Перейти до змісту

ВР проголосувала за часткову мобілізацію, або кого вже ознайомили


Anatoliy313

Рекомендовані повідомлення

"Мобілізація потрібна, бо треба міняти хлопців, які вже півроку перебувають на фронті. Вона потрібна, але її необхідно проводити з урахуванням тих прорахунків, які були допущені до цього", - заявив глава Міноборони.

Ця фраза повний блеф. Бо ніхто нікого не збирається ротувати. Вже говорили за це не раз. І ще жодного разу повної ротації військової частини не було.

Кого ротація зачепила, так це загиблих і важкопоранених - вічна їм слава.

Треба розуміти, що для того щоб зформувати 2 бригади (14ту і 53тю) треба призвати близко 7 тис. військовослужбовців. Для цього мобілізацію і оголосили.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 181
  • Створено
  • Остання відповідь

Не знаю стосовно 25-го грудня,але військомати вже з тиждень штампують повістки.

оголосіть повний список будь-ласка)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дати не називаються, але за оцінками експертів мобілізація може розпочатися одразу після Нового року. Вона торкнеться військовозобов'язаних запасу (що мають військову професію, закінчили військову кафедру або служили в армії) віком від 18 років до (в середньому) 40 років; для вищих офіцерів - до 65.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На різних ресурсах - різна інформація щодо тих, кого будуть призивати. Так що однозначно говорити про офіцерів запасу, поки не варто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

прийшов у військомат – це ще не воїн. Воїн то коли підписав папера про добровільність свого вчинку. І більшість підписують бо починають лакати прокуратурою і т.д. (принаймні в мене товариш так повівся).

Хоча ключове питання – якщо не підписати, то прокуратура питання яке ставити буде ? "винен бо відмовився добровільно підписати паперчик про добровільну службу ?"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"винен бо відмовився добровільно підписати паперчик про добровільну службу ?"

Кто не спрятался - я не виноват тот в военкомат!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Соромітник, трохи не так, відповідальність настає після отримання повістки, тобто поки повістку в руки не дали то можна морозитись.

Якщо вручили а у військомат не явився то вступає в дію Ст. 336.

Звідти:

Суб’єкт - особа що підлягає мобілізації. Відповідно до ст. 19 Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію» це: військовозобов’язані, що знахо­дяться в запасі, та громадяни, що підлягають на час мобілізації призову на військову службу і отримали мобілізаційні посвідчення (повістки).

А те шо військомати бумажку підписувати заставляють, то це вони просто свою дупу прикривають, мол це не ми призвали а сам добровільно попросився. Це для випадку розбиратєльств чого призвали кого попало.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

прийшов у військомат – це ще не воїн. Воїн то коли підписав папера про добровільність свого вчинку. І більшість підписують бо починають лакати прокуратурою і т.д. (принаймні в мене товариш так повівся).

Хоча ключове питання – якщо не підписати, то прокуратура питання яке ставити буде ? "винен бо відмовився добровільно підписати паперчик про добровільну службу ?"

взагалі то, якщо не зміняє память, при 4 мобілізації - це воєнний стан в країні і повинні брати всіх нє?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

прийшов у військомат – це ще не воїн. Воїн то коли підписав папера про добровільність свого вчинку. І більшість підписують бо починають лакати прокуратурою і т.д. (принаймні в мене товариш так повівся).

Хоча ключове питання – якщо не підписати, то прокуратура питання яке ставити буде ? "винен бо відмовився добровільно підписати паперчик про добровільну службу ?"

взагалі то, якщо не зміняє память, при 4 мобілізації - це воєнний стан в країні і повинні брати всіх нє?

Все правильно на рахунок 4 мобілізації Але тут рішили обійти цю неприємну 4-ту мобілізацію назвавши дуже просто ДОУКОМПЛЕКТУВАННЯМ ЗСУ не підкопаєшся( "нужны танкисты, артиллеристы, операторы всех систем, которые у нас существуют во всех направлениях, те, кто владеет ПЗРК, противотанковыми комплексами". Источник: http://censor.net.ua/n315954

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

незнаю що там зверху надумали

але якого х...ра коли дофіга лямів добровольці і благодійні огранізації скинулись неможна купити оптом закордоном або хоча б в нас виготовити під суворим наглядом для тих нещасних бійців бронікі та спецодяг?

все ж тримаєця і далі на добровольцях, мо требуло спочатку сказати купіте зброю форму і забеспесчте? думаю толку було б більше

я розумію що я може неправий але якого милого оті рила там зверху про раду голусують коли вже сніг випав і нашим кіборгам та система рада ніяким боком не допоможе, де буржуйки?

