Перейти до змісту

Чому наші бізнесмени прагматики? чи Коли почнуть вони мріяти?


VilanS

Рекомендовані повідомлення

Складається досить ВЕЛИКИЙ парадокс! Наші бізнесмени створюють бізнеси і думають, що постійно будуть текти кошти у їхні кармани! а щоб щось було добре, Ну то зробим для людей "декілька лавочок чи лампочок" і все буде у нас добре. А залишається все як було! СОВДЕП!!! тільки з європейськими матеріалами!!!

То КОЛИ наші бізнесмени почнуть мріяти??? ЧИ мріяти у нас занадто ризиковано? Чи просто не можуть мріяти в певних рамках??? Чи якщо мріяти, то вже на всю катушку і широку ногу, щоб нічого в кармані не лишилось? Багато питань!!!

Чи може "ДИЗАЙН" у нас відсутній? Коли мрія втілена, вона робить все! Навколо неї і бізнес може вирости і людям завжди приємно глянути і врешті решт Сам Бізнесмен буде відчувати себе на сходинку вище!!!

Може їм звернути увагу! І почати, як вихід з ситуації, робити відкриті конкурси дизайн-проектів? потратитись на наших молодих майбутніх дизайнерів невелику суму! і створити розвиток цієї сфери у Луцьку!

п.с. або платити закордонним дизайнерам, і засинати з "пафосною" думкою, що то ж круто що я забашляв стільки за це і буде така краса у Луцьку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бізнесмен - це людина яка будує власний бізнес, для отримання власної вигоди. З якого дива він повинен, щось робити для чужих йому людей? В нього є власна сім'я, діти, родина. В першу чергу він намагається забезпечити цих людей. Він не зобов'язаний, робити щось для інших людей. Міг би зробити, якщо бізнес дуже прибутковий і родина бізнесмена була ні в чому не обмежена, але вимагати від нього якоїсь доброчинності - оце і є ПАРАДОКС. Але чи багато в нас таких бізнесменів, які можуть дозволити собі таку розкіш, як меценатство? Усіх знаємо і можемо на пальцях перелічити. Так мислити як топікстартер - оце ПАРАДОКС. Ніхто нам нічого не винен робити. Можуть зробити - так, мають більше можливостей для цього - так, але людина тому і будує власний бізнес, бо хоче мати більше, а не віддавати більше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ТС походу далі базару бізнесом не цікавився і не зтикався з луцькими "дизайнерами" бізнесу... ну і там ще паралельно не пересікався з перевіряючими службами, законодавством і просто з чемними жителями України, для більшості з яких дуже хочеться щось створити :) наприклад клітку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ТС пробував сам щось створити, попрацювати на себе ,а не на дядю? Ще хочеться мріяти? А збоку дивитись, то воно да, всьо просто і красіво...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну це ТС вжив так слово, то я так і відписав

підозрюю, що це люди, які з будь якої рентабельної справи зроблять "красіво", яке буде окупатися ще 5 років якщо не здохне

в реалі діалог відбувається приблизно так:

- В мене є рішення як зробити ваш бізнес гарним

-- Це збільшить мої прибутки ?

- Ні, але зате людям буде приємно дивитись на те що ви створили

-- Мля, про це ще й люди дізнаються ???? Хочете щоб мене посадили ?

...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

п.с. або платити закордонним дизайнерам, і засинати з "пафосною" думкою, що то ж круто що я забашляв стільки за це і буде така краса у Луцьку.

Я ні слова не зрозумів, але дизайнерів та "дизайнерів" у місті більше, ніж можна собі уявити.

"Соло" піцерію на Відродження знаєте? "Ланцелота" пам'ятаєте? так от це ніфіга не закордонний був дизайнер. Наша луцька дівчина. Сестра одного з бордівчан!

І хтось у свій час вклав гроші у дизайнерський проект.

ЧИ я про щось не зрозумів?

