Перейти до змісту

Вкрали 2 ровера


MOTOROLLLA

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 96
  • Створено
  • Остання відповідь

Краще б всі велосипедисти разом перестали купляти пиз%ене і тоді б не стало зовсім тих бариг. Але до того я не доживу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Краще б всі велосипедисти разом перестали купляти пиз%ене і тоді б не стало зовсім тих бариг. Але до того я не доживу

А як ти взнаєш, що воно не крадене? Прийшов на базар, купуєш, навіть чек на вимогу випишуть. Не в велосипедистах справа, імхо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А як ти взнаєш, що воно не крадене? Прийшов на базар, купуєш, навіть чек на вимогу випишуть. Не в велосипедистах справа, імхо.

Я знаю. І ти знаешь. І всі знають, але не заморочуються

Получилось, как всегда. Кто-то украл, кто-то перекупил, а я отгребать буду за всех. Сосед обещал написать тут про меня всю правду. Запасайтесь семачками, рассаживайтесь по удобней.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пан-вело-сусід вже телефонував власникам крадених роверів і обурливо просив спростувати несправедливий наклеп на його святу душу. %) %) %)

Скоро й до мене добереться )))

Ну, виходить, ми тут всі какашки, один він - білочка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А як ти взнаєш, що воно не крадене? Прийшов на базар, купуєш, навіть чек на вимогу випишуть. Не в велосипедистах справа, імхо.

Я знаю. І ти знаешь. І всі знають, але не заморочуються

Получилось, как всегда. Кто-то украл, кто-то перекупил, а я отгребать буду за всех. Сосед обещал написать тут про меня всю правду. Запасайтесь семачками, рассаживайтесь по удобней.

завжди дивували такі люди. які б докази не були. і яким би явн овинним він не був, буде до останнього казати що всі винні крім нього..

чекаємо) велику і страшну правду))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вже набридло все це читати. Я - той самий продавець тих велосипедів. Я повів себе як добросовісний набувач. Я думаю, люди розуміють значення цих слів. Прийшла людина і сказала, що возить велосипеди з-за кордону і хоче продати. Я сказав, що можу купити, але потрібна копія паспорта та номер моб.телефону на випадок крадіжки. Людина принесла копію свого паспорта та надала всі свої особисті дані. Про те, що велосипеди були викрадені - я нічого не знав. Поставив їх на продаж. Невдовзі, прийшли працівники міліції і виявилося, що вони є викрадені. Працівниками міліції були вилучені велосипеди, а також надано їм всю інформацію про людину, яка їх мені продала - копія паспорта та номер моб.телефону. Тим часом. коли велосипеди спокійно стояли на продажі -а це протягом 2 днів - Таня- тут як Odna - ходила, дивилась і знала, що вони є викрадені, НЕповідомивши про це мене. Якби знаючи, що велосипеди були викраденими - крадіїв можна було зловити на гарячому - людина мала привести ще 1 велосипед на продаж. Але, так як, я є Таніним конкурентом, то вона повела себе як "справжня українка".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та причому тут Таня. Вона писала

Я не уверена. но такой же Сталиончик сейчас выставили наши соседи по рынку , которые торгуют беушкой. Пока не продал подойдите на т-ц Ярморок, что напротив Центрального рынка сразу за магазином АЛЛО в глубь

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Таня досі не може змиритися з правилами торгівлі. Якщо клієнт немає можливості придбати собі новий велосипед за 5 тис.грн.(в неї!!!), то має право і може придбати такий же б/у тільки в півціни. А людина, яка негативно відноситься до б/у,то йде і купує нове. Таня завжди негативно відносилася до мене - бо ніби я забирав її клієнтів (!!!), а тут ще й це - то ви представляєте як вже вона потирала руки. А щодо власника тих велосипедів - Motorrolla - краще впливати б на слідство, щоб швидше крадіїі були знайдені, ніж тут всяку фігню писати. P.S. До речі, сам крадіів ненавиджу - у мене самого вкрали 2 велосипеди і до цих пір не можуть знайти.

Я думаю, що кожна людина, прочитавши це, зробила для себе висновок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А як ти взнаєш, що воно не крадене? Прийшов на базар, купуєш, навіть чек на вимогу випишуть. Не в велосипедистах справа, імхо.

Я знаю. І ти знаешь. І всі знають, але не заморочуються

Получилось, как всегда. Кто-то украл, кто-то перекупил, а я отгребать буду за всех. Сосед обещал написать тут про меня всю правду. Запасайтесь семачками, рассаживайтесь по удобней.

Так і вийшло /як ти передбачала/ - ти крайня. Не переймайся. Підтримаємо і заступимося - якщо буде потрібно /у повному складі/.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

....

Прийшла людина і сказала, що возить велосипеди з-за кордону і хоче продати. Я сказав, що можу купити, але потрібна копія паспорта та номер моб.телефону на випадок крадіжки. Людина принесла копію свого паспорта та надала всі свої особисті дані. Про те, що велосипеди були викрадені - я нічого не знав. Поставив їх на продаж.

