Перейти до змісту

Жінка. «Яка ж вона є насправді?» -2.


Скоробей

Рекомендовані повідомлення

…Із співдоповіді начальника виробництва безіменного м'ясокомбінату пана Бычківського-Філєйного І. І. на урочистому засіданні трудового колективу комбінату присвяченого 1травня.

ЖІНКА З СЕРЕДИНИ. :0137:

Кожна жінка, при розгляді в призмі тушки або, як кажуть у народі, - в розрізі, складається з:

по-перше, - ГОЛОВИ, на якій є губки, вушка, носик і оченята. Про ОЧІ слід сказати окремо. Жіночі очі, у однієї і тієї ж жінки, бувають абсолютно різними за почуттєвими гамами , а саме: бувають злими або глузливими, поблажливими або наївними, хитрими, розбещеними, або такими, що заманюють і, нарешті, - морально розкладаючими і фізично притягливими. І усі ці відтінки виразу очей призначені, звичайно і в 1-у чергу, - для Вас, чоловіки!

Далі. На голові у тушки жінки зазвичай є волосяний доробок, який в народі зветься ЗАЧІСКОЮ. Зачіски теж бувають різними, а саме: довгими або короткими, фарбованими або натурального кольору, особистими або не особистими. Не особисті волосся-зачіски по-науковому називають перуками, а в особистому житті жінки їх частенько уявляють, як "свої". Крім того зачіски бувають модними чи не модними.

Років "надцять" тому модними були перуки і, відповідно, усі без винятку жінки стверджували, що носять перуки і навіть миються в лазнях не знімаючи тих перук… Не пам'ятаю вже і в якому вже році були модні навіть і не модні зачіски. І, відповідно, усі жінки, по доброті душі, гордо стверджували "на людях", що у них, мовляв, зачіски саме не модні. Тоді особливим успіхом у жінок користувалися екстравагантні зачіски типу : "Я у мами геть дурна…" та "Приходь до мене у печеру, - хобот мамонта зжеремо"…

Йдемо далі по тушці: шия, ну там лопатка, крайка, вирізка, грудинка або просто б”юст, філе, пашина, голяка, стегно, ну і так далі…

Голяки із стегнами в народі називають просто НОГАМИ. Жіночі ніжки бувають довгими і короткими. До речі, цього році модними вважаються довгі - від самісіньких вух - ноги. Відповідно в усіх жінок на сьогодні ноги тільки від вуха /довгі/.

Так, трохи не забув: на тушці жінки іноді фіксують ТАЛІЮ. І ці самі талії бувають 2-х видів:

- вид А - талія є;

- вид Б - талії немає.

Минулого року було модно мати талію "виду А" і усі жінки мали талію - незалежно від національності, соціального походження, віросповідання та ваги…

І, нарешті, підводячи підсумок, - відзначимо найбільш знані і смачні частини жіночої тушки. Це, передусім, - грудинка, стегна, частина філе, пашина і, звичайно, губи, які у більшості жінок мають властивість розкотуватися, тобто вимагати у чоловіків неможливих матеріальних витрат…

Шановні жінки!

Любіть чоловіків самозабутньо і безкоштовно!!!

Хай живе міжнародний день солідарності жінок - трудящих і нетрудящих - усіх кольорів шкіри і національностей!!!

Дякую за увагу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 50
  • Створено
  • Остання відповідь

Deemon, глянем на топікстарт з іншого боку - чоловік шукає способи закріпитись на борді.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

власне коротке резюме:

нудна проза з натяжкою на сатиру...

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Пробачте, - не "на сатиру", а "на гумор". А так, згодний, - "нудна проза"...

Проте, - краще писати поки що не навчився. То може Ви надасте мені кілька уроків з літературотворчості на підставі Ваших взірцевих творів?

Дякую!

************************************************************************************

Володимир Озерянко

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Deemon, глянем на топікстарт з іншого боку - чоловік шукає способи закріпитись на борді.

***********************************************************************************************

А що таке топікстарт? І в чому його ганебність, чи не законність? В чому Ви мене, врешті- врешт, докоряєте?

Дякую!

****************************************

Володимир Озерянко

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Володимир Озерянко, ака Скоробей, я виразив власне враження від прочитаного, що поробиш, це краще ніж ставити плюсики з кислим виразом обличчя, аби підняти ЧСВ автора.

