Перейти до змісту

Вкрали 2 ровера


MOTOROLLLA

Рекомендовані повідомлення

Людина купила велосипед, взяла при цьому копію паспорта, а перевіряти чи він справжній - це не його справа.

Тут я згідний, перевіряти чи паспорт дійсний повинен експерт, але складно повірити, що бізнесмен із досвідом не спробував звірити чи ксерокс схожий на оригінал паспорту. А для чого AUDI копію паспорту просив? Хай би просив рулон туалетного паперу ) процитую nemo "Ми ж в правовій державі хочемо жити. чи як?"

і ще одне (якщо nemo натякав на мене), я не казав , що AUDI злочинець (хоча, поки я особисто так і думаю), я казав, що із задоволенням буду попереджувати людей, де не можна купувати ровери!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 96
  • Створено
  • Остання відповідь

Людина купила велосипед, взяла при цьому копію паспорта, а перевіряти чи він справжній - це не його справа.

Тут я згідний, перевіряти чи паспорт дійсний повинен експерт, але складно повірити, що бізнесмен із досвідом не спробував звірити чи ксерокс схожий на оригінал паспорту. А для чого AUDI копію паспорту просив? Хай би просив рулон туалетного паперу ) процитую nemo "Ми ж в правовій державі хочемо жити. чи як?"

і ще одне (якщо nemo натякав на мене), я не казав , що AUDI злочинець (хоча, поки я особисто так і думаю), я казав, що із задоволенням буду попереджувати людей, де не можна купувати ровери!

Хай пiкажуть юристи -- нотарiaльно завipяти копiю в таких випадках треба???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шуткуєш ? це свого нотаріуса тримати в магазині щоб оформляти всю б/у-шку ?

є закон про торгівлю комісійними товарами - там усе розписано, AUDI походу не сильно відхилявся

AUDI, не переймайтесь - Луцьк хоч і велике село, але хто мав купити у вас - той в Велозону не піде це вєрняк, як і не бачити вам клієнтів Велозони

та і більш ніж впевнений, що самі ярі крикуни, які поливали тут брудом, прийдуть до вас за велом при потребі :) ви ж їх не впізнаєте

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про співучасництво можу говорити! Бо якраз в нього було виявлено крадений велосипед, лише слідство має довести протилежне.

Ну і не дуже дотримувся закону

Соромітник в самих ярих вже є велосипеди і за тим чим він торгує вони точно не прийдуть ;) , якщо звісно знов не почне торгувати краденим

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про презумпцію невинності чув ? говорити можеш про себе тихенько, а не комусь пред’являти.

Не те щоб я захищав продавця, але харить черговий раз наблюдати борду у всій її красі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Презу́мпція невинува́тостіабо презу́мпція неви́нності (презумпція — лат. praesumptio, від praesumo — «передбачаю», «угадую») — правовий принцип, за яким щодо особи, яка підозрюється у вчиненні злочину або правопорушення, припускається невинність до того часу, поки її вину не буде доведено у порядку, передбаченому законодавством, і встановлено вироком суду, який набрав законної сили.

Добре, добре, але згідно цього продавало, якраз є першим підозрюваним, в "нашій справі".

Вищезгадані факти наведені самим продавцем для слідства поки що виглядають так: в підозрюваного виявлено 2 викрадених велосипеда, свою непричетність до викрадення перекладає на іншу особу, причетність якої до злочину ще потрібно якраз довести! От та людина на яку посилається продавало, блін, може наповну скористатися цією призумцією!

І за бажанням слідства цю справу можна на нього і повісити ;), як приклад, щоб іншим неповадно було торгувати краденим.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І за бажанням слідства цю справу можна на нього і повісити

Ukrainec, уєть, як би ти себе "чухав" як би на тебе отак мусара щось повісили? Наприклад згвалтування якого ти не робив? Спочатку тебе закриють, а потім розбиратимуться, а ти камері доводив би що не винен. Відносся до людей так як хочеш щоб відносились до тебе. Це я нагадую про презумпцію.

Добре, добре, але згідно цього продавало, якраз є першим підозрюваним, в "нашій справі".

А чого першим? Де там йдеться про те хто має бути підозрюваним?

Вищезгадані факти наведені самим продавцем для слідства поки що виглядають так: в підозрюваного виявлено 2 викрадених велосипеда, свою непричетність до викрадення перекладає на іншу особу, причетність якої до злочину ще потрібно якраз довести! От та людина на яку посилається продавало, блін, може наповну скористатися цією призумцією!

Виходить що причетність того хто привів 2 ровера "ще потрібно довести", а причетність продавця (який імовірно "добросовісний набувач") до викрадення вже очевидна, доводити не треба, так? Цей чєл напевно повний ідіот, сам краде, сам у відкриту продає. Ще й податки платить напевно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Борда в усій красі.

Тут всі такі розумні, одразу і слідчі і прокурори та судді.

В усьому світі, щоб довести, що торгують краденим проводять цілі операції .

Я можу про це судити, так як маю гарного знайомого в якого ломбард і там таких випадків вагон+тележка.

Так ось, копія паспорту та договір і ви свою річ тільки зможете викупити.

Просто в усьому світі це покриває страховка, в нас же всі дуже умні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зняли таку штуку:

image7773.jpg

Соромітник, а хто тобі сказав, що ми в правовій державі живемо? А хто тобі, немо, сказав, що вона має стати правовою від того, що ми хочемо? В правовій державі ситуація з Ауді не могла б статись. Як я зрозумів, Ауді скуповує по сильно занижених цінах б/у вєли. Ціни настільки занижені, що ставлячи "реальну" ціну, можна нічим більше не займатись. Якщо мова про старі гради з-за кордону, які підбирають на звалищах, то тут питань немає. Але якщо Ауді привозять нормальні робочі вєли по ціні нижчій ніж продавець міг би продати через нет, ще й декілька штук, тут питань виникати не повинно. Є можливі два варіанти:

- власник нормального актуального вєла-зборки кончєний ідіот, який забезцінь продає свій вєл, замість спіхнути через аукро, форум і т.д.;

- або ...