А копiя паспорта була вами звiрена з оригiналом - паспортом?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

прочитав усі повідомлення. ситуація складна і неоднозначна... бізнес є бізнес, але потрібно залишатися людьми. нам жити разом в нашому місті і вміти комфортно співіснувати поруч. а вся негативна хвиля емоцій має бути спрямована на тих покидьків, що підняли руку на чуже. краще дійсно всім разом провести широкомасштабне "вело-АТО" із серйозним травмуванням злодюг...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну вітаю!Велосипеди повернулись власникам.

народ мoже там і мій Gaint? дайте знати я тій с;%ці карка поламаю відразу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як на мою скромну думку чию квартиру тричі грабували (двічі знаходили,але міліціонери не дали потриматись за горло) ,потрібно створити базу викраденої техніки яку роздати баригам з наголосом що сустави погано зростаються. І таки час від часу проводити акції карального типу. Перепродавці при отриманні велосипеду від клієнта як на мене повинні дзвонити в міліцію казати дані і перепровіряти ,а от людині яка принесла велосипед це знати нетреба. І тоді коли жадоба прибутку перевисить людські почуття ситуація змінеться.

як на мене варіанти вирішення проблем є два 1 затіранити перепродавців плюси швидко і дієво ,мінуси почнуть продавати в ничку і велосипеди перестануть знаходитись.

2 зробити з перепродавцями співпрацющоб люди могли зайти на сайт звіритись з списком викрадених велосипедів і при виявленні пропажі отримати грошову винагороду або від власника або від вдячної спільноти + бонус від правоохоронців яких зараз і так мало .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Таня досі не може змиритися з правилами торгівлі. Якщо клієнт немає можливості придбати собі новий велосипед за 5 тис.грн.(в неї!!!), то має право і може придбати такий же б/у тільки в півціни. А людина, яка негативно відноситься до б/у,то йде і купує нове. Таня завжди негативно відносилася до мене - бо ніби я забирав її клієнтів (!!!), а тут ще й це - то ви представляєте як вже вона потирала руки. А щодо власника тих велосипедів - Motorrolla - краще впливати б на слідство, щоб швидше крадіїі були знайдені, ніж тут всяку фігню писати. P.S. До речі, сам крадіів ненавиджу - у мене самого вкрали 2 велосипеди і до цих пір не можуть знайти.

Я думаю, що кожна людина, прочитавши це, зробила для себе висновок.

Чогось ти не все сказав, з того, що мені в особистій бесіді повідав. Люди ж чекають, попокорн застигає

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І таки час від часу проводити акції карального типу.

в кращих традиціях рашаТВ :):_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Как я ехидно потирала руки, думаю, все, кто меня хорошо знают, живо представили. Единственный конкурент нам в Луцке, которого я знаю - это Ярик. И он мой друг.

Как назвать человека, который того чего не было помнит, а того что было реально - нет?

Сережа, приведи пример и доказательства моего негативного к вам отношения. А я приведу живых свидетелей обратного. Клиентов, которые по моей рекомендации купили у тебя велосипеды, или, хотя б, приходили смотреть (не всех смогу привести, кто в Самообороне, кто на фронте). Я закрывала глаза на то, что ты в нашей мастерской ремонтировал свой товар. А у нас за это могут уволить, между прочим. При этом я ничего с этого не имела. Один раз воспользовалась услугой и продала свой старый байк, на котором ты тоже заработал неплохо. Насколько ты больше стал разбираться в ценах и велосипедах после бесплатных консультаций на Велозоне? Только, когда будешь отвечать отключи фантазию. Только факты

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

AUDI, новий екаунт для висловлення своєї позиції це допустимо, звичайно, але де Ви були раніше, адже на Борді лучани найперше викладають повідомлення про викрадені вели і Вам просто соромно цього не знати, і при вашому промислі, це найперший сайт де б Ви мали бути зареєстровані.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Единственный конкурент нам в Луцке, которого я знаю - это Ярик. И он мой друг.

А Віталій з Сітібайком? :)

С Виталиком мы, я бы даже сказала, - партнеры :)

пс: в хорошем смысле этого слова :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вже набридло все це читати. Я - той самий продавець тих велосипедів. Я повів себе як добросовісний набувач. Я думаю, люди розуміють значення цих слів. Прийшла людина і сказала, що возить велосипеди з-за кордону і хоче продати. Я сказав, що можу купити, але потрібна копія паспорта та номер моб.телефону на випадок крадіжки. Людина принесла копію свого паспорта та надала всі свої особисті дані. Про те, що велосипеди були викрадені - я нічого не знав. Поставив їх на продаж. Невдовзі, прийшли працівники міліції і виявилося, що вони є викрадені. Працівниками міліції були вилучені велосипеди, а також надано їм всю інформацію про людину, яка їх мені продала - копія паспорта та номер моб.телефону. Тим часом. коли велосипеди спокійно стояли на продажі -а це протягом 2 днів - Таня- тут як Odna - ходила, дивилась і знала, що вони є викрадені, НЕповідомивши про це мене. Якби знаючи, що велосипеди були викраденими - крадіїв можна було зловити на гарячому - людина мала привести ще 1 велосипед на продаж. Але, так як, я є Таніним конкурентом, то вона повела себе як "справжня українка".

