Перейти до змісту

Робота у фірмі InternetDevels


id.emma

Рекомендовані повідомлення

Компанія InternetDevels шукає молодого та енергійного HR - менеджера.

Ми пропонуємо цікаву роботу, яка допоможе Вам реалізувати свій потенціал.

Адже ми шукаємо людину :

- з креативним мисленням;

- комунікабельну;

- відповідальну та організовану;

- націлену на результат;

- з власним реальним поглядом на стан речей;

- яка вміє висувати і відстоювати ідеї;

- зацікавлену світом ІТ та з розумінням його специфіки.

Всім цим умінням Ви знайдете реалізацію у нас!

Плюсом буде:

- досвід роботи в сфері HR менеджменту та інформаційних технологій;

- орієнтуватися у методах і засобах пошуку спеціалістів;

- володіння ПК на рівні досвідченого користувача;

- знання англійської мови.

- наявність колекції настільних ігор та бажання в них грати)

Обов’язки:

- пошук та відбір персоналу всіх рівнів ;

- розробка нових та оптимізація існуючих методик в області пошуку та управляння персоналом;

- участь у організації і проведенні різних заходів;

- робота з великим колективом;

- ведення необхідної ділової документації, звітності.

Умови праці:

- комфортий та сучасний офіс;

- 40 годинний робочий тиждень;

- молодий та дружній колектив.

Програміст Джедай-мастер

Обов'язки:

Звичайно ж вам не потрібно володіти Силою, щоб потрапити до нас. Потрібна звичайна людина, без манії величі, без ліні в колінах, без злості до навколишнього світу. А Силу і світовий меч ви отримаєте в нас!

Здібності джедая:

Впевнене володіння PHP5.

Знання об'єктної моделі PHP5.

Впевнене знання фреймворка jQuery.

Базові навички в HTML/CSS.

MySQL. Уміння складати складні запити.

Володіння Drupal 6, 7, 8 вітається.

Git та Subversion.

Уміння розбиратися в чужому коді.

Кодекс джедая:

Drupal - світловий меч наших джедаїв.

Ви повинні хотіти укластися в свої ж оцінки за часом і хотіти їх перевершити.

Повна зайнятість, повний день.

Нам потрібні люди, які хочуть розвиватись в сфері веб-програмування.

Підвищувати свій рівень, навіть якщо він зараз дуже високий.

Рівні володіння Силою джедаїв:

Є можливість розвинути в собі нові сили! (Очолити команду ставши її Team Lead’ом або керувати розробкою проекту в ролі Dev Lead’а).

Досвід роботи вітається і добре оплачується.

Офіційне працевлаштування за українським законодавством.

May the Force be with you!

Communication Manager

Шукаємо кандидата який:

  • Проживав/працював в США.
  • Вільно володіє англійською мовою.
  • Цікавиться IT.
  • З аналітичним складом розуму.
  • Володіє менеджерськими якостями.
  • Вміє формулювати свої думки, писати грамотно і креативно.
  • Бажає розвиватися.
  • Активний.
  • Хоче у відрядження.

Обов'язки:

  • Встановлення контактів з закордонними замовниками.
  • Робота з замовленнями, пропозиціями про роботу.
  • Відправка готових комерційних пропозицій.
  • Написання власних комерційних пропозицій.
  • При потребі і бажанні - відрядження закордон.

Контакти:

[email protected];

+380673321755;

+380661707418.

http://internetdevels.ua/

P.S. всі коментарі , які не стосуються теми прошу писати в приват.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 87
  • Створено
  • Остання відповідь

джедаї офіційно ще працевлаштовуються у Тайтоні Горохові на 0,25 ставки?

приходьте, побачите)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Написано звісно гарно, але той факт що, не вказується зарплата, неспроста. А зарплата там меганизька. Колись проходив співбесіду, здається на адміна, вже не памятаю, коли назвали сумму в 800 гривень з поясненням, що це я ще маю платити за те що навчуся. Я ретирувався.

P.S Для обєктивності, це було близько 2 років тому, може там все помінялося.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не вказується зарплата

а що зміниться від того, що ЗП вкажуть ? :) платити то всеодно будуть не так як напишуть

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зустрічав отаке http://www.work.ua/jobs/918864/, хоча ще не так давно зарплата була нижча. Мені здається трохи нереальна цифра як для Луцька :_09: . Чи то може тра працювати 25 годин на добу??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

цифра реальна для Луцька, але людей які можуть відпрацьовувати на таку суму - одиниці

тому ніхто стільки і не платить

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але все ж правила розділу є правила. Орієнтовна зп до кожної з вакансій (від до хоча б) має бути вказана

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У нас в будь-якій цікавій темі починається срач, як правило. Бо, як правило, випадкові прохожі набагато краще за ТС орієнтуються у його темі)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Буваю в даній фірмі час від часу - доволі специфічний заклад. Мені, як людині, яка з їх роботою не пов"язана, там цікаво. Явно нестандартні підходи (віртуальні хмарки з вати на стелі, дошка пошани, розклад культ-масових закладів для працівників, в приміщенні всі ходять бз взуття по ковроліну :) ітд) Загалом такого більше ніде не бачив, а бував я багато в яких фірмах.... Як мінімум цікаво постажуватись, як перша робота і таке інше, а далі вже на ваш розсуд.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Буваю в даній фірмі час від часу - доволі специфічний заклад. Мені, як людині, яка з їх роботою не пов"язана, там цікаво. Явно нестандартні підходи (віртуальні хмарки з вати на стелі, дошка пошани, розклад культ-масових закладів для працівників, в приміщенні всі ходять бз взуття по ковроліну :) ітд) Загалом такого більше ніде не бачив, а бував я багато в яких фірмах.... Як мінімум цікаво постажуватись, як перша робота і таке інше, а далі вже на ваш розсуд.

