Перейти до змісту

Порошенко. Тут обговорюємо все що стосується 5-го президента.


Рекомендовані повідомлення

3 minutes ago, diezel said:

Як скажеш. А на додачу до чсв мені не потрібна пенсія за віком, дешева комуналка і доллар по 8.

 

Ну були б в мого "трайба" Клюєви в лєпших корєшах, мені це все теж було б не потрібно))

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, diezel сказал:

Як скажеш. А на додачу до чсв мені не потрібна пенсія за віком, дешева комуналка і доллар по 8.

не дави інтєлєктом :sm142:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 hours ago, yu2007 said:

Ну були б в мого "трайба" Клюєви в лєпших корєшах, мені це все теж було б не потрібно))

Ай, маладца.

Але для нормальних людей трайб не підходить. Цілі трайбу трохи інші, відповідно і оте все буде навпаки. Трайб молиться на пенсію, ще й хоче персональну, трайбу треба платити чим поменше, тому ситуація із міліонерами, що стоять на біржі праці і отримують субсидіх зустрічається досить часто. Ну і доллар по 8 це якраз для трайбу. Шоби гарантований дохід в гривнях(наприклад, по облігаціям) відразу переводити в долари і мати 20% в доларах, а не в гривнях.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ,скажіть чому його обговорювати???Він на роботі прийшов,гребе гроші,дурить людей,війну назвав АТО і т.д

Вам легше з цього не стане.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, diezel said:

Ай, маладца.

Та да, рафік ніучом ні уінауат. То все ми, простий народ, маємо те, на що заслуговуємо.

 

П.С. От правду кажуть, що велике бачиться на відстані. Тепер зрозуміло, чому українці, які більшість свого часу проводять десь західніше Західного Бугу, так полюбляють повчати тих, хто лишається в неньці.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

47 minutes ago, yu2007 said:

більшість свого часу проводять десь західніше Західного Бугу

Мій український паспорт такий самий, як і твій, ніякі інші паспорти не перепаспортять його для українського прикордонника. Мої діти, звичайно, будуть вибирати собі громадянство, але час перебування західніше Західного Бугу на те не матиме жодного впливу.

 

47 minutes ago, yu2007 said:

полюбляють повчати тих, хто лишається в неньці.

Що саме ти називаєш повчанням? Типу коли я називаю речі своїми іменами, то для тебе то велика наука? Чи коли я пояснюю, чому воно так, то ти себе ніяково почуваєш, тому що то брехня і неправда? Я від тебе нічого, крім особистих закидів не почув. Ти, звичайно, будеш мене обговорювати і надалі, але для чого ти це робиш - загадка. Адже це нічого не змінить ні в мому житті, ні в твому.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 minutes ago, diezel said:

Що саме ти називаєш повчанням?

 

Ну хоча б оце:

14 hours ago, diezel said:

Тому шо ви інакше не розумієте.

 

Що ж до особистих закидів, то я не знаю тебе "особисто", як я можу тобі щось закинути?

Мені імпонують деякі думки, які ти висловлював тут на форумі (ну хоча б про "суспільний договір"). Та з іншої сторони, оця зверхність: "ви всі барани і вівці, не здатні усвідомити елементарного...". Читаєш і думаєш: в чоловіка рівень бога, не нижче))

 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

нарешті у ФБ виклали скан однієї сторінки методички

таки якийсь сбу не втримався і здав Ірмі

 

 

Спойлер

23517493_1479955445392502_76003092862287

 

23518927_10203624910901462_5266365286661

 

23559533_10203624967302872_8873975768993

 

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Незаметно прошла новость. Новость о совершаемой революции. Революции, призванной глобально уменьшить коррупцию и махинации. И наша постанова про публичное финансирование проектов общественных организаций отлично коррелирует с новой системой. Жаль, что отдельные чиновники противодействуют, и ещё и общественность подбурюють.

Новая цифровая система "Трембита" сделает 98 процентов госуслуг в Украине доступными через интернет. Проект внедряет консорциум из Эстонии и Украины при финансовой поддержке ЕС. В том числе граждане Украины смогут узнать, кто из чиновников, когда и с какой целью интересовался их персональными данными.