Щоб стало трохи зрозуміше - не обов"язково бути шеф-кухарем чи ресторанним критиком, щоб зуміти оцінити смак страви.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якого хєра тема в "жіночому клубі", а не у "Гуморі"? І взагалі їй місце у смітнику. Такої ахінеї я не читав вже давно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Володимир Озерянко, ака Скоробей, я виразив власне враження від прочитаного, що поробиш, це краще ніж ставити плюсики з кислим виразом обличчя, аби підняти ЧСВ автора.

Щоб стало трохи зрозуміше - не обов"язково бути шеф-кухарем чи ресторанним критиком, щоб зуміти оцінити смак страви.

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Я добре розумію, що кожний може мати свою власну думку щодо прочитаного і, якби Ви не переплутали ГУМОР З САТИРОЮ, то я не робив би вам ніяких зауважень...

Щодо їжі, то щоб ПРАВИЛЬНО оцінювати смак та якість їжі, - треба ТЕЖ багато над собою працювати і вчитися.

Дякую.

*************************************

Володимир Озерянко

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проте, - краще писати поки що не навчився. То може Ви надасте мені кілька уроків з літературотворчості на підставі Ваших взірцевих творів?

Щось я не зрозумів, ви пишите для читачів чи позмагатись? Інакше це графоманія... чим ви собсно і займаєтесь :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якого хєра тема в "жіночому клубі", а не у "Гуморі"? І взагалі їй місце у смітнику. Такої ахінеї я не читав вже давно.

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Дайте ссылку на "не ахинею" и мы посмеёмся вместе!!! :0155:

Дякую

************************************************

Владимир Озерянко

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проте, - краще писати поки що не навчився. То може Ви надасте мені кілька уроків з літературотворчості на підставі Ваших взірцевих творів?

Щось я не зрозумів, ви пишите для читачів чи позмагатись? Інакше це графоманія... чим ви собсно і займаєтесь :)

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Я прекращую здесь полемику. Но согласитесь, что НИКТО конкретно не написал, ПОЧЕМУ ему не нравится моя "нетленка". Я как раз и опуликовал её, чтобы МНЕ СКАЗАЛИ дружески, - в чем мои ошибки написания? Может вообще брость писать?

Однако пишут, что - "плохо", а такое впечатление, что рассказ даже не прочли! Почему плохо? Вот я смиренно и прошу: подскажите, где написно в такой другой не моей теме на нашем форуме - юмористически и литературно ХОРОШО И ПРАВИЛЬНО?

Дякую.

**********************************************

Владимир Озерянко

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мда. Примітивна і тупа пародія на Олега Чорногуза.

Краще читати його "Книгу веселих порад" - це дійсно гумор. Життєвий. Без ахінеї. Тут лінк, або в аттачі txt-файл.

Ну, і якщо вірити кількості плюсів та тих бордівчан і бордівчаток, хто підтримав цей мій пост - в мене теж є здатність писати щось гумористично-сатиричне, що подобається форумчанам. Тому, якщо цікавлять смаки форумчан - з притаманною мені нескромністю смію запропонувати почитати себе :)

Knyha-veselyh-porad-Oleh-Chornohuz.txt

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А. Дійсно. Я не написав, чому особисто мені не подобається опус топікстартера.

Передусім, бридко, коли людину (в т.ч. жінку) порівнюють з м'ясною тушею. Якщо мені, чоловіку, це неприємно - гадаю, більшості жінок це неприємно апріорі.

До того ж якщо вже автора тягне на чорнуху та аналіз жінки в "її розрізі" - то нема чого вдаватися до усі-пусі, "оченята", "носик", "вушка", "ніжки"... Такий коктейль теж є неприємним, оскільки спочатку мова йде про "тушку", "вирізку" і "розріз", а далі починається сюсюкання. Незрозуміло, який настрій має навіювати "проізвєдєніє".

Помилки в словах типу "б'юст" з апострофом чи написання без дефісу таких новаційних словоформ, як "морально розкладаючими і фізично притягливими" теж не додають "шедевру" шедевральності.

До того ж автор оминув цицьки. Все. Вже одного цього достатньо, щоб зафукати найдостойніший майстерштик. Адже, якщо "тєма сісєк нє раскрита" - це фіаско. Повне. І абсолютне.

