Перейти до змісту

Родители, дети, мобильные девайсы...


ursa

Рекомендовані повідомлення

Был сегодня очарован реакцией родителей на...

Шло собрание, посвящённое отправке детей (8-14 лет) в "пионерский" лагерь в 25-тикилометровой зоне на одну неделю.

В ходе его организаторы высказали пожелание в форме требования :) Суть - не давать детям с собой "дебильники" и прочую электронно-развлекательную фигню, а также воздержаться от посещений.

Некоторые из родителей чуть желчью не подавились :D

"Блиаааа, как это без телефона???!!!???!!!" - и возмущённых фырканий на целое помойное ведро ненависти...

И что самое противное в этом - так это то, что реагируют так те, кто рос безо всей этой хренотени, т.е. достаточно молодые особи.

У вас что, мозг плавится от того, что ребёнка нельзя контролировать каждую минуту?

Да вас в детстве дома не было целыми днями - и это нормально (ну или вполне естественно) воспринималось. Да вы на 2-3-4 недели в лагеря уезжали, и не под Луцк, а на моря - и всё нормально было. И никто трагедию из этого не делал.

Что поменялось? Микроволны выжгли мозг?

Дайте детям отдохнуть от электроники, пусть научатся общаться вживую, дайте им глоток свободы в конце концов!

Не хочется верить, что вы считаете своих детей беспомощными и неспособными прожить без вашего вмешательства... но ваша реакция на такие простые вещи пугает и отталкивает.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Если бы было иначе - что бы делал я на "собрании, посвящённом отправке детей в "пионерский" лагерь", а?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У вас что, мозг плавится от того, что ребёнка нельзя контролировать каждую минуту?- заради справедливості варто зазначити, скільки б дітей залишились би живими та здоровими, якби в минулі часи були мобільники й дитина в скрутну хвилину могла б подзвонити

Да вас в детстве дома не было целыми днями - и это нормально (ну или вполне естественно) воспринималось. Да вы на 2-3-4 недели в лагеря уезжали, и не под Луцк, а на моря - и всё нормально было. И никто трагедию из этого не делал. - коли дитини цілими днями нема вдома й за це ніхто не турбуєтся, то це НЕ Є нормально, й ніколи не було

Что поменялось? Микроволны выжгли мозг? - все можливо, але от тільки кому ? тому хто намагаєтся постійно контролювати дитину, чи тому, хто забив болт на дитину й його не турбує, де його дитина провела весь день?

Дайте детям отдохнуть от электроники, пусть научатся общаться вживую, дайте им глоток свободы в конце концов! - думаю, знання того, що з дитиною просто є телефон, для більшості батьків достатньо, тарабанити постійно ж не обовьязково

Не хочется верить, что вы считаете своих детей беспомощными и неспособными прожить без вашего вмешательства... но ваша реакция на такие простые вещи пугает и отталкивает. - а тут пошуткую - не хочется вірити, що ви вважаєте себе безпомічним й невмілим, бо їздите в шоломі й з фонарем вночі ? Який тут звязок ? Да ніякого, як і в фразі, що вважання своїх дітей безпомічними має якесь відношення до наявності (відсутності) мобільного телефону

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чого зразу контролювати? А може батьки просто переживають за своїх дітей?! Подзвонити раз у день, я вважаю у цьому немає нічого поганого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо чесно, я був би проти телефонів і т.п. Діти туди їдуть відпочивати і спілкуватись один з одним. А маючи телефон в кармані, вони точно його будуть використовувати чи треба чи не треба. Сам суть такого відпочинку частково втратиться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Самий нормальний варіант як на мою думку,щоб у старшого групи був телефон.Діти зараз мало використовують телефон як звонилку,зовсім в інших цілях застосовують.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Самий нормальний варіант як на мою думку,щоб у старшого групи був телефон.Діти зараз мало використовують телефон як звонилку,зовсім в інших цілях застосовують.

Для таких цілей, можна знайти старенький простенький телефончик, без "зайвого".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Был сегодня очарован реакцией родителей на...

Шло собрание, посвящённое отправке детей (8-14 лет) в "пионерский" лагерь в 25-тикилометровой зоне на одну неделю.

В ходе его организаторы высказали пожелание в форме требования :) Суть - не давать детям с собой "дебильники" и прочую электронно-развлекательную фигню, а также воздержаться от посещений.

Некоторые из родителей чуть желчью не подавились :D

"Блиаааа, как это без телефона???!!!???!!!" - и возмущённых фырканий на целое помойное ведро ненависти...

И что самое противное в этом - так это то, что реагируют так те, кто рос безо всей этой хренотени, т.е. достаточно молодые особи.

У вас что, мозг плавится от того, что ребёнка нельзя контролировать каждую минуту?

Да вас в детстве дома не было целыми днями - и это нормально (ну или вполне естественно) воспринималось. Да вы на 2-3-4 недели в лагеря уезжали, и не под Луцк, а на моря - и всё нормально было. И никто трагедию из этого не делал.

Что поменялось? Микроволны выжгли мозг?

Дайте детям отдохнуть от электроники, пусть научатся общаться вживую, дайте им глоток свободы в конце концов!

Не хочется верить, что вы считаете своих детей беспомощными и неспособными прожить без вашего вмешательства... но ваша реакция на такие простые вещи пугает и отталкивает.

