Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

Предлагаю обсудить эти велы. Может кто-то планирует перейти на 29er? А может кто-то владеет 29er-ом?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 325
  • Створено
  • Остання відповідь

В нас нема таких велів..

Але я дуже хочу спробувати.

Є багато перваг. Великі колеса .. а це дійсно.. так..

29 обода одіті у гуму 2.25 наприклад... Уявляєш?

Простіше з піском, з перешкодами.. за рахунок діаметра.

Водночас треба вкручувати не по дитячому.. але якщо правильно до цього підійти.. то все буде ок, думаю.

З.І. Ще одне питання.

ХОРОША ВИЛКА.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мого малого ну за тиждень-два буде 24/26 - ну щось з цеї опери ;) тіпа 29er-junior

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я теж дуже хочу зібрати собі 29er. Більші колеса мають менший опір коченню, відносно більше п'ятно контакту позитивно впливає на щеплення з грунтом і контрольованість. Ну і взагалі, такі високі байкери як я і Лєкс солідніше дивляться на більших колесах :)

З.І. Ще одне питання.

ХОРОША ВИЛКА.

Не проблема, на чайні чи велокиєві можна купити Реба Рейс 29ер, але ціна... :sq_ye:

На перших порах можна взяти дешеву вилку з якого гібрида, широка гума повинна без проблем в неї влізти.

Інше питання, що всі сучасні вилки під 29 колеса ідуть дісконлі, а це не радує. Лише 2 моделі від марзочі 2004го року випускались з кріпленням для вібрейків, але дістати їх мабуть нереально..

b0rg

Ні, це буде типу 69er-junior ;) А точніше 46er :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я теж дуже хочу зібрати собі 29er. Більші колеса мають менший опір коченню, відносно На перших порах можна взяти дешеву вилку з якого гібрида, широка гума повинна без проблем в неї влізти.

Інше питання, що всі сучасні вилки під 29 колеса ідуть дісконлі, а це не радує. Лише 2 моделі від марзочі 2004го року випускались з кріпленням для вібрейків, але дістати їх мабуть нереально..

Ну гибридная вилка максимум 75 мм хода и сильно хорошей её назвать тяжело. Но 29-е вилки есть даже на байкшопе. Навскидку

раз, два, три, четыре, гибрид.

А вот рама от гибрида подойдет или нет?;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я думаю рама мого гібриба підійде...і вилка гібридна підійде.. дотого ж в мого гібриба низька посадка і кріплення під дискачі є

http://broadbandsports.com/node/25624

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну і взагалі, такі високі байкери як я і Лєкс солідніше дивляться на більших колесах :)

Ну якщо ви з Лєксом такі високі, то який тоді TreNeR? :D:D:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну гибридная вилка максимум 75 мм хода и сильно хорошей её назвать тяжело. Но 29-е вилки есть даже на байкшопе. Навскидку
Я й не кажу що хороша. Просто як варіант.

На рахунок мурзіків, я мав на увазі MARATHON SL 29er і MX COMP 29er, які випускались в OEM варіанті.

А вот рама от гибрида подойдет или нет? ;)
Я теж задавався цим питанням коли ще мав гібрида. Відповідь вдалось знайти на харківському форумі:
Обід Alex DH19 внутр. шириною 18 мм, покришка Maxxis Crossmark 29х2,1", тиск 3 атмосфери.

Макс. радіус покришки - 372 мм.

Ширина тіла покришки - 52 мм (2,047").

Макс ширина по шипах - 53 мм (2,087") на радіусі 356 мм.

Можеш переміряти свою раму і вилку щоб взнати чи влізе колесо з цими покришками туди.

Хоча, кажуть, більшість гібридних рам не підходить для 29" коліс :( і моя теж не підійшла, тому і продав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Обід Alex DH19 внутр. шириною 18 мм, покришка Maxxis Crossmark 29х2,1", тиск 3 атмосфери.

Макс. радіус покришки - 372 мм.

