Перейти до змісту

ВР проголосувала за часткову мобілізацію, або кого вже ознайомили


Anatoliy313

Рекомендовані повідомлення

Сьогодні прийшла повістка моєму сусіду. А людина вже біля двох років В МОГИЛІ ЛЕЖИТЬ. Ну не придурки?!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 181
  • Створено
  • Остання відповідь

гребуть по селам сотнями. На сході кожен другий, що загинув із західної України

таке враження що то якась акція по винищенню західняків, надто ми вже допекли владі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні прийшла повістка моєму сусіду. А людина вже біля двох років В МОГИЛІ ЛЕЖИТЬ. Ну не придурки?!

Скажімо так - полудурки...

На кожних виборах приходять запрошення (і, відповідно, включаються в списки голосуючих) на десятки померлих людей по одному округу.

тут та сама ситуйовіна.

Питання в іншому: накізя вони вже з десяток років щось там юзають на компах (типу ведуть бази і т.п.), щоб завжди виникали такі казуси?

Может, что-то в консерватории подправить? (с) (Михаил Жванецкий)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

гребуть по селам сотнями. На сході кожен другий, що загинув із західної України

таке враження що то якась акція по винищенню західняків, надто ми вже допекли владі

не зовсім так, справа в тому що набирати зі сходу не зовсім доцільно, щоб потім бува ніяких ексцесів не було.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так і знав, що будуть мінусувати "Віруючі". Але скажіть якого милого Ви не берете своїх ? Знайомі у сільраді мені казали, що приїхало парочка "святих" і давай розписувати хто піде. Так і має бути ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Andreyxxx, чого ти розкричався? Служать баптисти як має бути

Якби я їх не знав, то мовчав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

гребуть по селам сотнями. На сході кожен другий, що загинув із західної України

таке враження що то якась акція по винищенню західняків, надто ми вже допекли владі

не зовсім так, справа в тому що набирати зі сходу не зовсім доцільно, щоб потім бува ніяких ексцесів не було.

от не вірю, що якби (не дай Бог) все було б навпаки, то наші хлопці хватали б манатки і перли на схід. Воювали б так само, як воюють зараз на сході

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

гребуть по селам сотнями. На сході кожен другий, що загинув із західної України

таке враження що то якась акція по винищенню західняків, надто ми вже допекли владі

не зовсім так, справа в тому що набирати зі сходу не зовсім доцільно, щоб потім бува ніяких ексцесів не було.

от не вірю, що якби (не дай Бог) все було б навпаки, то наші хлопці хватали б манатки і перли на схід. Воювали б так само, як воюють зараз на сході

При чому тут наші хлопці, мова про мобілізацію йшла!!! :0156: от наберуть зараз на сході мобілізованих дадуть в руки автомат, а якзнати що в нього в голові?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

гребуть по селам сотнями. На сході кожен другий, що загинув із західної України

таке враження що то якась акція по винищенню західняків, надто ми вже допекли владі

Захід - це єдина *загроза* владі і вони це розуміють. Майдан багато сказав. На Заході найбільш патріотично настроєні люди. Інші регіони як дишло - куди повернув туди й вийшло(.

Про *святих* так думаю: сам не ідеш воювати - так нє...куй і носа сунути. Сиди в норі і не вилазь.

от наберуть зараз на сході мобілізованих дадуть в руки автомат, а якзнати що в нього в голові?

А хто знає що в мене в голові?)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

... Знайомі у сільраді мені казали, що приїхало парочка "святих" і давай розписувати хто піде. Так і має бути ?