взагалі то в першу чергу треба враховувати ситуацію в країні, а тому в ситуації(не бажаній) яка може скластись один телефон в піонер-вожатого навряд чи зможе врятувати житті!

при інших обставинах я був би солідарний с ТС

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мої діти постійно їздять на відпочинок в табори. І в межах області і в межах країни (Чорне, Азовське моря). Вже декілька років вожаті роблять так:: збирають у ВСИХ дітей мобілки, гроші, інші цінні речі. Складають окремо в пакетики на застібці і зберігають у себе. На день всим однаково видається певна сума грошей, яка була узгоджена на зборах з батьками і так само є по пів години зранку і ввечері на дзвінки. Вся решта часу - море, сонце, ігри, дискотеки і т.д. Мене такий варіант дуже влаштовує. Звичайно, це додаткова морока для старших.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

читаю і волосся на голові ворушиться... як то я не вмер в піонертаборі -надцять років тому без телефону. Це ж лихі 90-ті переживали....

А ми в ті часи ризикували.... добирались до телефону-автомату раз на тиждень аж за 5 кілометрів...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

читаю і волосся на голові ворушиться... як то я не вмер в піонертаборі -надцять років тому без телефону. Це ж лихі 90-ті переживали....

А ми в ті часи ризикували.... добирались до телефону-автомату раз на тиждень аж за 5 кілометрів...

ти не вмер, а хось вмер й зараз не може це написати так оптимістично. В любому випадку, думаю, ти на другий день сам особисто відгризеш собі ту руку, яка писала це повідомлення, якщо не дай Бог пропаде твоя дитина без телефону

ЗІ а взагалі такі справи, це діло особисто кожного з батьків, хто хоче, той відпускає з телефоном, хто хоче - той без. Це як подушки безпеки й електронні помічники в автомобілі, наявність не обовьязкова, але якщо є можливість то краще з ними, ніж без них

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

підтримаю MANJAK11

в телефоні нічого поганого немає, головне щоб була культура користування(спілкування)

якщо батьки цього не пояснили - погано

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

раніше без телефона було всім привичніш, зараз же це ввійшло в життя і тому те що батьки хочуть щоб був звязок нічого дивного не має. позвонив і вже знаеш що з дитиной все ок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Жорстко, але є нюанси над якими варто подумати

Все в цій розповіді гіперболізовано.. Але "задоглядати дитину" до стану, що вона без тата і мами ніц сама ні зробити ні вирішити не може недобре, але і повністю відсторонитися теж недобре.

В кожного своя думка - але зараз діти (особливо міські) надто розбалувані імхо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В кожного своя думка - але зараз діти (особливо міські) надто розбалувані імхо

Так отож. Якби в дітей були звичайні телефони (лиш для подзвонити/написати смс) - думаю, проблем би з "брати/не брати телефон" не було.

Мені вже ого-го скільки років, маю двох своїх діток, кнопочний телефон))) і ЩОВЕЧОРА до мене дзвонить мама, щоб поговорити "що та як" - нічого в цьому поганого не бачу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

взагалі то в першу чергу треба враховувати ситуацію в країні, а тому в ситуації(не бажаній) яка може скластись один телефон в піонер-вожатого навряд чи зможе врятувати житті!

при інших обставинах я був би солідарний с ТС

Враховуючи ситуацію в країні, що буде якщо відключиться мобільний зв"язок? Зламається телефон, сяде батарея? В дитини має бути елементарне розуміння, куди йти, як діяти, якщо раптом якась надзвичайна ситуація, а не лише надіятися що мама/тато зателефонує і скаже що робити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ursa, Класний вброс :)

А загалом підтримую Voland95.

Минулого року мала їздила на Чорне море. По путівці. Звісно, що телефон був з нею. Зідзвонювалися 1-2 рази на день.

Якби надіялися на "старшу" виховательку, що була з ними. То був би капєц. Тьотя була зайнята лише своїми дітьми і собою.

На інших їй було, так би мовити - насрати. Тому, добре, що телефон був в дитини.

На рахунок поїхати БЕЗ телефона в межах області - я за. Хоча, не слід забувати, що телефон зараз це не лише телефон, а й фотоапарат і засіб розповісти усім друзям, які не поїхали в табір, як там класно !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Багато дітей навіть не знають на пам'ять телефон одного з батьків. Приїхали похресники до мене на відпочинок, і я запитав знає хтось телефон до батьків, так мовчать, кажу так, поки не вивчите ніхто з хати не вийде (все може бути, можна телефона загубити, або банально сяде батарея).

А так, це батьки скоріш за все самі себе заганяють в стрес, треба з дитиною домовитись вона в певний час буде сама дзвонити, якщо не відзвониться вчасно буде получати люлєй, тоді буде якась відповідальність, хоча це все приїодть пізніше, тільки коли стаєш дорослішим тоді розумієш всі нюанси, що батьки переживають.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мій вибір: проста дзвонилка + планшет. Переваги:

  • дитина завжди на зв'язку,
  • невеликі втрати при згубі/крадіжці телефону,
  • на дворі / в школі / і т.д. дитина не грається на гаджеті
  • можливість контролю ігор/соцмереж (скажімо, година/дві в день при виконанні певних умов)
  • при покаранні з конфіскацією "іграшки" дитина залишається на зв'язку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...