друзі все вже точно в наших руках і це як ніколи правда

вибачайте що так різко але наболіло

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ви напевно трішки путаєте термінологію і тому таку туфту пишете

"хвилі мобілізації", описані в законі, мають чітке визначення причини – ніби як рівні по загрозі

а те що в нас відбувається – часткові мобілізації для ротації військовослужбовців та збільшення їх кількості взагалі. Вони тягнуть максимум на "другу хвилю" з піднятим віком.

для "третьої хвилі" треба вже війна офіційна, а "четверта" – то вже або програємо або валим до "куріл"

Часткові можуть і будуть проводити доки людям не набридне хоронити молодь і все ж зберуться та дадуть пі*ди владі від низу до верху.

В попередньому пості я мав наувазі те що людей загрібали, які ніяк не попадали під закон про мобілізацію – банально заставляючи підписувати папери про добровільну службу.

Якщо ви військово-зобов’язаний – то ясєн що там буде стаття при ухилянні і вашої згоди ніхто не питатиме

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Часткові можуть і будуть проводити доки людям не набридне хоронити молодь і все ж зберуться та дадуть пі*ди владі від низу до верху.

А що їм люди ( і пастор з ними туда же Це все буде безкінечно покі речі не назвуть своїми іменами Маємо повноцінну війну а не АТО

Турчинов: Наступного року в Україні буде три хвилі мобілізації – в січні, квітні та червні

2015 року в Україні буде три хвилі мобілізації – у січні, квітні та червні. Про це повідомив голова РНБО Олександр Турчинов за підсумком засідання.

«Перша хвиля мобілізації планується з 20 січня тривалістю 90 днів. Наступна хвиля, орієнтовно, з квітня, буде тривалістю 60 днів. І з червня третя хвиля – також тривалістю 60 днів», - сказав він.

За його словами, протягом цих трьох хвиль мобілізації потрібно забезпечити необхідною кількістю особового складу ЗСУ, Нацгвардію і прикордонслужбу.

Раніше три хвилі мобілізації анонсував президент України Петро Порошенко, який головував на засіданні РНБО.http://t.co/E87YFeqWWk

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можете мене банити за мат, але вони ОХУ*ЛИ: 210 днів мобілізації з 365! Хай йдуть нах!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зомбоящик показує солдатів, які кажуть що "те і се, їм купили, привезли волонтери", ні разу я не чув що поставка була зі штабу тилу чи там ще як, показують інвалідів, яким кажуть що ці травми вони отримали не в зоні АТО, то яка йде мова взагалі йти туди, в ролі м'яса, а ці "жирні коти" знову відчитаються про те як чудово вони ганяють сєпарів.

в нас стільки служивих СБУ, та інших структур чому б їх туди не заслати, є купу майорів бувших, які зараз сидять в теплі, і не збираються нікуди йти воювати, хоча це їхня робота нас захищати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кому там потрібна була зміна режиму - захищайте новий режим. Зараз "волонтери" на передовій потрібні. А вас тут багато "волонтерів" їдьте заміняйте хлопців. Жінок теж беріть в нас гендерна рівність, теж нехай воюють - в європі і жінки служать з автоматами, пора і вашим.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кому там потрібна була зміна режиму - захищайте новий режим. Зараз "волонтери" на передовій потрібні. А вас тут багато "волонтерів" їдьте заміняйте хлопців. Жінок теж беріть в нас гендерна рівність, теж нехай воюють - в європі і жінки служать з автоматами, пора і вашим.

Таким як ти треба при ознаках запалення апендициту давати знеболювальне і не викликати швидку, а то не дай Бог виріжуть. Шо, сесію не здав і очко жим-жим?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі звідки знають про 25 грудня хтось працює в військоматі?

А що 25 грудня?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кому там потрібна була зміна режиму - захищайте новий режим. Зараз "волонтери" на передовій потрібні. А вас тут багато "волонтерів" їдьте заміняйте хлопців. Жінок теж беріть в нас гендерна рівність, теж нехай воюють - в європі і жінки служать з автоматами, пора і вашим.

плюсанув тіпа видпаково,хотів мінуснути,а мінуса немає(

але роздуми викладу,

на рахунок влади--- так яник андон й спору нет!! але чого він такий???аторитарний режим,всі безбожно крали,рейдерські захоплення і все таке інше??? так епта при Порохові все те саме,тільки не так видно й це роблять ті люди,яких ми вибрали й які нас вели починаючи з Єромайдану.але є маленьке але долар був по 8 грн а не по 20!!! можливо й ріс курс би але все-ж -таки ніхто не знає як би було,якби далі яник був,особисто мені абсолютно,не те що пох,але я не відчуваю різниці що Порошенко що Яник,хоча ні відчуваю,при Янику було краще,й о Боже я знову не став би солдатом 11 років від того як звільнився у запас рядовим.