С етого момєнта поподробнєй!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На село здається мали мобілізувати 30 чоловік. Казали приїхали близько 5 чоловік і давай собі самі вирішувати хто піде, а хто ні. Мова іде не проте, хто в якій "норі сидить", як написав "розумний" Саша Иванов, а про справедливість. Ті люди які були у сільраді і вирішували питання були "депутати" на вулицях. З того списка половина людей які люблять вибити(перші хлопці за пляшкою ). Ось такі порядки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось так і запиши -26.05.2014 року солдат буде отримувати по 1000 грн в день, і його застрахують на 1 000 000 грнhttp://youtu.be/g6tuoiOkRSM

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Andreyxxx, ти також з тієї секти?)

Ось це і є справедливо:

сам не ідеш воювати - так нє...куй і носа сунути. Сиди в норі і не вилазь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хлопці ви б спочатку уточнили куди мобілізують а потім кіпіш піднімали б. Оці повістки з військомата зі штампом без призвіща це для мобілізації в загони територіальної оборони, які мають бути створені в кожному населеному пункті.

При мобілізації у військові частини повістки приходять із прізвищем із воєнкомата, на місці ніхто нічого не вирішує кому і куди іти, все вирішується військкоматом згідно моб. планів.

Оці повістки в загони тер. оборони вже третій день носять. Тих хто їх отримав нікуди забирати не будуть, максимум на короткі навчальні збори і то не факт.

Але це не означає що ті кого записали в такі загони не отримають згодом і повістку з військкомату для мобілізації у військові частини.

Панікери блін.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Andreyxxx, ти також з тієї секти?)

Ось це і є справедливо:

сам не ідеш воювати - так нє...куй і носа сунути. Сиди в норі і не вилазь.

Я з нормально "Секти" :) Прийде повіста піду навіть думати не буду. А так поки працюєм.

Ось так і запиши -26.05.2014 року солдат буде отримувати по 1000 грн в день, і його застрахують на 1 000 000 грн

Вже бруківку за один день положили :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вибачатйе, але на%;Я п?%;ти??? В знайомого батька 56 років пришла повістка...

http://www.pic.com.ua/do-tretoji-hvyli-mobilizatsiji-mozhut-potrapyty-vijskovozobovyazani-yaki-ne-sluzhyly.html

Коментуючи рішення підняти граничний вік військовослужбовців до 60 років, Правдивець зазначив, що ніхто не збирається закликати на службу літніх людей.

«Це зроблено для того, щоб легалізувати і дати соціальне забезпечення добровольцям відповідного віку, які у складі добровольчих підрозділів працюють у зоні АТО», – повідомив заступник начальника мобілізаційного відділу.

За його словами, основний вік призовників буде коливатися від 25 до 40 років.

- See more at: http://www.pic.com.ua/do-tretoji-hvyli-mobilizatsiji-mozhut-potrapyty-vijskovozobovyazani-yaki-ne-sluzhyly.html#sthash.Z2CPmvT5.dpuf

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

гребуть по селам сотнями. На сході кожен другий, що загинув із західної України таке враження що то якась акція по винищенню західняків, надто ми вже допекли владі

В моєї колеги - син під Амвросієвкою. Казала з його слів, якби не західняки - АТО успіху не мала б. Саме хлопці із Західної України у кожному відділенні, звичайні рядові і сержанти, підносять бойовий дух всього відділення чи взводу чи роти. Саме вони є ядром, бо вони точно знають за що воюють, їх не гризуть сумніви чи ілюзії. Якщо не західняки, які цю кашу заварили, то хто?

Мені от цікаво, а мусорів призивають? Всяких сокиричівських пепеесніків, лейтенантиків із дільничих чи із теплих кабінетиків райвідділів? Вони ж більш підготовлені і морально і фізично ніж полуспитий мешканець Поліської глибинки який не відслужив через те що вчасно зробив двох дітей і з початковою стадією цирозу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хлопці ви б спочатку уточнили куди мобілізують а потім кіпіш піднімали б. Оці повістки з військомата зі штампом без призвіща це для мобілізації в загони територіальної оборони, які мають бути створені в кожному населеному пункті.

