Перейти до змісту

Порошенко. Тут обговорюємо все що стосується 5-го президента.


Рекомендовані повідомлення

В 22.03.2018 в 08:56, romaxa11 сказал:

Порошенко - це просто найгірший варіант для України, поряд з іншими, аналогічними, кандидатами, які живуть за принципом win-lose.

    О,друже,зовсім скоро ми всі відчуємо чи був це найгірший варіант.Бо все вказує на те,що влада зміниться. Порох не пройде.І читаючи прослушку Савченко,стає трохи лячно.Вона вимагала 400тис жертв і репресії.Вони з Рубаном спокійно обговорюють як будуть вбивати тисячі українців на стадіонах і в шахтах.Ти думаєш це фантазія?Мій прадід на початку 20-го сторіччя так теж думав.А вже дід пережив період знищення мільйонів українців.
  ординський цар затвердився на престолі довічно і готовий далі відкушувати наші території. Ворожі літаки над узбережжям України то провісники.Нова слава для царя-це сухопутний шлях в Крим,а в перспективі розділ України.Ти казав хай забирають свій дамбас? Але ми можемо втратити Одесу,Закарпаття,Херсон,Запоріжжя,Харків,Буковину.Це ті сценарії,які зараз оживають. Війна зараз більш реальна,ніж була 2 роки тому. Дивно,як люди цього не бачать за своєю безглуздою ненавистю.Єксперти про це волають.І не тільки військові.Я був на економічному форумі.І там всі гранди в один голос назвали термін жопи в Україні-5 років,при умові,що не погіршиться військова ескалація. І всі в один голос називають причину - "совковість" населення,любов до популістів,жага до хорошого життя вже завтра,не бажаючи чимось жертвувати сьогодні. 5 років-це період бродіння,коли ми зможемо однією рукою почати відпускати совєтські милиці.Цей термін міг би скоротитись,якби ми скинули ці милиці одразу ,але хліб по 16 коп,горілка по 2,50,долар по 5(8),басейн,який гріється газом,за який платиш копійки,бо субсидія і дотації,а головне СТАБІЛЬНІСТЬ- тішать наш розум і збурюють його.
  Прикро,що бабушкі знову вирішать нашу долю і відкотять нас назад,прикро,що знову тисячі патріотів загинуть ,а  мільйони втечуть з країни.Історія повторюється.І цю історію створюєш ти.
  

  • +1 2
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 минут назад, zaHARE сказал:

читаючи прослушку Савченко

 

Вже на цьому реченні в мене мозок закипів: а) високопосадовця прослуховують б) це викладують в публічний доступ в) нікого не посадили і навіть ніякого провадження немає, є просто аналіз які ж жахіття вони там збираються робити. Страна чудес :blink:

Далі іде феєричний ідіотизм, 5 років щоб совок вийшов з менталітету, при тому що він не відійшов і за 25??? Бабулькі знову за гречку є ключовим фактором виборів???? Ні, я все розумію можна читати всяку пропаганду і бути промитим бездумним і заангажованим, але чесно, там жеж логіки 0 , у всьому , взагалі немає, просто якась емоційно-пропагандистьська каша намішана з лозунгів того всього чим нас лякали і як виправдовували уже 25 років. Може уже досить? 

  • +1 3
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, Fagot сказал:

 

Вже на цьому реченні в мене мозок закипів: а) високопосадовця прослуховують б) це викладують в публічний доступ в) нікого не посадили і навіть ніякого провадження немає, є просто аналіз які ж жахіття вони там збираються робити. Страна чудес :blink:

Далі іде феєричний ідіотизм, 5 років щоб совок вийшов з менталітету, при тому що він не відійшов і за 25??? Бабулькі знову за гречку є ключовим фактором виборів???? Ні, я все розумію можна читати всяку пропаганду і бути промитим бездумним і заангажованим, але чесно, там жеж логіки 0 , у всьому , взагалі немає, просто якась емоційно-пропагандистьська каша намішана з лозунгів того всього чим нас лякали і як виправдовували уже 25 років. Може уже досить? 

