Перейти до змісту

Війна, ч 3 (дай Бог остання й переможна)


Рекомендовані повідомлення

VaLeRa, їх ніхто і питати не буде, лобіює закупку вугілля звідти ахметка. Якщо пропихне цю тему, то риторика териків, поміняється на протилежну.

п.с. дивлячись на двіж навколо вугілля з ПАР, в мене виникло враження що цю двіж хтось спеціально організував, то кзали що вугілля фігове то вже дорого, хоча ще минулого року в ахметки купляли дорожче.

От я навіть і не здивуюсь якщо за цією двіжжю покажуться вуха рижого.

Змінено користувачем Lisovic
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 18,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

А тепер знайди цю інформацію на сайті альянсу. Наші журналісти вже не в перший раз видають бажане за дійсне.

Заява Расмуссена (не Брідлава), який визнає, що війська РФ присутні на території України:
But Mr Fogh Rasmussen warned that Russia's aggression against Ukraine challenged the vision of Europe whole, free and at peace: “Russia's attempts to draw new dividing lines in Europe by force, to limit the sovereignty of Ukraine, and to recreate a new sphere of influence run contrary to international norms. I call on Russia to take concrete steps to regain the trust of the international community. Pull back its troops from Ukraine's borders, and enter a sincere dialogue respecting Ukraine's sovereignty”, he said.
тут
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наша проблема в тому що ми думаємо що нам обов'язково мають помогти, от зробим то зробим інше і Європа відреагує, США поможе. Якби збирались зараз допомогти то вже допомогли б чимось більшим ніж санкціями, і не варто думати що після об'явлення війни США і Європа різко почне поставляти зброю і т. д.

Щодо допомоги. Тіко наївна людина розраховує, що до нас зайдуть війська НАТО і допоможуть у війні. А ось щодо зброї, то на Європу немає чого розраховувати (сподіваюсь, окрім Польщі та Прибалтики). США: в зв'язку з останніми виборами до Сенату та Конгресу і отримання більшості республіканцями, то є надія, що вони (республіканці) та МакКейн зокрема, дотримуються своїх слів і нададуть нам летальну зброю захисного характеру.

Гадаю, що в США "голова поламалась", коли вони бачать відсутність реформ та нашу комерційну співпрацю з Рашкою (пам'ятаєте - була їхня заява з цього приводу?). Одна вчорашня заява Гонтаревої (глави НБУ) чого варта, яка заявила, що буде захищати російські банки в Україні. В нас вкрали заводи на Донбасі, а НБУ їхні активи захищатиме. Навіть я цього не розумію, не кажучи вже про американців.

Змінено користувачем Smith
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Smith, тепер перечитай новину яку дає радіосвобода і ту яка на сайті альянусу. Те що заявив Расмуссен то ще не доказ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Блін, Lisovic, ти дивний, я тебе переконувати не збирався - це якщо в загальному. Твоя позиція мені відома, а ти намагаєшся (не більше і безрезультатно) час від часу мене "підловити" на чомусь і задати питання типу: "Ага, бачиш як воно, а ну доведи/дай лінк/процитуй". Сам, в свою чергу, не підкріплюючи свої слова нічим. І заява глави НАТО для тебе не доказ. Гадаю, що людина такого калібру не буде просто так кидатись словами на вітер.

Я ж не можу впливати на політику офсайту НАТО щодо наповненості його новинами і заяву Брідлава вони не розмістили, відповідно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7579_605655292894488_8260115051968395590_n.jpg?oh=ab952690eb58958b5bff4163c789e4c3&oe=552024D0&__gda__=1423105334_3a9860151f5db5cf216f51e444f5f1e8

11058_605655359561148_7478588897666300622_n.jpg?oh=3c987133e6eb8a8278b20855724c283e&oe=54D6D10F

10404492_605655569561127_1062768462798502018_n.jpg?oh=c0168406f80ab904192abcd120d12f41&oe=5519DB34&__gda__=1428125414_3f4e8398d8298965906ad6f9b57e5459

68188_605655762894441_7607699929214779914_n.jpg?oh=2c924c52580070ef88d47e6c70095c23&oe=54DE99D8&__gda__=1427901474_dbfb1626c5022b848576089b647c0eca

Вадим Вовк added 4 new photos.