При мобілізації у військові частини повістки приходять із прізвищем із воєнкомата, на місці ніхто нічого не вирішує кому і куди іти, все вирішується військкоматом згідно моб. планів...

ага.. хтось вже це казав про Волинський загін.. вроді через пару днів на схід чи вже там, а казали, що будуть важливі об'єкти на Волині захищати і кордон з Білорусією..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вибачатйе, але на%;Я п?%;ти??? В знайомого батька 56 років пришла повістка...

Якщо в нього якась важлива спеціальність, то теж можуть забрати, або якщо він лікар, особливо з досвідом участі у військових конфліктах.

А може просто в загін тер оборони записали, так як я писав вище. В нас тут в селі теж кіпіш вчора піднявся, коли повістки носили, а дехто і досі не розібрався шо до чого.

Причому повістки на третю чергу часткової мобілізації ще не приходили, та і указ набрав чинності тільки сьогодні, а знаючи як працюють наші військкомати, то масового розсилу повісток варто чекати не раніше завтрашнього дня.

ага.. хтось вже це казав про Волинський загін.. вроді через пару днів на схід чи вже там, а казали, що будуть важливі об'єкти на Волині захищати і кордон з Білорусією..

То трохи не те. Те що зараз набирають це не зовсім військові структури будуть, наскільки я зрозумів, це буде щось схоже на суміш дружин і партизанів.

Наскільки мені відомо в батальон територіальної оборони, який зараз відправили на схід, брали лише добровольців, принаймні мій колега, якого теж по повістці визивали, і пропонували іти туди служити, сказав що можна було відмовитись, що він і зробив, і ніхто не заставляв іти туди служити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ОФФТОП

Згадали про мєнтів. Була у мене у вівторок ситуація така. Став я біля варшавського ринку на автомобілі на парковці біля слона. Ну сижу в авто відкрив двері, тут їде патруль. Стають біля мене і давай вимагати документи. У мене очі квадратні :) Кажу хлопці які проблеми? вони типу показуй права та техпаспорт. Я виліз з авто взяв закрив та пішов. У патрулі були якісь пацани, вони там не одну машину так перевіряли напевно. Ось таких нада у першу чергу туди.

P.S.Патруль на ланосі білому, водій на цигана схожий :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це для мобілізації в загони територіальної оборони, які мають бути створені в кожному населеному пункті.

Щось не віриться

Мені от цікаво, а мусорів призивають?

Там *мусора* вистачає без них)

З.И. Сьогодні матері сказав що іти не боюсь, прийде повістка - піду. Брат там, дуже переживає за нього. Дарма сказав...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оці повістки з військомата зі штампом без призвіща це для мобілізації в загони територіальної оборони, які мають бути створені в кожному населеному пункті.

Ніщо не мішає ці загони відправити на схід.

Ага групками з кожного села своїм ходом. Тут навіть поки навчання і збори для цих загонів не передбачені, не кажучи вже про озброєння і відправку в зону АТО. Значно простіше призвати через військкомат відразу у великий підрозділ, якусь В/Ч чи накрайняк у другий батальйон тер. оборони, а не гратись з тими кого там собі на місці місцева влада позаписувала.

Хватить кіпішувати по поводу всесвітнього зговору проти західняків, якби хотіли нас знищити до їб*ли атомною бомбою і не мали б проблем з мобілізацією.

І якщо говорити про загиблих то найбільше їх в дніпропетровській області а не в нас.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитата це для мобілізації в загони територіальної оборони, які мають бути створені в кожному населеному пункті.

Щось не віриться

Це інформація від людини яка в нас в селі займається військовим обліком і яку я знаю дуже добре, мені теж позавчора прийшла така повістка, і все розпитав що знають. Сказали що це вказівка прийшла і з обл. адміністрації і з військомата, і що по цій повістці нікого нікуди забирати не будуть, не знають чи навіть якісь навчання проводити будуть, був наказ створити такі загони от і створюють на випадок початку повномасштабної війни.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...