Перейти до змісту

Війна, ч 3 (дай Бог остання й переможна)


Рекомендовані повідомлення

Liontiger, проблема не в тому шо нехватає добровольців а в тому шо наші військомати фіг зна за якою логікою працюють. А косити будть не залежно від військового стану, хто не хоче служити той не піде і під час введення військового стану, я знаю людей які не підуть воювати навіть якщо почнеться повномаштабна війна а будуть втікати за кордон чи ховатись по лісах.

Коли затримають на кордоні чи витянуть із лісу та покажуть "ГЕРОЇВ", думаю ці настрої трохі зміняться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 18,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

http://www.theinside...3fee748e48e3/28 серпня 2014 11:23

Глава уряду України констатує, що вже введені країнами Заходу санкції щодо Росії за агресію проти України не досягли результату.

Про це прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк заявив в ході підписання Меморандуму про співпрацю між Кабміном і Світовим конгресом українців, повідомляє Інтерфакс-Україна.

"Введені санкції не дали результату. В таких обставин єдиним елементом стримування російської агресії має бути розгляд введення санкцій щодо заморожування всіх російських активів і зупинки всіх банківських транзакцій РФ в країнах-членах ЄС і США, і країнах G8", – заявив Яценюк.

Прем'єр додав, що необхідно, щоб країни Заходу заморозили всі російські активи і фінанси до моменту виведення Росією своїх збройних сил і техніки з території України.

Змінено користувачем ig_rok
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хтось тут Тузлу згадував. То треба нагадати як Кучма дав наказ стріляти на ураження якщо хтось перетне Український кордон. В Криму на мою думку треба було робити тик само. А всі визги про провокацію, та війну - а хіба зараз не війна? Може якби Росія отримала по зубам там, то не полізла б до нас тут.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Віце-президент Європарламенту закликав Захід обвалити ціни на енергоносії

28.08.2014 | 16:04

Віце-президент Європейського парламенту Ришард Чарнецький вважає, що західний світ повинен відповісти на відкриту агресію Російської федерації проти України діями направленими на зменшення цін на енергоносії та виключити російський рубль з міжнародних фінансових розрахунків.

Таку думку він висловив УНІАН у четвер. "Потрібні санкції у вигляді неконвертованості рубля та дії задля максимального зменшення цін на нафту та газ. Бо наслідки цього Росія відчує дуже сильно, значно більше, ніж персональні санкції", - сказав він, відповідаючи на питання, що зараз повинен зробити Захід.

Депутат, який представляє в Європарламенті Польщу, висловив надію, що у західних держав вистачить "здорового глузду", аби вжити таких заходів.

Він також наголосив, що на агресію росіян повинні "одним голосом" відреагувати усі міжнародні інституції, серед яких він згадав ООН, НАТО та ОБСЄ. "Це останній момент на рішучу реакцію", додав політик, котрий представляє опозиційну у Польщі партію "Закон та справедливість" (PiS).

Українська влада сьогодні заявила про неприховане введення російських регулярних військ на територію України та закликала провести надзвичайне засідання Ради безпеки ООН, а також заморозити усі активи РФ за кордоном. Росія, котра є одним із найбільших у світі продавцем нафти та газу, утримується на плаву за рахунок їх продажу, але різке падіння цін на енергоносії може призвести до істотних проблем із фінансуванням бюджету країни.

Детальніше читайте на УНІАН: http://economics.uni...ergonosiji.html

Змінено користувачем rl72
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

AnimaNoir, ти хоч читай,що тут писали. навіть САМ говорив, що наказ стриляти був, але НІХТО не хотів його виконувати, так як військові прагнули у рашку, і на накази було глибоко насрати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хтось тут Тузлу згадував. То треба нагадати як Кучма дав наказ стріляти на ураження якщо хтось перетне Український кордон. В Криму на мою думку треба було робити тик само. А всі визги про провокацію, та війну - а хіба зараз не війна? Може якби Росія отримала по зубам там, то не полізла б до нас тут.