   а) високопосадовця напряму не прослуховували.прослуховували іншу особу,яка спілкувалась з високопосадовцем(наскільки я зрозумів правову складову).

  б)в публічний доступ викладають щоб вберегтись від заворушень(це ж відразу піднімуть кіпіш про політичне переслідування і убирання неугодних) і дати меседж до причетних(введених в оману) осіб,щоб розуміли куди вляпались і як їх використали в темну(імхо)
в) йдуть по процедурі

 

  Стосоввно феєричного ідиотизму,давай перечитаємо це в 2020 році і або поржем з мене або поплачем. Аматор теж не вбачає логіки,коли гросмейстер здає ферзя.Але перемагає не аматор. Ми не ляльководи,щоб бачити всю картину,то як ми можемо бачити логіку у фрагментах? 
І мені дивно,як люди в путіні вбачають фріка,а війну на сході не сприймають як війну,яка може вийти на інший рівень в любу секунду.
В 2О-х роках 20-го століття українські селяни просто хотіли садити пшеницю і картоплю,вони втомились воювати з росією.Вони не вбачали в цьому логіки.В 30-х ці селяни мільйонами вмирали від голоду,який їм влаштувала росія.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@zaHARE, чесно я про це навіть дискутувати не хочу, я хочу забрати своїх дітей з країни де є такі люди як ти, які вірять в весь цей феєричний брєд, і говорять про це з серйозним лицем, це наскільки взагалі треба отупіти, до якого рівня пожирання пропаганди дійти, щоб на повному серйозі в це все вірити, і питання не в савченко і не в поп-і, питання в людях які на це все ведуться, питання в тому що світла ніфіга не видно, а отупіння населення стає все більш помітне. Все, елвіс покидає приміщення, щасливо вам тут сперечатись про прослушки депутатів в інтернеті і прочі дуже важливі речі. 

  • Дякую! 1
  • +1 3
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, Fagot сказал:

@zaHARE, чесно я про це навіть дискутувати не хочу, я хочу забрати своїх дітей з країни 

1 час назад, zaHARE сказал:

    ,а  мільйони втечуть з країни.Історія повторюється.І цю історію створюєш ти.
  

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитувати

В 2О-х роках 20-го століття українські селяни просто хотіли садити пшеницю і картоплю,вони втомились воювати з росією.Вони не вбачали в цьому логіки.В 30-х ці селяни мільйонами вмирали від голоду,який їм влаштувала росія.

Дай Бог щоб це не повторилось, ми не маємо права на помилку. Росія зробить все щоб знищити політичну верхівку, а потім з маленькими малоросами (ті, які підтримують Савченко) - можна робити що завгодно. Буде звичайно пізно, але маленькому малоросику не буде кому плакатись. Але я не хочу бути хіхлом на своїй землі, досить. В нас є своя держава, обрані органи влади, ми зобов'язані їх захищати. Українська держава - понад усе. І хай не дрогне рука покарати того, хто замахнеться на неї, якими б слоганами і вишиванками він би не прикривався.

Змінено користувачем snouden
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Луцьку зара, байки розповідає, Гунчика хвалить (бурниє і прадалжитєльниє апладісмєнти) і представляє нового голову ОДА

Цитувати

"У непрості часи Володимир Гунчик зробив дуже багато. І я йому за це вдячний. Але він отримав пропозицію піти на іншу роботу", - під оплески сказав Порошенко.

новий губернатор - Олександр Савченко

Цитувати

"Новий голова, я його знаю уже років 18. Це є професійна, рішуча, патріотична людина, дуже грамотна і обдарована. Зараз він має завдання підтримати ті всі тенденції, які були започатковані Володимиром Гунчиком, захистити волинський бізнес, забезпечити порядок. Він очолював дуже важливий департамент у Міністерстві. Є генералом-полковником. І заслужено. Впевнений в тому, що ті завдання, які я йому ставлю є надзвичайно амбітні. В області має бути порядок. З бурштином. Хто хоче балуватись - получить по рукам", - каже Президент.