Саме тому КГ/АМ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ярчику, порадуй бордівчан розповіддю на тему:- " Жінка, Яка ж вона є насправді? " у притаманному тобі стилі. Нагадав той шедевральний твір і захотілось ще

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я ще нааадто юний, щоб описати Жінку, як вона є, насправді :)

Хоча... колись, можливо, спробую зробити те, що не вдалося. Але, відчуваю, що найскладніше буде не з'їхати з гумору на ось це:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А. Дійсно. Я не написав, чому особисто мені не подобається опус топікстартера.

Передусім, бридко, коли людину (в т.ч. жінку) порівнюють з м'ясною тушею. Якщо мені, чоловіку, це неприємно - гадаю, більшості жінок це неприємно апріорі.

До того ж якщо вже автора тягне на чорнуху та аналіз жінки в "її розрізі" - то нема чого вдаватися до усі-пусі, "оченята", "носик", "вушка", "ніжки"... Такий коктейль теж є неприємним, оскільки спочатку мова йде про "тушку", "вирізку" і "розріз", а далі починається сюсюкання. Незрозуміло, який настрій має навіювати "проізвєдєніє".

Помилки в словах типу "б'юст" з апострофом чи написання без дефісу таких новаційних словоформ, як "морально розкладаючими і фізично притягливими" теж не додають "шедевру" шедевральності.

До того ж автор оминув цицьки. Все. Вже одного цього достатньо, щоб зафукати найдостойніший майстерштик. Адже, якщо "тєма сісєк нє раскрита" - це фіаско. Повне. І абсолютне.

Саме тому КГ/АМ.

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Ніколи не ставив себе на місце жінки, бо ДЛЯ МЕНЕ це навіть в думках якось не можливо... Все ж, цей твір я зачитував десятки разів в дотатньо великих чоловічо-жіночих аудиторіях на жіночіх святах і мав номальну реакцію на написане...

Проте, Ваша особиста думка має право на виявлення... Так, особливо знижує оцінку моїй темі написання слів типу "б'юст" з апострофом чи написання без дефісу таких новаційних словоформ, як "морально розкладаючими і фізично притягливими"... А те, що не розкрита тема жіночіх цицьок, ставить мене поза товариства справжніх літераторів нашого форуму. Це - повне фіаско! Саме тому маємо - КілоГрам/Амплітудну Модудяцію!

Дякую!

********************************************************************

Володимир Озерянко

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скоробей - провокатор!))

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Навіщо Ви мене геделите? За що? Може я Вас чимось особисто скривдив? Ні? Тоді обгрунтуйте, чому я - провокатор, чи вибачтесь!

З повагою!

*********************************************************

Володимир Озерянко

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Саме тому маємо - КілоГрам/Амплітудну Модудяцію!

Скоробей - ви наркоман?

****************************************************************

А "КГ/АМ" - це що, один з висловів "словника наркоманів"?

Дякую!

***********************************************************

Володимир Озерянко

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я ще нааадто юний, щоб описати Жінку, як вона є, насправді :)

Хоча... колись, можливо, спробую зробити те, що не вдалося. Але, відчуваю, що найскладніше буде не з'їхати з гумору на ось це:

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Щиро дякую!

***************************************************

Володимир Озерянко

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ніколи не ставив себе на місце жінки, бо ДЛЯ МЕНЕ це навіть в думках якось не можливо...

А я десь писав, що я ставлю себе на місце жінки? Ні, я такого не писав.

Бачити те, чого немає - це ознака шизофренії...

Все ж, цей твір я зачитував десятки разів в дотатньо великих чоловічо-жіночих аудиторіях на жіночіх святах і мав номальну реакцію на написане...

Ну, я погуглив Вашу "творчість" в неті. На запит "Володимир Озерянко" гугль видає ряд опусів. Якщо Ваше товариство ковтає їх і те, що стало початком цієї теми - означає лише, що наш форум не такий витончений і вишуканий, як коло Вашого спілкування. Фрагменти цього милого віршика просто заганяють в нірвану. Усвідомлюєш, що Пушкін, Костенко, Павличко, зрештою, Богачук, Мах і Чернецький просто діти порівняно з Володимиром Озерянком, автором цього "шедевра":

Дорогая наша Света! Тут не надо быть поэтом,

Что б прийти сюда не только выпить водочки застольной…

...

