Перейти до змісту

Помогите найти украденный велосипед!


Marinka_glory

Рекомендовані повідомлення

Ребята, помогите найти велосипед. Украли 17 августа на Кравчука. Велосипед женский совсем новый spelly city, колеса 26, очень заметный: белый и белое с малиновыми вставками сидение. В луцке такой один ( см.фото) . Заявление в милицию уже подано. Может его уже и перекрасили((

Если вдруг увидите в городе звоните по телефону 066 1877166, Марина . Буду благодарна за любую помощь... Материально )))

post-26588-0-11573200-1408446688_thumb.j

post-26588-0-11573200-1408446688_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хорошей традицией стало искать на Сландо и возле Велозоны.

Сори, а где велозона?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю, мається на увазі:

ул. Сенаторки Левчаковской 13 (Остановка «Центральный рынок»)

(с) Контакти магазину.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Який ровер хфайний, абисі всрався той хто угнав.

коли знайдуть ту сволоч, то точно, треба так дати - щоб всра...ся і прославився для відома громади.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

бачив такий нещодавно в місті – вживу виглядає дуже файно. як жеж можна таке чудо без нагляду залишати? :dont:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Помітний вєлік... Звернула увагу на нього і на власницю минулого тижня, коли та по тротуарі виляла :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хорошей традицией стало искать на Сландо и возле Велозоны.

велозона продає біля себе крадене?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

велозона продає біля себе крадене?

Чув дзвін, та не знаєш, де він..

alexvvv, ти б почитав темку, перед тим як писати дурницю..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Почитай.. сусідні теми і не пізди хуйні.

Як відрізав :0136:, аж читати захотілось... :_07::_25:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бачив десь тиждень тому цей вел в центрі на театральному ... звернув увагу на захисне скло на рулі :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хорошей традицией стало искать на Сландо и возле Велозоны.

велозона продає біля себе крадене?

Я цього вже чекала. І боялась. Коли щось згадується в контексті, то мало хто бачить контекст. Будьте трохи оглядніше в висказуваннях. ВЕЛОЗОНА НЕ ПРОДАЄ НІЧОГО З БУВШОГО У ВИКОРИСТАННІ, а тим більш крадене.

На рахунок, що можуть перекрасити Спеллі, в Луцьку є ще один такий точно, але чорний. :) Не чепайте дєвочку, якшо шо ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Почитай.. сусідні теми і не пізди хуйні.

це ж був сарказм

Хорошей традицией стало искать на Сландо и возле Велозоны.

велозона продає біля себе крадене?

Я цього вже чекала. І боялась. Коли щось згадується в контексті, то мало хто бачить контекст. Будьте трохи оглядніше в висказуваннях. ВЕЛОЗОНА НЕ ПРОДАЄ НІЧОГО З БУВШОГО У ВИКОРИСТАННІ, а тим більш крадене.

На рахунок, що можуть перекрасити Спеллі, в Луцьку є ще один такий точно, але чорний. :) Не чепайте дєвочку, якшо шо ;)

Тепер Вам зробили гарну рекламу, от вже люди питають де велозона? Біля точки, де торгують краденим. А з часом і слово "біля" або забудуть або недопишуть...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Який ровер хфайний, абисі всрався той хто угнав.

в подарок коханій або під заказ.як саме вкрали?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ага, кохана буде рада, як з-під жопи видернуть та скажуть, що крадене.

яке, блін, під заказ. крадуть просто те, що на виду. крадуть алкаші, нарки, просто люмпени без моралі. бо це є річ, яку можна швидко збагрити, а ризик мінімальний – в 99% випадків протидії крадій просто кине ровера та втіче.

закона, який захищає власників велосипедів (окрім "законних", з чеком та паспортом) в нас нема. а рівень моралі пересічного громадянина стає нижче з кожним днем.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

крадуть алкаші, нарки, просто люмпени без моралі.

Як дивно співпала хвиля крадіжок велосипедів з приїздом переселенців зі Сходу <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як дивно співпала хвиля крадіжок велосипедів з приїздом переселенців зі Сходу <_<

Нічого не співпало. Вели крали завжди, навіть у мого брата 30 років назад, за часів піонерства і соціалізму, "зайчика" вкрали.

Логіка тут проста: більше велів (а кількість їх росте не по тижнях а по днях) = більше крадіжок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ага, кохана буде рада, як з-під жопи видернуть та скажуть, що крадене.

яке, блін, під заказ. крадуть просто те, що на виду. крадуть алкаші, нарки, просто люмпени без моралі. бо це є річ, яку можна швидко збагрити, а ризик мінімальний – в 99% випадків протидії крадій просто кине ровера та втіче.

закона, який захищає власників велосипедів (окрім "законних", з чеком та паспортом) в нас нема. а рівень моралі пересічного громадянина стає нижче з кожним днем.

Цей велосипед не з дорогих. Гарненький, але простенький. Так що, брали, що бачили, не розбираючись особо. Й ще, ці велосипеди випустили зовсім недавно, рама особлива, специфічна, якщо й перекрасять, я наприклад, впізнаю одразу.

крадуть алкаші, нарки, просто люмпени без моралі.

Як дивно співпала хвиля крадіжок велосипедів з приїздом переселенців зі Сходу <_<

А от хоч тут х%йні не треба молоти. Ця тенденція вже не перший рік спостерігається. У вас є особиста образа на східняків?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нічого не співпало. Вели крали завжди

Попереднього року в таку пору набагато менше тем було про крадіжки.

А те що крали 30 років тому то зовсім інша історія.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

крадуть алкаші, нарки, просто люмпени без моралі.

Як дивно співпала хвиля крадіжок велосипедів з приїздом переселенців зі Сходу <_<

із підняттям цін на пальне...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як дивно співпала хвиля крадіжок велосипедів з приїздом переселенців зі Сходу <_<

Нічого не співпало. Вели крали завжди, навіть у мого брата 30 років назад, за часів піонерства і соціалізму, "зайчика" вкрали.

Логіка тут проста: більше велів (а кількість їх росте не по тижнях а по днях) = більше крадіжок.

але чомусь крадуть в основном в районі центр-кравчука(40-ий) і думаю люди в темі, бо наприклад такі як я в них не розбираються і вони практично всі на одне ліцо, а крадуть вели які коштують чимало

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Попереднього року в таку пору набагато менше тем було про крадіжки.

А те що крали 30 років тому то зовсім інша історія.

Є точна статистика?

Велів минулого року було менше -> менше "поля для діяльності" всяким пі%:*:сам

стало більше велів -> більше "роззяв" (тут без образ, але я вважаю що вина є і на власнику) -> більше "поля для діяльності" всяким пі%:*:сам

але чомусь крадуть в основном в районі центр-кравчука(40-ий) і думаю люди в темі, бо наприклад такі як я в них не розбираються і вони практично всі на одне ліцо, а крадуть вели які коштують чимало

А будь-який велосипед коштує чимало, навіть якщо за 20 гривень вкрадуть треба по шапці дать, правда ж?

А чому найбільше в центрі і 33-ому?

Думки вголос: спальний район, діловий цетр...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...