Спойлер

 

 

Змінено користувачем jack74
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

   А хтось сумнівався,що генерала міліції ставлять на потоки  бурштина і митницю?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Суспільство здорове, на стільки на скільки дає можливість бути здоровим найнижчий дохід в Європі. Порохоботи - нікчемні ізгої, дефікаційний продукт суспільства. Вони вже поза суспільством і тільки продовжують воняти. Їм краще не заважати, бо вонь, за законами жанру,  буде більша.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Олігархат - це смерть України, це вбивство майбутнього, ми станемо нацією емігрантів чи наші діти. Просирати часу вже незалишилось, петрусь забрав найважливіший час і конвертував його в декілька мільярдів. 

Людина що очолить країну буде поза системою. Порохоботня навязує у якості альтернативи брехунця вану і ляшка, бо дві кандидатури підходять, зберігається статус-кво.

Людина ще не почала участь в виборах, бо її тупо вбють, або знищать через масмедіа. Зараз і не потрібно висовуватись - петрусь закопує себе з кінцями, а заразом і олігархат. Десь на осінь все побачимо. Захід допоможе)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитувати

Ціна е/е в Україні та Європі.

Станом на сьогодні, 28 березня, на біржі в Угорщині електроенергія коштує:

а) база (рівний графік вдень-вночі): 40 євро або 1300 грн за мВт-год
б) пік (покриття пікових потреб вранці-ввечері): 44,8 євро або 1455 грн за мВт-год

В Україні за 20 днів березня тариф теплової генерації склав 1962,5 грн за мВт-год, що на 51%-35% вище, аніж на біржі в Угорщині.

Лінки на ціни у коментарі.

Очевидно, що усій державі, усій економіці був би вигідніший імпорт дешевої е/е з Європи замість імпорту антрациту із Росії, який закладається у тарифи по Роттердам+. Цей імпорт зробив би середню ціну е/е дешевшою, а також змусив би теплову генерацію добровільно ініціювати зниження своїх тарифів, щоб виграти цінову конкуренцію у імпорту.

Але лоббізм інтересів окремого учасника ринку переміг інтереси усієї держави - імпорт е/е повністю заборонений чиновниками НКРЕКП та Міненерго.

На мою думку, ці факти остаточно та рішуче доводять:
а) завищення тарифів окремим виробникам, які віддають перевагу тому, щоб купити політичну лояльність замість чесної конкуренції на ринку
б) завищення загальної ціни е/е для споживачів,
в) зловживання монопольним становищем у вигляді змови та завищення цін/тарифів,
г) систематичні рішення окремих чиновників та політиків в інтересах групи компаній ДТЕК Р.Ахметова, якій належить 80% теплової генерації.

Незважаючи на всі заяви про деолігархізацію та демонполізацію, наша реальність така. І її визнання - це перший крок до вирішення проблеми.

P.S. А в Угорщину ДТЕК експортує по угорських цінах - і все нормально, вигідно.

https://www.hupx.hu/en/Market data/Public reports/Pages/Másnapi aukciós (DAM) piac.aspx

Помістив це саме сюди бо головою НКРЕКП є людина порошенка.

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Президент прозвітував про доходи, видатки і благодійність

30 березня 2018 року - 18:17

 

Президент прозвітував про доходи, видатки і благодійність

Загальна сума доходів, отриманих Петром Порошенком за 2017 рік, дорівнює 16 303 874 гривням. 336 000 із них становить заробітна плата, яку глава держави із року в рік в повному обсязі перераховує на благодійні цілі. 15 795 874 гривень – проценти по депозитах. З цими та іншими даними можна ознайомитися у електронній декларації Петра Порошенка за 2017 рік, яка сьогодні з'явиться у відкритому доступі.

Із суми річного доходу Порошенка сплачено податок на доходи фізичних осіб за ставкою 18%, якою обкладаються заробітна плата та відсотки по депозитах. Із зазначених доходів також стягнуто 1,5% військового збору.

Сума коштів, які Петро Порошенко зберігає на банківських рахунках, зменшилася за рік на 430 тисяч доларів.