Полізли би, але принаймні не здавали би зброю за землю з ганьбою - що навіть США ще думають чи надавати нам допомогу, бо її також можуть путлєру здати.

AnimaNoir, ти хоч читай,що тут писали. навіть САМ говорив, що наказ стриляти був, але НІХТО не хотів його виконувати, так як військові прагнули у рашку, і на накази було глибоко насрати.

конкретно факти? Змінено користувачем alexvvv
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хтось тут Тузлу згадував. То треба нагадати як Кучма дав наказ стріляти на ураження якщо хтось перетне Український кордон. В Криму на мою думку треба було робити тик само. А всі визги про провокацію, та війну - а хіба зараз не війна? Може якби Росія отримала по зубам там, то не полізла б до нас тут.

Не той випадок, тоді росія була слабшою, Україна була сильнішою, з того часу одних систем ПВО скільки було знято та і чисельність ЗСУ була на той період набагато більшою. Я також довго обурювався бездіяльністю влади в Криму, але добре проаналізувавши ситуацію вірю на 100%, що війська РФ при збройному опорі в Криму увійшли би на Схід (Чернігів, Суми, Харків, Донецьк, Луганськ) та відкрилось би Придністрове (Одесса), можливо даже і через РБ (на той час там тоже проводились навчання військ РФ) з цим ми би невпорались, а на сьогоднішній день ми маєм війну тільки в двох областях, решта напрямків хоть якось змогли прикрити та і населення змінило свою думку. Вот таки казки.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Донбассу нужен мир" (с) ахметка

У Донецькому ботанічному саду горить резиденція Ахметова, - журналіст

Раніше її захоплювали терористи

У Донецькому ботанічному саду горить резиденція Рината Ахметова.

rezudenciya_ahmetov.jpg

Резиденція Рината Ахметова. Фото: Facebook/monti.czardas

Про це повідомляє журналіст телеканалу ZIK Денис Бігус на своїй сторінці у Facebook.

"У Донецькому ботанічному саду горить резиденція Рината Ахметова", - написав він.

25 березня цю резиденцію захопили під контроль терористи "Донецької народної республіки".

Представники сепаратистів заявили, що вимагають від олігарха підтримки ДНР, а його підприємства "мають працювати на республіку і на народ".

Перед цим вони кричали: "Ахметов - гість на Донбасі!", "Ахметов, відкривай ворота!", "Донбас - це клас, Ахметов - *** рас".

Як повідомляв iPress.ua, у Донецьку сьогодні, 28 серпня через бойові дії знеструмлена шахта ім. Засядька.

Прес-служба ДТЕК інформує про те, що в момент знеструмлення під землею перебували 300 гірників. Однак Донецька міськрада інформує про те, що під землею залишились 104 гірники.

Пізніше Донецька облдержадмінстрація повідомила, що із знеструмленої шахти Засядька вдалося вивести 104 заблокованих гірників.

Нагадаємо, 25 серпня у компанії ДТЕК, яка належить донецькому олігархові Ринату Ахметову, спростовують інформацію про те, що на їхній шахті нібито ремонтують пошкоджені танки терористів.

Змінено користувачем rl72
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Валерий Болотов ликвидирован в России. О том, что такая информация появилась у разведчиков и проверяется сообщили в штабе Антитеррористического центра.

http://lugradar.net/2014/08/28871

Гари ссука в АДУ

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

конкретно факти?

да ти вже КОНКРЕТНО задовбав !!! і хлопці це говорили, і Турчинов і Аваков,і стаття була, де про це говорилося.

де ти був 5 місяців тому?

да подавись

Змінено користувачем -=Mr.BrooX=-
  • +1 3
  • -1 6
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

конкретно факти?

да ти вже КОНКРЕТНО задовбав !!! і хлопці це говорили, і Турчмнов і Аваков

де ти був 5 місяців тому?