Партизаны Донбасса:

- Первые четыре фото, это автомобиль,который мы выжидали более 2-х часов,в ходе операции - из засады был расстрелян,бой точился буквально несколько минут,из-за хорошо слаженной работе нашего отряда пострадавших не было,боевики были ликвидированы. Партизаны пополнились вооружениям в виде АК-74,несколько гранат и РПГ «Муха».

- Последнее фото,это успешная спецоперация по ликвидации одного из командиров Казачьей Гвардии так называемого «Маршала» . В ходе операции был уничтожен водитель и сам командир. С боя мы вышли с 2 автоматами,именным пистолетом и медпрепаратами.

Так же за последний месяц в наши ряды вступило 11 добровольцев,которые готовы защищать свою родину - Донбасс, от террористических бандформирований.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на інших фронтах теж йде війна з росією

«Ціна корзини ОПЕК складає $77,25 за барель у вівторок порівняно із $78,98 за попередній день», - інформує секретаріат ОПЕК.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Smith, я тебе не намагаюсь на чомусь підловити, мова йшла про докази, от я тобі і навів приклад. Цю фігню з заявами в наших СМІ в яких шось говориться про агресію зі сторони росії, я вже давно просік (точніше мені показали), і кожну таку заяву, якщо мені цікаво, перевіряю на сайті відповідної організації. І ще не разу не зустрічав там твердої заяви відносно росії, якщо щось і є то лише у формі здогадки.

І відповідно доказів ніяких не буде у випадку чогось. А всі заяви десь там, дуже легко потім нівелювати. Оцю думку я і намагався донести.

Того або ми приймаємо правила гри і стиснувши зуби тримаємось далі, або по чесному обявляємо війну і отримаємо бомбардування Києва і інших міст.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

або по чесному обявляємо війну

Я цієї твоєї думки не можу зрозуміти: чому МИ маємо обявляти оголошувати війну Рашці?

Щодо розповсюдження новин нашими ЗМІ: я роблю так само - просто перевіряю. І що таке "тверда заява"?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я цієї твоєї думки не можу зрозуміти: чому МИ маємо обявляти оголошувати війну Рашці?

Того що цю думку активно просувають в соцмережах і деякі наші ЗМІ, це раз. а по-друге. щоб визнати що росія веде неоголошену війну нема доказів, точніше вони є але їх ніхто крім нас не надасть.

Відповідно в нас два виходи або оголошувати війну москалям або чекати поки нам дозволять визнати агресію і нададуть докази і відповідно нададуть допомогу.

Як би нам того не хотілось, але ми не є самостійний гравець на світовій арені, самі ми нічого не робимо, тільки з погодженням на заході.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Smith, я тебе не намагаюсь на чомусь підловити, мова йшла про докази, от я тобі і навів приклад. Цю фігню з заявами в наших СМІ в яких шось говориться про агресію зі сторони росії, я вже давно просік (точніше мені показали), і кожну таку заяву, якщо мені цікаво, перевіряю на сайті відповідної організації. І ще не разу не зустрічав там твердої заяви відносно росії, якщо щось і є то лише у формі здогадки.

І відповідно доказів ніяких не буде у випадку чогось. А всі заяви десь там, дуже легко потім нівелювати. Оцю думку я і намагався донести.

Того або ми приймаємо правила гри і стиснувши зуби тримаємось далі, або по чесному обявляємо війну і отримаємо бомбардування Києва і інших міст.

А знаєш чому там немає таких заяв?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і Уже багато країн давно заявило, що ми маємо право захищати свою територію.

ми й захищаємо, як можемо, щоб не спровокувати щось страшне... бо мені здається ті ж країни потім будуть лише сильно непокоїтись, коли рашисти у відповідь на оголошення війни, почнуть наступ повноцінний зі знищенням мирного населення...

будуть так само непокоїтись як і ми, коли в чужих країнах йде війна - не більше ні менше. За Грузію ми дуже непокоїлись?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А знаєш чому там немає таких заяв?

Того що вони поки не хочуть дражнити бухого ведмедя, з ядерним кийком. Поки він не ослабне, або поки не будуть готові до виходу конфлікту за межі локального.

Офіційно визнати що парашинські війська воюють в Україні це автоматично признати факт неоголошеної війни з боку московії і з відповідними наслідками. Захід або до цього не готовий або їм це поки не вигідно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Того що цю думку активно просувають в соцмережах і деякі наші ЗМІ, це раз. а по-друге. щоб визнати що росія веде неоголошену війну нема доказів, точніше вони є але їх ніхто крім нас не надасть. Відповідно в нас два виходи або оголошувати війну москалям або чекати поки нам дозволять визнати агресію і нададуть докази і відповідно нададуть допомогу.

