Перейти до змісту

Росія - "страна дураков"?


Рекомендовані повідомлення

 

Росія приховала факт, що керівник Головного розвідувального управління (ГРУ) Росії Ігор Сергун помер за кордоном.

 

 

Руководитель Главного разведывательного управления (ГРУ) России Игорь Сергун, считающийся одним из вероятных разработчиков гибридной войны против Украины, умер за границей, а не на родине, как официально рассказали в РФ.

 
 
"Согласно официальной информации, Сергун скончался 4 января в доме отдыха в Московской области от сердечной недостаточности (российские СМИ также писали, что причиной смерти стало переутомление, — ред.). Вместе с тем, источник Stratfor сообщает, что знаком с докладом, согласно которому бывший глава ГРУ умер 1 января в Ливане. Если эта информация правдива, то возникают вопросы относительно того, чем он занимался в этой стране, и почему Кремль решил скрыть, что Сергун умер за границей", — отмечается в документе.

Якщо це дійсно так то стає дуже цікаво що він там робив і хто ж його все таки ліквідував?

Змінено користувачем Dieselsmart
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

- Куме, а знаєте як москалі нашу Коляду називають?...

- Як?

- "каліда"

- Уххх... Повбивавби!

Змінено користувачем RojkFV
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікава тенденція. Підготовлюю до "вєрнуть всьо взад"? Закрити по факту новососію і повернути Крим?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікава тенденція. Підготовлюю до "вєрнуть всьо взад"? Закрити по факту новососію і повернути Крим?

Це де ти таку тенденцію спостерігаєш? Сьогоднішніми пострілами біля Маріуполя?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це де ти таку тенденцію спостерігаєш? Сьогоднішніми пострілами біля Маріуполя?

 

 

 

Ні, глобальніше.

Ті хто там, біля Маріка, ДАПу, і взагалі - на 90% "списаний матеріал", але і особливої влади над ними нема. Це при умові, що моя теорія близька до правди.

Тепер фізично прибирають тих, хто може/міг вказати про початок захоплення, команди, планування...А коли "всі все знають", та довести не можуть - то й покарати нема кого. На трупи легко списувати що завгодно і скільки завгодно. От я про що.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну й що? Просто прибирають свідків.

Можливо й "просто". А можливо так, як думаю я.

І те і інше великої радості не приносить, в кінцевому результаті. Але це лише моя особиста думка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тоді трохи інша ситуація була, відкрита війна. А тепер його всі бояться зачепити лишній раз.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені от цікаво. Про мандарини з Турції для прикладу

Це на яких ідіотів розраховано? На наших чи їхніх?

225кг це зо 5-6-ть мішків. Всього лише.

Виникає просто припущення що це :

1. Або інфа для піпла з рашкостану. Мовляв от як ми боремось з Ердоганом, а все інше прихватизували, зїли, продали іт.д. (вибрати потрібне)

Бо фіг повірю що з Турції везуть мандарини такими мега партіями.

2. Або конкретно для нашого піпла для поржать, що теж не зовсім є гуд, бо вкорінюється в населення враження про виключну тупість рашки і заміна образу ворога на образ такого собі сільського придурка з котрого, як кажуть в народі, "хєр що візьмеш" при любих розкладах, а то ще й пожаліють.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

2. Або конкретно для нашого піпла для поржать, що теж не зовсім є гуд, бо вкорінюється в населення враження про виключну тупість рашки і заміна образу ворога на образ такого собі сільського придурка з котрого, як кажуть в народі, "хєр що візьмеш" при любих розкладах, а то ще й пожаліють.

В даному випадку, сам факт знищення продуктів, вже є виключна тупість (на фоні великої кількості прошарків населення за межою бідності), а кількість - 1кг чи 1000 тон, вже не суть важливо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

цей діагноз не вилікує ніхто

Патриарх Кирилл: изменение обменного курса, не может повлиять на благополучие большинства граждан

https://youtu.be/ZGfq604CwZ4

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...