Перейти до змісту

Майстер по ремонту/сервісу авто


difoto

Рекомендовані повідомлення

Треба оглянути турбіну та паливну систему. Авто Пежо Експерт 2001 з двигуном HDi. Підкажіть майстрів.

П.С. Скиньте номер до майстрів у Коршовці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

підкажіть СТО яке працює в суботу,

потрібна діагностика шрусів, передніх стійок, рейки з ГУРом,

авто Кенгу 2001р.в.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

потрібен автоелектрик ну щоб не дуже дорогий, підкажіть де є такі майстри?

Таких нема :_07: . Яке авто, з чим проблема?

Обслуговувався в Віталіка Яворського, що на Карбишева. Роботою завжди був задоволений. Але от що сталося в чоловіком цього року, для мене загадка. Чекаю вже третій місяць, щоб доробив моє авто. Трубку не піднімає. Як заїзджаю, то каже, що не має часу, я подзвоню. І так по кругу.

Чекати більше вже не мав права, так як турбують певні моменти в автівці. Насватали мені одного "гаврика", що зветься Ігор (0508319781). Працює в гаражі на Лазо. В мене досить сильно стукає в лівому задньому колесі. Подивився, каже: підшипник треба міняти. Поміняв, як стукало, так і стукає. Я вже мовчу, що хотів мене "нагріти" на 52 грн. на парі підшипників. Не багато, але неприємний сам факт.

А суть мого посту в наступному: на постійній основі шукаю адекватного відповідального СПЕЦІАЛІСТА з досвідом, совістю та з помірними апетитами. Живу в районі північного ринку. Бажано, щоб не дуже далеко.

На разі турбує наступне: cтук в задньому лівому колесі; веде вправо (розвал зроблений, передня резина нова). Це основне. Є ще нюанси. Lanos 2005, 1,5. Платити готовий не за заміну деталей, а за усунення несправності. Хто готовий взятися? Кого порадите?

Знаю Віталіка особисто -порядна і відповідальна людина, мо з твоєї сторони, що не так? По району в тебе- Вулкан, хлопці біля Кедема, Сафрон, Шкода...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Треба оглянути турбіну та паливну систему. Авто Пежо Експерт 2001 з двигуном HDi. Підкажіть майстрів.

П.С. Скиньте номер до майстрів у Коршовці.

0506738080 Костя.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

потрібен автоелектрик ну щоб не дуже дорогий, підкажіть де є такі майстри?

Яке авто,навпроти Адреналін сіті,автомайстерня,Павло 0954067236

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

підкажіть СТО яке працює в суботу,

потрібна діагностика шрусів, передніх стійок, рейки з ГУРом,

авто Кенгу 2001р.в.

які нормальні СТОшки працюють завтра?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кто в нашем городке ремонтирует механические инжекторы? У меня на Хорьхе 2,3NF KE-jetroniic.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сам запитав і сам відповідаю. Вчора нібито локалізували тріщину (засверлили та заклеїли якимось клеєм), от тільки трошки мабуть дорогувато - 170 грн.

На вул. Залізничній (Паша)

Мені на Хорьху ремонтував порядний хлопець,телефон 0661812386, це не той самий?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені на Хорьху ремонтував порядний хлопець,телефон 0661812386, це не той самий?

Ні номер не цей. Зробив він нормально, от тільки сума трошки завелика (170 грн. за 4-5 см.) за таку незначну тріщину.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

був на цьому тижні на ПітСтопі (вул.Рівненська, 20) ремонтував авто: заміна двох сальників (сальник колінвала і розподільчого вала); фільтри, заміна масла. Був присутній коли майстри ремонтували, сподобалось їх виконання роботи швидко й якісно (ніхто негримав молотками і зубилом, набагато простіший ремонт склався ніж мені казали ні іншому СТО: треба буде розібрати пів двигуна і тд і тп.) та й ціна в принципі більш-менш нормальна.

От тільки спочатку думав на іншому СТО робити ремонт. Приїхав, нібито домовились що робитимуть, а коли сказав що буду присутній при ремонті, то сказали що в такому випадку подвійна оплата коли буду дивитись на виконання. Щось мені здається що такими методами вони з часом будуть самі собі антирекламу робити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От тільки спочатку думав на іншому СТО робити ремонт. Приїхав, нібито домовились що робитимуть, а коли сказав що буду присутній при ремонті, то сказали що в такому випадку подвійна оплата коли буду дивитись на виконання. Щось мені здається що такими методами вони з часом будуть самі собі антирекламу робити.

