Перейти до змісту

Майстер по ремонту/сервісу авто


difoto

Рекомендовані повідомлення

почав скользити. авто - мерс w210. диск дорогуватий.

знайомий собі робив на гаражах до c180, вже 30+ тис наїздив без проблем. але той дедок десь переїхав контактів нема.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знаю Віталіка особисто -порядна і відповідальна людина, мо з твоєї сторони, що не так? По району в тебе- Вулкан, хлопці біля Кедема, Сафрон, Шкода...

Обслуговувався в чоловіка 1,5 роки. Дзвонив, домовлялися про дату і час (в основному, протягом 3-5 днів), приїзжав завжди вчасно, платив скільки скаже, роботою був задоволений. Ніколи не хамив, не сперечався, дурних питань не задавав. Що ще з моєї сторони може бути "не так"?

На днях спілкувався зі знайомою людиною, яка теж обслуговувалася у Віталіка. Більше того, якщо вірити першій, в них були в якійсь мірі приятельські відносини. Люди купили машину після легкого ДТП, попередньо порадившись і погодивши бюджет та строки ремонту з Віталіком. В результаті строки були затягнуті в n-ну кількість разів, телефонні дзвінки ігнорувалися (як і в моєму випадку), бюджет ремонту і близько не зійшовся з плановим. Були ще більш неадекватні дії зі сторони Віталіка, про які я говорити не буду.

Завжди стараюсь шукати проблему відносин в першу чергу в собі, але цей випадок - виключення. Людина змінилася просто феноменально. В чому проблема? Можливо в чоловіка проблеми в сім'ї, можливо хтось "щемить" бізнес, можливо "зловив зірку" ("жирних" клієнтів у нього вистачало). Не знаю, тай мені не цікаво. Просто ще досі відчуваю неприємний присмак його трьохмісячних "завтраків", ігнорів дзвінків та хамливої мови.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знаю Віталіка особисто -порядна і відповідальна людина, мо з твоєї сторони, що не так? По району в тебе- Вулкан, хлопці біля Кедема, Сафрон, Шкода...

Обслуговувався в чоловіка 1,5 роки. Дзвонив, домовлялися про дату і час (в основному, протягом 3-5 днів), приїзжав завжди вчасно, платив скільки скаже, роботою був задоволений. Ніколи не хамив, не сперечався, дурних питань не задавав. Що ще з моєї сторони може бути "не так"?

На днях спілкувався зі знайомою людиною, яка теж обслуговувалася у Віталіка. Більше того, якщо вірити першій, в них були в якійсь мірі приятельські відносини. Люди купили машину після легкого ДТП, попередньо порадившись і погодивши бюджет та строки ремонту з Віталіком. В результаті строки були затягнуті в n-ну кількість разів, телефонні дзвінки ігнорувалися (як і в моєму випадку), бюджет ремонту і близько не зійшовся з плановим. Були ще більш неадекватні дії зі сторони Віталіка, про які я говорити не буду.

Завжди стараюсь шукати проблему відносин в першу чергу в собі, але цей випадок - виключення. Людина змінилася просто феноменально. В чому проблема? Можливо в чоловіка проблеми в сім'ї, можливо хтось "щемить" бізнес, можливо "зловив зірку" ("жирних" клієнтів у нього вистачало). Не знаю, тай мені не цікаво. Просто ще досі відчуваю неприємний присмак його трьохмісячних "завтраків", ігнорів дзвінків та хамливої мови.

Випала і мені нагода поспілкуватись із Віталіком в ближчий час... Щось людину змінило....

P.S. MaestroA - вибач; був неправий(.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По району в тебе- Вулкан, хлопці біля Кедема, Сафрон, Шкода...

Дякую за пораду. Скористався послугами "Вулкану" (тиждень тому). Міняли передні стійки, задні амортизатори, верхній патрубок радіатора (старий був потрісканий).

Сподобалося: адекватні ціни, результат вцілому, акуратність при заміні патрубка (майстер запитав чи є в мене з собою тосол, і коли я йому відповів, що ні не має, він акуратно підставив посудину під патрубок і зберіг мою рожеву рідину), близькість до дому, спокійний адекватний директор (чи власник).

Не сподобалося: "жива" черга, майстри (заміну амортизаторів робили двоє) по*єрили мою заглушку опори передньої стійки (коли я вже помітив і запитав в них, то сказали, що її в мене не було). За останнє стверджую з впевненістю 95%, так як попереднього дня заглядав уважно під капот і таке не помітити, думаю, не міг. Але навіть, якщо я помиляюся, вони повинні були мене повідомити про відсутність такої. Питання вирішилося на "Формулі" 20-ма хвилинами мого часу та 15-ма моїми гривнями.

Резюме: думаю, для заміни деталей (дай Боже, щоб лише витратниками) звернуся до них і наступного разу.

