Перейти до змісту

Росія - "страна дураков"?


Рекомендовані повідомлення

всі ці факти говорять про одне, гниє расєюшка зсередини, нема ні стрижня, ні ідеї, ні патріотизму справжнього. Все фарс.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені це все виглядає на започаткування якогось карнавалу. Повна перемога форми на суттю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені це все виглядає на започаткування якогось карнавалу. Повна перемога форми на суттю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, romaxa11 сказано:

Мені це все виглядає на започаткування якогось карнавалу. Повна перемога форми на суттю.

у карнавала суть є, дуже глибинна. А вони і до цього не дотягують. Фарс, лицедійство, пустота. У всьому

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3992_XmLzDfpyaNST_w_687.jpg?1462951770

 

Російські кондитери переплутали Луцьк з Махачкалою

На обгортці цукерок російського виробництва зображена В'їзна вежа Луцького замку, а над картинкою – напис "Махачкала".

Виробник цукерок – російська компанія "Атаг" з міста Шексна Вологодської області, – повідомляє Волинська служба новин.

Як повідомляє видання, фото обгортки зроблене раніше, адже на сайті цієї компанії у переліку продукції немає цукерок "Махачкала".

Махачкала – місто в Росії, столиця Дагестану. Воно розташване на вузькій смузі рівнини західного узбережжя Каспійського моря між горою Таркі-Тау та морем. Цікаво, що неподалік Махачкали у Дагестані є древня фортеця Нарин-Кала, зубці якої віддалено можуть нагадувати Луцький замок.

3992_R2ZnTEVh5rZ3_w_687.jpg?1462951770

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

42 хвилин тому, NightVision сказано:


При осмотре одного из автомобилей «Патриот» президент попытался открыть пассажирскую дверь, однако ее заклинило. Исправить ситуацию решил находившийся рядом с главой государства начальник Главного автобронетанкового управления Министерства обороны Александр Шевченко. Однако в результате ручка двери оторвалась.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звичайно, така ситуація (крадіжка, вовтузіння) може статись будь-де, але ви послухайте колоритну мову "прєкраснай палавіни"! І в драку вони перші! Це РУССЬКІ БАБИ!!! Треба ж підтримувати імідж "і в гарящую ізбу, і каня на скаку..."

До речі, "данєцкіє баби" мають те ж саме виховання (не дончанки, а саме данєцкіє!)

Показати прихований контент  
Hide  
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кацапи придумали вислів що танки грязі не бояться, самі його й спростували

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 12.05.2016 at 22:22, NightVision сказано:

Небольшой инцидент произошел в четверг во время осмотра президентом России Владимиром Путиным переоборудованных под вооруженные силы автомобилей Ульяновского автозавода, сообщает
«Интерфакс» . Президент изучал технику после третьего за последние дни совещания с военачальниками и руководством предприятий оборонно-промышленного комплекса.
При осмотре одного из автомобилей «Патриот» президент попытался открыть пассажирскую дверь, однако ее заклинило. Исправить ситуацию решил находившийся рядом с главой государства начальник Главного автобронетанкового управления Министерства обороны Александр Шевченко. Однако в результате ручка двери оторвалась.

раболєпіє - питомо кацапська риса, так хотів вислужитись, що аж сили не розрахував

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 12.05.2016 at 22:22, NightVision сказано:

Небольшой инцидент произошел в четверг во время осмотра президентом России Владимиром Путиным переоборудованных под вооруженные силы автомобилей Ульяновского автозавода, сообщает
«Интерфакс» . Президент изучал технику после третьего за последние дни совещания с военачальниками и руководством предприятий оборонно-промышленного комплекса.
При осмотре одного из автомобилей «Патриот» президент попытался открыть пассажирскую дверь, однако ее заклинило. Исправить ситуацию решил находившийся рядом с главой государства начальник Главного автобронетанкового управления Министерства обороны Александр Шевченко. Однако в результате ручка двери оторвалась.

раболєпіє - питомо кацапська риса, так хотів вислужитись, що аж сили не розрахував

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Съездил еврей в Россию, вернулся — чуть не плачет. Жена с расспросами, в чем дело?

— Когда я уезжал, взял с собой хлеб и гробы — я подумал: если русские живут, то им нужно есть, я продам хлеб, если они умирают — наживусь на гробах… и что ты думаешь? Я разорился! Они не живут, но и не умирают.

— Что же они делают?

— Они мучаются!

13239210_1174315549279921_48688379133466

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...