Нашим бізнесменам, тільки й лишається, що мріяти! Мріяти про те, що зменшать податки, побори. Спалять Мінздох перестріляють продажних ментів і зменшать відсотки по кредитам!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та ні... він можливо говорить щось як у Гуглів чи ФБ чи ще десь... що не просто 4 стіни, стіл,монік і працюєш 8 годин в деь, а "можливість діяти відпочиваючи" чи щось в такому руслі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Справді ...Вибачте , не втримався ...які ж в нас бідні бізнесмени ...В них як в фільмі ..."опять власть поменялась", всі дружно виставили на свої дорогі авто прапорці України, напевне щоб їх не трогали. А в результаті, що ми бачим, навіть на ринках повна монополія, три контейнера наприклад з інструментом одного власника і з накруткою 150 -200 %, і повірте - це ще не багато. Типу походи - найди дешевше . А самі не дають працівникам ні нормальних умов, ні чистої , прозорої зарплати. В нас підприємці не звикли зробити знижку на свято ( як в Європі ), а зроблять накрутку таку, що не кожен і купить собі щось смачненького до свята дітям... І ще кажуть пожалійте нас, зробіть менші податки.

В нас в Україні нормального бізнесу немає...немає порядку в ньому...скажемо так - правил гри на ринку, а залишись тільки бари і купи-продай ринки , торгові центри з шаленними накрутками на неякісні речі.

Наші підприємці і підприємства ще не доросли до того рівня , щоб дати належну зарплату і умови праці ...А про якийсь внесок для суспільства, то я взагалі мовчу - бо нічого не роблять.

Сумно...коли вже буде порядок в Україні .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Lovetstiney, я повторюсь, ти сам на себе хоч трохи пробував працювати? Мати найманих робітників, платити ЗП, податки і т.п.? Чи ти лише споживач, який всю жись працює на дядю і ниє ,як кругом хреново жити і які підприємці бариги?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Справді ...Вибачте , не втримався ...які ж в нас бідні бізнесмени ...В них як в фільмі ..."опять власть поменялась", всі дружно виставили на свої дорогі авто прапорці України, напевне щоб їх не трогали. А в результаті, що ми бачим, навіть на ринках повна монополія, три контейнера наприклад з інструментом одного власника і з накруткою 150 -200 %, і повірте - це ще не багато. Типу походи - найди дешевше . А самі не дають працівникам ні нормальних умов, ні чистої , прозорої зарплати. В нас підприємці не звикли зробити знижку на свято ( як в Європі ), а зроблять накрутку таку, що не кожен і купить собі щось смачненького до свята дітям... І ще кажуть пожалійте нас, зробіть менші податки.

В нас в Україні нормального бізнесу немає...немає порядку в ньому...скажемо так - правил гри на ринку, а залишись тільки бари і купи-продай ринки , торгові центри з шаленними накрутками на неякісні речі.

Наші підприємці і підприємства ще не доросли до того рівня , щоб дати належну зарплату і умови праці ...А про якийсь внесок для суспільства, то я взагалі мовчу - бо нічого не роблять.

Сумно...коли вже буде порядок в Україні .

що Ви пропонуєте зробити щоб щось змінилося?????

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сумно...коли вже буде порядок в Україні .

Коли нарешті заміть ниття народ почне контролювати хоча б себе

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Справді ...Вибачте , не втримався ...які ж в нас бідні бізнесмени ...В них як в фільмі ..."опять власть поменялась", всі дружно виставили на свої дорогі авто прапорці України, напевне щоб їх не трогали. А в результаті, що ми бачим, навіть на ринках повна монополія, три контейнера наприклад з інструментом одного власника і з накруткою 150 -200 %, і повірте - це ще не багато. Типу походи - найди дешевше . А самі не дають працівникам ні нормальних умов, ні чистої , прозорої зарплати. В нас підприємці не звикли зробити знижку на свято ( як в Європі ), а зроблять накрутку таку, що не кожен і купить собі щось смачненького до свята дітям... І ще кажуть пожалійте нас, зробіть менші податки.

В нас в Україні нормального бізнесу немає...немає порядку в ньому...скажемо так - правил гри на ринку, а залишись тільки бари і купи-продай ринки , торгові центри з шаленними накрутками на неякісні речі.

