Перейти до змісту

Вкрали 2 ровера


MOTOROLLLA

Рекомендовані повідомлення

А може спробувати на живця зловити, без міліціі?

Типу такий флеш моб, на вихідні, зібрати велику команду велолюдей по периметру, і пару замаскованих спостерігачів. І залишати велосипед * без нагляду* біля магазину, думаю чекати таку погінь довго не прийдеться.

За одне і покатушки з перегонами можуть вийти, а тоді вже заяву і хай сидить думає.

Якщо злодюга це читає, то хай сук* знає, що на нього можуть полювати, і бити будуть сильно..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 96
  • Створено
  • Остання відповідь

А може спробувати на живця зловити, без міліціі?

Типу такий флеш моб, на вихідні, зібрати велику команду велолюдей по периметру, і пару замаскованих спостерігачів. І залишати велосипед * без нагляду* біля магазину, думаю чекати таку погінь довго не прийдеться.

За одне і покатушки з перегонами можуть вийти, а тоді вже заяву і хай сидить думає.

Якщо злодюга це читає, то хай сук* знає, що на нього можуть полювати, і бити будуть сильно..

замітьте більше велосипедів крадуть з примішень(підвали.сушки...).на мою думку злодей не буде на таких тусовках робити.в цього зладея.шо краде инший профель.його по иншому треба шукати.

наприклад.

в сушилці в том районі де саме більше крадуть 40-вий вродіби поставити вел на сушку.поставити камери чи ще якусь апаратуру відео нагляду и подивитися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Років 5 тому веліка сперли, ублюдка знайшли і посадили, непомню на скільки 2 чи 3 роки, велосипеда чи гроші за нього так і не вернули...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не уверена. но такой же Сталиончик сейчас выставили наши соседи по рынку , которые торгуют беушкой. Пока не продал подойдите на т-ц Ярморок, что напротив Центрального рынка сразу за магазином АЛЛО в глубь

Підтверджую, що перший вел, дуже схожий. і ціна за нього 4800 якщо не помиляюся.

Ну то як, топікстартер, був на ринку? цікавився походженям?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не уверена. но такой же Сталиончик сейчас выставили наши соседи по рынку , которые торгуют беушкой. Пока не продал подойдите на т-ц Ярморок, что напротив Центрального рынка сразу за магазином АЛЛО в глубь

Підтверджую, що перший вел, дуже схожий. і ціна за нього 4800 якщо не помиляюся.

Ну то як, топікстартер, був на ринку? цікавився походженям?

Я не про перший кажу, а про Сталион. А Келліс в них на 26 стоїть, а не гібрид, як на першому фото, хоча по кольору такий же )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ, дякую Вам!!!!!!!!! Особливо odna!!!!! З нас могорич!

То ті велосипеди. Зараз забирають з міліцією.

Всетаки, громада - це сила! Слава Борді!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всетаки, громада - це сила! Слава Борді!

краще розповіси чим все закінчилось, бо дуже цікаво. мабуть й не мені одному :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проїзджав тільки що повз Старий Ринок і біля "Велозони" міліцейське Кенгу,на аварійці. Відразу згадалася ця тема. Такі злапали :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вадім, там ж не 5 роверів стоіть.

Все розкажу\напишу, хай но там розберуться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Велосипеди забрали під розписку, адже в власників були документи та фотки, що підтверджували власність.

Один з них навіть не був помитий.

Пояснити продавці де взяли товар не змогли. Міліція має розбиратись.

Тупість ситуаціі просто безмежна. Ровери були куплені пару років тому на Велозоні. Вкрали іх з четверга на пятницю, принесли на барахолку біля Велозони вже в пятницю %)

Слідство слідством, але факт залишається фактом: дана торгова точка торгує краденим.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Велосипеди забрали під розписку, адже в власників були документи та фотки, що підтверджували власність.

Пояснити продавці де взяли товар не змогли. Міліція має розбиратись.

1) А якби у власника не було документів, а лише фотки, і свідчення друзів ?

2) Якщо приходить людина і каже, "хочу щоб ви продали у себе мої велосипеди" - то це так і можна пояснити. Відсутність пояснень свідчить про безпосередню причетність самого "продавця" до скоєння злочину, чи не так?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так. Справді часто крадуть двохколісних! Треба з тими крадіями по жортокіше! В мене у минулому році була ситуація! Я був на возєднання у спортлізі, а вел стояв поряд (без замка). Наглядав за ним. Десь я на трохи відвернувся, тут раптом якісь мужичок підійшов до вела і повів його "спокойно". Я оглянувся шо вела нема на місці, зирк - бачу веде. Я з клуба і за ним. Ну далі троха не цензури було і т.п. А він собі такій на лєгкє - "Ой! Вибач! Я нехотів! Я незнав шото твій!" І пішов собі далі спокійно!!! Я звичайно трохи в "штопорі" був від його слів!... Мені кажеться шо він в тому районі і проживає. Можливо він причетний і до інших крадіжок...?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так. Справді часто крадуть двохколісних! Треба з тими крадіями по жортокіше! В мене у минулому році була ситуація! Я був на возєднання у спортлізі, а вел стояв поряд (без замка). Наглядав за ним. Десь я на трохи відвернувся, тут раптом якісь мужичок підійшов до вела і повів його "спокойно". Я оглянувся шо вела нема на місці, зирк - бачу веде. Я з клуба і за ним. Ну далі троха не цензури було і т.п. А він собі такій на лєгкє - "Ой! Вибач! Я нехотів! Я незнав шото твій!" І пішов собі далі спокійно!!! Я звичайно трохи в "штопорі" був від його слів!... Мені кажеться шо він в тому районі і проживає. Можливо він причетний і до інших крадіжок...?

