Перейти до змісту

Жінка. «Яка ж вона є насправді?» -2.


Скоробей

Рекомендовані повідомлення

%yясє, на борду забрідає якесь униле гавно, розмазує свою гівнографоманію, колотить говнопонти, Ярчик кратко і йомко поясня всю цю парадігму і якого то %yR получає бан. %yNова мода

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 50
  • Створено
  • Остання відповідь
  • Адміністратори

Ви ще мені пересваріться.

І так гопа повна, а ви тут ізза чегового висера кнопки давите :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. Б****. Вибачте за матюки. Але, окрім всього іншого, вкотре вбило "Азаров ... это был

наиполезнейший для Державы глава правительства за все время существования Украины".

Слухай сюда, поэт, як ти себе називаєш, Озерянко.

post-263-0-72502000-1406821070_thumb.jpg

1. За матюки не вибачаю, хоча це зараз не має значення – бо я вже Вас добре і так пізнав… Проте, дозволяю Вам ОБГРУНТОВАНО назвати кращого по ділових якостях Прем’є ра України за роки незалежності. Обгрунтовано. Також наведіть, будь ласка, свою цитатну заяву в інтернеті, де Ви у 2013 році крили матом того Азарова за бездіяльність та розкрадання Неньки. Чекаю Вашу цитату 2013 року…

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

2. Майдан став шансом для народження нової держави. Але, окрім цього - ще й місцем смерті сотні Українців.

А ти - г*****. Тупий промосковський в**********к з Радомишля. Хотів 31.01.2014 лизнути сраку владі, прогнутися, вислужитися - а воно бач, як вийшло... тепер п***** в Австрію чи на Росію, шукай Азарових там і цілуй їх в анус, поки не народиш (себто не витошниш) нову порцію своєї творчості.

Політичні аксіоми №№10-12 щодо українських Майданно-Кримських подій 2013-14 г.г.

10/. Що б, хто не говорив, але ПЕРВОРПИЧИНА втрати Україною Криму є "Еромайдан13-14". Не було б Майдану – Крим сьогодні був би наш… А далі Майдан спонукав втрату Криму своєю втечею Янукович, а виконав Путін - при повній силовій НЕПРОТИДІЇ втраті Криму з боку центральної влади України.

11/.Ось і виходить, що ті Громадяни, хто в Інтернеті, чи ще де, - вільно або мимоволі, по дурості, випадково або навіть просто по недоумству - підтримували Евромайдан- 2, теж апріорі є співучасниками /одними з винуватців!/ втрати Криму Україною.

12/. Головним і безперечним економічним підсумком Майданно-кримських подій на Україні є падіння курсу гривні /знецінення національної валюти/ грубо - десь на 30 відсотків. Тобто, - КОЖЕННИЙ чесний Громадянин України в порівнянні з жовтнем 2013 року сьогодні втратив Просто Так по реальній заробітній платі /пенсІЇ/ та зі своїх заощаджень - 300 гр з кожної отримуваної /накопиченою роками!!!/ 1000 гр! А якщо людина жила ДО МАЙДАНУ всього на пенсію в 1000 гр? А , може, Ви, шановний Матюгальник, повернете втрачені гроші Народу України? А як щодо Криму? Ще 2-3 таких Майданів -13 і Україна зникне з політичної мапи Землі! І винні в тому – Ви і такі ж… Так що можете матюгатися собі і далі, як що совість є.

Володимир Озерянко

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бляха..Це ж як треба згвалтувати пост шрифтами і безкінечними пунктами "ніпапарядкуашонібудь"

Талант.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11/.Ось і виходить, що ті Громадяни, хто в Інтернеті, чи ще де, - вільно або мимоволі, по дурості, випадково або навіть просто по недоумству - підтримували Евромайдан- 2, теж апріорі є співучасниками /одними з винуватців!/ втрати Криму Україною.

Ото тебе поперло...

Я так розумію, що час запасатися попкорном.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ніби здоровий мужик а таке обмежене створіння.

де там діфото? хай видасть свою коронну фразу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

де там діфото? хай видасть свою коронну фразу.

Тут не діфото із фразами потрібен, а лікар, щоб діагноз встановити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Останнім часом прокремлівські троллі, боти і т.п. шваль активізувалася в інтернеті.