Наші підприємці і підприємства ще не доросли до того рівня , щоб дати належну зарплату і умови праці ...А про якийсь внесок для суспільства, то я взагалі мовчу - бо нічого не роблять.

Сумно...коли вже буде порядок в Україні .

що Ви пропонуєте зробити щоб щось змінилося?????

Робити потрібно менші накрутки на продукцію, частіше їздити по товар ( варіант для ринку , не бути таким жадібним, а працювати). Заробляти з обороту продукції. Глянути трішки як працюють в Європі , де націнка може бути і 10 - 50 відсотків, а не жити одним днем, сьогодні здер грошей з покупця, а далі хоч трава не рости.

Коли я кажу що потрібно встановити правила гри - це означає, зробити ринок конкурентним, зменшити податки, дати споживачу нормальні ціни, бо якщо буде здорова конкуреція, то не буде тої монополії яка є зараз. Має працювати антимонопольний комітет, виконувати свою роботу.

От скажіть, як мені поставити контейнер на ринку, якщо продають контейнер за 10 000 дол., хоча щоб зварити новий контейнер коштує дві тисячі доларів, а земля не є власністю того підприємця - за що ж тоді йому платити 10.000, якщо він мені продає товару на 2000 дол. ( земля під контейнером не є власністю підпримця, а фактично є власністю міста)? Дивно правда ж - а він заявляє, бо я стільки за нього заплатив, то хто тобі винен, що ти купив його в шахрая який продав тобі не свою власність.

Вирішувати треба дуже багато питань, які варті навіть окремої теми. Якими б не були податки і витрати, вони не варті того, щоб робити націнку 150 - 200 відсотків. Бо ніхто з підприємців цієї накрутки не обгрунтує.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Справді ...Вибачте , не втримався ...які ж в нас бідні бізнесмени ...В них як в фільмі ..."опять власть поменялась", всі дружно виставили на свої дорогі авто прапорці України, напевне щоб їх не трогали. А в результаті, що ми бачим, навіть на ринках повна монополія, три контейнера наприклад з інструментом одного власника і з накруткою 150 -200 %, і повірте - це ще не багато. Типу походи - найди дешевше . А самі не дають працівникам ні нормальних умов, ні чистої , прозорої зарплати. В нас підприємці не звикли зробити знижку на свято ( як в Європі ), а зроблять накрутку таку, що не кожен і купить собі щось смачненького до свята дітям... І ще кажуть пожалійте нас, зробіть менші податки.

В нас в Україні нормального бізнесу немає...немає порядку в ньому...скажемо так - правил гри на ринку, а залишись тільки бари і купи-продай ринки , торгові центри з шаленними накрутками на неякісні речі.

Наші підприємці і підприємства ще не доросли до того рівня , щоб дати належну зарплату і умови праці ...А про якийсь внесок для суспільства, то я взагалі мовчу - бо нічого не роблять.

Сумно...коли вже буде порядок в Україні .

що Ви пропонуєте зробити щоб щось змінилося?????

Робити потрібно менші накрутки на продукцію, частіше їздити по товар ( варіант для ринку , не бути таким жадібним, а працювати). Заробляти з обороту продукції. Глянути трішки як працюють в Європі , де націнка може бути і 10 - 50 відсотків, а не жити одним днем, сьогодні здер грошей з покупця, а далі хоч трава не рости.

Коли я кажу що потрібно встановити правила гри - це означає, зробити ринок конкурентним, зменшити податки, дати споживачу нормальні ціни, бо якщо буде здорова конкуреція, то не буде тої монополії яка є зараз. Має працювати антимонопольний комітет, виконувати свою роботу.

От скажіть, як мені поставити контейнер на ринку, якщо продають контейнер за 10 000 дол., хоча щоб зварити новий контейнер коштує дві тисячі доларів, а земля не є власністю того підприємця - за що ж тоді йому платити 10.000, якщо він мені продає товару на 2000 дол. ( земля під контейнером не є власністю підпримця, а фактично є власністю міста)? Дивно правда ж - а він заявляє, бо я стільки за нього заплатив, то хто тобі винен, що ти купив його в шахрая який продав тобі не свою власність.

