Перейти до змісту

Робота у фірмі InternetDevels


id.emma

Рекомендовані повідомлення

Одне питання ким ви працюєте?

підприємець, - консультую з питань інформатизації...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 87
  • Створено
  • Остання відповідь

veronixD

Все правельно каже, не працюйте на жлобів які дають зп менше 1000 USD

прибуток компанії справа смої компанії, якшо вона не може платить нормальну зп Значить треба подумати чи варто звязуватися з нею. (краше думати як можна взяти у них їх гроші без того шоб влаштовуватися на роботу)

Вообше потрібно вводити національну валюту USD шоб людям які погано вміють рахувати і аналізувати було легше помічати наскільки іх обдерають

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тоє во... а нічьо що тема про найм на роботу компанією інтернетдевілс ? :)

я як хотів поспілкуватись про зарплати веб-дизайнерів - створив окрему тему... чого і вам бажаю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вангую наплив школьніків-студєнтів які мають "корочку" і думають срубити 2к баксачів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

- знання англійської мови.

Плюсом буде:

- знання англійської мови.

і

Чув, що берете тільки тих, хто добре володіє англійською мовою. Правда?

трішки різні речі. В першому випадку - не обов'язковий параметр. В другому - це фактор, через який можуть просто відсіяти на етапі співбесіди.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всьо просто, дорожче тебе "продадуть", більше будеш мати грошей. Хто платить більше англомовний замовник чи "наш", здається зрозуміло. Відповідно бажано, але не критично в любому випадку допоможемо / попросимо /заставимо з часом це зробити :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

друже в цивільзованих країнах нормальна економічна ситуація, товари кращі, умови життя, валюта стабільна і міцна, зарплата чудова, а в нас, що, руїна повна, що таке зараз гривня?, це ніщо! Нам ж зарплату не в долларах платять, тому й люди так себе поводять вільно, неходять, не виконують роботу свою,бо знають, що на ті гроші, що платять знайдуть в крайньому випадку щось інше. І ви мені не розказуйте якби нормально українцям платили щоб вони знали, що мало де такі гроші зароблять, то б і відповідальними були б перед керівниками і працювали би на результат, а не аби пошвидше з роботи піти.

друже, скажи будь ласка чесно за свій вік і це дасть зрозуміти на якому рівні тобі писати.

кожна розвинута країна Європи і світу легко рушиться одномоментно в період кризи. у нас і політична і військова, і головне соціальна криза.

але країна не бідна країна, далеко, інакше у нас уже давно був голод. а так ми бачимо круті машини, класну їжу і зе багато іншого з того, що нормальні цивілізовані країни бачать рідко. бо на відміну від нас, вони вміють цінувати і оцінювати те, що мають.

ми так не можемо, не вміємо і не хочимо.

кожне застілля у нас, день народження чи весілля - це просто неймовірна кількість їжи на середньостатистичний шлунок, їжа, котра своєю різноманістністю і об"ємами руйнує здоров"я, на котре потім будуть витрачтись гроші за ліки.

на цю їу витрачаються шалені гроші, котрі можна було б економічніше і правильніше використати з необхідними інвестиціями на майбутні серйозні витрати - цього практично ніхто не робить.

одяг, котрий ми носимо, телефони, та інші дорогі цяцьки - за звичай не відповідають рівню доходів, а отже люди живуть в кредит (позику і т.д.)

наші люди не цінують ті роботи, що мають, рідко коли таке бачу. а відповідно і їх там не цінують.

запропонувавши середньо статистичній людині зарплату в в два-три рази вищу ніж в на аналогічних роботах в інших структурах, і при цьому вимагаючи більшу віддачу - і через півроку вони підують туди, де паритись треба менше. бо більшість лінива по суті своїй.

не рівняйте х__ з пальцем! )) Українці і японці це абсолютно різні, і расово відмінні люди і відповідно мислення не те. В нас люди теж є роботящі і якби до них нормально ставилися і їх заохочували то б економіка була в нас як в японії.