Зрозуміло. Хоча, "деякі ЗМІ" та соцмережі хіба що можуть зробити "бурлєніє говн", а не визначати політику держави та інше. І по другій твоїй тезі - зрозуміло. Це твоя думка.

Як би нам того не хотілось, але ми не є самостійний гравець на світовій арені, самі ми нічого не робимо, тільки з погодженням на заході.

Ну це і так було зрозуміло.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За Грузію ми дуже непокоїлись?

Ага, "ничего не знаю моя хата с краю" что бы не говорили - но так у нас и есть, УВЫ!
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От і добре що ми один одного зрозуміли.

Хоча, "деякі ЗМІ" та соцмережі хіба що можуть зробити "бурлєніє говн"

Оце "бурлєніє" ніхіло затягує багатьох наших людей, яких потім можна вдало використати для впливу на владу, на щастя це в них не виходить так як їм би це хотілось.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі, свіжа заява НАТО, генерала Брідлав:

НАТО: російські сили і техніка зайшли на схід України

Головнокомандувач об’єднаних збройних сил НАТО в Європі генерал Філіп Брідлав заявляє, що за останні два дні альянс спостерігав входження колон із російським військовим обладнанням на територію східної України.

Виступаючи сьогодні в Софії, Брідлав заявив, що зокрема, на схід України зайшли російські танки, артилерія, системи протиповітряної оборони і бойові частини.

«На даний час ми не маємо чіткого уявлення про точну кількість. Ми погоджуємося, що були численні колони, які ми бачили», – сказав Брідлав.

Про перекидання з території Росії до України військової техніки й конвоїв з живою силою повідомили сьогодні і в Раді національної безпеки й оборони України.

Представники моніторингової місії ОБСЄ 11 листопада повідомили про конвой із 43 військовими вантажівками без розпізнавальних знаків, зокрема, п’ять із цих машин везли на буксирі гаубиці, ще п’ять перевозили частково прикриті ракетні системи залпового вогню.

Тим часом, за повідомленнями, сьогодні в Донецьку тривали обстріли. За даними кореспондента AFP, мінометні снаряди були запущені з району поблизу центру міста в напрямку Донецького аеропорту, який утримують українські військові.

За даними прес-центру АТО, внаслідок обстрілу аеропорту був поранений один з українських захисників, йому надають медичну допомогу. Аеропорт далі перебуває під контролем сил АТО, запевнили у прес-центрі АТО.

Росія, яку Україна і Захід звинувачують у підтримці сепаратистів, офіційно стверджує, що ніяким чином не причетна до дій бойовиків і ніяких озброєнь їм не передавала.

Хай свої заяви всунуть собі в сраку, толку з них всеодно повний (0).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі, свіжа заява НАТО, генерала Брідлав:

НАТО: російські сили і техніка зайшли на схід України

Головнокомандувач об’єднаних збройних сил НАТО в Європі генерал Філіп Брідлав заявляє, що за останні два дні альянс спостерігав входження колон із російським військовим обладнанням на територію східної України.

Виступаючи сьогодні в Софії, Брідлав заявив, що зокрема, на схід України зайшли російські танки, артилерія, системи протиповітряної оборони і бойові частини.

«На даний час ми не маємо чіткого уявлення про точну кількість. Ми погоджуємося, що були численні колони, які ми бачили», – сказав Брідлав.

Про перекидання з території Росії до України військової техніки й конвоїв з живою силою повідомили сьогодні і в Раді національної безпеки й оборони України.

Представники моніторингової місії ОБСЄ 11 листопада повідомили про конвой із 43 військовими вантажівками без розпізнавальних знаків, зокрема, п’ять із цих машин везли на буксирі гаубиці, ще п’ять перевозили частково прикриті ракетні системи залпового вогню.

Тим часом, за повідомленнями, сьогодні в Донецьку тривали обстріли. За даними кореспондента AFP, мінометні снаряди були запущені з району поблизу центру міста в напрямку Донецького аеропорту, який утримують українські військові.

За даними прес-центру АТО, внаслідок обстрілу аеропорту був поранений один з українських захисників, йому надають медичну допомогу. Аеропорт далі перебуває під контролем сил АТО, запевнили у прес-центрі АТО.