Вирішувати треба дуже багато питань, які варті навіть окремої теми. Якими б не були податки і витрати, вони не варті того, щоб робити націнку 150 - 200 відсотків. Бо ніхто з підприємців цієї накрутки не обгрунтує.

По перше: на різний товар своя націнка, якщо говорити про мій профіль то націнка і близько не 150-200 відсотків (крім речей які коштують копійки), на раухунок того що здерти з покупця чим побільше грошей в сьогоднішніх умовах це робити не вигідно, тому що по "сарафанному радіо" інформація поширюється дуже швидко (особливо негативна) і авторитет який зароблявся роками можна втратити за мить.

По друге: податки для підприємців я вважаю нормальними, ми платимо до 700 грн в місяць і може працювати. Гірша ситуація з найманими працівниками, платити зарплату офіційно просто не вигідно ні кому.

По трете: я переконався що монопольний комітет працює, я коли тільки починав мав необережність дати рекламу "Все найвищої якості за найнижчими цінами" то мав трохи проблем.

Контейнери на ринку дійсно коштують дорого, але в цьому винні не ті хто продають а ті хто купують, бо якщо Ви не дасте 10000 то дасть хтось другий, і продавець як люба розумна людина не продасть його за 2 якщо завтра у нього куплять за 10. Мене до речі не так бісять ціни на контейнери як ціна за оренду землі на якій він стоїть, яку ви будете змушені платити коли купите цей контейнер.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Справді ...Вибачте , не втримався ...які ж в нас бідні бізнесмени ...В них як в фільмі ..."опять власть поменялась", всі дружно виставили на свої дорогі авто прапорці України, напевне щоб їх не трогали. А в результаті, що ми бачим, навіть на ринках повна монополія, три контейнера наприклад з інструментом одного власника і з накруткою 150 -200 %, і повірте - це ще не багато. Типу походи - найди дешевше . А самі не дають працівникам ні нормальних умов, ні чистої , прозорої зарплати. В нас підприємці не звикли зробити знижку на свято ( як в Європі ), а зроблять накрутку таку, що не кожен і купить собі щось смачненького до свята дітям... І ще кажуть пожалійте нас, зробіть менші податки.

В нас в Україні нормального бізнесу немає...немає порядку в ньому...скажемо так - правил гри на ринку, а залишись тільки бари і купи-продай ринки , торгові центри з шаленними накрутками на неякісні речі.

Наші підприємці і підприємства ще не доросли до того рівня , щоб дати належну зарплату і умови праці ...А про якийсь внесок для суспільства, то я взагалі мовчу - бо нічого не роблять.

Сумно...коли вже буде порядок в Україні .

Скажи краще де ти накрутку в 150-200% бачив?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скажи краще де ти накрутку в 150-200% бачив?

Дійсно. Зазвичай відсотків 500!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От скажіть, як мені поставити контейнер на ринку, якщо продають контейнер за 10 000 дол., хоча щоб зварити новий контейнер коштує дві тисячі доларів, а земля не є власністю того підприємця - за що ж тоді йому платити 10.000, якщо він мені продає товару на 2000 дол. ( земля під контейнером не є власністю підпримця, а фактично є власністю міста)? Дивно правда ж - а він заявляє, бо я стільки за нього заплатив, то хто тобі винен, що ти купив його в шахрая який продав тобі не свою власність.

Ти сам відповів на своє ж запитання - купити за 10 000 баксів. Це ринок (ринкові відносини): є вільна земля, то став свій контейнер за 2 000, якщо немає - значить є дефіцит землі, отже ціна йде догори. Не хочеш платити "шахраю", то жуй далі соплі на форумі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бенджамін Франклін виділив найбільш головні правила "духу капіталізму". Нею і керуються усі бізнесмени.

