Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 325
  • Створено
  • Остання відповідь
  • 1 місяць потому...

Харківські та полтавські найнероводи сумісно зпроектували та виготовили (на сторонній організації) найнерську раму. Деталі тут.

Перші шпигунські фото: http://foto.mail.ru/mail/marisha.poltava/32

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як ви думаєте, що це таке?

i-44.jpg

Так-так, це та ж сама рама з мого попереднього поста :)Magellan Volans 29er Спроектована камрадами nils_tisebe (Полтава) та andr (Харків).

Домовлись з представниками Magellan про її виготовлення. Поки що рама існує в єдиному екземплярі, в 18" ростовці.

Скоро на ній збереться байк і буде тестуватись. Якщо все буде добре - рама запуститься в серійне виробництво!

Це має бути бюджетна рама для покатушок та туризму. По ціні планують вписатись в 200$

Итак, прототип.

Материал рамы алюминиевый сплав.

Крепежи под диск и вибрейк.

Рулевая интегрированная.

Диаметр подседельной трубы 30.9.

Ростовки 18" и 20".

ЕТТ 600мм, в 18" ростовке.

Нижняя труба имеет характерный "найнерский" прогиб в месте стыковки с рулевым стаканом.

Сам рулевой стакан сделан 100мм, для уменьшения эффекта подъёма руля.

Провис 60мм и перья 450мм.

В дропаутах крепёжные отверстия под багажник.

Верхние перья S-образные.

©
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

uphill_paceline.JPG.jpeg

В сезоні 2010 вся команда Subaru-Gary Fisher переходить на 29"

Читаєм тут: Full-Time 29 for Subaru-Gary Fisher in 2010

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

В сезоні 2010 вся команда Subaru-Gary Fisher переходить на 29"

Треба ж з райдерів збити побільше.... Все правильно.. БІЗНЕС.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ты о чем. Райдеры ездят на том, на чем дают. Дадут найнеры, будут ездить на найнерах. Дадут 26-е подвесы, будут на них. А вот в качестве рекламы - однозначно да.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Чайні знову з'явились рами B1 29er, і знову лише одна ростовка, на цей раз - 19". Але ціна зовсім смішна - Ј39 :) (знижка 77%)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Schwalbe починає випускати дві нові покришки для 29er: Nobby Nic та Rocket Ron (нова модель, з'явилась в 2010 році). Обидві у розмірі 29x2.25

post-1667-1269033136_thumb.jpg

©

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Новини від полтавських найнероводів:

Рама Magellan Volans 29er має з'явитись у продажу вже цього літа!

Думаю, це значно збільшить кількість найнерів в Україні. Адже саме рама є найбільш дефіцитним компонентом для 29er: в Україні їх ніколи не і було, а чайні досить важко відхватити, розбирають швидко.

А Вилку і покришки можна купити і у нас :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

карбонові обода для жорсткого КК imho збоченство. файний люмінь мав би від сили +200 грамів - а от по запасу надійності і співвідношенню ціна/корисність був би в верхах...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

карбонові обода для жорсткого КК imho збоченство. файний люмінь мав би від сили +200 грамів - а от по запасу надійності і співвідношенню ціна/корисність був би в верхах...

Ти часто їздиш жорстке КК? І до чого тут воно взагалі?

Наскільки я знаю, на даний момент найлегшими алюмінієвими ободами для 29er являються NoTubes ZTR Crest вагою 370грам. А от чи будуть вони реально міцнішими я сумніваюсь, адже січення профіля карбонових значно вище та масивніше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я б ссяв на таких колесах вискочити на хороший розковбас на швидкості так під 35.

Чесно кажучи пре мене найнерська рама... напевно собі з часом буду брати на походи. :ok:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Класна гоночна рама. На ній покататися сезон... і в люди.. як і роблять всі гонщики.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...