Перейти до змісту

ВР проголосувала за часткову мобілізацію, або кого вже ознайомили


Anatoliy313

Рекомендовані повідомлення

Одне от цікаво....мобілізації аж до серпня...це тобто вони свідомо визнають, що закінчувати АТО не збираються, їх влаштовує бізнес на крові....

c

тож так, поки народ зайнятий ато - олігархів ніхто не зачіпає. В такому стані вигідно тримати конфлікт.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 181
  • Створено
  • Остання відповідь

Мобілізація необхідна, але ще більш необхідно, аби при цьому слові у олігархів відразу виникало в голові НАЦІОНАЛІЗАЦІЯ.

Отоді у нас все буде в порядє.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я отак собі думаю:

за 9 місяців уже всі ті, хто ХОТІВ чи був ПОВИНЕН "відстоювати незалежність України зі зброєю в руках", ТАМ були.

Кого влада збирається мобілізувати "з врахуванням помилок попередніх мобілізацій"? Сліпих, косих, плосконогих? Тих, у кого грошей не вистачить на "косануть"?

...Сьогодні вранці на курасанах озвучували цифри з проекту бюджету: на роботу ГПУ 2,8 млрд грн, на нацгвардію 2,0 млрд. Кому більше кошти треба? Риторичне питання...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Nokian, так є багато "добровольців", чому ви, наприклад, не підете? чому студенти, хлопці з сіл мають за вас воювати? "Мобілізація необхідна" - от і йди, тебе там точно чекають.

rulon, плюсанув тіпа видпаково,хотів мінуснути,а мінуса немає(

але роздуми викладу,

на рахунок влади--- так яник андон й спору нет!! але чого він такий???аторитарний режим,всі безбожно крали,рейдерські захоплення і все таке інше??? так епта при Порохові все те саме,тільки не так видно й це роблять ті люди,яких ми вибрали й які нас вели починаючи з Єромайдану.але є маленьке але долар був по 8 грн а не по 20!!! можливо й ріс курс би але все-ж -таки ніхто не знає як би було,якби далі яник був,особисто мені абсолютно,не те що пох,але я не відчуваю різниці що Порошенко що Яник,хоча ні відчуваю,при Янику було краще,й о Боже я знову не став би солдатом 11 років від того як звільнився у запас рядовим.

на рахунок мобілізаціїї--бував у країнах небагатьох,скажу за Грузію,спитали мене чому "хохли"???не хохолок,причиною погримухи,а тому що "моя хата скраю".й ось шановні зараз ви реальні хохли (всі ті які морозяться від арміїї--хоча тут спірне питання!!!)

Сам я мобілізований 11 квітня й по цей час,як попав--класика повістка-розписався особосито-на другий день був у Володимирі в частині.Але перед тим було але--коли окупували Крим,я з кентом пішли у військомат дорповаольцями--записали дані,мобілки коли служив не було мобілки--тому оновили дані й тому одного з перших й призвали.Но йшов я туди реально з патріотичними настроями,крим віджали--змирився,але тоді й забрали до арміїї.Я не гвоорю що я герой але на той час у мене було бажання й воювати й захищати неньку,тепер не те що ні,але й страху немає особо.але знову ж таки--я вже був там,ви уявляєте як образливо читати про мороз від військомату.......а міняти дійсно портібно хлопців,й я вже служу 7 місяців........я теж пробував "закосити" але просто протягнув час 4 неділі я виграв,пролежав у шпиталі--здоровому нереально закосити,й якщо косити то до військомату--усередині (в збройних силах дуже проблематично--це моя порада!!!

