Перейти до змісту

Війна, ч 3 (дай Бог остання й переможна)


Рекомендовані повідомлення

це танки т 34 85, та протитанкові самохідні установки су 100, років 40 назад могли робити погоду а зараз втратили актуальність)) Хіба як лом їдуть...

Вони не проб"ють лише танк . Решта техніки ними знищується без проблем .

Правда , екіпажі там смертники , бо ці машини пробиваються з 1 попадання РПГ

я уявляю як там будуть снаряди клинити та давати осічку, більше пів віку на складах лежати не додає надійності))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 18,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Чому вони мають клинити ? Якщо нормально зберігалось в рідній тарі -- будуть стріляти без проблем . Може , порох трохи свої властивості втратить

Наші стріляють снарядами , самі нові з яких мають років 25 і все нормально .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сегодняшние переговоры трехсторонней контактной группы были сорваны представителями боевиков "ДНР" и "ЛНР".

Как сообщает "Интерфакс-Украина", об этом заявил второй президент, представитель Украины в контактной группе Леонид Кучма.

"Консультации по плану выполнения Минских договоренностей, который содержит перечень конкретных мер, направленных на скорейшую деэскалацию ситуации, были сорваны в связи с неявкой подписантов Минских документов Захарченко и Плотницкого, ультимативными заявлениями их представителей Пушилина и Дейнего, а также их отказом обсуждать план мероприятий по немедленному прекращению огня и отводу тяжелых вооружений", – подчеркнул он.

Представители сепаратистов выдвинули ультимативные требования об одностороннем прекращении огня со стороны украинских властей.

Кучма подчеркнул, что "украинская сторона не воспринимает никаких ультиматумов и предварительных условий".

"Наша принципиальная позиция по вопросу мирного урегулирования ситуации в отдельных областях Донецкой и Луганской остается неизменной – полное и неукоснительное выполнение договоренностей, письменно закрепленных в Минске 5 и 19 сентября 2014 года, начиная с немедленного установления режима прекращения огня", – добавил он.

Экс-президент заявил, что ожидает уже в ближайшее время официальной реакции со стороны Российской Федерации.

http://interfax.com.ua/news/general/247975.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я так поняв що тут дехто не визнає "сучасними" Баррети, Steyr .50 HS, Accuracy International AS50, McMillan TAC-50, і ще купу гвинтівок під .50BMG патрон.

"-" без причини - признак дурачіни, ібо жодного контраргумента я не побачив.

  • +1 1
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

chey tac. 338

малась на увазі куля калібра .408chey tac, 338 калібр тут нідочого. й коли мова йде про стрільбу на відстані більше 2000 метрів то це еталон на сьогодняшній день, хоча в бою максимально зафіксований влучний постріл в ворога був зроблений якраз з 338 lapua magnum.

.50 BMG

а ось з цього калібру в ворога більше 1600 метрів не попадали, інше діло техніка. й в останніх кампаніях саме по техніці максимально працювали снайпери. по людям 338 або .408chey tac

Я так поняв що тут дехто не визнає "сучасними" Баррети, Steyr .50 HS, Accuracy International AS50, McMillan TAC-50, і ще купу гвинтівок під .50BMG патрон.

сучасна й ефективна. але під чистий снайпінг використовують .408chey tac, це безоболонкова куля, точена з куста металу й тому на даний момент ідеальна балістика.

Змінено користувачем Андрій Віталійович
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Anton Gerashchenko додає 2 new photos — разом із Borys Filatov та 5 others.

С 30.01 база данных террористов, сепаратистов и бандитов размещенная на сайте "Миротворец" поставлена на вооружение Краматорского Горотдела милиции. И сразу есть первый результат.

Сегодня по данным сайта "Миротворец" в Краматорске задержан активный член ДНР Белов Н. С.

Последнее время наметилась интересная тенденция - террористы присылают на сайт "Миротворец" профили своих подельников с которыми у них приключились бытовые конфликты или конфликты на почве дележа награбленного.

Это очень полезная тенденция. Сайт Миротворец обещает полную анонимность террористам желающих сдать своих подельников.

Также сайт "Миротворец" с сегодняшнего дня функционирует более чем на 40 языках мира для облегчения доступа иностранных иностранных правоохранительных и спецслужб к базе данных сайта.

Уже сделано приложение сайта Миротворец в ОС "Android" для загрузки профилей террористов и сепаратистов из соцсетей прямо с телефона или планшета.

Проходит тестирование версии сайта ОС IOS для iPhone и IPad.

Администрация сайта ищет спонсоров для приобретения недорогих планшетов с встроенными модемами для распространения их на блокпостах в зоне АТО.

Конечная цель - сделать сайт "Миротворец" главным открытым интернет справочником по террористам и сепаратистам в помощь нашим воинам и спецслужбам.