Я думаю, щоб зрозуміти що там відбулось візьміть цифри скільки військовослужбовців вийшло з Криму і продовжує служити, а скільки перейшло на бік РФ, але врахуйти і тих хто перейшов після надання наказу про вивод військ з Криму, не хочу никого захищати, але для декого із них Батьківщина, це Крим.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Liontiger, так а я про що? самі військові не хотіли навіть щось робити,про яке стриляти та захищати може іти мова ?

  • +1 1
  • -1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Liontiger, так а я про що? самі військові не хотіли навіть щось робити,про яке стриляти та захищати може іти мова ?

не треба тут всіх військових обсирати - там у керівництві проблема швидше була. Знову ж таки Тузла дуже яскравий приклад. Змінено користувачем alexvvv
  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

alexvvv, чи не доходить,чи що? НЕ БУЛО КЕРІВНИЦТВА !!! точніше воно було,але його не слухали!

ти хоть читаєш,чи просто говориш шонібуТь ?

люди так хотіли до расєюшки, що нове керівництво їм було не указ! з якого разу до тебе дійде?

  • +1 1
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Liontiger, так а я про що? самі військові не хотіли навіть щось робити,про яке стриляти та захищати може іти мова ?

Ви не так мене зрозуміли, я не сказав що хтось там не хотів стріляти, повірте якби тоді було прийнято рішення про стрільбу то там би було "ай я яй" незабувайте, що там було багато іменно бойових частин. Та коли вбивають твого побратима, ситуація досить сильно щодо думок у військових змінилась, тому казати що військові які стояли в Криму його здали це непорядно, а тощо у багатьох підрозділах були виродки то це правда.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

alexvvv,-=Mr.BrooX=-, блеать, узбагойтесь і не засмічуйте тему своїми "розборками" .

власне я спокійний, але хочу побачити якусь аргументацію від дописувача -=Mr.BrooX=-, а не істерику та обсирання наших військових.
  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

alexvvv, мізки свої бачив? а чи на справді вони існують? :0148:

на швидку руку найшов

У зв'язку з загибеллю українського військовослужбовця, військовим частинам ЗС України, дислокованим в АР Крим, дозволено застосування зброї.
пруф, наказ шукаю
Після загибелі нашого військовослужбовця я прямо віддав наказ застосувати зброю. Керівництво Міноборони попросило продублювати його в письмовому вигляді. І я підписав цей наказ. Чому вони не стріляли?
лінк

але ж тобі цеї інфо мало і ти її ніколи не чув, ще пошукаю

Змінено користувачем -=Mr.BrooX=-
  • +1 1
  • -1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У зв'язку з загибеллю українського військовослужбовця, військовим частинам ЗС України, дислокованим в АР Крим, дозволено застосування зброї.
пруф, наказ шукаю

Тобто з цього випливає, що була заборона на використання зброї. Все Логічно.

PS В такому руслі вже краще проводити дискусію.

Змінено користувачем alexvvv
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

alexvvv & -=Mr.BrooX=- Ви можете не засирати тему?

Змінено користувачем yucore
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

alexvvv, мда,зараз я застрилюся з твоєї логіки :_39:

військові не потребують дозволу додатково для стрільби (я так думаю) , бо є статут, а от коли є наказ не стріляти - це зовсім інша справа.

alexvvv & -=Mr.BrooX=- Ви можете не засирати тему?

Пробуємо розбирати ситуацію по Криму, там де початок вторгнення русо військ - це по темі.
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Когда-нибудь внуки спросят: а что ты делала в день начала войны?

И я скажу: книжку писала, про то, как растить детей в любви и заботе. Мирную, добрую книжку, которую давно хотела написать.

Еще консультации поводила по Скайпу.

Рюкзак для школы покупала дочке - старый порвался.

Думала, что приготовить на ужин.

Раздражалась, что под окном газонокосилка жужжит, писать мешает.

И они спросят: какой газон, рюкзак и книжка? Бабушка, вы там что, все были идиоты? Ничего не понимали?

А я скажу: что вы, милые, все понимали.

Но да, были идиоты.

Змінено користувачем ig_rok
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...