Помню я, кем ты была, как технически росла…

Начинала машинисткой и штабною активисткой.

Но затем уперла взгляд в телеграфный аппарат.

А сегодня – ты Царица, став на Компе мастерицей…

Ну, а ще в інтернеті надибав такий допис пана Озерянка:

Нужен ли Украине «Майдан 2013-14»?

Главные площади городов Украины и, конечно, в первую очередь, - «Евромайдан» Киева, - вновь временно или постоянно забиты "бастующими" против Державного Правительства людьми.

Однако, в активных действиях на площадях и улицах городов Украины в поддержку оппозиции принимают участие суммарно за все дни не более 2-3% трудоспособного населения. Это действо - не есть выражение воли Народа! Причем контингент на площадях остается одним и тем же и регулярно меняет друг друга для отдыха и «стояния». Сознательно же поддерживают оппозицию и митингуют в том же направлении в десятки и сотни раз меньше людей, чем стоят на площадях. Большинство граждан занимают выжидательную позицию с ярко выраженными мнениями о симпатиях к политической стабильности и недоумением к Властям в плане того, как были дозволены эти безобразия оппозиции? Простые люди крайне слабо разбираются в большой политике и многие все же считают, что вопросы "интеграции" – «туда» или «сюда» - должны решать легитимные избранники Народа на основе тщательного экономического и политического анализа ситуации в стране и в Мире в целом - на профессиональном уровне!

"Майдан" фактически не только реально препятствует решению экономических и политических проблем Украинской Державы, но и создает повышенный риск для здоровья и самоей жизни - как для участников «Майдана» и силовых структур, так и для других граждан, которые просто случайно могут оказаться физически близко к этим событиям.

В 2014 году ситуация, считаю, с "Майданом" такова:

Не секрет, что оппозиция своих сторонников на Майдане однозначно оплачивает "за борьбу" и просто "стояние". Совершенно очевидно, что в последние недели "майданники" вышли из полного контроля оппозиции. Больше того, на Майдане сегодня пребывают далеко не одиночные группы лиц, контролируемых /читай - оплачиваемых/ третьими лицами..

Поэтому, судя по всему, оппозиция, которая сама давно в испуге не прочь завершить это майданное шоу, боится, что полностью "загасить" майдан элементарным прекращением его "финансирования" ей не удастся, а далее /после попытки "загасить"/ можно спрогнозировать неконтролируемую криминогенную ситуацию в Киеве с непредсказуемыми последствиями... Следующий решительный ход в этой партии, где фигурами являются простые люди, - должно было в начале января сделать Правительство, которое просто обязано разрулить ситуацию в сторону немедленного аннулирования "Майдан-Шоу"! Но сегодня этот момент Правительством упущен! Из-за этой нерешительности ушёл Азаров. Как хотите, но это был наиполезнейший для Державы глава правительства за все время существования Украины. Что дальше? Не знаю. Но НЕНУЖНОСТЬ и ВРЕДНОСТЬ Майдана с каждой неделей возрастает в разы.

Б****. Вибачте за матюки. Але, окрім всього іншого, вкотре вбило "Азаров ... это был наиполезнейший для Державы глава правительства за все время существования Украины".

Слухай сюда, поэт, як ти себе називаєш, Озерянко.

post-263-0-72502000-1406821070_thumb.jpg

Майдан став шансом для народження нової держави. Але, окрім цього - ще й місцем смерті сотні Українців.

А ти - г*****. Тупий промосковський в**********к з Радомишля. Хотів 31.01.2014 лизнути сраку владі, прогнутися, вислужитися - а воно бач, як вийшло... тепер п***** в Австрію чи на Росію, шукай Азарових там і цілуй їх в анус, поки не народиш (себто не витошниш) нову порцію своєї творчості.

Йди ти на зі своїми літературними викиднями і жартами, перед якими які із-за їх несмішності треба писати слово "ЖАРТ", а після них - слово "ЛОПАТА".

І вибачення за "мой французский" не чекай. Матюкатися - воно некрасіво. Але речі треба називати своїми іменами.

Як і г*******.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...