Надо было не матом крыть... А подбежать и ТУПО с верху ЛАДОШКОЙ или КУЛАКОМ долбануть по затылку.... Лучше ЛАДОШКОЙ :) но со всей ДУРИ чтобы присел...... (конечно ладошке будет больно, но эффект просто пипец, в глазах темнеет моментально). А потом МАТОМ :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну вітаю!Велосипеди повернулись власникам.

поки суд не відбувся, по ідеї це мають бути докази, або хоча б не було проведено експертизу то докази не віддають,

якщо ж просто швидко віддадуть то значить відмазались продавці без суду

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Там є камери відеоспостереження.

Можна глянути хто ті велосипеди привів на продаж :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

значить відмазались продавці без суду

Продавці могли і не знати що велосипеди крадені, зараз багато возять "з Німеччини", та й підозрюю що треба бути повним придурком щоб знаючи що крадений, одразу ставити в відкриту на продаж, тут же, в Луцьку. І яку тоді до тих продавців статтю застосовувати?

Потерпілі могли на радостях відкликати заяву, відмовитись від претензій до продавця, "подякувати" мусарам, та й по всьому.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну вітаю!Велосипеди повернулись власникам.

поки суд не відбувся, по ідеї це мають бути докази, або хоча б не було проведено експертизу то докази не віддають,

якщо ж просто швидко віддадуть то значить відмазались продавці без суду

Відразу треба передавати справу у прокуратуру. Ті передадуть у міліцію. Але фокус у тому, що вона вже рахуватиметься під контролем прокуратури. Розповідали близькі мені люди, що "у ящик" вона точно не ляже. Ну і ходити, час від часу ходити і розпитувати слідчого, які кроки зроблено в напрямкові цієї крадіжки. :_02:

Вважаю, що перші кроки з упіймання велозлодіїв вже зроблено, що не може не радувати.

Продавці могли і не знати що велосипеди крадені, зараз багато возять "з Німеччини", та й підозрюю що треба бути повним придурком щоб знаючи що крадений, одразу ставити в відкриту на продаж, тут же, в Луцьку. І яку тоді до тих продавців статтю застосовувати?

Vadimm,

Пояснити продавці де взяли товар не змогли

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну вітаю!Велосипеди повернулись власникам.

поки суд не відбувся, по ідеї це мають бути докази, або хоча б не було проведено експертизу то докази не віддають,

якщо ж просто швидко віддадуть то значить відмазались продавці без суду

сфоткали записалила дані по роверу і до суда.базарники наверно брали під реалізацію.як вони кажуть ганять з Німечини то в них мають бути хоть якись бумаги на товар.чи від тих продавців.від кордону розмитненя..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

М-дя... С соседом как-то неудобно получилось... ) Как-то с его помощью тоже продала свой старый байк. Но я настолько ненавижу всех этих гандонов, что даже брата бы не пожалела, если бы этой х%йней занялся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Незручно какати не знімаючи штанів... Вибачте за мій французький... А тут люди назбирали коштів, купили велосипеди, а якесь гівно відчуло себе пупом землі, який може робити все безнаказано, тіпа я самий розумний і наф мені купувати, я краще підвал вскрию і бабла скошу в лохів.... Він же навіть не сам буде їздити на ньому, а на продаж, а гроші на бухло чи наркоту...

На нари таких потрібно - хай зо два роки поміркують як інші гроші заробляють...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ха! Ожидаемое продолжение истории. Сосед на меня теперь зуб имеет, ему рассказали, кто его "сдал". Оказывается, я должна была поступить "по соседски". Нет уж, гражданин, ввязался в мутный бизнес, отгребай по заслуженному. Радуйся, что менты у нас недоразвитые, а то б уже и бизнес твой закрылся и ты бы под следствием потел, как соучасник. Как положено по закону, который, пока, не работает. Но ты привыкай, не всегда же так будет. Заработают законы, менты, суды, и ты дальше мутить не сможешь.

пс: Ф-фух, получилось без мата, но было трудно...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...