Проект "Трембита", созданный по эстонскому образцу, будет запущен в ближайшие месяцы. Он призван упростить и ускорить взаимодействие граждан с госорганами, а также снизить уровень бюрократии. Благодаря этой системе 98 процентов госуслуг можно будет оформить через интернет. Например, процедура оформления социальной помощи при рождении ребенка будет занимать один день вместо десяти.

Отмечается, что схожая система работает в 60 странах мира. "Трембиту" внедряет консорциум из Эстонии и Украины в сотрудничестве с Государственным агентством Украины по вопросам электронного управления.

#Хroad

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, rl72 сказано:

Проект "Трембита", созданный по эстонскому образцу, будет запущен в ближайшие месяцы.

А давайте хвалитись вже зробленим. Є таке прислів'я: "Дурень думкою радіє, нею він і багатіє". Якраз сьогодні бігав із довідками по купі установ - ніякою Трембітою там і не "пахне", все як завжди: черга, письмова заява, довідка, помилка, нова довідка, в іншому кабінеті завірив, повіз в іншу установу, заява від руки, довідка, повіз в третю установу...

Нехай зроблять а вже потім хваляться.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, sergkots сказано:

А давайте хвалитись вже зробленим. Є таке прислів'я: "Дурень думкою радіє, нею він і багатіє". Якраз сьогодні бігав із довідками по купі установ - ніякою Трембітою там і не "пахне", все як завжди: черга, письмова заява, довідка, помилка, нова довідка, в іншому кабінеті завірив, повіз в іншу установу, заява від руки, довідка, повіз в третю установу...

Нехай зроблять а вже потім хваляться.

а давай ти для початку навчишся читати написане, щоб не бути дурнем з коментарями

Змінено користувачем rl72
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знайшли чим хвалитися, протринькали 6 лямів євро, коли Дубілет молодший віддавав айГов державі безкоштовно.

Змінено користувачем nickel
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

31 хвилин тому, rl72 сказано:

а давай ти для початку навчишся читати написане, щоб не бути дурнем з коментарями

 

33 хвилин тому, sergkots сказано:

Дурень думкою радіє, нею він і багатіє

Де вже запустили Трембіту?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

34 хвилин тому, nickel сказано:

Знайшли чим хвалитися, протринькали 6 лямів євро, коли Дубілет молодший віддавав айГов державі безкоштовно.

та ти що? а в чому різниця між айгов і  #Хroad?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, rl72 сказал:

та ти що? а в чому різниця між айгов і  #Хroad?

В 6 лямах ойро. Твій Кеп.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

?

4 хвилин тому, sergkots сказано:

 

Де вже запустили Трембіту?

ти реально прочитати написане не можеш з першого разу ?

 

Цитувати

Проект "Трембита", созданный по эстонскому образцу, будет запущен в ближайшие месяцы.

а може ти російської не розумієш?

то ось тоіб з перекладом

Цитувати

Проект "Трембіта", створений на зразок естонського, буде запущений в найближчі місяці.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, rl72 сказано:

та ти що? а в чому різниця між айгов і  #Хroad?

 

Айгов українська розробка. Трембіта фактично готова програма від естонців.

 

1 хвилина тому, rl72 сказано:

Проект "Трембіта", створений на зразок естонського, буде запущений в найближчі місяці.

Я ж так і написав. 

43 хвилин тому, sergkots сказано:

А давайте хвалитись вже зробленим.

 

44 хвилин тому, sergkots сказано:

Нехай зроблять а вже потім хваляться.

 

Бо є таке прислів'я: "Не кажи "гоп", поки не перескочиш!".

Я тільки за електронне урядування, але практика показує, що наша влада гарно декларує та погано робить. Так що радіти ще немає поки чому.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, sergkots сказано:

Айгов українська розробка. Трембіта фактично готова програма від естонців.

