Перейти до змісту

Порошенко. Тут обговорюємо все що стосується 5-го президента.


Рекомендовані повідомлення

Я от не розумію той ПОП реально дибіл і нічого не розуміє, чи може він сліпий і нічого не бачить, ну або засланець, більш варіантів по суті й нема. От цікаво навіщо таке робити, невже влада вважає що всі люди у нас дурні і інічого не розуміють.

Вот в таком совке до сих пор и живем. В Днепропетровске минувшей ночью бюджетники репетировали бурную встречу Президента Порошенко

Как сообщает очевидец ночной репетиции, туда согнали руководителей районных советов, районо, учителей и врачей. Бюджетники учились организованно соединить символической цепью два берега Днепра. Сама акция пройдет завтра, 22 января, и будет посвящена Дню Соборности Украины. В этот день огромным рушником планируется соединить два берега Днепра. Планировалось, что участие в акции будет добровольным.

Напомним, подобная "принудиловка" была характерна для времени правления экс-президента Украины Виктора Януковича. Кому из нынешних чиновников пришла в голову идея устроить подобное "шоу" накануне визита нового главы государства Петра Порошенко в Днепропетровск?

http://www.056.ua/news/717137

1919662_754691987960474_8747813233750902521_n.jpg?oh=2690cc07fee5d8b449b49e7eec96fcca&oe=556B585F

10338851_754691981293808_2936396960379617770_n.jpg?oh=0e93acc94c88f44edc69c50fce2d09f0&oe=552233F6&__gda__=1432274960_cb6180470601594928f3c0e0092f5553

10419596_754691984627141_8395330834141457562_n.jpg?oh=a285beda7b9b012a84d20c139c878e76&oe=552D2B4B&__gda__=1428276245_55f8d83b833f8e1701112d0e21cf00ac

10947357_754691977960475_8576576250995692564_n.jpg?oh=7f79716347c860707167ad65fa7b549b&oe=552DDE2F

Змінено користувачем Dieselsmart
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я от не розумію той ПОП реально дибіл і нічого не розуміє, чи може він сліпий і нічого не бачить, ну або засланець, більш варіантів по суті й нема. От цікаво навіщо таке робити, невже влада вважає що всі люди у нас дурні і інічого не розуміють.

Або не хоче бачити, бо влада засліплює. Він має розуміти, що оточення буде себе поводити так само як і при ВФЯ, бо вони є породженням Системи.

Хоча теорія про "засланця" теж має право на життя.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Люди , то все зрозуміло що знову вибрали "не того" але як бути далі? Припустимо ще один майдан, переворот чи ще щось типу того............тобто знову немає керівництва у державі..........але договора всі і все інше, у Пу і Ко теж розв"язані руки стають...........ну короче ви мене зрозуміли. Тобто не варіант, але терпіти то все ще скільки?.........Тобто Україна - в любому варіанті "програшний варіант"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

VovkleV, все правильно. Але є одне але. Хто створив таку ситуацію: Путлер? Ні. Підґрунтя для Майдану 3.0 створили самі президент з Кабміном: тези про реформи та оборону країни вже оскомину набили. А ВВХ цим вміло користується. Рік пройшов. Податкова реформа - ніфіга, використали спадщину Азарова з деякими змінами. Суд - повний нуль. Так само прокуратура. Хіба що з приходом Згуладзе сподіваюсь, що з МВС щось вийде. Енергосфера - повний нуль. І так можна продовжувати довго.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Порошенко знает слишком много, или он не знает ничего

Змінено користувачем Гора
  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Порошенко будет реагировать на сообщения о препятствиях выезду поляков из Донецкой области? Мало того, еще приходится об этом узнавать лишь от таких специфических источников: http://spolotko.livejournal.com/35846.html . Депутат Сейма Рулевский даже написал письмо немецкому коллеге депутату Бундестага Дитмару Барчу о том, чтобы Германия помогла решить проблему с переселением поляков и повлияла на Порошенко. Я думал, что у нас без проблем будут по просьбе польского правительства помогать вывозу этнических поляков из зоны АТО, но оказывается, все намного сложнее.

  • +1 1
  • -1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

трохи не в тему.

Лист до президента, цікаво було б більш детально дізнатися, але чомусь більше думаю, що це просто пшик((, і не все там так просто.

Змінено користувачем Holy
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кадрова політика ПОПа во всєй красє!

Новий тимчасово виконуючий обов'язки Голови НКРЕКУ Дмитро Вовк був призначений на цю посаду 30 грудня 2014 року Указом Президента України №969/2014.

Судячи з біографії новопризначеного 24-річного чиновника, він ніколи не був причетний до сфери енергетики. Його останнім місцем роботи вказана Російська Федерація, місто Москва, посада - національний менеджер Кондитерської корпорації Roshen.

