Перейти до змісту

До хлопців


Mondiale

опитування для мужиків  

978 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Напевно не боян :) Шось подібне читав у журналі, і вирішив на форумі таке влаштувати! Голосуйте і коментуйте, особливо - 7-ий пункт, якшо його вибрали!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 127
  • Створено
  • Остання відповідь

хотел инстинктивно ответить - шо СИСЬКЕ! но потом одумалсо ... вопрос вообще не в том что возбуждает а в том что не дает вам попустится от етого прекрасного чувства .. а именно нашим милым и возбуждающим дамам не хватает такой детали как УМ и МОЛЧАНИЕ... а сиськи-письки есть у всех....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

к девушкам будет голосовалка "что вас возбуждает в валетах"?

если говорить о женщине как об объекте желания - то как ее можно рассматривать по частям? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Блін, я хотів трошки по іншому зробити, не галочки, а тільки один пункт, но буду знати..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1)к девушкам будет голосовалка "что вас возбуждает в валетах"?

2)если говорить о женщине как об объекте желания - то как ее можно рассматривать по частям? :)

І)Я зразу хотів Юлямпочкі написати, шоб вона робила таке опитування, но в нас мало дівчат для голосування. Но мона було б...

ІІ)Ну буває в тебе, шо бачиш красиву дівчину, і тебе шось в ній заводить, я якраз про те! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

т.е. я вижу красивую и голую девушку? :)

кстати, возбуждает больше именно одетая, потому как возбуждение возникает от фантазий, "что там под одеждами" :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1)к девушкам будет голосовалка "что вас возбуждает в валетах"?

2)если говорить о женщине как об объекте желания - то как ее можно рассматривать по частям? :)

І)Я зразу хотів Юлямпочкі написати, шоб вона робила таке опитування, но в нас мало дівчат для голосування. Но мона було б...

ІІ)Ну буває в тебе, шо бачиш красиву дівчину, і тебе шось в ній заводить, я якраз про те! :)

напевно, справа не в красі, а в першу чергу у вмінні себе "подати" :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Обобщенный перечень женских приоритетов в зависимости от возраста:

12 - 15 лет - молодой, красивый, сильный.

16 - 20 - молодой, чтобы задница упругая, умный, заботливый.

21 - 26 - умный, богатый.

26 - 30 - заботливый, добрый, ласковый.

31 - 35 - хоть какой, лишь бы не пил много.

36 - 40 - хоть какой, лишь бы не импотент.

41 - 45 - просто хоть какой.

46 - 55 - эй, есть тут кто-нибудь?!

56 - 65 - молодой, сильный, красивый.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Больше всего женственность, красота и СИСЬКИ. Ну ващет тема сисек не раскрыта. Есть же еще всякие фетишисты))

Даже если женщина не красивая, как часто говорит мой друг "Пакет на голову, и вперед" :)

Или как говорит мой другой знакомый "при виде офигенной тёлки, возбудиться можно и от взгляда на линолиум" :)

напевно, справа не в красі, а в першу чергу у вмінні себе "подати"

эт те кто сказал?

Что бы не говорил мужик, но больше всего он ценит красоту, ну а потом уже все остальное!! Конечно понятие про "красоты" у каждого разные.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я проголосовал "что-то другое". В каждой женщине есть красота... только не каждый мужчина способен её разглядеть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Никому не в обиду, но у меня сложилось такое впечатление, что либо некоторые ответившие не поняли вопроса, либо они импотенты (шутка, ногами не копать ;))

Вопрос ведь был, что вас больше всего збуджує в женщинах, то есть что ВОЗБУЖДАЕТ? То есть, скажу буквально, что заставляет ваш "главный мужской орган" подняться? :)

Сам проголосовал за попу и ножки. Есть, конечно, и другие женские прелести, но лично меня больше всего возбуждают именно эти. :)

Так что меня откровенно удивили и повеселили некоторые ответы :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хех, ну що ж може найбільше збуджувати в дамах? Помойму нелогічне питання :)

чому нелогічне? просто не потрібно сильно задумуватися. Просто представ перед собою дівчину, незнайому, і тобі полюбому в ній сподобаєтсья "вид ззаду", "висота бампера", ммм... ніжки... її шикарне волосся.. або шось інше, мове йдеться про красу, яка заводить нас, чоловіків :);)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В кожній жінці є щось таке, мммм, маленьке, чорненьке і засушене. Як же воно? А, РОДЗИНКА!

Точно знаю, інколи буває, ну, дівки між собою сміються, нікуда, не складне, губасте, три волосини в два ряда, а хлопців біля неї, як мух (видно, флюїди), а інколи, ну кросавіца - довгонога, струнка, волосся до попи, попа обзавідуєшся, третій розмір ліфчика і т.д., а хлопців нема і хоч стріляйся...

Колись кілька осіб чоловічої статі дали мені кілька уроків:

"Юля, як ти не розумієш, в кожного чоловіка є межа! Я ж можу не витримати і між очей заїхати" (казав пацифіст, зрозуміла, що поняття "межа" і "особистий простір" - це святе),

"Збуджуватися починаєш в голові", - висновок, мовчання не завжди свідчить про розум, але точно свідчить про відсутність тупості. Краще недобалакати, ніж забалакати на смерть.

"Чоловіків треба вміти зацікавити і озадачити", - коли вам з нами цікаво, то й вас до нас тягне :)

Ну, і, як відомо, ота "таємниця". Фіг би ми вас збуджували, якби даже останнє дуро і блондінко не мало отого маленького, чорного і засушеного :smile3:.

А обличчя, попа, сіське і т.д. ... - це важливо при першій зустрічі, а потім... Ну, не наю, як ви, чоловіки, але отакі мої спостереження :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так.. хто пропустіл етіх правакаторов?

тєпєрь мужикі даже посплєтнічать нє могут мєжду собой!

фєміністок - далой!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

третій розмір ліфчика і т.д., а хлопців нема і хоч стріляйся...

дык, я могу одеть четвертый размер. только грудь у меня от этого не появится :smile3:

лучше когда третий размер и без лифчика

:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так.. хто пропустіл етіх правакаторов?

тєпєрь мужикі даже посплєтнічать нє могут мєжду собой!

фєміністок - далой!

це я провокатор? :) Я ж тут вас від усієї душі, так сказать, підтримую, гг. І ніфіга, ніде не пише, що то чоловічий клуб... :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

третій розмір ліфчика і т.д., а хлопців нема і хоч стріляйся...

дык, я могу одеть четвертый размер. только грудь у меня от этого не появится :smile3:

лучше когда третий размер и без лифчика

:)

Маю підозру, що на тобі навіть самий шикарний, дорогий і кружевний сматрєцца не буде (і підійде, радше, для цирку, ніж для ліжка), а вот декого (чоловічого роду), скажімо, чорна білизна збуджує :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

это я к тому, что третий размер в белье может не соответствовать размеру выпуклости на теле :)

тутафория, так сказать :smile3:

гыгы

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

это я к тому, что третий размер в белье может не соответствовать размеру выпуклости на теле :)

тутафория, так сказать :smile3:

гыгы

Ну, я цей, додала для наглядності, може бути хоч шостий і без бутафорії, а все-одно, не прьоть! А може бути нульовий зєльонкою помазаний і...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зелені очі, випнута попа, широкий рот, немаленьки цицькі, червоне ферарі

а комплєксів не наживеш при тому :)?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я ж відповів на поставлене питання. все інше в ПМ. (цікава фотка, десь я її бачив)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...