Перейти до змісту

Росія - "страна дураков"?


Рекомендовані повідомлення

8 годин тому, NightVision сказано:

А яка робота на селі? Крім власного вирощування.

Смішний ти і недалекий.:D

Це якщо сказати мягко і вічливо.;) (іншими більш доступними словами може охарактеризувати Маньяк, якщо захоче))

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, Oberegy сказано:

так, біля них треба пахати, але віддача ого-го яка

ти сам жив-працював в селі?

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Basil, Oberegy то дєвочка, а не хлопчик :).

І про "жив-працював" в тому ж пості сказано.

Не штука пахати-непити-неспати. Штука мати ринок збуту.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, S30 сказано:

 

Basil, Oberegy то дєвочка, а не хлопчик :)

 

Прошу пардону!

5 хвилин тому, S30 сказано:

І про "жив-працював" в тому ж пості сказано.

Я все питав, чи сама жила і працювала в селі, то все  "сусіди-дачники", "Знайомі "....

вже прочитав: 

9 годин тому, Oberegy сказано:

(я в селі на канікулах кожних бувала, то маю там знайомих, хоч і не живу)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пахати - не питання, як на мене, сам рачки за трахтором по полю повзав з відром. Питання, чого ту картоплю приймали по гривні, а в супермаркетах продавали по 10. В той самий час, на базарі люди продавали по 5. Ту картоплю по гривні мало хто здавав, хто продавав мішками іншим людям, з міста, так само по п'ять, або лишали годувати свиней, качок, корів, коней. Скоро, гадаю, в осені, згадають ту картоплю по гривні, на ринку буде по 15, в супермаркетах по 35.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пахати - не питання, як на мене, сам рачки за трахтором по полю повзав з відром. Питання, чого ту картоплю приймали по гривні, а в супермаркетах продавали по 10. В той самий час, на базарі люди продавали по 5. Ту картоплю по гривні мало хто здавав, хто продавав мішками іншим людям, з міста, так само по п'ять, або лишали годувати свиней, качок, корів, коней. Скоро, гадаю, в осені, згадають ту картоплю по гривні, на ринку буде по 15, в супермаркетах по 35.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, MrFirst сказано:

Пахати - не питання, як на мене, сам рачки за трахтором по полю повзав з відром. Питання, чого ту картоплю приймали по гривні, а в супермаркетах продавали по 10. В той самий час, на базарі люди продавали по 5. Ту картоплю по гривні мало хто здавав, хто продавав мішками іншим людям, з міста, так само по п'ять, або лишали годувати свиней, качок, корів, коней. Скоро, гадаю, в осені, згадають ту картоплю по гривні, на ринку буде по 15, в супермаркетах по 35.

Це бізнес!

Якщо в селі картопля буде коштувати 10 грн, а не гривню то вона в тій же ціновій пропорції і виросте в місті. І картопля це лише приклад, так у нас влаштована торгівля на усьому починаючи з картоплі закінчуючи автівками та житлом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 годин тому, Basil сказано:

Прошу пардону!

Я все питав, чи сама жила і працювала в селі, то все  "сусіди-дачники", "Знайомі "....

вже прочитав: 

 

жила і пахала, сама дачниця. Ринок збуту - так, але не обов*язково здавати оптом. Зараз часи інету, клієнтів можна шукати онлайн, головне - знати, що їм треба запропонувати. У мене молочниця, я її довго шукала, але кожного разу таюсь на сотку. І я неї не одна така. Розпродує буквально за 10 хв все. А була інша - спочатку добре молоко, а потім бодяжити почала. То хто їй винен, що ніхто купувати не хоче. От і ринки збуту. Молоді, здорові люди, без заглядання у чарку можуть дуже добре заробляти. Як з розумом будуть все робити. А як горілку пити, то нічого не буде. На жаль, за 70 років хазяїв винищили. От і багато по селах ледарів.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 хвилин тому, S30 сказано:

Та нормально у них все з плакатами.

Який же ж то конфуз?

Ну так. Слово "Побєда" над фашистом же ж написана. Все сходиться:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитувати

Как Прага встретила Залдостанова. Чеомдан-вокзал-Россия

Как рассказал корреспонденту DW один из участников мотопробега, непосредственно из России прибыли всего два десятка человек. Все остальные - байкеры из дружественных клубов в самой Германии, Словакии, Сербии и других странах.

Кстати, ни одного мотоцикла с российскими номерами у памятника в Тиргартене видно не было. Как оказалось, большинство участников пробега прилетели в Словакию и там взяли мотоциклы напрокат.

 

http://preslav-67.livejournal.com/1419843.html

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...