Але головної проблеми мені так ніхто і не діагностував. Ні вищезгаданий Віталік, ні хитрозадий Ігор, ні хлопці у "Сафроні". Щось шаленно стукає ззаду. Звук відносно тупий і сильний (з багажника все абсолютно повиймав). Сказали підшипники на задніх колесах, - поміняв (хоча і мало у це вірив). Без змін. На діагностиці в сафроні сказали міняти стійки і амортизатори, - поміняв. Машину стало менше гойдати, - стало й менше жахливого стуку, але на покритті-трясучці та у поворотах на 3-4 передачі цей звук як чув я, так і чую. Авто - Ланос. Я в ремонті машин не набагато більше тямлю, ніж моя бабця в компах, але підозрюю, що винуватець стуку - глушак. Не кидайте в мене гнилими помідорами, якщо ляпнув дурню, але я вже просто не знаю, куди звертатися...((

Змінено користувачем MaestroA
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я в ремонті машин не набагато більше тямлю, ніж моя бабця в компах, але підозрюю, що винуватець стуку - глушак. Не кидайте в мене гнилими помідорами, якщо ляпнув дурню, але я вже просто не знаю, куди звертатися...((

Цілком можливо, що порвались/позлітали резинові кріплення шлушака і він тарабанить десь об кузов.
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цілком можливо, що порвались/позлітали резинові кріплення шлушака і він тарабанить десь об кузов.

Попаданння "в десятку"!

Якби можна було десять разів заплюсувати цей пост, - я б це зробив!

Почну спочатку. Заїхав сьогодні на "Вулкан". Розказав директору, яка ситуація. Він посадив до мене в авто свого майстра, і я прокатав його по тих участках дороги, де стук проявлявся більше всього. Вернулися, заїхали на яму. За хвилин п'ять роздивляння знизу хлопці, дьоргаючи щось, питають мене: "Цей звук?" Я сів в машину послухати зсередини. Воно. Резинки були всі на місці і так явно не надірвані, але, як виявилось, розтягнуті. Мені прив'язали глушак шнурком для контрольної перевірки дорогою. На ходу стук теж не проявлявся. Купив резинки, вернувся на "Вулкан", хлопці поміняли, шнурок зняли. За послуги заплатив 30 грн. По-моєму, це халява.

Всім дякую за увагу!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Де недорого замінити ремінь ГРМ і ролики на Peugeot Expert/Citroen Jumpy 2.0 HDI 69 кіловат.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я б нерадив би недорого шукати заміну ремня ГРМ. Знайомий розказував: купив Vivaro 2002 р., всі гроші в основному пішли на вартість машини, знайшов хлопців дешевше зробити ... зробили, і як результат через 100 км. голову пожувало всередині, бо неправильно виставили мітки, от і дешевше звідси випливло (((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Воно то так, але 400 - 500 грн. за години три роботи - то трохи круто. Знаю, що в Ковелі знайомий по 250грн. вже 2 рази собі міняв, і нормально вже 60 тисяч накатав. Інший знайомий з Ківерець (не автомеханік) сам міняв, з кумом, і вже паро тисяч нормально наїздив. Тобто робота не така вже і "тонка".

Цікавлять контакти перевірених майстрів, щоб вибір був.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую за номерок.

Подзвонив, попередньо домовився. Судячи з розмови, майстер не один десяток подібних замін зробив, тому не делитант. Ціна теж приємніша від того, що мені інші називали. І роботи там навіть не на три, а на 1,5 - 2 години, якщо не наткнеться на якийсь "закипілий" болтик.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую за номерок.

Подзвонив, попередньо домовився. Судячи з розмови, майстер не один десяток подібних замін зробив, тому не делитант. Ціна теж приємніша від того, що мені інші називали. І роботи там навіть не на три, а на 1,5 - 2 години, якщо не наткнеться на якийсь "закипілий" болтик.

Перший раз міняв за 100 грн + запчастини. Другий раз 250 грн + ....

Діма 063-309-67-26. Роботи на 2 год було разом з заміною пильника та ще щось.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Де можна зробити діагностику підвіски після 18.00 або до 9.00????

Вроде бы как Вулкан с 8.00. Позвони, спроси

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

А хто мав справу з хлопцями з Кондзелевича (гараж за шиномонтажем - поворот направо за поштою перед пл.Возз'єднання)? Як діагностують підвіску: добросовісно чи приписують зайве?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Напишу відгук про Вулкан на єршова. Таке відчуття, що хлопців застявляють працювати безкоштовно. Якось все так в'яленько, та й не діагностували нічого - в вас все нормально, що стука не знаємо. Зате нам сподобалось обслуговування на вул. Глушець, там майстер покатався на авто і поломку знайшли.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Напишу відгук про Вулкан на єршова. Таке відчуття, що хлопців застявляють працювати безкоштовно. Якось все так в'яленько, та й не діагностували нічого - в вас все нормально, що стука не знаємо. Зате нам сподобалось обслуговування на вул. Глушець, там майстер покатався на авто і поломку знайшли.

контакти і адресу на Глушець напишіть

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...