Перейти до змісту

Як знайти дівчину?


VojinSvitla

Рекомендовані повідомлення

Я думаю не потрібно давати поради у даній ситуації чи вчити. Проблема ні в тому, що у тебе дцп, а проблема у сприйняті дівчатами цього. Для них як правило стає не цікаво нічого про тебе коли напишеш за скою особливість. Ніколи тут на форумі на писав за ці 10-15 років, та у мене теж  дцп. До того ж майже постійно у пошуку половинки.))  Але напишу одне, якщо дівчині ти цікавий, то не важливо як з нею знайомитися чи спілкуватися, вона просто прийде до тебе і буде з тобою по при все. Принаймні у мене так було завжди. Треба просто шукати, знайомитися і ніколи не складати руки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
  • Відповідей 207
  • Створено
  • Остання відповідь

Народ, така річ. 

Хочу знайти дівчину, яка погодиться зі мною поїхати десь на відпочинок за мій рахунок, хочу в Карпати чи десь в Європу. Підкажіть як знайти?

Оголошення в соцмережах результатів не дають

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, VojinSvitla сказано:

Народ, така річ. 

Хочу знайти дівчину, яка погодиться зі мною поїхати десь на відпочинок за мій рахунок, хочу в Карпати чи десь в Європу. Підкажіть як знайти?

Оголошення в соцмережах результатів не дають

Протупив, пам'ять хєрова, вже писав про це, та все ж

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По ходу на ряду з "чуваком з доларами" на простарах нету. 

В нас буде "чувак з дівчиною" чи без :)

 

On 19.07.2017 at 10:13, silfida сказано:

 А всі інші можуть взагалі подумати богзна що.

 Маньяк? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, LSD сказано:

По ходу на ряду з "чуваком з доларами" на простарах нету. 

В нас буде "чувак з дівчиною" чи без :)

Що за чувак з доларами?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 11 місяців потому...

Хто може провести майстер клас з пікапу в польових умовах?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 годин тому, VojinSvitla сказано:

Хто може провести майстер клас з пікапу в польових умовах?

Як показує практика (не моя, якщо що:rolleyes:), пікапери шукають не відносини і подальший шлюб що підковується так званною любов'ю, а хочуть ´фільм глянути, пару разів´´

А як я зрозумів, ти шукаєш дійсно відносини, толкові і довговічні, так? Якщо так, тоді не потрібно ніякого пікаперства, сеансів вуду і ходіння до ворожки, потрібно бути самим собою і ви зустрінетесь і знайдетесь :)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Davids сказано:

Як показує практика (не моя, якщо що:rolleyes:), пікапери шукають не відносини і подальший шлюб що підковується так званною любов'ю, а хочуть ´фільм глянути, пару разів´´

А як я зрозумів, ти шукаєш дійсно відносини, толкові і довговічні, так? Якщо так, тоді не потрібно ніякого пікаперства, сеансів вуду і ходіння до ворожки, потрібно бути самим собою і ви зустрінетесь і знайдетесь :)

 

Та тут хоча б "фільми глянути пару раз", про щось серйозніше я вже мовчу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Треба в день зустрічатись частіше з дівчатами, і не морозитись підійти на вулиці та в барі чи на дискотеці, так шанси збільшуються не тільки провести пару ночей, але й знайти те, що дійсно шукаєш. 

Сама вона не підійде і не познайомиться, хоча є такі дівчата але це дуже рідкісний вид :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, VojinSvitla сказано:

Та тут хоча б "фільм глянути пару раз", про щось серйозніше я вже мовчу

Це завуальована форма перепихону

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@MACCEN  перечитай ще раз тему від початку .  І після цього ти  мені скажи, як йому знайти дівчину?

Не всі на стільки розкуті, щоб просто підійти і познайомитися, а ще, якщо тобі ліньки читати, то у хлопця ДЦП. Погугли сам що це таке.

Він 3-колісний велик купує, щоб легше і швидше пересуватися було.

 

@VojinSvitla , пробач, але більшість людей походу отупіла,і на борду заходить поржати.

Відправляй цих петросянів у Гумор, хай там проявляють себе!

Тримай хвіст пістолетом!

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

34 минуты назад, Cherman сказал:

А, якщо пошукати певні повідомлення ТС-а на форумі, де він зізнається, що радіє смертям молодих хлопців(типу, мінус конкурент), то, здається, що проблема не в хворобі, а в тому, що людина гівняна.

с єтава мєста пападробнєй

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, MACCEN сказано:

Треба в день зустрічатись частіше з дівчатами, і не морозитись підійти на вулиці та в барі чи на дискотеці, так шанси збільшуються не тільки провести пару ночей, але й знайти те, що дійсно шукаєш. 