У корпорації Roshen 24-річний Вовк працював з березня 2013 року. До цього часу нинішній керівник державного регулятора української енергетики з 2009 року працював помічником віце-президента з корпоративних фінансів компанії Інвестиційний капітал Україна (ICU). Ця компанія належить нинішній голові НБУ Валерії Гонтаревій, у ній також раніше працював нинішній міністр енергетики та колишній голова НКРЕКП Володимир Демчишин.

Як повідомили в НКРЕКП, з моменту призначення нового т.в.о. голови комісія провела три засідання. Дмитро Вовк був присутній тільки на одному, при цьому не вів засідання.

Експерти відзначали, що вперше в історії України на посаду в.о. керівника держрегулятора ринку енергетики призначена не просто людина, яка жодного дня не працювала у галузі, а й до того ж не є членом Нацкомісії.

Згідно з пропозиціями Енергетичного співтовариства, голови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, повинні обиратися на основі публічного конкурсу.

=====

І ще про цього "вундеркінда" а-ля Курченко:

Компанія Roshen вважає нераціональним призначення свого колишнього менеджера Дмитра Вовка головою Національної комісії, що здійснює регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП).

Про це йдеться у заяві кондитерської корпорації.

"Дмитро Вовк дійсно був найнятий компанією на посаду національного менеджера з розвитку продажів у торгівельних мережах Росії у березні 2013 року. На даній посаді він пропрацював менше двох років і був звільнений у листопаді 2014 року з причини незадовільних результатів своєї діяльності, і не продемонструвавши високої кваліфікації на займаній посаді менеджера", - сказано в повідомленні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Идет штурм Администрации Президента? В СМИ тишина. Здобулы, свободу слова?

  • +1 1
  • -1 8
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Идет штурм Администрации Президента? В СМИ тишина.
Сам придумав чи хтось надоумив?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Идет штурм Администрации Президента? В СМИ тишина.
Сам придумав чи хтось надоумив?

Бачив на ватосайтах і лайфнювс типу беруть картинку вроді якогось мітинга ультраса на банковій де кричать слава кієвській русі, новоросія сосі. І це типу штурм АП. І саме дивне, що те відео я пару днів назад бачив. Так, що пахне фейком або дешевою провокацією.

Змінено користувачем NoutM
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все-таки наважусь викласти свiже.... пропаганду(?)

http://youtu.be/KImFfOyMSXg

Багато унiкальних кадрiв.

В кого голова в формi гексаедра - мiнусуйте.

P.S. Правда десь по-серединi...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Порошенко и грабли.

...

Порошенко - уникальный президент.

Он правит в стране, где высочайший подьем гражданского общества, где две трети парламента совершенно упоротые патриоты ( вне зависимости от партийной и фракционной принадлежности ), где бизнесмены тратят миллионы и драгоценное время на армию и обороноспособность, где народ терпит и затягивает пояса, где журналисты при всей своей противности готовы прыгать в окопы и вещать с передовой.

Но Порошенко строит вертикаль.

Вместо того, чтобы говорить с парламентом - он почти развалил фракцию имени себя.

Вместо того, чтобы опереться на местные элиты он пытается интриговать и включать "баланс и противовесы".

Вместо того, чтобы опереться на народную инициативу, он создает своему бездарному куму министерство.

Вместо того, чтобы поговорить с командирами боевых бригад и добровольцами, он окружает себя бездарями и уничтожает военное командование.

Мы месяцами кричим: "Уберите Гелетея". Порошенко упирается. Но потом убирает его. После сотен убитых.

Мы кричим: "Уберите Ярему".

Мы кричим: "Уберите Гонтареву"

Мы кричим: "Уберите Муженко"...

Потому что он строит убогую вертикаль.

Вместо того, чтобы иметь горизонтальную поддержку.

...

И он продолжает наступать и наступать на грабли.

Потому что Порошенко - это синоним мелкой мстительности и мстительной мелочности.

Петр Алексеевич, 54 процента нету уже давно.

Спросите об этом в любом трамвае...

...

Самое главное, что третьего майдана на будет.

Мы настолько ответственны, что никогда его не допустим.

А вот некоторых ждет позор и забвение.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Самое главное, что третьего майдана на будет.

Мы настолько ответственны, что никогда его не допустим.

А вот некоторых ждет позор и забвение.

