Перейти до змісту

Вкрали 2 ровера


MOTOROLLLA

Рекомендовані повідомлення

У мого друга сьогодні вночі 25 липня 2014 року в Луцьку в районі 40-А кварталу було викрадено 2 велосипеди.

Якщо комусь будуть вони запропоновані або ви побачите їх на вулиці, зателефонуйте будь ласка - 0994380802 Антон, або пишіть мені в ПП

За останній місяць за словами слідчих в луцьку скоюються масштабні крадіжки велосипедів.

Потрібно разом це зупинити. Хтось їх краде під замовлення. Не будьте байдужі.

Один велосипед - Kellys Saphix 2007 (особливі прикмети - надірване сідло, сірі хромовані болотники, спідометр, кріплення для дитячого крісла Bellelli).

137657527_1_1000x700_krossovyy-velosiped-kellys-saphix-nikolaev_rev002.jpg

Другий велосипед - bergamont stallion 2008 (дуже примітний, коричневого кольору, є кріплення під насос, без насосу та велосипедна пляшка, покришки KENDA)

22652343.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 96
  • Створено
  • Остання відповідь

щось розгулялись ці уроди - то велосипеди, то автомобілі посеред білого дня крадуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Как то часто в последнее время такие темы всплывают. Весной у знакомых прям из сушилки в подъезде вытащил. Думаю на каком нить сландо или акуро вскоре всплывет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нехай мене виправлять професіонали, але ж по факту в Українi нема жодної статті по якій цих крадіїв можна прихопити.

наприклад, кража з особистої власності, як гараж чи подвал – є стаття. кража з колективної, наприклад "предбанник" чи "сушилка" – напокарана по закону. хіба шо перепаде по хлєбальнику від хазяїв, але зустрічний позов може перекрити все моральне задоволення.

велосипед на який хазяїн не має документа, наприклад чека про купівлю, фактично "нічий". у випадку його викрадання, шукати ніхто не буде, а як знайдуть, то довести власність буде складно.

далі, наскільки я знаю, сам факт злома велозамка не рахується за кримінальний злочин, а "тягне" тільки на дрібне хуліганство, та й тільки у випадку пошкодження замка.

висновок: будьте пильними, не залишайте ровера без нагляду, навіть на кілька хвилин та пристьобнутим. крадії дедалі нахабніють, а зробити щось по закону неможливо – можна й ще самому на лаву загриміти за виховання нанесення побоїв, наприклад.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

наприклад, кража з особистої власності, як гараж чи подвал – є стаття. кража з колективної, наприклад "предбанник" чи "сушилка" – напокарана по закону. хіба шо перепаде по хлєбальнику від хазяїв, але зустрічний позов може перекрити все моральне задоволення.

Стаття 185. Крадіжка

1. Таємне викрадення чужого майна (крадіжка) -

карається......

3. Крадіжка, поєднана з проникненням у житло, інше приміщення чи сховище або що завдала значної шкоди потерпілому, -

карається ......

Тобто, крадіжка це завжди крадіжка... Ваше майно - ваша приватна власність незалежно від того де воно знаходиться, чи Вас вдома, чи в коридорі. Просто у випадку з проникненням, ймовірність довести факт крадіжки - більша, відбитки пальців крадія знаходять у Вас вдома, а ви його ніколи не запрошували... При крадіжці, в іншому місці трішки складніше, однакових речей багато, тому потрібно конкретно ідентифікувати викрадену річ (серійний номер і т.п.)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це була крадіжка зі зломом. Вкрали з комори, зняли замок. Документи на два велосипеди є..

Порадьте. де ще можна розмістити інфу для пошуку двоколесих. Дякую!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це була крадіжка зі зломом

З проникненням це буде лише у тому випадку, якщо "коморою" ви користуєтесь на законних підставах (власник, орендар). Якщо ні - це те ж, що і зламали велозамок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це була крадіжка зі зломом. Вкрали з комори, зняли замок. Документи на два велосипеди є..

Порадьте. де ще можна розмістити інфу для пошуку двоколесих. Дякую!

