Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

Всім прив! Знаходжусь в пошуках вєліка, шукаю мудру пораду.

Є +/-2000гр на велосипед для високого (185см) і важкого (120+ кг) чоловіка, для спокійного катання переважно рівними асфальт/грунт. дорогами.

На Франка дивився з того що є в наявності, як варіант Gitane Outdoor 1200 (5 років б.у.), або ж щось нове з китайців Comanche у Велозоні. Також є наш Ardis за +/- 1000гр. Якому варіанту слід віддати перевагу і чому?

Буду вдячний за думки і поради.

Сергій

Тільки не Ardis :0025::0086: Проблем буде більше ніж радості та задововлення від покупки...

Змінено користувачем m2xxx
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 903
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Зрозумів, ардіс відпарає. з того, що залишилось, чому віддати перевагу?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Складно тут вибирати.

Ardis - ні.

Comanche новий - десь від 2500, мабуть, моделі більш-менш нормальні коштують. І я не впевнений, що вони за таку ціну підходять для ваги 120 кг (обід одностінний тощо).

Gitane Outdoor 1200 - це гібрид, здається - колеса 28 дюймів. Треба думати, чи гібрид підходить, чи все таки гірський потрібен з колесами 26. Але він новий коштував біля 500 Євро, і якщо вибір на цих трьох моделях закінчується, то просити когось з форумних велогуру і йти дивитись цей байк.

Тут на форумі ще є учасник megacervice, він в Ковелі байки продає. Може ще його попитати, що є? Ось одна з його тем:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Складно тут вибирати.

Ardis - ні.

Comanche новий - десь від 2500, мабуть, моделі більш-менш нормальні коштують. І я не впевнений, що вони за таку ціну підходять для ваги 120 кг (обід одностінний тощо).

Gitane Outdoor 1200 - це гібрид, здається - колеса 28 дюймів. Треба думати, чи гібрид підходить, чи все таки гірський потрібен з колесами 26. Але він новий коштував біля 500 Євро, і якщо вибір на цих трьох моделях закінчується, то просити когось з форумних велогуру і йти дивитись цей байк.

Тут на форумі ще є учасник megacervice, він в Ковелі байки продає. Може ще його попитати, що є? Ось одна з його тем:

Так точно, гібрид 28 колеса. Попередній велік був ХВЗ Турист, там також, якщо не помиляюсь 28 колеса і його теж можна назвати гібридом. Від того і відштовхуюсь. По-перше, не впевнений, чи візуально адекватно виглядатиме кремезний мужик на 26 колесах, по-друге Можливість приєднати передній багажник для дрібних перевезень і болотники не втрачаючи при цьому загальний вигляд агрегата теж приваблює. На гірських веліках такі аксесуари просто не дивляться, як на мене. Хлопець з веломайстерні на Франка (думаю на форумі його знають) гарантує добрий стан, немає причин не вірити, але якщо хтось із вело спеціалістів виявить бажання пройтись туди (на франка), оглянути його і порадити, буду дуже вдячний. Вибір на ньому не закінчується, скоріше тільки починається, тому подальші думки і поради форумчан вітаються.

Новий чи б.у. не критично, головне - надійність, звичайно зовнішній вигляд і бюджет теж важливі фактори.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вбєш Жітанчика. )))

Зверни увагу на 29 ер і передивись бюджет.

Отримаєш універсала який буде добре котити і по трасі (з відповідними покришками) і добре себе почуватиме на бездоріжжі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вбєш Жітанчика. )))

Зверни увагу на 29 ер і передивись бюджет.

Отримаєш універсала який буде добре котити і по трасі (з відповідними покришками) і добре себе почуватиме на бездоріжжі.

Дякую за підказку, але не впевнеий шо знаю шо таке 29EP, це харківський велік? Боюсь, там давно вже кліпають з китайських комплектуючих, це не ХВЗ рядянських часів. Кажеш, це краща альтернатива б.у. французу Gitane Outdoor 1200? Думаєш, в мій бюджет не втиснути нормальний вел? Насправді він не буде використовуватись часто і багато, скоріше епізодично, при нагоді прокататись, відповідно і бюджет. Не планую нікого вбивати, а за конкретні поради буду вдячний, як і за кваліфіковани супровід в магазин.