на рахунок мобілізаціїї--бував у країнах небагатьох,скажу за Грузію,спитали мене чому "хохли"???не хохолок,причиною погримухи,а тому що "моя хата скраю".й ось шановні зараз ви реальні хохли (всі ті які морозяться від арміїї--хоча тут спірне питання!!!)

Сам я мобілізований 11 квітня й по цей час,як попав--класика повістка-розписався особосито-на другий день був у Володимирі в частині.Але перед тим було але--коли окупували Крим,я з кентом пішли у військомат дорповаольцями--записали дані,мобілки коли служив не було мобілки--тому оновили дані й тому одного з перших й призвали.Но йшов я туди реально з патріотичними настроями,крим віджали--змирився,але тоді й забрали до арміїї.Я не гвоорю що я герой але на той час у мене було бажання й воювати й захищати неньку,тепер не те що ні,але й страху немає особо.але знову ж таки--я вже був там,ви уявляєте як образливо читати про мороз від військомату.......а міняти дійсно портібно хлопців,й я вже служу 7 місяців........я теж пробував "закосити" але просто протягнув час 4 неділі я виграв,пролежав у шпиталі--здоровому нереально закосити,й якщо косити то до військомату--усередині (в збройних силах дуже проблематично--це моя порада!!!

Й що я маю на сьогоднішній день,51-у розформували у списки новоствореної 14-ї я не попав тому мене без мого відома переводять,перевеои у іншу частину,й тепер після відпустки,а саме в середу я їду у нову частину,де буду викорнувати зовсім нові обовязки--від передової до хз що...тобто фактично мене якби знову по-новому мобілізували--я їду й сам не знаю куди їду й що буде,Рідні--є дружина,хвилювалась але прийняла мою позицію 9можна не поїхати але сидіти й чекати суду,й мати судимість--не моя темка) тому я вирішив без яких їхати й все,а ви тут морозитесь й в паби бл*ть ходите,для себе визначтесь хто ви й шо ви,(звісно там страшно й вбивають але ж може повезти й попадете у небойовий підрозділ,чи в осблугу,але хоч з честю виконаєте свій обовязок--й це я говорю виключно про людей які свого часу приймали присягу Україні,ви не верхівці служите-- а народу згадайте!!!!,якщо не хочете йти навідріз то хочаб волонтерів шукайте й давайте їм гроші,немає грошей помагайте всебічно,але майте чисту совість!!!!!!

думку втратив,образив когось-звиняйте.....

,

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

й ще одне не можу,промовчати,хтось тут сидить й п*здить,а хтось сидить в схроні поліських партизнів,у холодному,сирому приміщенні цілими днями й реально допомагає солдатам,хоча людина зі здоровим глуздом задасть собі питання навіщо воно йому????абсолютно безкорисливо люди допомагають,тратять свій час,ГРОШІ,можливо навіть у ущерб собі,сімї--оце справжні українці!!!!знаю одзер,діфото,Андрій Віталійович з борди також волонтери хоч куди --удачі й фарту Вам пацани!!!!,люди які зазвичай залишаються в тіні,але повірте багато солдат знають про цих людей й не тільки!!!да й багато ще хто навіть просто допомогають,тому не хочете йти служити--- допомагайте хоч солдатам які вже там !!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 2015 году планируется провести призыв 40 тыс граждан на срочную военную службу и привлечь 10,5 тыс человек для прохождения военной службы по контракту, на ТСН.--- з ситуацією, яка зараз склалась і люди бачать все як відбувається, число мабуть нереальне.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Будуть робити так як в останні роки, закінчуєш Унівєр чи ПТУ, щоб отримати диплом, треба поставити відмітку у військкоматі, ти туда приходиш а тобі відразу і повістку дають. А не поставиш не дадуть диплом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Одне от цікаво....мобілізації аж до серпня...це тобто вони свідомо визнають, що закінчувати АТО не збираються, їх влаштовує бізнес на крові....

c

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Одне от цікаво....мобілізації аж до серпня...це тобто вони свідомо визнають, що закінчувати АТО не збираються, їх влаштовує бізнес на крові....

c

скоріше за все настрої людей, лише через війну на сході люди мобілізували зусилля забезпечувати солдат. в іншому випадку вже б ставили незручні питанні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...