Й що я маю на сьогоднішній день,51-у розформували у списки новоствореної 14-ї я не попав тому мене без мого відома переводять,перевеои у іншу частину,й тепер після відпустки,а саме в середу я їду у нову частину,де буду викорнувати зовсім нові обовязки--від передової до хз що...тобто фактично мене якби знову по-новому мобілізували--я їду й сам не знаю куди їду й що буде,Рідні--є дружина,хвилювалась але прийняла мою позицію 9можна не поїхати але сидіти й чекати суду,й мати судимість--не моя темка) тому я вирішив без яких їхати й все,а ви тут морозитесь й в паби бл*ть ходите,для себе визначтесь хто ви й шо ви,(звісно там страшно й вбивають але ж може повезти й попадете у небойовий підрозділ,чи в осблугу,але хоч з честю виконаєте свій обовязок--й це я говорю виключно про людей які свого часу приймали присягу Україні,ви не верхівці служите-- а народу згадайте!!!!,якщо не хочете йти навідріз то хочаб волонтерів шукайте й давайте їм гроші,немає грошей помагайте всебічно,але майте чисту совість!!!!!!

думку втратив,образив когось-звиняйте.....

студентам по)(.й на вашу війну, ви не за нас вмираєте чи сидите там

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Одне от цікаво....мобілізації аж до серпня...це тобто вони свідомо визнають, що закінчувати АТО не збираються, їх влаштовує бізнес на крові....

c

мій чоловік так само прокоментував цю новину

звичайно вигідно

інакше давно це все закінчилося б

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Одне от цікаво....мобілізації аж до серпня...це тобто вони свідомо визнають, що закінчувати АТО не збираються, їх влаштовує бізнес на крові....

c

мій чоловік так само прокоментував цю новину

звичайно вигідно

інакше давно це все закінчилося б

Це напевно і є коментар вашого чоловіка!Щось сильно вже затягують з ато,аби не переросло в щось масштабніше,

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Alex Mochanov

20 год. · Змінено ·

Давно не даёт покоя одна простая мысль. Не секрет, что в зоне военных действий на Востоке, которую мы, чтобы не выдать буржуинам тайную тайну потайного тайника, секретно расшифровываем как АТО, одновременно находится несколько десятков тысяч человек. Точно не скажу (знаю, но не озвучу), но меньше 50 тысяч Из них немногим более десяти тысяч - на самом передке, на линии фронта. А теперь внимание, вопрос: и эти полтора десяткатысяч плюс тыл и резерв вся Страна девятый месяц пытается одеть, обуть, напоить, обогреть, успокоить, развлечь, насмешить, защитить,вооружить, поддержать... А что в это время делает Государство Украина??? Не страна, село, земля и люди, а Государство!!! С Радами, комитетами, кабинетами, бюджетами, ток-трёп-шоу и пресс-секретарями etc. Нет ощущения, что что-то происходит не так и нас мягко говоря в очередной раз "пидманулы-пидаелы"? Пишу с дороги с телефона. Доберусь до компа - деталезирую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

за 9 місяців уже всі ті, хто ХОТІВ чи був ПОВИНЕН "відстоювати незалежність України зі зброєю в руках", ТАМ були.

Не всі. Кум лейтенант, закінчив військову кафедру. Живе у Києві. Коли почалась двіжуха - чесно пішов у військомат, там сказали - "офіцерів наразі нетреба".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Й що я маю на сьогоднішній день,51-у розформували у списки новоствореної 14-ї я не попав тому мене без мого відома переводять,перевеои у іншу частину,й тепер після відпустки,а саме в середу я їду у нову частину,де буду викорнувати зовсім нові обовязки--від передової до хз що...тобто фактично мене якби знову по-новому мобілізували

Просись у командира, щоб взяв у штат 14-ї, списки ще ніби не остаточні, в нас побрали ледь не всіх, кому пощастило не відправитись у першій партії. Навіть тих, хто звалив на початку осені, але швидко одумався і не встиг офіційно попасти в дезертири. Один спочатку місяць був вдома, потім ще з півтора - в госпіталі, потім на реабілітації, то не знаю як, але впросив ротного залишитись (спочатку той хотів його в стройбат, але пацан поморозився, сказав, що хоче зі своїми залишитись). Не беруть лише тих, хто офіційно "дєзєром" вважався, або "неугодних". Хоча, може конкретно у вашому підрозділі забагато народу, бригада ж поменшала, техніки теж буде менше, от і ремонтників уже стільки не треба

за 9 місяців уже всі ті, хто ХОТІВ чи був ПОВИНЕН "відстоювати незалежність України зі зброєю в руках", ТАМ були.

