Перейти до змісту

Робота у фірмі InternetDevels


id.emma

Рекомендовані повідомлення

Де срач?

Це роздуми на тему найму старших програмерів-розробників (Senior Developer)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 87
  • Створено
  • Остання відповідь

тема розділу : обговорення чи щось типу такого ? сказали по пару фраз і все ...а тут вже вас більше стало чим роботодавця...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дуже потрібні саме сеньори.

IMO, стартова ЗП занадто маленька. Думайте :)

В цьому проекті пряма робота з американською конторою, в їх команді. Технологія - Drupal + Symfony2.

Співбесіда з американським замовником.

Замовник готовий сеньорам (міддлів вони самі не хочуть, тобто понижайки нема) платити від $1500 (низький старт) до $2500 (норм режим) по результатам випробувального терміну в місяць часу, залежить від коду (схема оцінки проста - проводиться код-ревью комітів, признак шо все ок - якшо пропустили, неок - якшо треба переробляти), реалізації правильних архітектурних рішень (пропозиції, рефакторінг), вміння працювати в команді (англійська, комунікабельність, навик "не тупити").

Кому мало?

З задоволенням познайомлюсь з тими, хто тут має більше - бо то значе шо чоловік профі. А в мене є замовники, яким потрібні профі.

Ferryman, яка в тебе особисто середня зарплата в цьому році?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ви вже закрили вакансію Communication Manager?

Ще 2 місця є.

Фактично можливість попасти в Штати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коли я у вас був, на старті ви пропонували значно меншу зп. ;) А відносно моєї середньої - мені вистачає, дивлячись на мій графік :)

ти вже з Києва збився ? бо є в нас задумка

ага :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коли я у вас був, на старті ви пропонували значно меншу зп. ;) А відносно моєї середньої - мені вистачає, дивлячись на мій графік :)

ти вже з Києва збився ? бо є в нас задумка

ага :)

Ти не наважуєшся назвати зп, але просиш вказувати розмір у вакансії. Це мило -)

Про співбесіду. Я це памятаю, таки небагато в Луцьку айтішників нашого віку. Це було 23 травня цього року, я підглянув у анкеті.

Але хіба взагалі поступала від нас пропозиція? Вроді би ні. Поправ мене, якшо я помилився, будь ласка.

Ось в анкеті очікувана ЗП не вказана, а по памяті мої хлопці кажуть шо сеньору готові були дати усно названу суму.

Проте в результаті співбесіди виявилося

1) php - оцінка 5 з 10.

2) symfony - у резюме було вказано Симфоні, а не виявилося ні досвіду, ні теорії - на запитання по сімфоні відповідей ти не надав.

3) 8-9 років шльопання простих сатів, проте жодного нагруженого проекту і досвіду роботи по архітектурі

4) Нема англійської.

5) Не працював у команді, весь час фактично а-ля фріланс.

Що ми могли запропонувати?

Фактично присутній рівень юніора по нашому напрямку. Тому й не пропонували сеньору стати юніором.

Якщо щось неправда - зарання перепрошую, я готовий поправитися, відпишися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коли я у вас був, на старті ви пропонували значно меншу зп. ;) А відносно моєї середньої - мені вистачає, дивлячись на мій графік :)

ти вже з Києва збився ? бо є в нас задумка

ага :)

Ти не наважуєшся назвати зп, але просиш вказувати розмір у вакансії. Це мило -)

Про співбесіду. Я це памятаю, таки небагато в Луцьку айтішників нашого віку. Це було 23 травня цього року, я підглянув у анкеті.

Але хіба взагалі поступала від нас пропозиція? Вроді би ні. Поправ мене, якшо я помилився, будь ласка.

Ось в анкеті очікувана ЗП не вказана, а по памяті мої хлопці кажуть шо сеньору готові були дати усно названу суму.

Проте в результаті співбесіди виявилося

1) php - оцінка 5 з 10.

2) symfony - у резюме було вказано Симфоні, а не виявилося ні досвіду, ні теорії - на запитання по сімфоні відповідей ти не надав.

3) 8-9 років шльопання простих сатів, проте жодного нагруженого проекту і досвіду роботи по архітектурі

4) Нема англійської.

5) Не працював у команді, весь час фактично а-ля фріланс.

Що ми могли запропонувати?

Фактично присутній рівень юніора по нашому напрямку. Тому й не пропонували сеньору стати юніором.

Якщо щось неправда - зарання перепрошую, я готовий поправитися, відпишися.

Як мінімум, не коректно розголошувати дані анкети і співбесіди. Якщо навіть в таких нюансах, ви показуєте не професійність, що тоді вже говорити про інше?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Співбесіда з американським замовником.