Згідно закону, Президент задекларував витрати за попередній рік, - в тому числі, як і обіцяв, кошти, які були витрачені на відпочинок. Ті гроші було офіційно перераховано у безготівковій формі із раніше задекларованих власних рахунків, із дотриманням банківського та податкового законодавства України. Сума – в два рази менша за цифри, які фігурували у ЗМІ. Жодної копійки не витрачено із державного бюджету.

Близько двохсот мільйонів гривень у 2017 році склали витрати на благодійну  діяльність, як-то: соціальні, культурні, медичні програми, підтримка армії. Вони не відображені у декларації на тій підставі, що подібна діяльність здійснювалася не фізичною особою,  а всеукраїнською організацією «Благодійний Фонд Порошенка» та юридичними особами, бенефіціарним власником яких є Петро Порошенко і які зазначені в його електронній декларації. 

Загальна сума подібних витрат на соціальну благодійність та зміцнення обороноздатності країни за період з 2014 по 2017 включно перевищила 800 мільйонів гривень.

Протягом 2017 року Петро Порошенко не отримував дивідендів від підприємств, кінцевим бенефіціаром яких він є.

Як відомо, свою частку в найбільшому активі, корпорації «Рошен», Петро Порошенко передав у довірчу власність «Ротшильд», всесвітньо відомій компанії з бездоганною репутацією. Минулого року, згідно відповіді на запит Прес-служби Адміністрації Президента, бюджети різних рівнів отримали від «Рошену» 1 мільярд 188 мільйонів гривень податків, зборів, єдиного соціального внеску та митних платежів. За 2014-17 роки сума таких платежів склала 4 мільярди 466 мільйонів гривень.

Липецьку кондитерську фабрику «Рошен», як відомо, зупинено і закрито згідно рішення менеджменту корпорації. Севастопольський морський завод спочатку було «націоналізовано» окупаційною владою Севастополя, а на початку цього року незаконно проголошено про його перехід в «державну власність Росії». Однак де-юре з точки зору міжнародного та українського права це підприємство залишається українським, і саме тому воно значиться в декларації.

Незмінним залишився перелік цінних паперів, якими володіє Порошенко, його нерухомого та рухомого майна: нічого нового у порівнянні з 2016 роком.

Щодо однієї із земельних ділянок у Києві, яка належить Петру Порошенку, він отримав обов’язковий до виконання ним як власником припис на влаштування підпірної стіни на схилі ділянки, раніше ним вже неодноразово задекларованої. Отримання санкції на відповідні роботи, згідно закону, відображено в розділі «Об'єкти незавершеного будівництва». Крім укріплення схилу, інших будівельних робіт на ділянці не передбачається.

Петро Порошенко декларує доходи з 1997 року, і як відомо, свої статки заробив до того, як став Президентом.

2016-го року, в тому числі і завдяки зусиллям глави держави, внаслідок його політичної волі, в країні запрацювала система відкритого публічного декларування своїх статків високопосадовцями. У кожної такої особи, на думку Президента, статки та видатки мають бути підтверджені легальними, зрозумілими суспільству доходами, з яких сплачені податки. Саме таким критеріям відповідає електронна декларація Президента.  «Кожна гривня моїх статків задекларована і я переконаний, що таку ж прозорість мають продемонструвати всі українські державні службовці,  а також політики, як ті, що при владі, так і ті, хто в опозиції. І у всіх «дебет з кредитом» повинен триматися купи», - каже Петро Порошенко.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, rl72 сказано:

Петро Порошенко декларує доходи з 1997 року, і як відомо, свої статки заробив до того, як став Президентом.

Але ЯК ВІДОМО за час коли був на різноманітних держ. посадах і в депутатстві) з того ж таки 97го року)) маніпулятори хренові)

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 хвилин тому, Dima4s сказано:

Але ЯК ВІДОМО за час коли був на різноманітних держ. посадах і в депутатстві) з того ж таки 97го року)) маніпулятори хренові)

Чесно працювати їм забороняє релігія.

"... а тому хто скаже правду про Владу від Бога нехай всохне язик і відпаде дупа ..." (Писання від Апостола Петра порохоботам вірш 1567. частина 87.)