Мабуть, варто нам все-таки проявляти менше толерантності і терпимості до носіїв таких "альтернативних" точок зору, як цей Озерянко. Банити і видаляти нахрен.

Якби хтось з "наших" почав хвалити Майдан в середовищі ДНР і ЛНР - вже б не жив. А тут чмо буде смердіти й далі.

Я взагалі за те, щоб поїхати за місцем проживання цього Озерянка, переконатися, що це він, і зробити з ним те, що роблять ватніки на Сході з українцями. Або хоча б передати його в СБУ для того, щоб його там "відпрацювали".

Можна, звичайно, привезти в Луцьк, і на театральному Майдані виставити - нехай людям розкаже, який Азаров хороший і який Майдан поганий.

Озерянко Володимир Сергійович

13.04.1951 року народження

Колись проживав у Житомирській обл., м. Радомишль, вул. Максима Горького, 2, кв. 33.

Ідентифікаційний номер 1873014235.

Є невеличка ймовірність, що користувач форуму просто використав прізвище та ім'я цього Озерянка, але, на мою думку, ця ймовірність невисока.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

…Із співдоповіді начальника виробництва безіменного м'ясокомбінату пана Бычківського-Філєйного І. І. на урочистому засіданні трудового колективу комбінату присвяченого 1травня.

ЖІНКА З СЕРЕДИНИ. :0137:

Ви, краще напишіть, що приходиться пройти жінці під час родів, виховування дітей, що приходиться прожити жінці коли дитина тяжко хворіє, побори в садіках, школах. Або, краще напишіть, як матері одиначці приходиться самій тримати на плаву трьох хлопців, кормити, вдягати їх при зарплаті 1500грн. От це, ви вже висмієте, тут ваш талант сатирика кінчається.

Є прості жінки, які зробили для цього світу більше, ніж самі видатні герої.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ніколи не думав, що доведеться таке тут розмістити. Але розміщую.

6.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Жінка" і "те, що зара ходить по вулицях" не однакові люди. Не один раз переконувався. +1 До посту Жені

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

11/.Ось і виходить, що ті Громадяни, хто в Інтернеті, чи ще де, - вільно або мимоволі, по дурості, випадково або навіть просто по недоумству - підтримували Евромайдан- 2, теж апріорі є співучасниками /одними з винуватців!/ втрати Криму Україною.

Ото тебе поперло...

Я так розумію, що час запасатися попкорном.

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Час деяким горлопанам та "матюгальщикам" визнати свою НЕ ПРАВОТУ щодо підтримки Майдану, бо Майдан приніс тільки горе, погіршення матеріального стану Народу, війну та втрату української теріторії...

Дякую.

*****************************************************************

Володимир Озерянко

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Останнім часом прокремлівські троллі, боти і т.п. шваль активізувалася в інтернеті.

Мабуть, варто нам все-таки проявляти менше толерантності і терпимості до носіїв таких "альтернативних" точок зору, як цей Озерянко. Банити і видаляти нахрен.

Якби хтось з "наших" почав хвалити Майдан в середовищі ДНР і ЛНР - вже б не жив. А тут чмо буде смердіти й далі.

Я взагалі за те, щоб поїхати за місцем проживання цього Озерянка, переконатися, що це він, і зробити з ним те, що роблять ватніки на Сході з українцями. Або хоча б передати його в СБУ для того, щоб його там "відпрацювали".

Можна, звичайно, привезти в Луцьк, і на театральному Майдані виставити - нехай людям розкаже, який Азаров хороший і який Майдан поганий.

Озерянко Володимир Сергійович

13.04.1951 року народження

Колись проживав у Житомирській обл., м. Радомишль, вул. Максима Горького, 2, кв. 33.

Ідентифікаційний номер 1873014235.

Є невеличка ймовірність, що користувач форуму просто використав прізвище та ім'я цього Озерянка, але, на мою думку, ця ймовірність невисока.