Рекомендуется использовать базу данных сайта банковскими учреждениями при выдаче кредитов, нотариусам при проведении сделок, работодателями для проверки при найме на работу.

Адрес сайта Миротворец - https://psb4ukr.org

Прошу всех активных граждан присылать все профили террористов найденных Вами в соцсетях, не мне в личку а сразу прямо на сайт "Миротворец" по правилам, которые изложены на сайте. Иначе они н будут обрабатываться!

Правила обработки информации на сайте изложены тут - https://psb4ukr.org/contacts/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Моя особиста думка

Зрив "переговорів" дає піз...нєх...охує...величезний козир і, можливо, єдину шпаринку для влади, щоб дати команду "єбашить всіх і всьо" атакувати і звільнити територію держави, лишаючись "чистим" перед Європою, США і ін.

Ми миру хотіли? - Хотіли...

Вогонь припиняли? - Припиняли...

Зробили все, що могли - вони відмовилися...

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і звільнити територію держави

так можливо, але, вряд чи, вистачить потуги це зробити, так як зараз ледве стримують купи нових військ роспопочленцев.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

fedot, так воно так й робиться, й коли місяцями валанять порох всіх здав то не чують іншої думки. доречі, порох ще декілька місяців змушений буде ламати комедію миру, а там побачимо скільки залізяччя маккейн підкине...

Змінено користувачем Андрій Віталійович
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я так поняв що тут дехто не визнає "сучасними" Баррети, Steyr .50 HS, Accuracy International AS50, McMillan TAC-50, і ще купу гвинтівок під .50BMG патрон.

"-" без причини - признак дурачіни, ібо жодного контраргумента я не побачив.

Глянув твій пост . Посміявся .

Маса кулі має значення , коли треба щось пробити . Логічно , що більш важка куля при рівній швидкості проб"є товстішу перешкоду .

"Баррет" був створений як зброя підтримки . Сам Баррет писав , що метою створення гвинтівки було дати солдатам стрілецьку зброю , яка може дістати противника за стіною . Також , точності стрільби вистачало для ураження цілей на розумних дистанціях --- до кілометра , далі відхилення було більше за 50 см від точки прицілювання , тобто в людину влучити першим пострілом було вже малореально.

Коли створювалася ця гвинтівка --- 12,7 був єдиний патрон , що задовільняв такі вимоги .

Але точність він мав порівняно невисоку .

І тоді в 1987-1989 роках з"явився лапуа магнум , який на великих дистанціях був десь в 3 рази точніший і фірми почали активно розробляти гвинтівки під нього .

Зараз , як писали вище , розроблені ще більш досконалі патрони і гвинтівки під них . Той же CheyTac m200 дає кучність на 2000 м менше 1 МОА , що для баррета і подібних недосяжно

А під 12,7 як розробляли гвинтівки , так і будуть розробляти , патрон стандартний в більшості країн і відносно дешевий . І суперточності , щоб дістати противника за перешкодою чи зупинити транспорт --- не потрібно .

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

fedot, подивись цей сюжет, а потім розказуй як воювати (дивитися з 4:00 хв.):

В нас не вистачає зброї і людей для захисту, що вже говорити про напад!

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і звільнити територію держави

так можливо, але, вряд чи, вистачить потуги це зробити, так як зараз ледве стримують купи нових військ роспопочленцев.

Для початку треба рубонути електрику на донбас и крим . Це просто і заставить задуматися .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Баррет" був створений як зброя підтримки

так нею так й працюють, в основному по техніці. й тут реально важко знайти їй заміну, враховуючи, що ціль вражається з снайперською точністю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно розмовляв з другом, який в Світязі. Війшли з оточення, пройшли 10 км. пішки грязні, потні, мокрі, але всі живі, двое легких 300-тих (в ногу). Казав, що 3 дні давили танками на прямій наводці зі ста ментрів і що не менше двох разів сьогдоні визивали на себе артилерію для знищення цих танків. Сепари близько не підходили, більше арта била. Настрій бойовий, хочуть помитись та віддихнути. Молодці хлопці. Але казав, що ЗСУ досталось дуже сильно, багато пострадало, мінімум 19 200-их. Отаке.

Слава Україні.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Mykola81 +1.

Саме так. Порушили перемир'я - вирубили світло і газ до відновлення тиші та звільнення всіх наших полоненних.

Змінено користувачем justice777
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сучасна й ефективна. але під чистий снайпінг використовують .408chey tac, це безоболонкова куля, точена з куста металу й тому на даний момент ідеальна балістика.

звісно я не буду намагатись доводити що .50 кручє .408, але тенденція по збільшенню калібра зі збільшенням ефективності 7,62 -> 8.6 ->10,4 наліцо.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

звісно я не буду намагатись доводити що .50 кручє .408, але тенденція по збільшенню калібра зі збільшенням ефективності 7,62 -> 8.6 ->10,4 наліцо.