Сама вона не підійде і не познайомиться, хоча є такі дівчата але це дуже рідкісний вид :)

Бояться мене, тікають.

4 годин тому, Davids сказано:

Це завуальована форма перепихону

Неначе я не зрозумів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Zheny@ Велик тут не причому, це не якесь досягнення.
Та не отупіла. Це нормальна реакція, враховуючи напруження в країні. 

Дякую за підтримку!

 

2 годин тому, Cherman сказано:

Хм, кагбе і знаю про проблеми автора теми, але тема настільки безглузда, що підходить хіба шо для гумору. На що надіється ТС? Що, бордівці знайдуть йому дівчину і положать під нього? Чи, що, якась бордівчанка "дасть" з співчуття? Якщо людині так хочеться, то, за 4 роки, поки існує ця тема, питання можна було вирішити хоча б за допомогою "платних послуг".

А, якщо пошукати певні повідомлення ТС-а на форумі, де він зізнається, що радіє смертям молодих хлопців(типу, мінус конкурент), то, здається, що проблема не в хворобі, а в тому, що людина гівняна.

Відверто кажучи, надіявся що хтось візьме мене, так сказати в "поле". З "платними послугами" теж пробував, довга історія .

Я від своїх слів не відмовляюсь, якщо те що я заздрю що комусь дається за просто так, те що мені не доступно не з моєї вини і те що "радію" коли зменшується кількість конкурентів, робить мене гівняною людиною? Ну це твоя думка.

 

 

Я запитав чи може хтось дати мені уроки пікапу, а не обговорювати що я колись писав

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 10.08.2018 at 21:12, VojinSvitla сказано:

Хто може провести майстер клас з пікапу в польових умовах?

Я б Вам радив "пошукати"  сайти, саме цього напрямку.

Наприклад: Всемирный форум пикаперов

Перефразовуючи  слова з пісня Марка Бернеса-я Вам не скажу за всю "борду", але, думаю, що досвідом пікапера, тут навряд поділяться))) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

59 хвилин тому, VojinSvitla сказано:

Відверто кажучи, надіявся що хтось візьме мене, так сказати в "поле"

Не пробував шукати собі дівчину з таким же недугом?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, Dima4s сказано:

Не пробував шукати собі дівчину з таким же недугом?

 

Варіант. Бачив в Луцьку, колись, пару. Гуляли парком, тримаючись один- одного, спілкувались..  І знаєте, вони були щасливі, попри те, що хвороба була явно не банальною нежиттю..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Cherman сказал:

Вже колись ТС казав, що дівчата з проблемами здоров'я, його не цікавлять.

Маладєц, не розтєрявся він.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 08.04.2016 at 18:12, Lisovic сказано:

Ось хороший блог на тему відносин, психолог розбирає різні ситуації і вказує на помилки. Читай роби висновки і працюй над собою:

http://evo-lutio.livejournal.com/

 

1 година тому, VojinSvitla сказано:

Я запитав чи може хтось дати мені уроки пікапу, а не обговорювати що я колись писав

Ніхто тобі нічого не дасть.
Ти блог пробував читати? Якби читав то б розумів що ніякий пікапер тобі не допоможе.
Нахрапом нікого ти не візьмеш. ОЗ дуже низька.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 хвилин тому, Cherman сказано:

Вже колись ТС казав, що дівчата з проблемами здоров'я, його не цікавлять.

Губа не дура...
Напевно ще і модельної зовнішності подавай....
Ну нічого, Подрочить ще трохи і може дійде що пофіг хто подобається тобі, якщо ти нікому не подобаєшся.
 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, VojinSvitla сказано:

і те що "радію" коли зменшується кількість конкурентів, робить мене гівняною людиною?

робить. точніше не робить, а показує який ти.

Шукай якісь гуртки де дівки побачивши тебе не втечуть відразу.
Можна гуртки чи секції для людей з обмеженими можливостями.
Як варіант_) в віруючі не хочеш? бачив з церкви біля салюта стільки гарненьких баптісточок виходить, а хлопців мало дуже))
Правда прийдеться трохи поспівати і чуть що одружитись)) Але все то поправімо в майбутньому)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо чесно, то все фігня, головне як ти себе подаєш світу, кохання то така штука що можуть бути закоханими люли попри всі проблеми фізичні, це факт.

 

От педики ж одружуються і лесбіянки, завдяки толнрантності може олись вимре вся планета, але колись це було "фу", а в деяих депутатів це взагалі модно і круто бути таким. Тому не знаєш що краще бути якимсь наприклад епілептиком чи геєм.

 

Доречі як тут радили, познайомся з віруючою, їм відмовляти не можна бо їхній приход її осудить, тому це хоть і меркантильна тема, але хто без гріха.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...