Перейти до змісту

Майстер по ремонту/сервісу авто


difoto

Рекомендовані повідомлення

Посоветуйте пожалуйста где можно сделать компьютерную диагностику Mitsubishi Lancer IX.

Симптомы:

1. Машина начала дергаться, при небольшой скорости на 1-2 передачи довольно ощутимо, на 3-4 конечно не так дергается, но ощущение плавности от вождения нет.

2. Произвольная перегазовка. Едешь, встал на повороте или светофоре, сбросил на нейтралку, ногу с педали газа убрал, и в какой-то момент машина может дать газу на 2-3 тыс. оборотов. (часто пешеходы аж пугаются, так как звук мотора снаружи довольно звонкий :))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підскажіть, будь-ласка, де можна поміняти сальник колінвала на Галанті 92 р.в., двигун 4G37?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підскажіть, де в Луцьку можна замінити сток-підвіску на койловери з заниженням задньої підвіски шляхом регулювання торсіона на декілька зубців?

Автомобіль Пежо 206 седан. Бажано також орієнтовно ціну.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підскажіть де відрмемонтувати коробку автомат?

де роблять діагностику автоматів і заміну масла?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підкажіть де можна в Луцьку (або околицях) відремонтувати кондиціонер, авто - VW Caddy 2007р. 1.9 TDI

Змінено користувачем MMC
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ищу мастера (СТО)

ВАЗ 21093: 1. Стучит рулевая рейка 2. Надо поменять колодки задние

Посоветуйте кто-кого знает.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто займається покраскою авто підкажіть будь-ласка де в Луцьку нормально підбирають фарбу ? Можна дорожче, головне якість

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підкажіть де можна:

1) налаштувати ГБО?

2) збити помилки компютером

3) спеціаліст по інжекторам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2) збити помилки компютером 3) спеціаліст по інжекторам.

Микола Володимирович, 066-892-23-55, 067-945-42-33

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

контакти до Юри біля 6 відділку хтось знає?????? чи як туди доїхати тикніть на гугл.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто займається покраскою авто підкажіть будь-ласка де в Луцьку нормально підбирають фарбу ? Можна дорожче, головне якість

Вулиця Рівенська,навпроти салонуМерцедес,там ще сервіс рихтовка,покраска у Жданюка

Підкажіть де можна в Луцьку (або околицях) відремонтувати кондиціонер, авто - VW Caddy 2007р. 1.9 TDI

Вулиця Володимирська(район церкви)Дід "Мороз"

Підскажіть де відрмемонтувати коробку автомат?

де роблять діагностику автоматів і заміну масла?

У Милувшах Пантілей,або вул.Лєрмонтова Андрій 0507896811

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підкажіть куди поїхати пропав бак стрелка непоказує на 0 вісить та температура неправельно показує деу сенс.Бажанно компьютерну діагностику провести

Змінено користувачем him
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вечер добрый! где в луцке можна подобрать ГЕНЕРАТОР на SCUDO 1.9D 2002г. можна и неробочий!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Обслуговувався в Віталіка Яворського, що на Карбишева. Роботою завжди був задоволений. Але от що сталося в чоловіком цього року, для мене загадка. Чекаю вже третій місяць, щоб доробив моє авто. Трубку не піднімає. Як заїзджаю, то каже, що не має часу, я подзвоню. І так по кругу.

Чекати більше вже не мав права, так як турбують певні моменти в автівці. Насватали мені одного "гаврика", що зветься Ігор (0508319781). Працює в гаражі на Лазо. В мене досить сильно стукає в лівому задньому колесі. Подивився, каже: підшипник треба міняти. Поміняв, як стукало, так і стукає. Я вже мовчу, що хотів мене "нагріти" на 52 грн. на парі підшипників. Не багато, але неприємний сам факт.

А суть мого посту в наступному: на постійній основі шукаю адекватного відповідального СПЕЦІАЛІСТА з досвідом, совістю та з помірними апетитами. Живу в районі північного ринку. Бажано, щоб не дуже далеко.

На разі турбує наступне: cтук в задньому лівому колесі; веде вправо (розвал зроблений, передня резина нова). Це основне. Є ще нюанси. Lanos 2005, 1,5. Платити готовий не за заміну деталей, а за усунення несправності. Хто готовий взятися? Кого порадите?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

MaestroA Ну ніби на Сафроні на Львівській хлопці непогано діагностують. Якщо готовий платити за усунення несправності, то так і домовляйся з майстрами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

MaestroA, заїдь на автосервіс Вулкан, що знаходиться по вул.Єршова, діагностика ходової 20 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Де локалізувати тріщину в лобовому вікні близько 4-5 см. (внизу зліва). Opel Combo 1,7 Di 2004 p. Порадьте будь ласка когось якісного ???

За тріщинину подяка тим "добрим людям" що розсипали щебінь (це десь в середині квітня було на набережній коли щебенем засипали ями десь 20-40 мм фракція) і камінь влетів в скло.

Змінено користувачем Сашко85
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сам запитав і сам відповідаю. Вчора нібито локалізували тріщину (засверлили та заклеїли якимось клеєм), от тільки трошки мабуть дорогувато - 170 грн.

На вул. Залізничній (Паша)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

MaestroA, заїдь на автосервіс Вулкан, що знаходиться по вул.Єршова, діагностика ходової 20 грн.

де на Эршова так дешево роблять? адрес конкретніше можна?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зразу за ТзОВ "Електросервіс" знаходяться бокси. Тел. 0504380930.

P.S. Сам там ще нічого неробив, розкажеш результат

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підкажіть майстра по топливній системі диз. двигунів. (Двигун 1991р. з турбіною) Підтікає соляра не можу зрозуміти де(

Дякую.

Змінено користувачем xaoc
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...