п.с. нормальні вєли з-за бугра також крадені нажаль і ми всі це добре розуміємо. Лохів віддати за безцінь свій байк там також немає. Епідемія крадіжок така суттєва, що поліцаї вже перевіряють номера рам на кордонах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

romaxa11, тоді тобі доведеться закинути більшості з велосипедистів з Луцька що вони злодії, бо катаються на велосипедах притягнутих з Європи, а там їх точно не купували в магазині... переважна більшість б/в вєліків що в нас продаються - крадені забугром

Це ж стосується і дорогих деталей.

Так що не розказуй що мені знімати а краще поправ свої. Якщо Україна не правова держава, то якого ви взагалі тут наїхали на продавця ? він крутиться як вміє, точно так само як і всі інші базарники

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

romaxa11, тоді тобі доведеться закинути більшості з велосипедистів з Луцька що вони злодії, бо катаються на велосипедах притягнутих з Європи, а там їх точно не купували в магазині... переважна більшість б/в вєліків що в нас продаються - крадені забугром

Це ж стосується і дорогих деталей.

Так що не розказуй що мені знімати а краще поправ свої. Якщо Україна не правова держава, то якого ви взагалі тут наїхали на продавця ? він крутиться як вміє, точно так само як і більшість.

Більшість вєлів на яких їздить народ нові. Люди розвиваються, міняють деталі, виникає ринок вторинних компонентів. Можна збирати вєли самому, але ціна їх не буде нижча в три рази за прайсову (в б/у вєлі вже закладена достатня маржа продавця і якщо він при цьому тяне тільки на половину нового, щось тут не те: або зламок, або град, або деталі не куплялись).

На рахунок вартості вєлів в штатах подивись на ебеї: ашанчики дешеві, а щось нормальне і нормально тягне, аж ніяк не 50-60% різниці в ціні.

Ти ж програміст, значить керуєшся логікою.

В правовій державі крадені вєліки на базарі не продають. Отже запобіжна система правової держави в нашому випадку абсолютно не дієва.

Оті заклики про презумцію невинуватості - це ж повний нонсенс.

Якщо я вкрав в тебе вєл, зробив ксерокопію паспорта якогось лоха, чи тупо замутив в фотошопі, то що я маю право продавати твій вєл???

Той продавець сам себе гордо назвав "добросовісним набувачем" на правах наявності в нього клаптика якогось паперу чим тяжко обтяжив інтелект праовохоронців. Насправді згідно презумції невинуватості злодій він, поки не знайде того чувака з папірчика і з мобільним телефоном. Бо то його зараз головна проблема а не мєнтів і тим більше реального власника краденого байка. Він зараз не співучасник. Він злодій, поки не знайде іншого злодія. Отак би було в правовій державі. Про що тут ще розпинатись?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

про ринок вєліків то ти прикольно видав...

впринципі далі продовжувати не варто :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

romaxa11, тоді тобі доведеться закинути більшості з велосипедистів з Луцька що вони злодії, бо катаються на велосипедах притягнутих з Європи, а там їх точно не купували в магазині... переважна більшість б/в вєліків що в нас продаються - крадені забугром

Це ж стосується і дорогих деталей.

Так що не розказуй що мені знімати а краще поправ свої. Якщо Україна не правова держава, то якого ви взагалі тут наїхали на продавця ? він крутиться як вміє, точно так само як і всі інші базарники

Тобто, ти констатуєш прискорбний факт, кажеш, що то повсюди і масово і з того витікає, що так вже має бути? Чи як? Змиримось і все? Виходу немає? Так, мені байдуже, хоч вся держава погрязне в гріхах та злочинності. Ви собі пристосовуйтесь, окуляри міняйте. А я вже, хай буду дурнем виглядати, але совість буде чиста. Да, я ідіотка. Да, я істєрічка. Смійтеся. Мені до дупи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вибачте але я по ліповій ксерокопії навіть зміг влаштуватись на роботу в Европі, був литовцем нажаль не памятаю як там мене звали, я казав шо в Литовців два імені і люблю коли мене називають другим :),сказав шо документи поїхали додому бо треба шось переоформити і обіцяєш за місяць оформитись, місяць можна перетянути в другий, так я пів року працював, роботодавець певне здогадувався але був непроти такої схеми.

коли приносить людина ксерокопію і от вже і товар на руках і все класно вигідно, а оригінал десь жінка запхала в шафу і найти не можеш то тут вже відмовитись буде дуже важко.

а ви тут розругались, думаю людину яка придбала ці вкрадені велосипеди можна зрозуміти, і навіть треба, але вже нічого не зробиш. Хіба допомогти їй в бізнесі з б\у веліками, типу коли комусь порекомендувати, коли якась лишню деталь подарувати.

Так вот і вернуться кошти і будемо жити дружно а не як якийсь сепаратисти...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пречитав і зрозумів, Луцьк це якась СантаБарбара... Але якщо це допомагає знайти викрадені вели ітд. то це тільки супер... настрій підняівся...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кожен з нас зайняв тут свою позицію, хто слідчий, хто суддя, хто всідок , хто ""добросовісний набувач"), а хто й прокурором себе вважає.

Тільки от AUDI, і MOTOROLLLA, щось мовчать. Може хтось із вас прольє світло, чим закінчилось слідство\справа\історія? знайшли крадуна, and who is who?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...