 

 

Якщо трембіта буде впроваджена саме як електронне урядування (пишуть що по зразку Естонії), то це означає, що вона буде впроваджена в першу чергу в державних органах/установах. а айгов, це всього-на-всього "листоноша", яка з громадянина "знімає" затрати на фактично одноразове відвідування державного органу (для  подачі заяви на отримання будь-якого документу, для отримання документу прийдеться все рівно відвідати).

і ще, якщо передбачена можливість знати

Цитувати

кто из чиновников, когда и с какой целью интересовался их персональными данными

значить громадянин буде мати доступ до своїх персональних даних

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, rl72 сказал:

Якщо трембіта буде впроваджена саме як електронне урядування (пишуть що по зразку Естонії), то це означає, що вона буде впроваджена в першу чергу в державних органах/установах. а айгов, це всього-на-всього "листоноша", яка з громадянина "знімає" затрати на фактично одноразове відвідування державного органу (для  подачі заяви на отримання будь-якого документу, для отримання документу прийдеться все рівно відвідати).

і ще, якщо передбачена можливість знати

значить громадянин буде мати доступ до своїх персональних даних

1, Айгов впровадив те, що міг, не дивлячись на спротив держави. Якщо держава надасть йому таку інфу і такий доступ, який передбачений для Трембіти, то і Айгов це все покаже. ТУПО казати, що Айгов цього не робить, то ми купили Трембіту. 

2, Ну і для мене дуже дивним є той факт, що естонці, які запровадили в себе Хроад, оголошують тендер для розробки аналогічної Трембіти для України. Тобто у них немає хроаду чи як? Чи попередніх розробників розстріляли задля безпеки?

Цитата

Академія електронного управління (e-Governance Academy) з 16.03.2017 р. оголосила тендер на закупівлю системи інтероперабельності для Державного агентства з питань електронного урядування України. Детальні відомості про закупівлю можна отримати за наступним посиланням - https://riigihanked.riik.ee/register/hange/184454. У випадку виникнення запитань пишіть за адресою - [email protected].

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, nickel сказано:

1, Айгов впровадив те, що міг, не дивлячись на спротив держави. Якщо держава надасть йому таку інфу і такий доступ, який передбачений для Трембіти, то і Айгов це все покаже. ТУПО казати, що Айгов цього не робить, то ми купили Трембіту. 

2, Ну і для мене дуже дивним є той факт, що естонці, які запровадили в себе Хроад, оголошують тендер для розробки аналогічної Трембіти для України. Тобто у них немає хроаду чи як? Чи попередніх розробників розстріляли задля безпеки?

 

1. айгов вправадив те, що зміг. і він ніяк не зміг бути електронним урядуванням

2. дивно, що оголошують тендер на закупівлю , а в ти чомусь читаєш це як на розробку :D

 

п.с. Sõlmitud lepingute maksumus     1 527 000,00 EUR  (гуглтранслейт  каже

Цитувати

Вартість укладених контрактів становить 1 527 000,00 євро

 

Змінено користувачем rl72
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як вам нова порція видворених грузино-українців?
Царь непрічьом?)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, rl72 сказал:

1. айгов вправадив те, що зміг. і він ніяк не зміг буди електронним урядуванням

Не будь балаболом, давай факти.

Только что, rl72 сказал:

2. дивно, що оголошують тендер на закупівлю , а в ти чомусь читаєш це як розробку :D

І що це міняє? Нам спочатку продали, а потім почали шукати де купити. А боти й раді, бо ж то Трембіта.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, Dima4s сказал:

Як вам нова порція видворених грузино-українців?
Царь непрічьом?)

 

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, nickel сказано:

Не будь балаболом, давай факти.

І що це міняє? Нам спочатку продали, а потім почали шукати де купити.

дам факти на рівні фактів наданих sergkots

є в айгов така функція, як подача заяви на субсидію. скористався, оформив, підписав ЄЦП, надіслав. Пройшов місяць - тішіна. Топаю в управління соцзахисту. "а ми отримали, але не змогли прочитати/накласти ЕЦП. Підписую ручкою, чекаю ще місяць на розгляд.

Цитувати

А боти

в принципі на цьому припиняю вести дискусію

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...