Думаю, що відповіді від AUDI, я не отримаю, тому інформація для громади

1) "можу купити, але потрібна копія паспорта" - ну, якщо копія паспорта була із фіктивною інформацією (на що Ви, як "добросовісний набувач", уваги не звернули), то на саме фото, точно мусили би подивитися!!!

Припустимо , що ви всеж таки глянули на фотку, вона була схожа, отже або скан ксерокса в студію (і ми знайдемо крадія), або ти є співучасником! Ваші дії?

2) п.1 першого разу людина прийшла зпропонувати реалізувати крадені велосипеди, ви її відправили за документами, так?

п. 2 на другий раз "Людина принесла копію свого паспорта та надала всі свої особисті дані" і можливо привезла два ровери на автомобілі (в крадія мав би бути автомобіль, бо він (злодій), за словами AUDI "возить велосипеди з-за кордону" ).

п.3 якщо ніякого автомобіля, не було (в чому я впевнений), а злодій не вміє одночасно їздити на двох роверах одночасно (таке в принціпі можливо, але на двох пиз%жених велосипедах , точно було би стрьомно, по місту гасати (в розпал робочого дня))

Отже, мінімум двічі, а то й три рази злодій був у вас! - то де відео з камер спостережень? Чи мені самому це відео шукати?

3) "людина мала привести ще 1 велосипед на продаж. Але," - але, але ви її попередили?

4) Таня - "повела себе як "справжня українка"". AUDI - а чому ти шукаєш крайнього? чому не допомагаєш знайти злодія, а пробуєш відвести увагу від злочину? Хоча велосипеди були не мої, але я дуже радий, що вони повернулися, до законного власника, За що Тані величезне спасибі!! :smile-zachot:

PS:

Поки на власні очі не побачу реальних доказів, що ви "AUDI" були лише як "добросовісний набувач" :0021: , а не організатор, або співучасник, не втомлюся усім знайомим розповідати цю страшну історію про точку, що торгує пиз%женими речами!!! :0020:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну це піпець!

100%. виявляється не мені одному здається, що AUDI і був хоча б не організатором ну принаймі співучаником цього злочину? І лише недолугість правових органів надалі дозволило йому ще досі торгувати, принаймі до закінчення слідства! Як це відбувається згідно кримінального кодексу у цивілізованих країнах за реалізацію краденого.

За що ми боремося?! навіщо були всі ці жертви на майдані?

Коли людина яка якимось боком причетна до злочину намагається облити брудом іншу, яка допомогла цей злочин викрити.

Сиділо би те ... і сопіло би в дві дирки визнавши що не праве, а ні, розбір польотів починає!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну це піпець!

100%. виявляється не мені одному здається, що AUDI і був хоча б не організатором ну принаймі співучаником цього злочину? І лише недолугість правових органів надалі дозволило йому ще досі торгувати, принаймі до закінчення слідства! Як це відбувається згідно кримінального кодексу у цивілізованих країнах за реалізацію краденого.

За що ми боремося?! навіщо були всі ці жертви на майдані?

Коли людина яка якимось боком причетна до злочину намагається облити брудом іншу, яка допомогла цей злочин викрити.

Сиділо би те ... і сопіло би в дві дирки визнавши що не праве, а ні, розбір польотів починає!

Ось все наше. законів ми не знаємо, але як поп....ти та пописати,....

Для тих хто в танку: Яке ви маєте право говорити, що він співучасник?

Людина купила велосипед, взяла при цьому копію паспорта, а перевіряти чи він справжній - це не його справа.

Чому він не має права торгувати? він не знав, що велосипед крадений.

До речі у нас тут на дошці багато хто торгує велосипедами б.у. - що всі крадені?

Ми ж в правовій державі хочемо жити. чи як?

Ну і як на то пішло. чи є всі необхідні документи у тих хто продає нові велосипеди? Копії митних декларацій?, декларації виробника, сертифікату відповідності, сан. сертифікату?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для тих хто в танку: Яке ви маєте право говорити, що він співучасник?

Людина купила велосипед, взяла при цьому копію паспорта, а перевіряти чи він справжній - це не його справа.

Чому він не має права торгувати? він не знав, що велосипед крадений.

я, думаю, про правильний продавець Б\В (який купує в людей з рук) дуже добре знає що він купляє !!!!!

не розбиравбися в людях - не торгував би

просто жадібність бере своє :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...