тай за таку суму в день: ""Три опоздания на одну минуту за месяц караются вычитанием оплаты за один полный рабочий день. В японской фирме иногда эта сумма может составлять больше 100 долларов.""

Я готовий бути роботом в японській компанії, і вкалувати на них)))

друже, ти не готовий навіть вік назвати, і сумніваюсь, що твій досвід роботи включає більш ніж 3-4 місця роботи.

у них треба працювати а не вкалувати.

зараз я тобі скажу вік, 70 років мені дід старий вже, яка з цього різниця скільки років, небійся повнолітнім вже дуже давно став, ти так зі всіма говориш, назвіть свій вік а то я не знаю як з вами говорити. І я тобі можу сказати, що ти не правий, є багато молодих енегрійних і розумних людей які будуть віддаватися на повну роботі за нормальну зарплатню, певно вам лінь їх пошукати, і думаєте, що всі українці ліниві, тай скажу з свого досвіду одне, значну роль при виборі працівника треба приділяти його розумовому і фізичному стані, бо ті розумні які скурюють по пару пачок в день і думають як би то випити, то рано чи пізно навіть якими би вони професіоналами не були вони себе втратять як потрібного і професійного працівника.

читав тему та дискусію,цікаво,твої думки підтримую на всі 100%. Розповім про свій досвід,і доречі не звертай уваги на дискурс з якимсь котрий питає постійно тебе твій вік, нарах з/п,рівня життя в такій країні як ЮС ААА,отож, був в ЮС ААА:))),скажу так,мав досвід знайомства з хлопаком котрий якось-пакось нелегально із зіро скіллс ленгуїдж по гост.візі потрапив до США,а саме Чикаго,хлопакові поза 40, знайшов роботу через польську!!!! не укр.громаду в Чикаго пульверизаторщиком(наносив гумову штукатурку на фасад) селері(зарплата) враховуючи 0 зання англ.мови,на питання мігами кивав вертикально-зрозумів,горизонт.-ні, отримував хлопак з самого початку 12$/год. це стартова,стартова,все нелегально,тобто чистими прибл. 2500 доллярів,далі легалізація прибл 1500баксюків,но,тре знати базову розмовну,думаю но проблемс по прошестю 6-12міс,тоді з,п росте до 23 баксюків за год.,моя з/п в центрі розваг була на той час а то 2009 була 10 пер ауер,при тому що я знаю мову розмовно вільно,отже нєх рівняти куй з пальцем, там роботодавці достатньо мотивовані в результаті праці свого ж працівника,тобто коли буде низька зарплата продуктивн.роботи буде 0,куй десятих,сорі,але так направду воно є ТАМ,а тут одна барижота та кидалово .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

забув лише дописати що потім в кінці року приходить лист з податкової де тобі пропонують заплатити податки

є знайомі теж які на ПМЖ там, ЗП 100к в рік - ааа, жизнь удалась... мерс крутий, цепури золоті і т.д.

а потім в кінці року податків 30 чи 40к і мля ще рік збирали шоби погасити борг

а ще там за житло власне податків башляєш стільки що жити на зйомному вигідніше

ну і в результаті всі мріють туди потрапити але потрапляючи розуміють що там їбашити треба набагато більше як в нас

і там не їздять такі машини в таких кількостях як в нас тут по Луцьку бо дорого для амера БМВ купити при тому що воно там дешевше

...так що не пишіть дурниць

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а що, тема й досі актуальна? і досі знаходяться генії друпалу, котрі готові вкалувати за мінімалку?

я коли до них приходив на співбесіду, то запропонували 1200 грн на місяць. Перепрошую, я на той момент у Києві мав у 5,5 разів більше. Я поусміхався і пішов. Навіть у Луцьку достойні компанії платять від 3 тисяч.

Все впирається в те, чого хоче роботодавець-якшо він хоче, аби працівники ходили і шарились, пили каву і колупались у носі-то хай шукає студентиків і далі. А якщо роботодавець хоче, аби йшла серйозна робота-він дає серйозну ЗП, але потім і ВИМАГАЄ з працівника як положено.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

але мені не ясно одне :) яке відношення має це оголошення до рівня життя забугром ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

але мені не ясно одне :) яке відношення має це оголошення до рівня життя забугром ?

