Перейти до змісту

Росія - "страна дураков"?


Рекомендовані повідомлення

@NightVision ти мабуть погано уявляєш що таке село, так там життя не мед і ніколи не було легким. Але з голоду там померти може хіба-що лінивий і алкоголік. В 90-ті було ще важче ніж зараз і село якраз таки і виживало за рахунок харчів, вирощували і собі і на продаж. На поліссі ще досить непогана стаття доходів це збір ягід і грибів.

Із того що дійсно необхідно купувалось не так і багато це в основному сіль, цукор, борошно, олія, приправи. Часто це все вимінювалось на продукцію вирощену в тому ж таки селі. На поліссі і зараз в селех багато людей і живе фактично на власних харчах, купуючи тільки саме необхідне. І проблема не тільки в грошах, а й в тому що в магазинах то вибір не великий. А раз в тиждень поїхавши на базар чи в райцентр то теж не сильно накупуєшся, бо назад якось то все везти треба.

І як правильно писали вище в 90-ті села не тільки виживали а ще й місту допомагали.

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Друзі, ось виписка із правил:

 

"IV. Запрещается

Проявление неуважительного отношения к собеседнику, клевета на участников форума, а также других людей, оскорбления, простая и нецензурная брань, угрозы, в том числе по отношению к личности..."

 

Велике прохання, перестаньте в суперечках зловживати такі слова як: дебіл, довбой@б, упоротий, маразм... Ви ж навіть не сваритесь, а просто висловлюєте кожен свою точку зору, на яку маєте повне право. І що помітив, цим зловживають більше старожили і команда форуму. Дякую за увагу.

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 минут назад, NightVision сказал:

Якщо я, живучи в селі, не маю змоги купити крупу, чай, олію?

при яких умовах цього не можна купити в селі, я вже писав, ти можеш просто посадити картоплю й продавши її мати все остальне. Голод в селі блін , ну як вода на сонці (в смислі на поверхні зірки) , смисл однаковий. Це в селі мають збирати продукти для міста, бо там зазвичай надлишок, але ніяк не навпаки. В селі абсолютно чого хочеш може не вистачати, крім їжі, бо сам смисл існування села це виробництво їжі, бо для всього остального є місто

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Особо упоротим" і не дуже. Дубляжі свої повидаляйте, бо вже рябить від них.

І їх дєрєвні до нашого села мають таке відношення як расєя до Київської Русі.

Самому, правда, не довелось це бачити, але стільки скільки чув розповідей від знайомих і не тільки (котрі бачили чи стикались з цим) про життя і менталітет населення тих дєрєвєнь, що мало здивуюсь збору продуктів для їх існування.

Спочатку сприймав ці розповіді як стьоб і анекдоти, але згодом на повному серйозі мене переконували що всі ці байки далеко не байки, а реалії.

І лінь і алкоголізм одна з таких реалій.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От автора: Самый центр Екатеринбурга, ТЦ Пассаж открылся в разгар кризиса, под санкциями. Торговля не идёт, бутики пустуют. Администрация нашла оригинальный (хотя для России не ново) выход: завесив торговые площади банерами с рисунками магазинов и товаров. Напомню что в докризисные временна арендовать торговую площадь в центре было не просто.

 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 годин тому, S30 сказано:

І їх дєрєвні до нашого села мають таке відношення як расєя до Київської Русі.

колись ще за часів срср знайомий моїх батьків їздив в росію на шабашки

і на зароблені гроші вирішив, там же у росії в колгоспі, купити трактор і привезти додому

так москалі його питали "ти чьо дурак, зачєм он тєбє? ну развє што на рибалку ілі в магазін за водкой єздіть..."

так що, голод в російських дєрєвнях - явище цілком можливе

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, Volyniaka сказал:

 

Соцмережі вразив автобус у Іркутську (фотофакт)

 

сильно схоже на брехню, про що свідчать багато нюансів 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

48 хвилин тому, NightVision сказано:

 Ну давай розкажи, як класно живеться в українському селі людям похилого віку, які ледве пересуваються. Як класно живеться сім"ям з дітьми, яких треба одягнути, зібрати в школу на фоні відсутності роботи. А ще розкажи про хвалених ураїнських господарів, які роздерли до фундаменту єдине джерело роботи на селі - ферми, тракторні бригади та інші споруди. Але ж куди нам до російських дураків, які стараються якось допомогти селу.

