Перейти до змісту

До хлопців


Mondiale

опитування для мужиків  

978 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Час минає а смак як був так і остався зелені очі, випнута попа, широкий рот, немаленьки цицькі, червоне ферарі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 127
  • Створено
  • Остання відповідь

маю багато знайомих особин протилежної статі ............ але чогось побаються лише ті які нормальні в душі та серці а не мають "силіконові мозгі"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А тут вже дивлячись для чого ти оцінюєш жінку.

Якщо ти оцінюєш її як співрозмовника - то оціниш відсутність на голові білого (не сивого) волосся, та відсутність у голові силікону).

Якщо ж ти бачиш у ній лише об'єкт бажання (.."люблю использовать то, что у неё между ног, держась за то, что у неё между рук"...) тоді тобі буде пофіг її IQ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Таки щось інше... щось на кшталт "погляд"... "постава".... ато іде по вулиці - і ноги, і обличчя, і груди, і "5та точка"... все на місці... а зкомпоновано все як на картині Пікассо... або хода на каблуках по 15см + осанка шахматного конячки... або одяг підібрано огидно (зараз модньо в них сірєнєві тухвельки з чорним платтям і білою сумочкою - ета штота - кожна десята так ходить)

...але якщо після "использовать" і "держась" нема про що побалакати...

ну якщо весь процес грубо розбити на: "хочу" - "маю" - "а тепер можна і поговорить", то мова в топіку якраз не про побалакать, а про захатєть... хоча... п'яного чоловіка убалтать зможе і нєвєстафранкєнштейна...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 8 місяців потому...

Та вам дай богиню, ви все одно через півроку будете на інших заглядати!. Така вже природа - самці ;)

так, попрошу не ставити всіх під одну планку!!!! серед вашого роду))також вистачає...самі знаєте яких.

========

а чого ніхто не сказав про очі? точніше, про погляд... а ще якщо знаєш,що за тим поглядом приховано))) на що він натякає. хоча, то більше відноситься до пар,які вже провели деякий час разом)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

збуджує в дамах все... але особисто для мене груди це не головне... фігура і лице куди важливіше... нерозумію чому більшість думає по іншому

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

щось інше- мені подобається весь комплект,самці також люблять гармонію у прекрасному.Бачу по результатам доказ моєї теорії.Дами,не судіть мене за комплімент)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мож троха не в тему, но! Посовался вчера и сёдня по небольшому польскому городишке, позаглядывал на девушек - ниц нема на шо поглядеть!!! ХАЧУ ДОМОЙ!!! На Украину!!! У нас самые милые и красивые девушки !!! АДНАЗНАЧНА!!! :smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Дивлячись як яка дама як себе подасть: десь треба підкреслити,десь приховати... Жінка повинна вміти привабити;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

жінки взагалі дужетаємничі створіння і нам мужикам їх до кінця незрозуміти ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Несмотря на то что женщина уже более миллиона лет живет рядом с человеком, ему так и не удалось раскрыть ее повадки и характер поведения" :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звичайно класно "коли весь комплект", але інколи спраді бувають випадки, коли ніби нічого особливого - я б сказав просто є якийсь "вогник". А хто відгукнувся на мою тему пограти футбол, то знає, що буває не тільки якийсь вогник, а справжнє багаття (я маю на увазі РАЮ) :blush:

А на рахунок Юлямпочки, то і в мене те саме дежавю! Бачив сьогодні на відродження в обід здається в маршрутці №29!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 11 місяців потому...

А на рахунок Юлямпочки, то і в мене те саме дежавю!

+1

Юлямпочка, а ви до фізичного факультету ВНУ відношення якесь маєте?

А чому ніхто не нічого не каже про голос? Іноді достатньо почути лише голос і все інше переходить на другий план. Але якщо голосу ще не почув то канєшно, банально - груди.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чому ніхто не нічого не каже про голос? Іноді достатньо почути лише голос і все інше переходить на другий план. Але якщо голосу ще не почув то канєшно, банально - груди.

Є таке твердження: "Який голос - така й жінка". Але на щастя "не попадались" з не приємним голосом, тому на власному досвіді не вдалось перевірити справедливість теорії :blush:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...

Нещодавно десь читав, що головне не груди, а очі! Бо без очей дівчина набагато страшніша, ніж без грудей :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...
Бо без очей дівчина набагато страшніша

чорні окуляри і від зрячої не відрізниш :smile3:

очима дітей не нагодуєш)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
очима дітей не нагодуєш)

Сабж - "Мужчини, що вас найбільше збуджує в дамах?"

До чого тут діти?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

і розкопують же якось теми :)

Цікаво, що шукали ;)

Ілюстрації :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...
  • 1 місяць потому...

Чем больше у девушки грудь,тем больше она добрее,и не спорьте!

та ну, дивне спостереження

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чем больше у девушки грудь,тем больше она добрее

Ну а шо, логічно..Є ж фраза: на груді пригріти. Чим більше грудь, тим більше "пригрієш".)))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...