Росія, яку Україна і Захід звинувачують у підтримці сепаратистів, офіційно стверджує, що ніяким чином не причетна до дій бойовиків і ніяких озброєнь їм не передавала.

Хай свої заяви всунуть собі в сраку, толку з них всеодно повний (0).

Ну почему, людей раздражают, нагнетают обстановку, и так далее.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

При тому що вони не визнають що допомагають лугандонї і що їх війська на нашій території?

Весь світ визнав, а вони не визнають цього - це 100%. Доказова база може формуватись розвідданими НАТО, наших військ та даних ОБСЄ. Цього буде достатньо.

Якраз в тему (випуск 1991року, але актуально й зараз)

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якраз в тему (випуск 1991року, але актуально й зараз)

да скільки ж можна то, в декількох темах й по декілька раз вже

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Василий Головещенко

9 хв ·

Уважаемые журналисты всех каналов и газет !!!

А не поехать бы вам на какой то блок пост или ещё в какую нибудь зону боевых действий в ато . и спросить солдата который немного подзамёрз уже работать во благо , как у него дела ! Ну или своими глазами посмотреть .

Вроде все нормально , пытаюсь дать информацию и так и так. Всем отвечаю и т.д.

Хорошо ведь нормально работать .но...

Вот взял и позвонил мне, какой то молодец с 1+1 , и вопрос :

"а что вы будете делать если будет наступление?" , я думаю ответ прост , будем сражаться будем жечь! .

Тут смотрю статья вышла

" Николаевский киборг пообещал всех сжечь" молодца , спасибо отработал на папу , только вот не пойму , вроде хочется все наладить , людей успокоить помирить и т.д. и тут какой то молодец забацал охрененную статью на 10 слов . если надо я сам напишу что да как .

1+1 спасибо за профессиональный подход и подборку кадров молодцов !!!!

а кренделю передайте что у хорошего журналиста дрожь в голосе отсутствует !!! стажеров тренеруете наверное , так пусть в школах пока практикуется, снимает сюжеты про каникулы и т.д.

Я конечно общаюсь со всеми , но с людьми ,с людьми, которые переживают а не рейтинг себе поднимают . но вот эта ситуация звонков или писанины из ФБ сидя в кабинетике, для себя . это не дело.

Не надо так, не называйте меня киборгом, не мелите и не перекручивайте !!!!! Лучше разработайте план как информационную войну победить . задних ведь пасёте.

Я посты не для денежки пишу .

раскручивайте Ляшка или Тягныбока , они же вроде против русскоязычного населения выступают, которое является адекватным, в отличии, показывает свой патриотизм и любовь к Украине , не словом и репликами , а делом , именно делом , с кровью и потом . ! И замечательно общается с ребятами что на русском что на украинском языке, без границ препятствий и замечаний.

Вот об этом пишите. Что они сделали для страны кроме попиздеть у Шустика или построить дом в Карпатах. Пусть приедут к нам вместе с вами и мы им обьясним , кто сука распыляет вражду между людьми Украины , через ваши подконтрольные средства массовой информации.

а по поводу всей ситуации , то правило простое , будут нападать ,будем сражаться !!!

Сил у нас хватит!!!

P.S. и не надо мне звонить , сам как нибудь сообщу людям , как у нас дела.

И даю сто в гору, что этот пост никто не опубликует !!!!!!!

На папу ведь работаем.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю що намічається але судячи з того що бачив то щось дуже серйозне.

Часто їзджу в Польшу через Устилуг, недалеко від Грубешова по правій стороні дороги розташована польська військова частина сил швидкого реагування, десант по нашому, і там ніколи не було помітно особливого руху, солдат практично не було видно, стояла лише розвідувальна машина на постаменті й усе по суті. Останнім часом проїжджаючи повз ту частину очам своїм не повірив, техніки там зараз стільки що все забито, сотні одиниць(можливо й до тисячі) і різноманітної, навіть по полях в окрузі повно техніки, БТРи, дозорні машини, хамери, якісь БМП, авто, заправщики. В розмові з поляками місцевими говорять що всі війська по країні концентрують на східних кордонах в авральному порядку, а саме в тій частині вже зібрано близько 20тис військових як поляків так і інших підрозділів з країн НАТО, на полігоні навчання бойові практично цілодобово. Місцеві такого не бачили там навіть за совдепії.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...