- а багато хто каже, що буде, але набагато швидший ніж попередній і найменш лояльний від усіх попередніх майданів)......просто люди кажуть що зовсім не час, в зв"язку з війною.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Президент козел, влада козли, депутати( не всі), та сама штука, тільки вигляд з боку... Люди, то в кого вірити, кому довіряти, як що до виборів того самого Ігоря Лапіна, багато хто підтримував його, а зараз грязюкою поливають. ПС, Самооборана були майже взірцем патріотичності, а зараз вже раз, через раз бруд на них виливають...Я ніколи не був"все пропало, нас зрадили". І цього посту не написав, як би не запитання моєї старшої сестри, яку ми з братом влітку забрали з Севастополю, і першою дією якої було 1000 гр на ВІЙНУ для наших хлопців- " Кому верить?" І знаєте, я не знайшов , що відповісти.... Не "б'ю " себе в груди, що я самий патріотичний патріот, яких тільки бачив світ. Ні. Я тихенько, по мірі сил і можливості допомагаю чим можу( де грошима для наших хлопців, а де спілкуванням з ріднею, якої до холєри в рашці),про те, що Україна, це не модель сесерського ровера, і не просто місце на карті, а це ДЕРЖАВА.Я щиро вдячний рідній Волині за людей, які не ляпаням язиками, а ділом навчили мене поважати себе як українця. Але скажіть мені, що далі? Дякую.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але скажіть мені, що далі? Дякую.

Як роблю я:

Microsoft Excel,

в 2 стовбцi пишу: в одному стовбцi - мiсяцi (роки) життя, i в iншому стовбцi - мое задоволення вiд рiвня життя.

Видiляю всi введенi данi, Insert-Diagram-Graph. Next, Done.

Клацаю правою кнопкою на графiку, "Добавить линию тренда". Зазвичай у мене показуе 6 варiантiв, на вибiр.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Порошенко и грабли.

...

Порошенко - уникальный президент.

Он правит в стране, где высочайший подьем гражданского общества, где две трети парламента совершенно упоротые патриоты ( вне зависимости от партийной и фракционной принадлежности ), где бизнесмены тратят миллионы и драгоценное время на армию и обороноспособность, где народ терпит и затягивает пояса, где журналисты при всей своей противности готовы прыгать в окопы и вещать с передовой.

Но Порошенко строит вертикаль.

Вместо того, чтобы говорить с парламентом - он почти развалил фракцию имени себя.

Вместо того, чтобы опереться на местные элиты он пытается интриговать и включать "баланс и противовесы".

Вместо того, чтобы опереться на народную инициативу, он создает своему бездарному куму министерство.

Вместо того, чтобы поговорить с командирами боевых бригад и добровольцами, он окружает себя бездарями и уничтожает военное командование.

Мы месяцами кричим: "Уберите Гелетея". Порошенко упирается. Но потом убирает его. После сотен убитых.

Мы кричим: "Уберите Ярему".

Мы кричим: "Уберите Гонтареву"

Мы кричим: "Уберите Муженко"...

Потому что он строит убогую вертикаль.

Вместо того, чтобы иметь горизонтальную поддержку.

...

И он продолжает наступать и наступать на грабли.

Потому что Порошенко - это синоним мелкой мстительности и мстительной мелочности.

Петр Алексеевич, 54 процента нету уже давно.

Спросите об этом в любом трамвае...

...

Самое главное, что третьего майдана на будет.

Мы настолько ответственны, что никогда его не допустим.

А вот некоторых ждет позор и забвение.

(c) Борис Філатов, журналіст

P.S. Кум Порошенко - це МінСтець. Чули ви реально про якусь інформаційну війну проти ерефії, ну хоч на дипломатичному рівні? (в той час як сікільови скачуть по екранах Луганди і Донбабве, а 75% ойропейців впевнені, що це Україна збила Боїнг). Отож-бо :(

Змінено користувачем Harddriver
  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ЩО думаєте по цьому поводу??? БАГАТО ФАКТІВ, реально багато ФАКТІВ, щось не те!!!((((((((((((((((((((((((

АБО якусь зворотню заяву від влади!!! І ФАКТИ, які це все нівелюють!!! Створено ж МінСтець!!!

дійсно безкоштовно роздають рос. змі і тд і тп.

Змінено користувачем VilanS
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Млін КУМІВСТВО ВЖЕ ЗАДОВБАЛО!!!

http://antikor.com.ua/articles/27435-pshonkin-style_dochj_zjatj_i_svat_genprokurora_rabotajut_pod_ego_nachalom

Цитата:

"Дочь, зять и сват нового генпрокурора Виктора Шокина работают на руководящих должностях в прокуратурах разных областей. Об этих подробностях карьеры новоназначенного главы ГПУ пишет Украинская правда."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Максим Тракторкоф

Петр Алексеевич Порошенко — пожалуй все же самый лучший выбор избирателей за всю историю Украины. Но вот чем он оперируется, выдвигая "своих людей" на те или иные государственные должности — загадка. Наркотики? Бухло? Медитации? Может обжирается шоколадом до состояния безумия?

Ваши варианты, дамы и господа? Пропонуємо)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...