кролик ще не здох ?_)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Походу ж останнім часом там в них ігуана, а не кролик. Хоча можу й помилятись :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чомусь в любій темі, де згадується робота, відразу починається срач. :)

Походу ж останнім часом там в них ігуана, а не кролик. Хоча можу й помилятись :)

Жаба походу, а не ігуана томущо. Але близько... :)

(смайл-означає прикол, нічого особистого =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З огляду на викладене у попередньому пості, скажу що все-одно Соромітник каже правду.

Це реальна зп для толкового веб-девелопера.

Я в цій сфері уже більше 5 років, правду кажу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

цифра реальна для Луцька, але людей які можуть відпрацьовувати на таку суму - одиниці

тому ніхто стільки і не платить

Ви такий розумний я бачу, цифра реальна для вас, певно ви не з Луцька , бо в нас в Луцьку то зарплата крупних директорів. В нашому місті взагалі недостойні зарплати як для людей. Платять копійки, якщо врахувати нинішній курс, а людей відпрацювати на таку суму безліч. Є куча в Луцьку працівників (знаю особисто, в різних сферах) які на роботі допізна сидять і 6 днів тиждень, тримають всю роботу на собі, прибуток в місяць фірмі приносять біля 100 тис грн, а отримують якихось нещасних 4-6тис грн. В нас в Луцьку ніколи не було високих зарплат як в інших містах, бо по перше працівникі завжди погоджувались на умови роботодавця бо добре коли є хоч якась робота, в роботодавців ніколи не виникало дефіциту робочої сили і професійних кадрів, а по друге місто в нас мале, ніхто не хоче його розвивати економічно, тількі дрібний і середній бізнес в більшості випадків переважає і то не сильно розвинений, того й такі зарплати.

перепрошую, а скільки вам років. на мою нескромну думку - не більше 25, судячи по тексту?

я помиляюсь?

100 тис. в місяць прибутку за 4-6 тис зп)))

я колись працював за 100$ в місяць, і щоб отримати ці 100 доларів необхідно було продати товарів та послуг не менш ніж на 10 тис. $

щодо всього іншого - ваші знання про Луцьк дуже сильно обмежені.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

veronix, а скільки сам і де заробляєш, працюєш на нехитровимаханих роботодавців чи на себе? Чи зазвичай корисний час витрачаєш для понити на борді?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хто ж вас заставляв працювати за такі гроші, що ви тут говорите, просто я кажу і знаю що це не нормально що коли людина власникам приносить нормальні прибутки а її не цінують і вона в них за раба, в нормальних цівілізованих країнах такого немає, але то суто моя думка, кожен сам вправі вибирати, як, де і ким йому працювати і за які гроші. Але від не усвідомлення більшістю людьми того, що людська праця повинна цінуватися, то нічого так і не зміниться, і далі будуть такі хітровимахані роботодавці які наобіцяють золотих гір а потім скажуть "ето жизнь детка ненадо было верить в фантастику"

друже, ти не повіриш, на той момент це було нормальна зарплата.

в нормальних, цивілізованих країнах такого немає??? - я тут починаю задумуватись, що 25 - то завищений вік.

почитайте при нагоді про умови роботи офісного працівника в Японії, думаю не будете сперечатись, що це нормальна, цивілізована країна.

а якщо копнути більше - то в нормальних цивілізовних країнах люди працюють в той час. коли мають працювати, і лише у нас, час витрачений безпосередньо на роботу може бути менше 50%.

в нормальних країнах люди намагаються самовдосконалюватись, виконуючи свою роботу і покращуючи її, а у нас більшість вважає, що їм треба платити лише за те, що прийшли на роботу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

друже в цивільзованих країнах нормальна економічна ситуація, товари кращі, умови життя, валюта стабільна і міцна, зарплата чудова, а в нас, що, руїна повна, що таке зараз гривня?, це ніщо! Нам ж зарплату не в долларах платять, тому й люди так себе поводять вільно, неходять, не виконують роботу свою,бо знають, що на ті гроші, що платять знайдуть в крайньому випадку щось інше. І ви мені не розказуйте якби нормально українцям платили щоб вони знали, що мало де такі гроші зароблять, то б і відповідальними були б перед керівниками і працювали би на результат, а не аби пошвидше з роботи піти.

друже, скажи будь ласка чесно за свій вік і це дасть зрозуміти на якому рівні тобі писати.

кожна розвинута країна Європи і світу легко рушиться одномоментно в період кризи. у нас і політична і військова, і головне соціальна криза.