Сергій

ICQ 139185802

моб 0997914806

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1) 29ер то велосипеди з колесами 29". Ось ссилка з обговоренням таких апаратів.

2) За бюжет 3500 можна вибрати надійний велосипед. Як написано

Новий чи б.у. не критично, головне - надійність, звичайно зовнішній вигляд і бюджет теж важливі фактори.
Його для
використання ... епізодично, при нагоді прокататись
хватить ой як на довго тай не буде набридати частим сервісом. imho Краще потерпіти, дозбирати, а потім отримувати кайф від покупки та її використання ніж потім лікті кусати... Змінено користувачем m2xxx
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Comanche новий - десь від 2500, мабуть, моделі більш-менш нормальні коштують. І я не впевнений, що вони за таку ціну підходять для ваги 120 кг (обід одностінний тощо).

На Команчах обода двойные. Даже на стальных моделях. Ты не путай с дешевыми Бергамонтами :)

Они выдержат, полюбому, такого ездока.

paliychuk, безусловно, я лицо заинтересованное. Но мне далеко не всеравно, на чем люди ездят и я советую, что лучше для клиента, а не абы продать (я там на ставке, от продаж не завишу). Друзья не дадут соврать :) . Я не просто продавец в веломагазине, я энтузиаст. Сама там была постоянным клиентом, а работаю очень недавно. То, что я вам предлогала, действительно, на мой конечно взгляд, вам в самый раз. Прибавте еще гарантию и сервис;-)

Кстати, друзья, вы даже не представляете, как Команчи продвинулись. Рекомендую зайти ко мне и просто посмотреть на новые модели. Такие кросавцы! :ok: Че я там в одиночку любуюсь :D

И, что весьма приятно, цены, в основном, остались на прошлогоднем уровне, покачто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Команчах обода двойные. Даже на стальных моделях. Ты не путай с дешевыми Бергамонтами :)

Они выдержат, полюбому, такого ездока.

Ну, якщо так, то я визнаю, що неправий. Тоді це хороший варіант, Тим більше, буде новий велосипед, на гарантії.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В команче мене трохи бентежать амортизатори, боюсь вони першими полетять під реально важким водієм, нажаль немає жодної моделі з жорскою вилкою. А також, в діапазоні $250 не знайшов моделей на 28 колесах, до яких схиляюсь.

Поки 5річний Gitane Outdoor 1200 за ~$250 видається найбільш ймовірним кандидатом. Хіба будуть ще які думки або пропозиції.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В команче мене трохи бентежать амортизатори, боюсь вони першими полетять під реально важким водієм, нажаль немає жодної моделі з жорскою вилкою. А також, в діапазоні $250 не знайшов моделей на 28 колесах, до яких схиляюсь.

Поки 5річний Gitane Outdoor 1200 за ~$250 видається найбільш ймовірним кандидатом. Хіба будуть ще які думки або пропозиції.

Зазвичай на дешевші моделі Comanche ставлять стокову досить жорстку амортизаційну вилку. Під легенькими райдерами ледь пружинить))) Так що впринципі нічого страшного з нею статись не повинно. Тим більше стокова вилка буде скоріш за все пружинно-еластомерна в кращому випадку, досить жорстка конструкція. Найкраще буде зайти до odn-ої на велозону та попросити дати попробувати прокататись на котромусь. Принаймні раніше така практика була ... Відразу питання, чи витримають аморти, пропаде і вибір між Comanche & Gitane стане менше мучитиwink.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я недавно взяв собі Giant-а з 28" колесами (на авторинку свіжого привезли). Тімцо перебрав все поставив кілька нових деталей, я ще понавішував дрібнички і вклався в 2000 грн. По опису таки як тобі paliychuk потрібний (є багажник, компютер, задній стопар, фара з динамкою, фляга, насос) Я дуже задоволений!