ну так й відстані ростуть. колись снайпер це 200 метрів, перша світова це вже 600, друга світова 900, середина 50-х, уже 1200. на сьогодні вже йде мова про 2500-3000 метрів. тому логічно, що калібр збільшують, бо потрібна важча куля й більша швидкість.

Змінено користувачем Андрій Віталійович
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Приклад, коли церква з народом та державою - єдині:

Дай Бог здоров'я Філарету та перемоги нам у війні!

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і звільнити територію держави

так можливо, але, вряд чи, вистачить потуги це зробити, так як зараз ледве стримують купи нових військ роспопочленцев.

Це Вам з передової доклали?

Легко не буде, але, повірте, попочлєнсько/расоского мн'єса там вже дуже багато валяється. І металобрухту їхнього - теж.

Єдине, що мене реально турбує - новий гумноконвой.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

fedot, подивись цей сюжет, а потім розказуй як воювати (дивитися з 4:00 хв.):

В нас не вистачає зброї і людей для захисту, що вже говорити про напад!

Я НЕ розповідаю, як воювати. І нікого НЕ вчу, як воювати. Бо я - не там. Для особливих повторюю - моя особиста думка. Це не істина в першій інстанції.

Я роблю для наших хлопців на передовій лиш те, що вмію і наскільки я це можу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Mykola81, ну взагалі-то мені не сподобалась твоя фраза що "в таких калібрах сучасні снайперки давно не роблять", а з усім викладеним далі в твоєму пості я і не сперечався.

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сучасна й ефективна. але під чистий снайпінг використовують .408chey tac, це безоболонкова куля, точена з куста металу й тому на даний момент ідеальна балістика.

звісно я не буду намагатись доводити що .50 кручє .408, але тенденція по збільшенню калібра зі збільшенням ефективності 7,62 -> 8.6 ->10,4 наліцо.

Тут така ситуація .

Щоб куля летіла далі --- треба більш потужний заряд пороху , а , отже , більша гільза .

Щоб куля летіла точно - треба , щоб вона мала наздвукову швидкість до точки влучання .

Коли швидкість кулі падає --- на неї більш сильно починають діяти різні сили : гравітація , вітер і т.п.

Щоб куля зберігала довше швидкість --- треба збільшити її масу .

Тому так і є :

створили вінчестер магнум в 1960-х --- ефективна дальність до 1200 м

захотіли бити на більшу дистанцію -- створили лапуа магнум в кінці 1980-х , який дозволив впевнено стріляти на 1500 м

захотіли стріляти ще далі --- створили .408 в 2001 р , який дозволив впевнено стріляти вже на 2000 м і максимальною дальністю в 3 000 м

Тобто , це еволюція від меншого до більшого . Можливо , буде ще щось , хоч я в цьому сумніваюсь , бо останній патрон має величезну енергію і перекриває весь діапазон розумних дистанцій стрільби

І це при тому , що з 1920-х був патрон 12,7х99 , який , все-таки іменно снайперів не задовільняв , тому й створювалися нові патрони заточені іменно під точність і кучність .

Ну і сучасні станки дозволяють робити партії куль з відхиленням до долей міліграма і ідеальної форми , і до міліграмів відмірювати порох при виготовленні патронів

Mykola81, ну взагалі-то мені не сподобалась твоя фраза що "в таких калібрах сучасні снайперки давно не роблять", а з усім викладеним далі в твоєму пості я і не сперечався.

Так і є . Подивися асортименти фірм , що роблять хороші гвинтівки .

Якщо там є в прайсах 12,7 --- то це скоріше данина традиції або фішка фірми , як у Баррета

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

fedot

Це правильна позиція. Мені дуже сподобались слова, які я одного разу прочитав - наше завдання тут в тилу щодня робити щось мале для тих, хто робить там велике.

Але для масованих атак, вважаю, ще не час. Не вистачає зброї, навчених людей. Тому, вважаю, Порошенко правильно робить, що намагається тягнути час - і самі стаємо сильнішими, і зі зброєю має допомогти світ, і параша під натиском санкцій має загнутись.

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

fedot

Це правильна позиція. Мені дуже сподобались слова, які я одного разу прочитав - наше завдання тут в тилу щодня робити щось мале для тих, хто робить там велике.

Але для масованих атак, вважаю, ще не час. Не вистачає зброї, навчених людей. Тому, вважаю, Порошенко правильно робить, що намагається тягнути час - і самі стаємо сильнішими, і зі зброєю має допомогти світ, і параша під натиском санкцій має загнутись.

Так ніхто й не каже, що час. Але "розв'язати руки" - відмінна нагода...

Коли русня проходить в 100м попри блок-пост чи окопи, насміхається..А в нас "перемир'я". А тепер можна б - вогонь на ураження!...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На ураження, на випередження, по скупченнях виродків та їх техніки - це було б дуже добре.

Ще б США джевелінів підкинули.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...