Так зазвичай кажуть, якщо клієнт нависає над душею і дає свої поради як правильно працювати, або взагалі починає командувати. Ніхто клієнтів не виганяє під час ремонту, якщо це не перешкоджає процесу самої роботи або загрожує здоров'ю клієнта чи персоналу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

додам свій відгук про сто:

недавно обірвало накладку задніх гальмівних колодок (барабан) посеред міста на вул. Ковельській, колесо майже заклинило, на 1-й з аварієчкою і перекурами доклигав на згадане вище СТО на Возєднання, попросив допомоги, сказали що є авто, дуже зайняті, я згодився почекати або залишити авто коли буде час, але мене обслуговувати не схотіли ні на завтра ні на післязавтра, короче з тону розмови зрозумів що мені не раді, я б з радістю поїхав кудись, але ж ситуація така, що далеко не заїдеш, або ставай роби сам або евакуватор. Завдяки друзям дістався сюди , відношення діаметрально протилежне, підійшов відразу старший механік розпитав що сталось, незважаючи, що було багато машин знайшов майстра, який відразу взявся за моє авто, за короткий проміжок часу я виїхав звідти задоволений. Имхо майстерні на Глушець респект і уважуха, ціни демократичні, сам звернусь якщо треба буде і знайомим пораджу. А туди не поїду ніколи, хоча там писали вище в темі що специ супер-пупер-мегапрофесіонали. Сорі якщо трохи емоційно вийшло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От тільки спочатку думав на іншому СТО робити ремонт. Приїхав, нібито домовились що робитимуть, а коли сказав що буду присутній при ремонті, то сказали що в такому випадку подвійна оплата коли буду дивитись на виконання. Щось мені здається що такими методами вони з часом будуть самі собі антирекламу робити.

Так зазвичай кажуть, якщо клієнт нависає над душею і дає свої поради як правильно працювати, або взагалі починає командувати. Ніхто клієнтів не виганяє під час ремонту, якщо це не перешкоджає процесу самої роботи або загрожує здоров'ю клієнта чи персоналу.

Згідно правил техніки безпеки клієнт в робочій зоні знаходитися не повинен . :_04:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Mykola81, згідний що правила є правилами, але все ж таки (я вважаю що клієнт має право дивитися що да як, при умові звичайно що він буде ненадокучати і немішати) хід виконання ремонту мені сподобався, так що +5 ПітСтопу

P.S. Нікому я з майстрів немішав виконувати роботу, а дивився як "нутрощі" машини потрошки викладають збоку і відповідно підлатують "хворі" місця.

Змінено користувачем Сашко85
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вранці був у моториста Михалича на Львівській (спеціалізація по ВАЗах). Підтікало масло біля картера, детонація при вимкненні двигуна. Причину майстер визначив швидко, замінили необхідні розхідники і запчастини. Роботою майстрів задоволений. Ціни на запчастини (мають свої) і за роботу демократичні. Рекомендую. Тел. 050 1725790.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є в когось номер на "Вулкан"?

По "загуглених" стаціонарних додзвонитися не можу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є в когось номер на "Вулкан"?

По "загуглених" стаціонарних додзвонитися не можу.

0504380930

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Треба контакти майстрів з Коршовця, по даному номеру 0506738080 вже третій день то не беруть трубку то абонент не абонент.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підскажіть автомайстра по ГАЗ 53, в системі охолодження тиче вода та потрібно глянути коробку передач!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підскажіть автомайстра по ГАЗ 53, в системі охолодження тиче вода та потрібно глянути коробку передач!

По обїзній,в сторону Львова,вул.Будівельна,там прийом вторинної серовини на території бази(між шиномонтаж і продаж блоків)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шукаю майстра по заміні пильників шруса з термовстановленням, машина Opel Vivaro 2004 р.в.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шукаю майстра по заміні пильників шруса з термовстановленням, машина Opel Vivaro 2004 р.в.

"з термовстановленням" це як?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хто кліпає кустарно накладки на диск сцеплення?

диск дорогой или качество китай? я себе клепал на мото, диск от 412 москвича, накладки и заклепки от базара, новый такой не купишь

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...