Перейти до змісту

Робота у фірмі InternetDevels


id.emma

Рекомендовані повідомлення

snouden, я що, твого клона образив ? :) видихай

та і без логічного зв'язку нічого не пишу, інше діло якщо хтось не може вловити той зв'язок - ну то тут я не допоможу...

...та і навіть старатись не буду :) я ж не вчитель

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 87
  • Створено
  • Остання відповідь
  • 1 місяць потому...

Треба реанімувати тему...

Так, ми постійно шукаємо працівників. Ростемо. Відбираємо кращих.

За сім років нашої діяльності стажування не пройшло понад 200 чоловік.

Звичайно, що така людина розказує, що звільнилася, бо мало платили. Хто ж правду розкаже ))

Ну а ті, хто нормально має - завжди мовчать, просто бояться признатися оточуючим, ібо "жаба".

Такі реалії.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ай та ладно, перестаньте :) ті 4 людини з нормальною ЗП не рахуються

та й ті чи то ліниві чи некурентноздатні - ібо мали б більше якби втекли :)

А щодо маси хронічних фрілансерів початківців - то тут згоден, важко знайти когось хоча б здібного... про спеціалістів мовчу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо людина наполеглива (або здібна), то фрілансер-початківець рано чи пізно переросте в спеціаліста (імхо)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо людина наполеглива (або здібна), то фрілансер-початківець рано чи пізно переросте в спеціаліста (імхо)

І піде на іншу роботу ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

legolas_soi, людина яка не працювала в колективі на старті кар’єри - не стане нормальним спеціалістом

звичайно бувають виключення, але вони поодинокі

ібо та людина не вміє працювати над чимось складним в команді, не розуміє навіщо порядок і ще купу речей

реально купу фрілансерів перебрали - це біда...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нам зараз дуже потрібні саме сеньори.

Американці просять дати найкращих.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нам зараз дуже потрібні саме сеньори.

Управлінська фірма Ріната Ахметова - "вирощувала" свої кадри понад 10-12 років. Ага. І Соромітник таки правий!

Будь-якого спеціаліста потрібно виростити! Вигодувати і виплекати. А щоб він не відрікся "батьківської домівки" потрібно кормити його. І піклуватися про нього. Знати, що таке мотивація.

Бо він, побачивши більшого бутерброда - побіжить туди. І всі труди по "вирощуванню" на смарку.

Є методи втримати людину-спеціаліста. Але фірми зазвичай або не хочуть це знати, або не усвідомлюють!

Взявши "прийомного" спеціаліста - рідко можна з нього вижати саме те, що хочеш.

Потрібна "tabula rasa".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ай з вирощеними також біда - скільки вовка не корми, всеодно в ліс дивиться

молодим людям завжди мало і вони не цінують стабільність

у 90% випадків вони не тягнуть на більшу ЗП, але того не розуміючи дюже її хочуть

всі напевно через то проходили в віці 18-25 :)

і от в результаті виникає ситуація:

- платити своєму слабшому серйозну ЗП і переживати чи не втече через пів року

- платити серйознішому чужому і надіятися що відповідає заявленим характеристикам :)

другий варіант кращий ІМХО, бо вимагає значно менших капіталовкладень

але своїх вирощувати треба всеодно - щоб не робити прості задачі дорогими

.

а взагалі, я схиляюсь до думки що потрібно періодично міняти спеціалістів якщо хочеш бачити розвиток

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і от в результаті виникає ситуація: - платити своєму слабшому серйозну ЗП і переживати чи не втече через пів року - платити серйознішому чужому і надіятися що відповідає заявленим характеристикам :)

Хто заважає підписати договір, який заборонить "втікти" після того, як "навчиться" і після того, коли фірма вкладе в його розвиток серйозні гроші.

У договорі вказати пункт, про розірвання оодностороннє, яке буде чрєвате серйозним штрафом! Таким, що тому, хто надумав втікти - це буде не вигідно!

ТОму, втіче він лише по закінченню строку договору.