я можу розказати, що ті, хто на селі працює, а не горілочку п*є, мають хліб і до хліба. Бо їсти хочуть всі, а селяни можуть запропонувати ту їжу. Моя подружка дитинства має землі трішки, з десяток свиней, освоїла якусь методу нову їх вирощування, то куди мені до неї братись. Бо має хату і машину. Все сама, з сином, бо чоловік в гречку вскочив, вигнала. Сусіди-хазяї наймають трактори, комбайни, одне одному допомагають. Так, з коровою і свиньми не будеш на дивані лежати, але роботящі добре на селі живуть. А ледачі і п*янички плачуть. Про пенсіонерів згодна, особливо самотніх. А от те, що на селі роботи нема - то тільки тим, хто робити не хоче.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

48 хвилин тому, NightVision сказано:

 Ну давай розкажи, як класно живеться в українському селі людям похилого віку, які ледве пересуваються. Як класно живеться сім"ям з дітьми, яких треба одягнути, зібрати в школу на фоні відсутності роботи. А ще розкажи про хвалених ураїнських господарів, які роздерли до фундаменту єдине джерело роботи на селі - ферми, тракторні бригади та інші споруди. Але ж куди нам до російських дураків, які стараються якось допомогти селу.

я можу розказати, що ті, хто на селі працює, а не горілочку п*є, мають хліб і до хліба. Бо їсти хочуть всі, а селяни можуть запропонувати ту їжу. Моя подружка дитинства має землі трішки, з десяток свиней, освоїла якусь методу нову їх вирощування, то куди мені до неї братись. Бо має хату і машину. Все сама, з сином, бо чоловік в гречку вскочив, вигнала. Сусіди-хазяї наймають трактори, комбайни, одне одному допомагають. Так, з коровою і свиньми не будеш на дивані лежати, але роботящі добре на селі живуть. А ледачі і п*янички плачуть. Про пенсіонерів згодна, особливо самотніх. А от те, що на селі роботи нема - то тільки тим, хто робити не хоче.

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 хвилин тому, NightVision сказано:

А яка робота на селі? Крім власного вирощування.

А Вам "шашечкі ілі єхать"?

Якщо в людини є господарство (читайте худоба і хоча б нядцять соток землі - а в селах після розпаювання деякі селяни мають і по пару га) то роботи в неї вже вистачає, хіба взимку трохи відпочити можна, та й то лише від поля. Худоба голодна цілорічно.

Якщо є господарство і земля - значить є і продукція цього господарства, яку можна реалізувати. За отримані гроші купити чай, сіль і апельсини.

Другий варіант: земельний наділ - пай здаєте в оренду фермеру, він Вам платить "дивіденди". Знову можете купити чай, сіль і апельсини.

І те чи працевлаштована ця людина - питання вже другорядне. 

Це в місті без роботи і зарплати - здохнеш з голоду. В селі не так.

Просто

On 04.05.2016 at 22:46, Lisovic сказано:

@NightVision ти просто не жив в селі, тобі цього не зрозуміти.

 

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 хвилин тому, NightVision сказано:

А яка робота на селі? Крім власного вирощування.

а цього мало? мої сусіди-дачники, пенсіонери, продають полуниці на кілька тисяч в сезон, маючи 5 соток землі. А що говорити про село. Може якісь витрибеньки і не будуть люди купувати, а от їсти будуть завжди. Просто треба працювати. Не спати, не пити. Грамотно вибудовувати господарство. Не кажіть мені, що на селі немає роботи. Маючи навіть 15-20 соток, можна заробити на зелені чи цибулі зеленій. Або молодій картоплі. Знайомі так розбагатіли, садили картоплю під плівку в березні. В травні продавали по самі знаєте якій ціні. А вирощування птиці? кролів? так, біля них треба пахати, але віддача ого-го яка. Я вже мовчу про корову. У знайомого 2 корови (я в селі на канікулах кожних бувала, то маю там знайомих, хоч і не живу), він молоко не здає по тих грабункових тарифах, що пропонують молокозаводи, а переробляє на сир типу моцарелли. Здає в ресторани в місті. З того живе і непогано, він, дружина і двоє дітей.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 хвилин тому, NightVision сказано:

А яка робота на селі? Крім власного вирощування.

а цього мало? мої сусіди-дачники, пенсіонери, продають полуниці на кілька тисяч в сезон, маючи 5 соток землі. А що говорити про село. Може якісь витрибеньки і не будуть люди купувати, а от їсти будуть завжди. Просто треба працювати. Не спати, не пити. Грамотно вибудовувати господарство. Не кажіть мені, що на селі немає роботи. Маючи навіть 15-20 соток, можна заробити на зелені чи цибулі зеленій. Або молодій картоплі. Знайомі так розбагатіли, садили картоплю під плівку в березні. В травні продавали по самі знаєте якій ціні. А вирощування птиці? кролів? так, біля них треба пахати, але віддача ого-го яка. Я вже мовчу про корову. У знайомого 2 корови (я в селі на канікулах кожних бувала, то маю там знайомих, хоч і не живу), він молоко не здає по тих грабункових тарифах, що пропонують молокозаводи, а переробляє на сир типу моцарелли. Здає в ресторани в місті. З того живе і непогано, він, дружина і двоє дітей.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...