Ширина тіла покришки - 52 мм (2,047").

Макс ширина по шипах - 53 мм (2,087") на радіусі 356 мм.

Можеш переміряти свою раму і вилку щоб взнати чи влізе колесо з цими покришками туди.

Хоча, кажуть, більшість гібридних рам не підходить для 29" коліс :( і моя теж не підійшла, тому і продав.

Сзади ~54, спереди ~78.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Еее... не зрозумів... Це величина просвіту між перами? Якщо так, то на якому радіусі? І який зазор по діаметру?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перемерял приблизительно

Радиус ~ 373

По радиусу 356 ~ 49

Так что скорее всего не влезет :(

Зазор от Овердрайва который сейчас стоит(28х1,5) сбоку 11 мм, спереди 18 мм

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В нас нема таких велів..

Але я дуже хочу спробувати.

Є багато перваг. Великі колеса .. а це дійсно.. так..

29 обода одіті у гуму 2.25 наприклад... Уявляєш?

Простіше з піском, з перешкодами.. за рахунок діаметра.

Водночас треба вкручувати не по дитячому.. але якщо правильно до цього підійти.. то все буде ок, думаю.

З.І. Ще одне питання.

ХОРОША ВИЛКА.

Лекс, тут продавали найнескую раму Viper 1200 грн, вес 1500гр., ростовка 17". Может еще есть;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цю раму можна замовити на чайні: Viper The 29 Hardtail Frame 2008

А велосипеди Гарі Фішер 29" раніше можна було придбати на велокиєві.

TreNeR

Багато інформації про 29" можна почерпнути тут.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цю раму можна замовити на чайні: Viper The 29 Hardtail Frame 2008

Как её там купить?:(

ЗЫ твой топик о покупке на чайне видал - читал.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

TreNeR

А що не зрозуміло? Там все досить детально описано...

Якщо влом заводити собі картку і регатись на пейпелі - я можу допомогти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поменял сегодня покрышки с Максис Овердрайв 28х1,5 на Кенду 28х1,75 и вот какая картина с грязевым зазором

post-426-1242071230.jpg

post-426-1242071250.jpg

Так что 29-е однозначно надо пробывать. Гдеб еще взять потестить под 622-й обод?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На 28" колесо ширше 1,75 гуми не знайдеш :(

29" в цю раму не влізе, подивись як сильно звужуються пера наближаючись до перемички. Думаю буде терти саме там, або зазор буде дуже малим і під час гівнорейду твій танк може перетворитись на дот ;)

Але якщо так сильно хочеться перевірити - замов собі Maxxis CrossMark 29х2,1, ціна нормальна.

Якщо в раму не влізе, поставиш на переднє колесо, на вилці зазори більші.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На 28" колесо ширше 1,75 гуми не знайдеш :(

29" в цю раму не влізе, подивись як сильно звужуються пера наближаючись до перемички. Думаю буде терти саме там, або зазор буде дуже малим і під час гівнорейду твій танк може перетворитись на дот ;)

Але якщо так сильно хочеться перевірити - замов собі Maxxis CrossMark 29х2,1, ціна нормальна.

Якщо в раму не влізе, поставиш на переднє колесо, на вилці зазори більші.

Тут даже обещали дать потестить 28х2.0 ;) Подождем немного :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гляньте какой кросавчег

2540632780_666b589f67_o.jpg

Я так понял рама кроссовая

Alu Ultralite 7005 Trekking double butted, Black Anodised
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От це правильний вибір. Реба маю на увазі....

Заднє колесо може бути і на 28", а от переднє 29", взуте в широку гуму, дає набагато більше прохідності і контролю над байком.

А реба це не гібридна вилка, роота якої зводиться до відпрацювання нерівностей асфальту і незгабна робота при зїзді на грунт чи ти більше на бездоріжжя.

А ще на них ставлять гідру.. тут взагалі не розумію...... ГІдра розламує ці гібридні вилки на ура, особливо з 185 ротором.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...