я схиляюсь до думки що потрібно періодично міняти спеціалістів якщо хочеш бачити розвиток

Є таке, а ще влаштовувати "показові страти" :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ти ж договір не заключиш на 5 чи 10 років - тому ситуація виникне все ж

то Ахметов може пояснити де будуть їхні органи якщо щось :) а іншим роботодавцям складніше в цьому плані

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а взагалі, я схиляюсь до думки що потрібно періодично міняти спеціалістів якщо хочеш бачити розвиток

Спеціалісти також схиляються до думки, що потрібно періодично міняти "дядю", якщо хочеш розвиватися. У вас це взаємно.

ти ж договір не заключиш на 5 чи 10 років - тому ситуація виникне все ж

А чому б і ні?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ти ж договір не заключиш на 5 чи 10 років - тому ситуація виникне все ж то Ахметов може пояснити де будуть їхні органи якщо щось :) а іншим ро

Чому ж? На 5 років договір - це цілком ймовірно і цікаво. Якщо договір гарантуватиме стабільну ЗП, соціальні блага, навчання за рахунок фірми протягом 1-3 років! Чим не цікавий договір?

А після отримання необхідних знань і вмінь, відпраюцювати ще 2-3 роки, щоб повернути витрачені на нього кошти.

Я б погодився.

Спеціалісти також схиляються до думки, що потрібно періодично міняти "дядю", якщо хочеш розвиватися. У вас це взаємно.

+1!

Коли дядя забуває про слово мотивація, забуває годувати часом не тільки хлібом, а й маслом з ікоркою. Будь-який спєц або почне шаритися, або дивитися в сторону більшого бутерброда!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Zheny@, а ти впевнений, що та фірма буде на плаву через 5 років? Багато в нас таких? З десяток на область.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а ти впевнений, що та фірма буде на плаву через 5 років?

В тому то і прєлєсть договору. Мене це не буде хвилювати, адже фірма зобов'язана буде у разі розірвання договору компенсувати щось.

Тобто якщо сам я йду - я попадаю на бабло. Якщо мене "скорочують" чи фірма "пропадає", то я отримую бонус. Адже це розірвання договору!

Звісно, що від "кидка" зі сторони роботодавця ніхто не застрахований, і будуть суди і т.д. Але договір є договір.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

для договору потрібна офіційна ЗП .. а податки в нас платити не вигідно .. от і не практикується підписання договорів ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Zheny@, а ти оптиміст. Якщо фірма банкрот, нічого ти з неї не поімєєш, судись хоч до поносу. Особливо в ІТ, це ж не завод.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо фірма банкрот, нічого ти з неї не поімєєш, судись хоч до поносу.

Я все одно у виграші :) Я небуду їй нічого должен, І спокійно піду :)

Але це фантастично-фантасмагористичні казки. В реальності ж все з точністю до навпаки. Але у цій ситуації я захищаю не працівника, а роботодавця, адже він хоче втримати сеньора, якого сам навчив!

Розумний роботодавець, та мудрий працівник - ЗАВЖДИ зможуть знайти спільну мову і результативну співпрацю!

для договору потрібна офіційна ЗП

У світі ніхто за реальну ЗП не працює. Усі (переважна більшість) працюють заради "вершків". Бонусів, які отримують за плідну працю.

По договору я буду отримувати ЗП гарантовану державою, або меншу, 0,25 ставки і ше менше. Але там само і буде прописано, що я отримуватиму %% від суми успішно проданої моєї роботи. Це спонукає мене, фірму .Це і є мотивація!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Втримати вже наявного толкового працівника легше ніж знайти нормального іншого.

Працюють Женя, але умови співпраці не роботодавець-працівник, а замовник-виконавець. У нас на фірмі всі підприємці, а все інше як звичайна фірма

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

але умови співпраці не роботодавець-працівник, а замовник-виконавець.

Не завше.

Відповідальність перед замовником буду нести не я, як виконавець особисто. А фірма-виконавець.

У нас на фірмі всі підприємці, а все інше як звичайна фірма

Це лише ухиляння від податків - не більше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

навіщо ви тут розвели срач ???

я бачу навіть бувалі юзери тут правила не читають або не знають

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...