• «Помни, что время — деньги. Тот, кто мог бы ежедневно зарабатывать по 10 шиллингов и, тем не менее, полдня лентяйничает дома, должен учесть не только этот расход, но считать, что он истратил или, вернее, выбросил сверх того еще 5 шиллингов**.

• Помни, что кредит — деньги. Тот, кто оставляет у меня еще на некоторое время свои деньги, после того как я должен был вернуть их ему, дарит мне проценты или столько, сколько я могу выручить с их помощью за это время.

• Помни, что деньги способны порождать новые деньги. 5 шиллингов, пущенные в оборот, дают 6, а если эти последние опять пустить в оборот, будет 7 шиллингов 3 пенса и, так далее, пока не получится 100 фунтов. Тот, кто убивает супоросную свинью, уничтожает все ее потомство до тысячного ее члена.

• Помни, тому, кто точно платит, открыт кошелек других. Человек, рассчитывающийся к установленному сроку, всегда может занять у своих друзей деньги, которые им в данный момент не нужны. Аккуратность показывает, что ты помнишь о своих долгах, что ты — честный человек, а это увеличивает твой кредит.

• Веди точный счет своим расходам. Остерегайся считать своей собственностью все, что ты имеешь. Если ты дашь себе труд обращать внимание на все мелочи, ты установишь, как ничтожные издержки вырастают в огромные суммы, и что можно было сберечь в прошлом, и что можно будет сберечь в будущем».

Философия скупости

Так проповедует Б. Франклин. Эти строки пропитаны именно «духом капитализма» — своеобразным идеалом «философии скупости». «Из скота добывают сало, из людей — деньги».

Идеал ее — кредитоспособный добропорядочный человек, долг которого рассматривать приумножение своего капитала как самоцель. Суть дела заключается в том, что здесь проповедуются не просто правила житейского поведения, а излагается своеобразная «этика», отступление от которой рассматривается не только как глупость, но и как нарушение долга.

Все нравственные правила Франклина имеют утилитарное обоснование: честность полезна, ибо она приносит кредит. Пунктуальность, прилежание и умеренность — также полезны, поэтому и 5 являются добродетелями. Высшее благо этой этики во все большей наживе при полном отказе от наслаждения, даруемого деньгами; нажива

мыслится как самоцель.

Из людей делать деньги

Почему из людей следует «делать деньги», Б. Франклин отвечает библейским изречением: «Видел ли ты человека, проворного в своем деле? Он будет стоять пред царями». Приобретение денег законным путем, является выражением деловитости человека, которая составляет альфу и омегу морали Франклина.

Образ мыслей Б. Франклина в древности и в средние века был бы заклеймен как недостойное проявление грязной скаредности. Подобное отношение и в наше время свойственно социальным группам, которые наименее приспособились к жизни в условиях капиталистического хозяйства.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

А я знаю таких, які вже нажерлися місцевих (українських) дизайнерів і замовляють в перевірених закордонних. В "наших" поки що занадто багато пафосу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Робити потрібно менші накрутки на продукцію, частіше їздити по товар ( варіант для ринку , не бути таким жадібним, а працювати). Заробляти з обороту продукції. Глянути трішки як працюють в Європі , де націнка може бути і 10 - 50 відсотків, а не жити одним днем, сьогодні здер грошей з покупця, а далі хоч трава не рости.

Коли я кажу що потрібно встановити правила гри - це означає, зробити ринок конкурентним, зменшити податки, дати споживачу нормальні ціни, бо якщо буде здорова конкуреція, то не буде тої монополії яка є зараз. Має працювати антимонопольний комітет, виконувати свою роботу.

От скажіть, як мені поставити контейнер на ринку, якщо продають контейнер за 10 000 дол., хоча щоб зварити новий контейнер коштує дві тисячі доларів, а земля не є власністю того підприємця - за що ж тоді йому платити 10.000, якщо він мені продає товару на 2000 дол. ( земля під контейнером не є власністю підпримця, а фактично є власністю міста)? Дивно правда ж - а він заявляє, бо я стільки за нього заплатив, то хто тобі винен, що ти купив його в шахрая який продав тобі не свою власність.

