Перейти до змісту

ВР проголосувала за часткову мобілізацію, або кого вже ознайомили


Anatoliy313

Рекомендовані повідомлення

Тому що загрібати жар треба ж комусь, і чомусь жоден депутат з ВР не всиступив, що "настав час, і я потрібен Батьківщині, вибачте мої виборці, але я повинен піти на боротьбу з агресором", жоден депутат з ВР не сказав, що "в цей важкий для країни час мій син зараз відстоює кордони нашої держави"...

Саме дивує те, що в основному гребуть з села, бо нема в людей грошей забашляти щоб не взяли, нема слів...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 181
  • Створено
  • Остання відповідь

да вже 3000 людей в списках, повістки приходять як добрий день...

відчуваю що за свій рахунок требе буде купувати все, від портянок до автомата.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да вже 3000 людей в списках, повістки приходять як добрий день...

відчуваю що за свій рахунок требе буде купувати все, від портянок до автомата.

Аби ще не прийшлося себе годувати, про екіпіровку то дійсно, треба мовчати... Навряд чи щось видадуть. Хлопцям, які вже на передовій не вистачає. А то ще 60 000 нових людей. Аби автоматів вистачило.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да вже 3000 людей в списках, повістки приходять як добрий день...

відчуваю що за свій рахунок требе буде купувати все, від портянок до автомата.

Аби ще не прийшлося себе годувати, про екіпіровку то дійсно, треба мовчати... Навряд чи щось видадуть. Хлопцям, які вже на передовій не вистачає. А то ще 60 000 нових людей. Аби автоматів вистачило.

повір калашів і патронів до них є стільки, що можна озброїти не тільки 60 тис людей, питання мабуть чи щось сучасне є.....вот що

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хай ментів гонять, все правельно вище написали, їх 300 000 по дорозі Даунбасу, крим венуть

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Судячи по відео і фото, наші бійці в формі бундеса бігають, тому я б не був такий впевнений що у нашої армії щось лишилось, треба генеральські палаци продававати, і на ті гроші купувати вже те, що вони понакрадали, а зараз виходить ті, хто розвалив та розікрав армію, знову потрібні армії, бо крім них, хто ж буде керувати солдатами, вот в чому парадокс, і пофіг кого вже грібсти, бо виявляється не так багато контрактиків, які готові з голою жопою бігати під кулями тих, які екіпіровані за всіми сучасними канонами, та й мають військовий досвід, і вже подавай срочніків, які то може й пороха не нюхали, бо в той час чистили картоплю, або рили катлавани якимсь дядям на мерседесах.

А ті бєженці, зараз по нашим селам никаються, так добре, привіз своїх рідних у безпеку, так їдь далі виганяти тих, хто прийшов на твої землі з мечем, а ні, чухають собі тут яйця, ще й будуть казати корміть нас, та дайте нам роботу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да вже 3000 людей в списках, повістки приходять як добрий день...

відчуваю що за свій рахунок требе буде купувати все, від портянок до автомата.

От так ми і показали владі, що ми можемо самі себе всім необхідним забезпечити. А, якби один-другий-третій солдат поставив ультиматум, що без бронежилета чи каски нікуди з місця не рушить, то наші депутати думали б наперед і як бронежилети закупити без бюрократичних "проволочок", і, нарешті, зібралися б розумом і подумали б, що в першу чергу потрібно кордон закрити, щоб з Росії "підкормка" терористам не йшла, бо так можна воювати роками і втрачати найкращих представників української нації. Будь моя воля, то я б усіх депутатів вишикувала б на кордоні...без бронежилетів і касок...ну, автомати б дала, щоб побачити чи вони хоч на щось здатні...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наші депутати в ВР навіть не хочуь розкошелитись щоб захистити свій же бізнес: параходи, газети й заводи...

Та й на руку все це, коли то все припиниться, ви тільки уявіть скільки можна "намити" тоді грошей на відбудові, всі мільярдери просто будуть плакати від того, як можна гроші косити і в таких кількостях...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наші депутати в ВР навіть не хочуь розкошелитись щоб захистити свій же бізнес: параходи, газети й заводи...

Та й на руку все це, коли то все припиниться, ви тільки уявіть скільки можна "намити" тоді грошей на відбудові, всі мільярдери просто будуть плакати від того, як можна гроші косити і в таких кількостях...

