Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

кстати, о Тимцо и рамах. сегодня видел у него весьма редкий концепт выпущенный много лет назад очень ограниченным тиражом - Univega IQ 3. к сожалению, сохранилась только рама, но и она производит впечатление своей оригинальностью. такой себе туристический сосис ^ ^

что же касается прокладки тросов, мне больше всего нравится внутренняя прокладка. возможно это влияет на прочность рамы и может создать проблемы с обслуживанием, зато выглядит изумительно. любимый пример - почти все современные кэннондейлы из дорогих серий

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 903
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Все, я на колесах. Забрав сьогодні у Тимца GENESIS'а. Тут же обкатав на всьому: асфальті, грунті, бездоріжжі, по насипах поїздив. Давольний велом як слон. :0123:

Всім дякую за поради :0011:

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...

Хочу шоссера :)

І ось виникло пару питаннь. Де купляти? В луцьку я взагалі шоссерів не бачив.

Яка треба ростовка на мій зріст 183 ?

Яку марку вибрати? І скільки буде ціна непоганого шосера? Планую брати взимку, може знижкі якісь будуть, і грошенят назбираю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хочу шоссера :)

І ось виникло пару питаннь. Де купляти? В луцьку я взагалі шоссерів не бачив.

Яка треба ростовка на мій зріст 183 ?

Яку марку вибрати? І скільки буде ціна непоганого шосера? Планую брати взимку, може знижкі якісь будуть, і грошенят назбираю.

У Тимца можно спросить. Ростовка наверно 56. Думаю за что-то более-менее пристойное придется заплатить от 400 у.о.

Неоднозначно и смело :)

Я тоже хочу, но пока финансы не позволяют ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хочу шоссера :)

І ось виникло пару питаннь. Де купляти? В луцьку я взагалі шоссерів не бачив.

Яка треба ростовка на мій зріст 183 ?

Яку марку вибрати? І скільки буде ціна непоганого шосера? Планую брати взимку, може знижкі якісь будуть, і грошенят назбираю.

оу, зачьот!

Я теж хочу шосера, але...але, але :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я тоже хочу, но пока финансы не позволяют ;)

а я як хотів, але наші дороги поки не дозволяють

шосер як перший і єдиний ровер - саме в луцьку ацтой, якісь покриття не витримує ніякої критики.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шосер другий ровер, в мене ще є хардтейл, і шоссером я не збираюсь пхатись кудась в бік від основних доріг. Володимирська, Дубнівська, Рівенська трасси не такі вже і погані, а по інших я на ньому їздити не збираюсь.

Так що, підійти до Тимца поговорити? Він нові привозить? Бо б\у не хочу)

Змінено користувачем namor
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За 500 уо новый будет на 105-ке, а бэу(в идеале) на ультегре ;) За 650 недавно у него был карбоскотт(частично на дюрейсе) ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хочу шоссера :)

І ось виникло пару питаннь. Де купляти? В луцьку я взагалі шоссерів не бачив.

Яка треба ростовка на мій зріст 183 ?

Яку марку вибрати? І скільки буде ціна непоганого шосера? Планую брати взимку, може знижкі якісь будуть, і грошенят назбираю.

а який бюджет?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 Маю питання. В господарстві був би не лишній агрегат типу Десни (для зручності складування в багажник), але з алюмінієвою/дюралевою  рамою. Існують такі взагалі? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маю питання. В господарстві був би не лишній агрегат типу Десни (для зручності складування в багажник), але з алюмінієвою рамою. Існують такі взагалі?

Існують. Влітку на Велозоні була одна моделька Джайнта.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...

Люди добрі, помагайте вибрати велика, є гроші (3000 грн + - 500 грн).

Поки не зтанув сніг - треба вибрати коня, як тільки весна - піду купляти, також надіюся на глобальне потепління :)

Приблизні вимоги до конячки:

1. не шарю фактично зовсім у великах.

2. шоби був легкий.

3. шоби "підальна" ось не накрилася за місяць їзди, як із українськими китайцями буває.

4. шоби тормрза безотказно працювали (як задні так і передні).

5. 99,9% якісна "коробка передач".

6. Велокомп.

...

n. до 100 км/год за 4 секунди, мінімальний розход на 100 км - 1 л Моршинської негазованої, 3 роки або 35 тис. км гарантія.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Велозоне искал? Там сейчас есть выбор бюджетных велов, от Команче Томагавк, до Дарк Дастов Бергамонтов. На Московской сейчас в наличии Джаянт Эскейпер, вроде бы большой ростовки. Зайди. А там и гарантия и исчерпывающая консультация тебе обеспечена. Хоть по тормозам, хоть по трансмиссиям. )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був у мене Dark Dust, так перших 3000 км мене взагалі нічого не турбувало, та й потім нічого серйозного - цеп, зірочки, гальмівні колодки, покришки.

100 км/год за 4 секунди не гарантується. Але до 25 км/год з світлофора швидше за машину розганяється.

Щодо мінімального розходу, то ще на сотню крім мінералки бажано пару бананів або печива якогось.

Гарантію на рік у "Велозоні" дадуть, і якщо навіть "підальна ось" накриється в перший місяць, то замінять безкоштовно (було в нас таке на Giant Rock), а ще 1-2 техогляди безкоштовно проведуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Шановна громада порадьте з вибором. Хочу придбати нового "коня" бюджет 500$ я примітив такі варіанти може хтось поділиться враженнями або досвідом

http://www.velostyle....ua/131994.html

http://www.velostyle....ua/126253.html

взагалі то я хотів такого

http://bikeshop.com....5fdf358078ec3d9

але це модель 2010 року і сумніваюсь що зараз знайду підходящу собі ростовку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Меріда симпатичніше виглядає...як на мене. Ростовку думаю знайдеш, не важливо що це 2010 року модель.

А взагалі, з таким бюджетом можна купити в рази кращого б/у байка.к Де купити - Тимцо, Вовчик. Головне вибрати такий, що подобається. А далі апгрейди, колупання...все як положено

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

при купівлі основну увагу приділяю рамі, адже з часом всі компоненти планую міняти і підганяти під власний стиль катання і вимоги.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В луцких веломагазинах такого добра хватает. Возможно, названия не такие. Но в таком классе есть очень большой выбор.

Люди, погода уже шепчет: "Выключите интырнету, да прогуляйтесь. Может ваше счастье о двух колесах - рядом чахнет".

Змінено користувачем odna
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Був у мене Dark Dust, так перших 3000 км мене взагалі нічого не турбувало, та й потім нічого серйозного - цеп, зірочки, гальмівні колодки, покришки.

У меня был Bergamont Reflex, это предок Dark Dust, так он у меня откатал тысяч 8 километров. Совершенно без проблем. Менял только расходники и нормально за ним ухаживал. Он и сейчас у знакомого замечательно ездит. В общем, о бюджетных Bergamont - могу сказать только хорошее.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всім прив! Знаходжусь в пошуках вєліка, шукаю мудру пораду.

Є +/-2000гр на велосипед для високого (185см) і важкого (120+ кг) чоловіка, для спокійного катання переважно рівними асфальт/грунт. дорогами.

На Франка дивився з того що є в наявності, як варіант Gitane Outdoor 1200 (5 років б.у.), або ж щось нове з китайців Comanche у Велозоні. Також є наш Ardis за +/- 1000гр. Якому варіанту слід віддати перевагу і чому?

Буду вдячний за думки і поради.

Сергій

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...