Вирішувати треба дуже багато питань, які варті навіть окремої теми. Якими б не були податки і витрати, вони не варті того, щоб робити націнку 150 - 200 відсотків. Бо ніхто з підприємців цієї накрутки не обгрунтує.

Робити потрібно менші накрутки на продукцію- тут е ДУЖЕ багато нюансів, такі як продаваємість- деякі речі продаются вкрай рідко тому коштують дорого й незалежно від ціни будуть продаватись рідко бо мало кому потрібні, хоча й потрібні. якість - як показує практика, якісні речі в нас мало кому потрібні, бо вони дорогі, а дешеві мають багато браку, який ніхто не міняє й ці витрати лягають на плечі продавця, ну й накінець конкуренція - знаєш, що хтось 200% накручує, велком стати через декілька контейнерів й 100% накручувати

частіше їздити по товар ( варіант для ринку , не бути таким жадібним, а працювати). Заробляти з обороту продукції. - я раніше їздив по два рази на тиждень й заробляв (в процентному відношенні) набагато більше ніж зараз, коли замовляю товар раз на один два тижні, що я роблю не так ?

Глянути трішки як працюють в Європі , де націнка може бути і 10 - 50 відсотків, а не жити одним днем, сьогодні здер грошей з покупця, а далі хоч трава не рости. - будуть закони й відношення як у Європі, будуть й ціни як у Європі, навпаки ну точно ніяк не вийде . Ну й треба ЗНАТИ точно закупочні й відпускні ціни, щоб робити такі однозначні заявки

Коли я кажу що потрібно встановити правила гри - це означає, зробити ринок конкурентним, зменшити податки, дати споживачу нормальні ціни, бо якщо буде здорова конкуреція, то не буде тої монополії яка є зараз. Має працювати антимонопольний комітет, виконувати свою роботу. - з цим згідний, але *дати споживачу нормальні ціни* це вже наслідок, а не причина

От скажіть, як мені поставити контейнер на ринку, якщо продають контейнер за 10 000 дол., хоча щоб зварити новий контейнер коштує дві тисячі доларів, а земля не є власністю того підприємця - за що ж тоді йому платити 10.000, якщо він мені продає товару на 2000 дол. ( земля під контейнером не є власністю підпримця, а фактично є власністю міста)? Дивно правда ж - а він заявляє, бо я стільки за нього заплатив, то хто тобі винен, що ти купив його в шахрая який продав тобі не свою власність. - ну в тебе два варіанти, купити контейнер за 10 000 З ПРАВОМ орендувати те місце, де він стоїть, або купити металеву конструкцію !! за 2 000 й забашляти хабара, щоб його поставили в хорошому місці, скільки платити не знаю, може бути й більше 10 000, або втулять тобі контейнер в таке місце, що сам звідти за пів року втечеш і твій контейнер хіба що на металолом згодится. На вартість контейнера з місцем впливають декілька факторів, 1) проходимість (прибильність) ряду 2)попит на контейнери в тому ряду 3) вартість, яку заплатив за нього попередній власник ( тих хто перші ставили контейнери на голу землю одиниці, продані перепродані більшість вже по декілька разів, й логічно, якщо попередній власник купив ПРАВО торгувати в тому місці (в довесок контейнер :) ) за 10 000, то навряд чи він захоче продавати його дешевше, хіба скрута яка)

ЗІ а взагалі нормальні люди спочатку беруть в оренду контейнер, обживаются, співставляють, чи співпадають їхні мрії з реальністю, а лише потім починають думати над таким важливим питанням, як покупка контейнера

Вирішувати треба дуже багато питань, які варті навіть окремої теми. Якими б не були податки і витрати, вони не варті того, щоб робити націнку 150 - 200 відсотків. Бо ніхто з підприємців цієї накрутки не обгрунтує. - а ти обгрунтуєш наявність накрутки 150 - 200 відсотків ? знаєш закупочні ціни й співвідношення ціна - кількість ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...