не Франции. Читаем Бутусова, как пример идеальной войны, перечисляем дальше деньги... Ну это минимум, что можем сделать..

А армия у нас совковая, Аля "ни шагу назад", как и армия России/боевиков "взять любой ценой"... так и живем.... Надеюсь только ПОКА!!!!

И да... знаем мы 20% всего, но каждый знает, что надо делать... такое время :)

  • +1 2
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Боевики захватили 90% Дебальцево, все дороги в город заминированы – замкомбата 25-го батальона

Под Дебальцево просят коридор, чтобы вывести попавшие в так называемое «оперативное» окружение подразделения.

«Очень критическая, очень плохая ситуация (в районе Дебальцево – ред.). Дебальцево на 90% захвачено, идут уличные бои», - сказал замкомбата.Об этом в телефонном комментарии Новому Времени рассказал один из замов комбата 25-го батальона «Киевская Русь», который сейчас находится в районе Дебальцево.

По его словам, в городе остались ряд подразделений украинских войск. Что касается окружения, то он называет его «оперативным» и объясняет, что это означает: «Естьоперативное окружение. Все три дороги, которые шли оттуда, – заминированы и под плотным огневым контролем противника».

«Ситуацией здесь командование (штаб сектора и командующий штаба сектора – ред.) не владеет. Мы со смежниками и с теми подразделениями, которые находятся здесь, нашли общий язык и пытаемся как-то помочь ребятам. Плюс вышли на прямую артиллерийскую поддержку там, где можем достать»,- добавил он.

По информации замкомбата «Киевской Руси», в окружении остались 128-я бригада, 40-й батальон, 30-я бригада, войска МВД, батальон «Артемовск», Нацгвардия, еще ряд подразделений.

«Нужна хотя бы договоренность, хотя бы прекращение огня, коридор и вывести тех ребят», - сказал он.

Подробности читайте на УНИАН:http://www.unian.net/war/1045236-boeviki-zahvatili-90-debaltsevo-vse-dorogi-v-gorod-zaminirovanyi-zamkombata-25-go-batalona.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ПОРОШЕНКО И ДЕБАЛЬЦЕВО

Alexandr Kochetkov

ПОРОШЕНКО И ДЕБАЛЬЦЕВО

Покатились по Сети идиотские посты насчет того, что президент — чуть ли не предатель, бросил наших бойцов в окружении и ничего не делается, чтобы катастрофическую ситуацию переломить в пользу Украины.

На самом деле, все не совсем так.

Порошенко по образу мыслей и действий — бизнесмен. Комерсант. Он склонен сложную проблему отложить в сторону, дать ей отлежаться — может, само рассосется? А если не откладывает, то обстоятельно обсуждает проблему со всеми причастными и непричастными, совещания проводит, доклады засушивает... И поскольку занят этим всем чуть ли не круглосуточно, то полностью себя оправдывает: мол, сделал все, что в человеческих силах, а если не вышло, то это уже воля Свыше.

Вопроса, а кто держит на должности начальника генштаба, который с преступной тупостью уже третий раз заводит войска в окружение, у Порошенко не возникает. Потому что он привык опираться на людей послушных, вроде Муженко, которые никогда не взбрыкнут. В общем, успешный и независимый военачальник Порошенко не нужен, поскольку может легко сместить его с должности, и ПАП это прекрасно понимает.

Опять же, Дебальцевское окружение — отчасти плод Минских договоренностей, так как мы сократили использование тяжелых вооружений. Поэтому Порошенко убежден, что должна помогать Европа: убедить Путина, чтобы он запретил боевикам наступать. Полностью нереальная идея. Потому что Путин уже задекларировал уничтожение нашей дебальцевской группировки.

Кроме того, наша мобилизация идет плохо, а она — жизненно необходима. Поэтому есть команда не давать никакой негативной информации о происходящем на фронте, чтобы мобилизацию не угробить полностью. Более того, есть установка всячески опровергать и высмеивать сообщения популярных блоггеров, которые пишут об окружении в Дебальцево (вот он какой — МинСтець!). Это уже заметили на себе Бутусов, Касьянов, Цаплиенко, Колесников и другие, активно и давно бьющие тревогу по поводу ситуации в Дебальцево. И никакое супервооружение США не поможет — потому что не успеет просто.

В реале в Дебальцево и вокруг — ситуация сложнейшая. Это оперативное окружение, как в Иловайске: прорваться туда и оттуда еще можно, но под жесточайшим огнем. То есть, с серьезными потерями. Боевые действия идут уже в городе. Динамика — не в нашу пользу, что объяснимо. Самое главное — нет четкого плана действий и координации войск. Не работает главная сила — тяжелая артиллерия. Наши войска измотаны без ротации. Плохо с боеприпасами, питанием и прочим. Если пустить на самотек — гарантировано тяжелейшее поражение. С худшими последствиями, чем в Иловайске.

Сейчас необходимо достучаться до президента и вынудить его принять решение: либо возвращаться к полномасштабным боевым действиям, введением свежих сил, контрнаступлением (если это возможно!) и разблокированием Дебальцево, либо реализовать маневр вывода наших войск с соответствующим прикрытием для минимизации потерь.

У нас — парламентско-президентская республика, как бы об этом не старались «забыть» президент и премьер. Верховная Рада — главный орган. Надо вызывать президента в Раду и требовать безотлагательных решений по Дебальцево и вообще по перемирию, в которое исходно не верили даже сами подписанты.

Порошенко — не предатель. Он замечательный дипломат. Он великолепный коммерческий менеджер. Но как генератор общенациональных реформ смотрится явно неубедительно. И уж совсем скверно — как главнокомандующий. Поэтому надо, чтобы рядом с ним наконец появился настоящий военачальник.

Только не из Грузии, если такое вообще возможно...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ! Не ругаємося, нас можуть читати інші. Без паніки!

яка паніка, шо ти видаєш бажане за реальне! Я на минулій сторінці написав, що це.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То всі кричать, що не панікуйте.... але, мені здається, що це говорять люди, яких Слава Богу, не торкнулося горе. Коли мені сьогодні сказали, що мій друг поранений( з яким я знайомих з малечка) і не можуть його витягнути, все міняється на 180 градусів, ти починаєш, дзвонити, хто що чув, в частини і так далі, але більшості випадків, залишається тільки чекати....

Але коли тобі, ще вчора дзвонили і казала, що погано... тебе тут називають "панікьором" "ватніком".... для мене чути це від тих, хто вірить ящику, всяким Лисенкам, (а не людям які спілкуються з передовою), навіть не хочеться слухати.

Змінено користувачем Jardis
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...