Ну, далеко не всі, хто "повинен", вже там були. Але й з тих, що залишились, так би мовити, у резерві, навряд чи багато бажаючих буде

під словом "повинен" я думаю Ви маєте на увазі всіх синочків прокурорів, суддів,, олігархів? дай і самих можновладців
за 9 місяців уже всі ті, хто ХОТІВ чи був ПОВИНЕН "відстоювати незалежність України зі зброєю в руках", ТАМ були.

Не всі. Кум лейтенант, закінчив військову кафедру. Живе у Києві. Коли почалась двіжуха - чесно пішов у військомат, там сказали - "офіцерів наразі нетреба".

в мене знайомиє є він сам хімік по спеціальності, тоже має військову кафедру, но в нього спеціальність така, що певно в нас в ЗСУ така спеціальність тількі на бумазі осталась
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Й що я маю на сьогоднішній день,51-у розформували у списки новоствореної 14-ї я не попав тому мене без мого відома переводять,перевеои у іншу частину,й тепер після відпустки,а саме в середу я їду у нову частину,де буду викорнувати зовсім нові обовязки--від передової до хз що...тобто фактично мене якби знову по-новому мобілізували

Просись у командира, щоб взяв у штат 14-ї, списки ще ніби не остаточні, в нас побрали ледь не всіх, кому пощастило не відправитись у першій партії. Навіть тих, хто звалив на початку осені, але швидко одумався і не встиг офіційно попасти в дезертири. Один спочатку місяць був вдома, потім ще з півтора - в госпіталі, потім на реабілітації, то не знаю як, але впросив ротного залишитись (спочатку той хотів його в стройбат, але пацан поморозився, сказав, що хоче зі своїми залишитись). Не беруть лише тих, хто офіційно "дєзєром" вважався, або "неугодних". Хоча, може конкретно у вашому підрозділі забагато народу, бригада ж поменшала, техніки теж буде менше, от і ремонтників уже стільки не треба

за 9 місяців уже всі ті, хто ХОТІВ чи був ПОВИНЕН "відстоювати незалежність України зі зброєю в руках", ТАМ були.

Ну, далеко не всі, хто "повинен", вже там були. Але й з тих, що залишились, так би мовити, у резерві, навряд чи багато бажаючих буде

ви знаэте,я ніколи не був дизертиром й ним не буду,на жаль з моїм керуючим складом не пощастило,якось лихого я попав у списки неугодних як ви кажете всі морозяться,мол все я пройшов по наказу від генштабу нічого зробити не можуть,печатки куятки,короче самі не знають що трусять-хоча у моїй роті є ще 8 місць у штаті,+набрали до десятка нових людей,контрактинків з інших підрозділів.принижуватись уже вкотре я не буду їх просити мене оставити,сцукі вони,у середу їду уже до комбріга схожу--це останні сили у мене,бо з ротними й комбатами говорить не хочу--вже просився,не помогло...й попав я у стройбат імхо........м.Бар Вінницької області

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

під словом "повинен" я думаю Ви маєте на увазі всіх синочків прокурорів, суддів,, олігархів? дай і самих можновладців

Під словом "повинен" я мав на увазі саме тих , хто повинен "по долгу служби".
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

під словом "повинен" я думаю Ви маєте на увазі всіх синочків прокурорів, суддів,, олігархів? дай і самих можновладців

Під словом "повинен" я мав на увазі саме тих , хто повинен "по долгу служби".