заяву в міліцію напишіть для початку, а потім буде видно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це була крадіжка зі зломом. Вкрали з комори, зняли замок. Документи на один з велосипедів є.

Чому важливо мати документи.

Вкрали у вас велосипед, а документів на нього немає.

Ви ідете по вулиці і бачите свій велосипед,..... культурно разом з новим власником велосипеда поїхали у міліцію....

Він говорить, - нічого не знаю я добропорядочний покупець купив його на автобазарі(базарі) як беушний.

Навіть, якщо знайдете продавця він скаже - нічого не знаю мені його продали/купив за х грн. про те, що він вкрадений я не знав.

Все ви нічого повірте не доведете, а якщо ще й побили власника нового у вас можуть бути проблеми.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я понимаю что велы украли и это грустно но как их украли?

Так сумно, як розділовим знакам. які ви не використали в вашому %) недоречному питанні))))

А, якщо по темі. то вище все написано.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не напишете заяву не зможете витребувати у добросовісного набувача, так що у будь-якому разі пишіть заяву в міліцію.

Стаття 388. Право власника на витребування майна від добросовісного набувача

1. Якщо майно за відплатним договором придбане в особи, яка не мала права його відчужувати, про що набувач не знав і не міг знати (добросовісний набувач), власник має право витребувати це майно від набувача лише у разі, якщо майно:

1) було загублене власником або особою, якій він передав майно у володіння;

2) було викрадене у власника або особи, якій він передав майно у володіння;

3) вибуло з володіння власника або особи, якій він передав майно у володіння, не з їхньої волі іншим шляхом.

2. Майно не може бути витребувано від добросовісного набувача, якщо воно було продане у порядку, встановленому для виконання судових рішень.

3. Якщо майно було набуте безвідплатно в особи, яка не мала права його відчужувати, власник має право витребувати його від добросовісного набувача у всіх випадках.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

руки і ноги повідривати хай катається вибачте.

звичайно правильно.сумніваюся шо вони кататися будуть

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я понимаю что велы украли и это грустно но как их украли?

Так сумно, як розділовим знакам. які ви не використали в вашому %) недоречному питанні))))

А, якщо по темі. то вище все написано.

Ты серьезно? Если их тупо оставили их в подьезде то так вам и нада, может поумнеете а может и нет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ты серьезно? Если их тупо оставили их в подьезде то так вам и нада, может поумнеете а может и нет.

Ви читати з першої сторінки вмієте?

Це була крадіжка зі зломом. Вкрали з комори, зняли замок. Документи на два велосипеди є..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ты серьезно? Если их тупо оставили их в подьезде то так вам и нада, может поумнеете а может и нет.

Ви читати з першої сторінки вмієте?

Це була крадіжка зі зломом. Вкрали з комори, зняли замок. Документи на два велосипеди є..

Я не все посты читал а только несколько первых. Не кипишуйте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

скики вже тем е про кражи велосипедів.обично крали з сушилоки.підвалив....

на сландо хто шукае шекайте не тільки в Луцьку.ай селах.шо біля города.того року я так нашов свій велосипед.а знайомий два своїх ровера.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на сландо хто шукае шекайте не тільки в Луцьку.ай селах.шо біля города.того року я так нашов свій велосипед.а знайомий два своїх ровера.

а яке продовження? підвалили до сільського вуйка – "це моє, віддай-но"? :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а яке продовження? підвалили до сільського вуйка – "це моє, віддай-но"? :smile3:

Напевне перевкрали в того вуйка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не все посты читал а только несколько первых. Не кипишуйте.

тобто з наєздами *гнати бєса* то це нормально, а носом ткнули, що вже писалось, то не кіпішуйте ? Нащо взагалі свого носа сюди пхати, якщо навіть не удусужився все, що написано, прочитати ? Вибачився б перед Моторолою для початку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не уверена. но такой же Сталиончик сейчас выставили наши соседи по рынку , которые торгуют беушкой. Пока не продал подойдите на т-ц Ярморок, что напротив Центрального рынка сразу за магазином АЛЛО в глубь

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...