Замовник готовий сеньорам (міддлів вони самі не хочуть, тобто понижайки нема) платити від $1500 (низький старт) до $2500 (норм режим) по результатам випробувального терміну в місяць часу

даж не смішно... $1500-$2500... в тиждень хіба чи за декілька днів - повірю. Або це не амери а якісь наші баригі.

навіть в українських нормальних конторах мідл від $1500 на місяць має

якщо косите під бодішоп - то хоча б діліться нормально з людьми :)

або не варто писати щось про американців, круті перспективи і т.п. - шукаєте ж працівників на фірму а не крутих спеціалістів на стартапи

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо щось неправда - зарання перепрошую, я готовий поправитися, відпишися.

Співбесіди як такої не було, на скільки я памятаю, тільки поспілкувались на загальні теми. Про CI, TDD та інші загальні питання я промовчу :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проте в результаті співбесіди виявилося

1) php - оцінка 5 з 10.

2) symfony - у резюме було вказано Симфоні, а не виявилося ні досвіду, ні теорії - на запитання по сімфоні відповідей ти не надав.

3) 8-9 років шльопання простих сатів, проте жодного нагруженого проекту і досвіду роботи по архітектурі

4) Нема англійської.

5) Не працював у команді, весь час фактично а-ля фріланс.

Що ми могли запропонувати?

Может воно і так, але це - показова різниця в якості співбесід в Україні і, скажімо, в Європі. Я якось хотів релокейта і пішов на пару-трійку співбесід. Українського HR пройти можна без проблем, а от технічного спеціаліста..

Для прикладу:

Україніський варіант проходить в два раунди: HR і тех. HR пройшов, говорим з техом хєр знає про що, і, вдруг, пішли питання на зразок:

1. Чи можна абстрактний клас наслідувати від абстрактного класу?

2. Що буде, якщо в симфоні замаунтити два контролери в одну точку.

3. Як в Magento добавити колонку в таблицю?

І ти, такий весь сконцетрований, стараєшся хоч щось зрозуміти в цих питаннях(бо питання реально тупі), а на тебе дивляться, як на лоха - ну шо, мол, облажався, "сєніор"?

Єдине питання, яке у тебе крутиться в голові - "навіщо я сюди прийшов/приїхав/прилетів". Через місяць, коли тобі вже реально похєр на ту вакансію, тобі "внєзапно" пишуть - вибачте, у вас "ПХП на 5 із 10".

Європейський/американський/китайський вариант проходить в три-чотири раунди:

1. Рекрутінг - прості питання про проекти, в яких працював, технології, перевірка володіння іноземною мовою.

2. Тести на коділіті чи подібних сайтах

3. Тестове завдання в реалтаймі із контролем з боку теха

4. Тестове завданння без обмеження часу, на знання архітектури і перевірку організації роботи: контроль версій, бранчі і т.п. Потім - перевірка з техом.

Після кожного раунду тобі говорять - ідеш далі чи ні. Після перевірки 4-го одразу кажуть - прийняли чи ні.

Тому оце - "Що ми могли запропонувати?", це чисто українська специфіка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Напевно співбесіди проходять у всіх по різному. Мені завжди вистачало code review. А от по інглішу завжди завалював, особливо по телефону. А бодішопи завжди хочуть флюент інгліш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

з тими ж сеньйорами є і зворотній бік медалі

в нас такого статуса собі надають всі розробники і "розробники", які мають досвід роботи за спеціальністю 5-7 років

але є нереальна різниця в знаннях між людиною, що пропрацювала в великих компаніях і вигризала ті статуси один за одним, здаючи "екзамени" та вкалуючи над серйозними проектами і людиною, яка 5 років десь длубалась над клієнтськими сайтами для нємчиків в невеличкій фірмі, займаючись паралельно фрілансом бо платять мало

.

посєму сеньйори в нас такі ж як і роботодавці - самі собі на умі... одні вважають що вміють а другі впевнені що платять нормально

справжній сеньйор в Луцьку не виросте і в Луцьк не приїде - ібо звідки і чьо тут робити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...

В офіс ІТ-компанії, населений переважно програмістами, потрібен офіс-менеджер.

Якщо ти:

- ініціативний та креативний;

- хазяйновитий, акуратний та прискіпливий перфекціоніст у всьому, що стосується порядку в офісі;

- маєш розвинуті організаторські здібності;

- можеш переконати кого завгодно зробити що завгодно;

- вмієш чітко формулювати розпорядження і слідкувати за їх виконанням;

- володієш GoogleDocs на високому рівні.

Додатковий бонус: молодий та дружній колектив, що радо приймає до своїх лав нових працівників.

Наші контакти: +38066 170 74 18, +38067 332 17 55,

email: [email protected]

http://internetdevels.com/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...