ви про мене?) та ніякого, усміхнуло, що і досі шукають, і досі не знайшли. певно людей ще кілька років шукати будуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Bit, та не про вас. Я про обговорення заробітків в США і теми з пошуком роботи взагалі :)

взяли загадили людям тему - тепер вони людей не знайдуть :)

P.S.: senazi, даж не читав, пробачте :) забагато букв і перехід на особисте ще в першому рядку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А для вас відео ще додам про америку якщо вдруг мені не повірили, що ви несли брєд)))

в нас прямо як КлубКіноМандрівників" :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дядько мій там вже 20 років живе і розказував багато чого

оце простирадло, що вище, родилась по пересказах родича, чи пан мо сам мав нагоду відвідати піндостанію?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всім привіт, панове

Порадьте, хто знає, як адекватно написати у оголошенні рівень оплати роботи програміста в програмерскій компанії?

Буду дуже вдячний за рішення, навіть якесь добре пиво поставлю тому(чи всім тим), хто дасть слушну пораду!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

радити - взагалі штука невдячна

але пропоную писати акурат так як будете платити

бо вказуючи 3000-32000 і платячи 3400 переважній більшості, ви не враховуєте що люди ж спілкуються між собою і формується стійка асоціація "id - розвод"

напевно варто різні вакансії для різних рівнів писати - так буде правильніше і ніхто не домахається

P.S.: хоча то не про борду :) всеодно спаганять

P.P.S.: маю підозру що високооплачувані спеціалісти у вас - це лише люди які вже попрацювали троха на вашу компанію і заслужили довіру, жодного високооплачуваного новачка напевно нема :) то навіщо пишете білібєрду

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Junior - 150 - 300$

Middle - 350 - 800$

Senior - 1000 - 1500$

Team Lead, System Architect, etc. over 1500$

Циферки можна замінити на свої :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

забув лише дописати що потім в кінці року приходить лист з податкової де тобі пропонують заплатити податки

є знайомі теж які на ПМЖ там, ЗП 100к в рік - ааа, жизнь удалась... мерс крутий, цепури золоті і т.д.

а потім в кінці року податків 30 чи 40к і мля ще рік збирали шоби погасити борг

а ще там за житло власне податків башляєш стільки що жити на зйомному вигідніше

ну і в результаті всі мріють туди потрапити але потрапляючи розуміють що там їбашити треба набагато більше як в нас

і там не їздять такі машини в таких кількостях як в нас тут по Луцьку бо дорого для амера БМВ купити при тому що воно там дешевше

...так що не пишіть дурниць

ахахах)) отжог))

Бідні айтішнікі Каліфорнії та інших штатів, вони напевно так погано там живуть, тількі і думають як то імігрувати в Луцьк та СНД)

Скоро Україні треба буде міняти міграційну політику, так як всі тількі їдуть то нас з США, щоб залишитись тут навіть нелегально)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

народ, я раніше вагався нарахунок від’ємної карми: вважав що її можна заробити або життєвою позицією, яка відрізняється від такової в паверюзерів, що не є погано ну або тупістю

а ви мене тут активно почали переконувати що все ж переважно тупістю

зав’язуйте з тим... читайте хоча б про що пишеться щоб не робити феєричних висерів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

відкрию таємницю, в Луцьку є програмісти, які успішно роками працюють на США та Європу, і ніякими пряніками їх туди не затянеш

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

народ, я раніше вагався нарахунок від’ємної карми: вважав що її можна заробити або життєвою позицією, яка відрізняється від такової в паверюзерів, що не є погано ну або тупістю

а ви мене тут активно почали переконувати що все ж переважно тупістю

зав’язуйте з тим... читайте хоча б про що пишеться щоб не робити феєричних висерів

Якби ваша однобокість і часто-густо відсутність мінімального логічного зв'язку між повідомленнями теж не всім довподоби.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...