Щоб попробувати вел, і сказати чи підходить, для профі достатньо сісти і проїхати пару метрів. Для таких як ми з тобою, трохи замало. Так коли я виїхав на "покатушку" і проїхав 40 км, то зрозумів чого у велосипеда бракує а що треба замінити. І то ще не все... Думаю що з приходом літа, модернізація буде постійною. Я обдивився може з 20 моделей по моєму росту. є люди які возять вели з заходу.. там теж можна вибрати.. Успіхів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Чи вартий новий Comanche Tomahawk ціни в 3000гр, а Comanche Hurricane - 3500гр? Якщо так, якому віддати перевагу? Якщо ні, які альтернативні варіанти в бюджеті до +-3000гр? Цікавить надійний недорогий велік для катання пересічною місцевістю, агресивна експлуатація, як то в перегонах чи стрибках не планується. Наворочені, але вбиті б/у відпадають, легке б/у цілком прийнятно. Вдячний за поради.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 9 місяців потому...

Прийшла і моя пора пересісти не велосипед (що дуже радує). Порадьте у виборі. Бюджет 2000-2500. Експлуатація переважно асфальт, але і не проти болото помісити і по пересічній місцевості покататися (орієнтовно 75% асфальту до 25% пересічної місцевості). Планую використовувати вел. щодня, як для катання так і для поїздок на роботу.

Спочатку придивлявся до Commanche Ontario FS, потім Niagara FS. Перечитавши трішки форумів, і цю гілку, почав подумувати про б\у.

Цікаво чи буде бувший у вжитку вел за такі гроші в гарному технічному стані та безвідказно працювати, чи краще купувати новий?

Можливо є ще якісь варіанти, порадьте.

Змінено користувачем gorik
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Б/У з твоїм бюджетом саме те, що треба. Нового за такі гроші.. купувати на варто, бо буде він на обладнанні такорго рівня.. що навіть б/в вижчих груп буде працювати краще.. Друге питання, що визначити "на око" без досвіду.. в якому стані запчастини ти релаьно не зможеш.

Підкажу тобі таку штуку.... пишеш в приват комусь з ветеранів... мол.. так і так... білий господар.... погодьтесь, будь ласка, зі мною нікчемою сходити вибрати для мене корито, за що буду вашим рабом на такий то термін..))))))))) З тобою йдуть і вибирають вел, напрклад до Тимца. )))))))

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Б/У з твоїм бюджетом саме те, що треба. Нового за такі гроші.. купувати на варто, бо буде він на обладнанні такорго рівня.. що навіть б/в вижчих груп буде працювати краще.. Друге питання, що визначити "на око" без досвіду.. в якому стані запчастини ти релаьно не зможеш.

Підкажу тобі таку штуку.... пишеш в приват комусь з ветеранів... мол.. так і так... білий господар.... погодьтесь, будь ласка, зі мною нікчемою сходити вибрати для мене корито, за що буду вашим рабом на такий то термін..))))))))) З тобою йдуть і вибирають вел, напрклад до Тимца. )))))))

А "білий господар" - Лекс. Лекс зводи його по велоточках і проведи лікбез.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Теж вирішив вел купити на зміну ашанбайку. Що порадите? Бюджет 2500, макс 3000 грн. б/у чи новий? На що звернути увагу при покупці б.у? Буду вдячний за пораду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Б/у.

Якщо шариш, то і сам знаєш на що увагу звертати. В протилежному випадку проси когось знаючих щоб з тобою вибрали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Atarax, ясно. Дякую. А тормоза краще вібрейки чи дискові брати?

І переключателі передач які краще: н а пичажках чи на ручці, яка крутиться?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Новый.

Если не шаришь, тут же тебя и квалифицированно проинструктируют, что лучше, какие пыжачки куда идут.

Полный ликбез и гарантийное обслуживание.

На такой бюджет имеются вполне приличные байки.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А тормоза краще вібрейки чи дискові брати?

І переключателі передач які краще: н а пичажках чи на ручці, яка крутиться?

І одне і друге не любителя. І одне і друге має свої переваги і недоліки. Бери любе, а там будеш бачити. Не квартиру ж купляєш, одну на все життя))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Цікавить велосипед. Для дружини і дитини. Дитина майже наздогнала по росту маму. Дружина 160+ см росту. Тобто більш дамський.

Велосипед потрібен не новий. На перших порах потрібно навчитися. Щоб не шкода було його "вбивати" :)

Бюджет, навіть не знаю ну, але 2500-3000 викласти одразу - не готовий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікавить велосипед. Для дружини і дитини.

Я б радив поцікавитись, чи Юлямпочки байк ще не проданий.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...