то не до Вас було питання... до Пана d.u.a.l
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Минобороны рассказали, кто попадет под новую волну мобилизации

Как сообщила представитель Минобороны, под очередную волну мобилизации подпадут те же категории украинцев, что и под предыдущие. По ее словам, это будут военные запаса. Возраст — 25-60 лет. Они должны иметь военно-учетные специальности Сухопутных войск. Это танкисты, артиллеристы, десантники, пехотинцы, связисты, ремонтники, водители, механики разных систем вооружения, специалисты по вопросам логистики, радиоэлектронной борьбы, радиационной, химической, биологической защиты и другие.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вот что-то не понимаю,

согласно данным вики на начало 2014 года численность вооруженных сил Украины:

военнослужащих 125 482 человека

гражданских 42 719 человек

ИТОГО 168 201 ЧЕЛОВЕК.

Это цифра еще до объявленных мобилизаций.

На востоке находится 30 000 - 50 000...

Даже если взять без мобилизованных, остается еще куева туча военнослужащих не считая гражданских.

Вопрос - где 75 тысяч военнослужащих основная работа которых Родину защищать (бес стёба) и зачем вообще нужна мобилизация?

Я искренне не понимаю в этих цифрах...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А в 51, ой, вибачте, в 14-й вже готують палатки (для новоприбулих?). Щось зарано, 20 січня - чергова брехня?

палатки готують -так,сам навіть приймав участь у їх встановленню.поки поствиви рембат наскільки знаю свої.Більш всього це не для новоприбулих,а для тих хто вже там є,ну як новоприбулих відразу в мороз у палатку,це ж не гуманно,й може їх травмувати з перших днів служби!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Юристи прогнозують наслідки незаконної мобілізації:

В законі про порядок мобілізації нічого немає про це. не знаю звідки цей "юрист" таке взяв.

В законі пише щ омобілізацію проводять для відстоювання незалежності цілісності і суверенітету України.

Де там юристи бордівці? Може вони зможуть мене тицьнути носом в пункт закону про мобілізацію де пише про війну

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в нас воюють судячи з зомбоящика в АТО всі крім військових, на роботі сам знаю деяких військових які не підуть в АТО а хоча в чинах бувших, ждуть повістки напевно, раз обрали таку професію так ідіть працювати, а не сидять штани протирпають, і доречі самі ж приймали участь в розвалі збройних сил, от нехай побігають зараз з голим задом та з ржавими та списаними калашами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в нас воюють судячи з зомбоящика в АТО всі крім військових, на роботі сам знаю деяких військових які не підуть в АТО а хоча в чинах бувших...

Я не о тех кто в запасе, 125 482 это количество людей в погонах, которые несут службу в действующих частях и не уволены в запас.

Из этой цифры конечно надо отнять дембель 2014, но остается много контрактников, прапорщиков и офицеров.

И вопрос актуален, где наша регулярная армия?

Где эти люди, которые получают зп от налогоплательщиков и чья работа заключается в защите этих налогоплательщиков и территориальной целостности государства?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Prot, переважна більшість з оцих 125 тис військовослужбовців це служби забеспечення, і ППО ну і те що залишилось це війсковослужбовці бойових і кадрованих частин, яких залишилась мала частина. Армію дореформували до того що залишились лише ті що забеспечують розвал того що ще не розвалили і оборону опвітряного простору, щоб кервіництву держави було спокійніше літати, це оператори ЗРК і пілоти.

А на момент підняття по тривозі ЗСУ в березні, кількість боєздатного особового складу сухопутних військ було аж близько 6000 чол. (штат однієї бригади.). Решта хоч і є військовослужбовцями але виконують зовсім інші задачі, і їх ІМХО їх штат сильно роздутий.

А от на рахунок офіцерів запасу то я тут згідний що їх треба в першу чергу призивати, так як і прапорщиків і старшинський склад, які в мирний час за те отримували гроші і держава тратила гроші на їх навчання, а зараз багато хто з них поникався по норах і обходять стороною військомат.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Так і хочеться запитати - А судді хто ? Гниле керівницто кидає простих роботяг під кулі і не думає, що у цих роботяг навіть забезпечення і зброї немає, а Порох жирний будує заводи. Сумно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А зараз ті, хто в АТО знають що верхушка може просто здати з потрохами і накриють градами одразу, а винних ніхто не знайде й шукати не буде. І як воювати якщо в будь-яку хвилину якесь падло тебе здасть. І як воювати якщо голодно і холодно, чомусь зомбоящик не показує тільки волонтерів, а штаби нічого не роблять, і ті "морди" які розвалили армію сидять зараз при чинах і трусять своїми пиками що в кадр не влазять аж противно стає.