А зазраз думаєте не "відмивають" гроші на бронежилетах чи каска, одязі, харчуванні. Їм на руку те, що левову частку всього купують волонтери чи підприємці. Після цієї війни ще на десяток мільйонерів стане більше, а народ - ще біднішим.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нехай їм вже руки повсихають за от таке, це ж життя людей, і самих простих, які не можуть відмазатись, або просто совісті не вистачає, вони знають що потім та вся "сволота" забуде про них при першій же нагоді...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

того і хочуть дипутати мужиків в армію на війну чоб тут бушувать не було кому і їм лафа будуть творить що хочуть

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В тих мужиків зброя буде, повернути можуть куди хоч, так що якраз таки не про це вони думали ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"... і покажем що ми браття козацького роду..."

Я зрозумів, це дівчата тут пишуть - скиглять що їхніх чоловіків-воїнів (які регулярно відмічали День Захисника Вітчизни і День Української Армії) забирають для захисту країни від загарбника. Спочатку - пробачте мені цей гріх - подумав що таке нитьйо пишуть наші відважні й хоробрі чоловіки, які як жителі Зах.Укр. патріотами повинні бути апріорі, а потім допер - дівчата ж балуються ...

Дівчат, жінки - ви так непереживайте, наші предки регулярно захищали країну від загарбників, у нас тече козацька кров і всі ми готові при першому поклику дати гідний відсіч загарбнику. Вороги вже давно провели повну мобілізацію і готові до бою, готові вбивати і гвалтувати українців, різати і накривати артилерією, ще непізно зупинити його на кордоні. Наші козаки вже стомилися на Сході, їм потрібна підмога, щоб дожати кацапів. А ваші слова надії і віри не внушають - пишіть щось позитивне, патріотичне.

Ми обовязково переможемо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви сказали з Волині, а по лінках я знайшов лише про Луцьк і то там звучить цифра більше 1000.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Взнав трохи інфи, ця тисяча, що набирають в Луцьку, це територіальний загін самооборони, наскільки я зрозумів забирати нікого нікуди не будуть, просто проведуть навчання на випадок "халепи". В нас в селі теж сьогодні ходили набирали по списках. Є вказівка і з воєнкоммату і обл. адміністрації, в кожному населеному пункті створити такий загін.

Чи будуть забирати на збори не знають (інфа від людини яка займається військовим обліком в нашому селі).

Але якщо записали в загін тер. оборони, то це ще не означає що не прийде повістка з військкомату на мобілізацію.

По сьогоднішньому указу на про часткову мобілізацію, нічого ще не знають, ніяких розпоряджень і повісток на село ще не приходило.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Залишається лише питання де взяти автомат ...

http://www.volynpost.com/news/36471-u-centri-lucka-znajshly-avtomat

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

біда ... мене там небуло ....

Якщо хто ще буде саджати автомат на клубмі ... напишіть де :)

А взагалі щось би таке: post-6461-0-65234000-1406128384_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Десь бачив у новинах, що хочуть зробити "РАДА 4", щоб ті виродки не могли голосувати за 2 -3 чоловік. Цей проект коштує 92млн. грн. Ось скажіть нахрена вона зараз потрібне? Нехай ті гроші підуть на екіпіровку солдатам, а тих виродків які голосують за 2-3 людей стріляти на місці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

по нашому селі:

всього голосуючих в близько 500

сьогодні в сільраду прийшло 100 чистих повісток (з печатками і завірені військоматом). сільські депутами типу мають вирішити чиї прізвища вписати. Сьогодні вже деякі матері приходили на "розборки".

UPD: таке відчуття, що беруть в основному по селах і захід України. Для порівняння: пропорцію голосуючих і повісток вище написав

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У нас також розвозили повістки. Саме головне їх розвозила звичана людина, а не з військомата. також були чисті повістки і потім вписували прізвища людей. І саме головне у повістках усі люди (скажу по народному) не ШТУНДИ. А ось якраз те БИДЛО і сиділо там і вирішувало кого вписати. Чомусь своїх "святих" ніхто не відправить туди.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

  • Останні відвідувачі   0 користувачів онлайн

    • Жодного зареєстрованого користувача не переглядає цієї сторінки


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...