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Дядьку! Ви ж Модератор! Навіщо ви оце таке пишете? Може Ви скажете, з якими моїми висловами Ви не згодні, і, ГОВОНЕ, - чому? Може Ви свою адресу вкажете і прізвище справжнє, щоб усе було по-чесному? Чи слабО? Мені 65 років, маю вже один інфаркт і хочу знати, хто це мені так погрожує безпідставно!!! Чи Ви думаєте, що якщо мене віддубасите, чи вб'єте, то повернете все те, що Україна і її Народ втратили з-за Майдану....

Зараз головне - встановити МИР. І НІКОЛИ ПОТІМ ТАКИХ МАЙДАНІ НЕ ДОПУСКАТИ! Ось за це я з грудня позиваю і борюся...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Яскравий приклад українського ватніка, який начебто і за Україну, але прямо захлинається слиною від любові до корупціонерів-чиновників і не хоче ніяких змін, бовтаючись у свому болоті.

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Про які зміни Ви кажете? Крим вже віддали, Донбас - під питанням,тисячи загиблих громадян України, ніщівні матеріальні втрати у Донбасі, долар - близько 14. І це все наслідки Майдану... Ви можете прожити на пенсію 1000гр сьгодні? Я особисто не беруся цого росити сьгодні... А таких людей по Україні дестки і сотні можливо тисяч...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

типовий москаль.

Живе на Україні і про Україну сере.

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Процитуйте мої вислови, - ДЕ Я СЕРУ НА УКРАЇНУ? Якщо не можете процитувати - то Ви просто БРЕХУН :0156: ! І в цьму може впевнетися кожний, хто перечитає наши з Вами балачки у цій темі.

Дякую!

********************************************************************************************

Влодимир Озерянко

типовий москаль.

Живе на Україні і про Україну сере.

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Процитуйте мої вислови, - ДЕ Я СЕРУ НА УКРАЇНУ? Якщо не можете процитувати - то Ви просто БРЕХУН :0156: ! І в цьму може впевнетися кожний, хто перечитає наши з Вами балачки у цій темі.

Дякую!

********************************************************************************************

Влодимир Озерянко

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Процитуйте мої вислови, - ДЕ Я СЕРУ НА УКРАЇНУ?

Про які зміни Ви кажете? Крим вже віддали, Донбас - під питанням,тисячи загиблих громадян України, ніщівні матеріальні втрати у Донбасі, долар - близько 14. І це все наслідки Майдану...

Старе ватяне шмаття, Їдь в мордор - дупа януковича мабуть дуже скучила за такими язиками.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бля.. забаньте ви вже того ватніка, по ІР по жизнєнно.

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Коли не маэ чого відповісти, то треба забанити?

Це Ваше життєве кредо? Ню, ню....

Дякую!

*********************************************************************************

Володимир Озерянко

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коли не маэ чого відповісти, то треба забанити?

Я таки це прокоментую :) Посмакую, так би мовити.

В даному контексті слово "не має", писатиметься разом - "немає". Ти ж публіцистом себе вважаєш (називаєш)! Посилання на всої статті даєш! Мав би знати! (Зараз скажеш, поспішив.. не подумав... ) Ото ж бо що не подумав...

І якщо вже мова зайшла за відповісти тобі, то я не тобі відповідав. Я тобі взагалі не відповідав. Це були думки вголос.

І до чого тут моє життєве кредо ?

Судиш людину по одній фразі?

Я твоїх начитався, щоб тебе судити (скласти враження) мені вистачило. Дякую.

отже повернемося до головного - забаньте цього недо троля. Ватніка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

всі жінки хочуть сексу і не можуть без нього жити, така вже в них природа, тому та вся їхня завуалованість, романтика, краса і марафєт що наводять і ніби інколи мозок включають щоб показатися розумними, то все аби знайти самця хорошо для сексу

:0159:а я думав все навпаки :_07: :_07: :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і багато знаю коли дівчата жінки першими секс пропонують

вітаю! :0144: або ти мачо або вони повії

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і багато знаю коли дівчата жінки першими секс пропонують

вітаю! :0144: або ти мачо або вони повії

Скоріше не мачо, а імпотент, раз вас дівчата і секс не цікавить, або гей, причому "очаровашка", раз так захищаєте чоловіків, бо ми ж дівчата просто схиблені вас згвалтувати (вибачте якщо образила), а вони не повії, а експерементаторки. Де ще знайдеш такого чоловіка, що про секс з дівчатами не марить?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...