"... і впаде на їх дім вогонь небесний і зітре їх рід з лиця таблиць розрахункових переможних ... і не буде запрошено їх в Царствіє, а житимуть вічно серед вбогих, голодних і буде там плач, черги за субсидією і скрегіт зубів..." (Одкровення Рівноапостольного Бірюкова до порохоботів впавших духом і рейтингом. вірш 3478. частина 137.)

"... а в день виборів в Царствіє Божественне вдягніть сорочку чисту вишивальну  і підходьте до стін дільниць виборчих. І не майте страху тільки віруйте бо Петро посеред вас.  І піднесіть труби Новою Поштою переслані і згідно інструкцій до вуст прикладіть і сім разів дуньте. І тоді впадуть стіни дільниць виборчих і відкриються скрині голосувальні і Святий Охендовський наповнить їх голосами мертвих і ненароджених і перемога буде велика на всю Землю і радість запанує вдомі."

(Виборчі інструкції по голосуванню в Царствіє від Святого Пономаря. вірш 4589. частина 93.)

  • Ха-ха 5
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ромаха...Відсип-но троха того, що ти куриш...може й я одкровення побачу..

  • Ха-ха 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, fedot сказано:

Ромаха...Відсип-но троха того, що ти куриш...може й я одкровення побачу..

 

то треба підписатись у ФБ на сторінки наших антикорупціонерів :D

Змінено користувачем rl72
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Боротьба з корупцією в Україні - це коли:
- зарплата Президента, обраного народом України, уповноваженого народом України, відповідального за безпеку, оборону, зовнішню політику, за рік складає 336 тис. грн. (безвідносно до прізвища, мова про посаду)
- зарплата Прем'єр-Міністра, обраного коаліцією, яка в свою чергу представляє більше 50% народу України, відповідального за економіку країни, за соціальну політику, за рік складає 350 тис. грн. (безвідносно до прізвища, мова про посаду)
- зарплата міністрів, обраних коаліцією, яка в свою чергу представляє більше 50% народу України, відповідального за цілі галузі економіки, за рік складає близько 350 тис. грн.
- зарплата депутатів Парламенту, кожен з яких представляє 150-200 тисячну громаду, які мають займатися реформами, лобіюванням інтересів України на зовнішній арені, за рік складає близько 250 тис. грн.
- зарплата голів ОДА, які відповідають за цілі регіони, за добробут, за інвестиції, за порядок, безпеку, за рік становить близько 200-250 тис. грн.

...і ...
зарплата самозваних "антикорупціонерів", часто людей з сумнівною кваліфікацією і репутацією, а у деяких випадках тричі несудимих, яких ніхто не обирав, ніхто не уповноважував, які не несуть жодної відповідальності, за рік стартує від 500 тис. грн., а у деяких випадках вони ще й підприємницькою діяльністю в цій сфері займаються.

Ви не подумайте, я не люмпен, я не заздрю, я не бажаю всіх урівнювати, але тільки мені здається, що так не має бути і ця вся "схема" зовсім не сприяє справжній боротьбі з корупцією?

Світлина від Mason Lemberg.
Світлина від Mason Lemberg.
 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сьогодні наш антикорупційний  тусняк провів вибори членів громадської ради при ДБР (державне бюро розслідувань ,яке створене, але по факту ще не працює)

 

Світлина від Mykhailo Zhernakov.
Mykhailo Zhernakov
19 год · 
 

Вобщєм сьогодні вибрали гром. раду при ДБР. 
Один із новообраних членів - Василь Апасов. Це його пости часів Майдану. Ну ви зрозуміли.

Там ще багато цікавих персонажів. Будемо вас знайомити. 
А ще обов'язково проаналізуємо і зробимо відомими список тих "громадських організацій", які за цих персонажів голосують.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну і ще бажаючим почитати трішки цікавого. про нашу антикорупційну спільноту

 

Оркестр для Трубы

 

 

Гліб КанєвськийГолова експертної організації StateWatch, Антикорупційна група РПР

 

Рада громадського контролю при ДБР: припинити бутафорію

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 хвилин тому, rl72 сказано:

зарплата самозваних "антикорупціонерів", часто людей з сумнівною кваліфікацією і репутацією, а у деяких випадках тричі несудимих, яких ніхто не обирав, ніхто не уповноважував, які не несуть жодної відповідальності, за рік стартує від 500 тис. грн., а у деяких випадках вони ще й підприємницькою діяльністю в цій сфері займаються.