Військовий стан - це тоді буде анархія мать порядку, уявіть собі ввели військовий стан, це буде паніка, і взагалі тоді буде повний звіздець.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маццен, тебе почитать, так зразу вішатись можна:-)

-Але ж ні, в нього ж мирний план, під час якого раша підкинула сєпарам купу техніки (це я про те перемир'я, яке було влітку, яке й розпочало реальну війну). А зараз вони понаприймали купу законів, по яким армію можна використовувати в ато (по суті - законно вести бойові дії на території країни), негласно ввели розпорядження комісовувати солдат по умовах воєнного стану, зараз і кримінальна відповідальність буде по умовах воєнного стану. Тобто, хочуть зробити воєнний стан, не називаючи це воєнним станом, - і рибку з'їсти, і не тільки.

а під час воєнного стану Росія прям забоялась би техніку вводити? а до перемир"я армія була наскільки боєздатна? наскільки я пам"ятаю, ще в травні були жосткі проблеми, бо наші військові просто психологічно не могли стріляти в інших людей.

і після саме отого літнього перемир"я почались успішні дії нашої армії і різке скорочення зони, контрольованої терористами. аж до жосткого іловайського фейлу.

Бо ж якщо, не дай Боже, таки ввести воєнний стан, це ж олігархи (включно з порохом) втратять всі прибутки, де ж таке бачено, бо треба буде працювати на армію і забезпечувати її

а тепер дивись з такої сторони: вводять військовий стан, вони працюють на армію, мають військові контракти і все одно отримують прибуток, ну, можливо, менший. але- військовий стан- це форсмажор, можна не платити по кредитах і їм нічого за це не буде.Банкам і так не ок, буде гірше, або просто здєц. Так тим банкам і треба? ок, разом з ними "так і треба" мільйонам громадян на мільярди гривень. Фонд гарантуваня вкладів?забуть, військовий стан, не до того зараз.

от ти зараз де працюєш? а під час військового стану можеш просто окопи рити, за триразове казенне харчування, бо ж військовий стан.

кредитик від Заходу на стабілізацію чи просто "на прожити"? соррі, хлопці, у вас війна, довоюєте- тоді.

що? прислати військове спорядження і обладнання? ой, не можем, війна у вас.

Ви оце вибирайте за що бочку котити. Розсудіть- мільйонер дасть на армію десять мільйонів, а ви 50 рублів. але все одно у нього більше грошей лишиться. "Простого народу" завжди більше і завжди йому тяжче. Так, бізнес повинен брати на себе більший тягар, але це не значить, що він повинен під ним завалитись. Бо тоді знову буде гірше "простому народу".

Тобто, отримавши військовий стан, ви не отримаєте чудодійної перемоги чи закінчення бойових дій. Навантаження на всіх зросте, але, за приказкою "поки грубий схудне, худий здохне", ми з вами його витримаємо набагато гірше за олігархів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В нас багато бізнесу - це купити подешевше та продати по дорожче.

І я не вірю що так складно вже очистити АТО від сепаратистів, є жорстокі але дієвіші методати, якби таке було в США вони б не церемонились взагалі, наглали б техніки і людей, створили би буферну зону, коридор, два тижні всім на вихід з зони, хто залишився то його проблеми. Далі зачистка повна, карательна операція. Місяць-два і спокій, всім хто думає про гуманність і так далі, взагалі не місце на війні. Так це жорстоко, й не гуманно, але, але. Так само як Ізраїль не веде переговори з терористами взагалі, всі про це знають.

А так як зараз ведуться бойові дії це можна тянути роками.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...