але країна не бідна країна, далеко, інакше у нас уже давно був голод. а так ми бачимо круті машини, класну їжу і зе багато іншого з того, що нормальні цивілізовані країни бачать рідко. бо на відміну від нас, вони вміють цінувати і оцінювати те, що мають.

ми так не можемо, не вміємо і не хочимо.

кожне застілля у нас, день народження чи весілля - це просто неймовірна кількість їжи на середньостатистичний шлунок, їжа, котра своєю різноманістністю і об"ємами руйнує здоров"я, на котре потім будуть витрачтись гроші за ліки.

на цю їу витрачаються шалені гроші, котрі можна було б економічніше і правильніше використати з необхідними інвестиціями на майбутні серйозні витрати - цього практично ніхто не робить.

одяг, котрий ми носимо, телефони, та інші дорогі цяцьки - за звичай не відповідають рівню доходів, а отже люди живуть в кредит (позику і т.д.)

наші люди не цінують ті роботи, що мають, рідко коли таке бачу. а відповідно і їх там не цінують.

запропонувавши середньо статистичній людині зарплату в в два-три рази вищу ніж в на аналогічних роботах в інших структурах, і при цьому вимагаючи більшу віддачу - і через півроку вони підують туди, де паритись треба менше. бо більшість лінива по суті своїй.

не рівняйте х__ з пальцем! )) Українці і японці це абсолютно різні, і расово відмінні люди і відповідно мислення не те. В нас люди теж є роботящі і якби до них нормально ставилися і їх заохочували то б економіка була в нас як в японії.

тай за таку суму в день: ""Три опоздания на одну минуту за месяц караются вычитанием оплаты за один полный рабочий день. В японской фирме иногда эта сумма может составлять больше 100 долларов.""

Я готовий бути роботом в японській компанії, і вкалувати на них)))

друже, ти не готовий навіть вік назвати, і сумніваюсь, що твій досвід роботи включає більш ніж 3-4 місця роботи.

у них треба працювати а не вкалувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не рівняйте х__ з пальцем! )) Українці і японці це абсолютно різні, і расово відмінні люди і відповідно мислення не те. В нас люди теж є роботящі і якби до них нормально ставилися і їх заохочували то б економіка була в нас як в японії.

тобто проблема у ставленні до працівників від тих, хто народився керівником, так? чи керівницвто у нас в інкубаторах народжується?

всі люди, депутати, олігархи, вчителі, і т.д. виходять з одного народу, і тому щоб щось змінити в країні треба мінятись кожному з нас.

не треба на роботі байдики бити, красти все що "не так лежить", не треба використовувати робочі телефони для особистих цілей (крім екстренних випадків) і тоді на роботі люди будуть займатись роботою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зараз я тобі скажу вік, 70 років мені дід старий вже, яка з цього різниця скільки років, небійся повнолітнім вже дуже давно став, ти так зі всіма говориш, назвіть свій вік а то я не знаю як з вами говорити. І я тобі можу сказати, що ти не правий, є багато молодих енегрійних і розумних людей які будуть віддаватися на повну роботі за нормальну зарплатню, певно вам лінь їх пошукати, і думаєте, що всі українці ліниві, тай скажу з свого досвіду одне, значну роль при виборі працівника треба приділяти його розумовому і фізичному стані, бо ті розумні які скурюють по пару пачок в день і думають як би то випити, то рано чи пізно навіть якими би вони професіоналами не були вони себе втратять як потрібного і професійного працівника.

мій вік в анкеті. і досвід різноманітний дозволяє казати те, що сказано раніше

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не розумієте ви українського менталітету геть, ми вільні люди, нам потрібно розуміння і справедливіть а не накази, і роботи це теж стосується )) тоді й не будемо ми так себе поводити, мало хто це зараз бачить, але в нас дуже унікальна країна, якій аналогій нема, якщо нам правильно розвиватися, ми досягнемо неймовірних висот.

я так розумію, що систематична стабільно низька зп в багатьох - то є прояв розуміння та справедливості, а не накази по роботі, ч и не так?

p.s. мінусуй, не мінусуй - ла-ла-ла

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ваша самовпевненість і досвід вас, цьому не аргумент, не можна з людьми спілкувативя відкрито лише тоді коли знаєш їх вік це не правьно і буває оманливо, ви дурите самі себе вводячи себе в певні рамки спілкування по вікові

я так розумію, що систематична стабільно низька зп в багатьох - то є прояв розуміння та справедливості, а не накази по роботі, ч и не так?

p.s. мінусуй, не мінусуй - ла-ла-ла

я не можу мінусувати я не павер юзер.

а я не про тебе писав - хто хоче мінувати - нехай мінусує, мене це не переймає.

а щодо віку - іноді вік дає усвідовлення того, на якому рівні треба спілкуватись, щоб було зрозуміло.

ти вік так і не назвав - чому - то вже питання індивідуальних психологічних заморочок. але судячи по тому, що писав, досвіду роботи у тебе не дуже багато, тому аналіз ринку ринку праці дуже обмежений в просторово-часовому проміжку життя

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...