Ви не подумайте, я не люмпен, я не заздрю, я не бажаю всіх урівнювати, але тільки мені здається, що так не має бути і ця вся "схема" зовсім не сприяє справжній боротьбі з корупцією?

Суцільні маніпуляції) Раз в антикорупціонера висока зарплата чи є бізнес- значить він поганий антикорупціонер.
Раз в президента купа бізнесів- то нічого. Він не бореться з корупцією і очолює її через низьку ЗП.
Ти ба) Чувак відкрив нам очі!)) Треба підняти зп президенту і він почне боротись з корупцією! Самовіддано)) Оце 20 років сидів в владі... не боровся.. а тут підніми ЗП і почне)
і сміх і гріх)
Що корупціонери що антикорупціонери)

  • +1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Суспільство контролює тільки людей причетних до розплділу бюджету, всі інші живуть в рамках кримінального кодексу. 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 годин тому, Dima4s сказано:

Суцільні маніпуляції) Раз в антикорупціонера висока зарплата чи є бізнес- значить він поганий антикорупціонер.
Раз в президента купа бізнесів- то нічого. Він не бореться з корупцією і очолює її через низьку ЗП.
Ти ба) Чувак відкрив нам очі!)) Треба підняти зп президенту і він почне боротись з корупцією! Самовіддано)) Оце 20 років сидів в владі... не боровся.. а тут підніми ЗП і почне)
і сміх і гріх)
Що корупціонери що антикорупціонери)

 

Истинно так. Deus vult!

 
21751489_1607014056036508_62649892947735
Taras Kotov
11 год · Kyiv · 
 

Борьба с коррупцией это та заря, которая символизирует восход солнца над Украиной и даст ей жизнь.
Она деревянным колом пробьет сердце врага годами пившего кровь из страны и в этот раз не даст ему воскреснуть.

Именно она девятым валом обрушиться на голову коррупционера и жернова истории безжалостно смелят его и вытрут из памяти народа, выбравшего свободу.
Последний час коррупционной оккупации пробил и для его прислужников уже не будет возможности скрыться.

Первый маленький шаг для активиста стал огромным скачком для украинского народа. Результатом этого шага стал путь.
И такой длинный путь нельзя пройти не сделав хотя бы пару шагов в одну сторону с людьми низкими и нечестивыми. Ошибки возможны. Чистота наших рядов принципиальна и позор человеку, предавшему светлые идеалы украинской государственности ради наживы.

Но именно мы представили нового украинского общества будем признавать и говорить о своих ошибках.
Мы не дадим замарать честь нового украинца.

Да взовьются стяги возле маяка антикоррупции, пылающего в то время когда сотни рук подняли клинки дабы срубить все головы коррупционной гидры. Многие, кто сейчас с нами падут в этой борьбе, но дело будет жить.

В этот день обязуюсь все силы бросить на борьбу с коррупцией.
Ради очищения Украины от коррупционной чумы: вперёд!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 01.04.2018 в 00:57, romaxa11 сказал:

Суспільство контролює тільки людей причетних до розплділу бюджету, всі інші живуть в рамках кримінального кодексу. 

Ну,в принципі, правильно ти кажеш,хай грантодавці контролюють результати діяльності(а по факту бездіяльності саме в сфері боротьби з корупцією) антикорупціонерів,яких вони фінансують.Нагадаю,що оті суми,які озвучує Евросоюз,що він виділяє на боротьбу з корупцією,якраз і отримують Шабунін і партнери.
Та тут питання не сумах,а в моралі. І тим більше,якщо гроші отримані легально і прозоро,то чому у антикорупціонерів такий страх та істерики стосовно

е-декларування? Може тому,що Каськів і компанія теж туди внески роблять,а показати їх страшно? Ну то таке,я не переймаюсь особо. Головне,що вони через е-декларацію показали "ху із ху",хто має очі ,той побачив.

  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...