Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

А ще на них ставлять гідру.. тут взагалі не розумію...... ГІдра розламує ці гібридні вилки на ура, особливо з 185 ротором.

А в чем разница межну ви и гидрой в разломе вилки? Я просто не могу понять. И калипер и ви прикручиваются к штанам. И то и то тормозит колесо. Так "в чем правда, брат?" (с)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 325
  • Створено
  • Остання відповідь

))))

Правда в тому.... брат.... що гібридні вилки не розраховані на гідру.. принаймі з великими роторами (тонкі ноги, ніжні патроха).

Це раз.. а два це те, що плече гальмування на ві, тим більше на 28 колесах... багато більше і колодки набагато плавніше стискають обод ніж гідра і тому (гібрид це не крос-кантрійна машина) така робота не розбиває їм вилки. Знову ж щоб зупинити мах 28 колеса треба більше зусилля для дискових гальм, а отже деформація вилки проходить швидше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

ну шо заглохли? прапав ентузіазм? на велокиєві вилочку продають потрібну а головне дуже вкусну :)

в мене 69er-mini (24"+26") на вихлопі. прийшло барахлішко - вилка Suntour AXON (1,6кг!), кальосіко ммммм - втулка ХТ, обід Concept Xtreme, dt-шні спиці. бублік Continental Flow фолдінговий (<500g!).

все з'явилось не без Лексових зв'язків :ok:

на днях сборка!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на днях сборка!

Если понесеш к макару - могу сильно удешевить процедуру при более высоком качестве ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на днях сборка!

Если понесеш к макару - могу сильно удешевить процедуру при более высоком качестве ;)

так я фсігда за! ще тільки ротор знайду і поміняю обод заднього кальосіка на більш потужний

тим більше макар нажаль пару раз халтурив :sq_ye:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну шо заглохли? прапав ентузіазм? на велокиєві вилочку продають потрібну а головне дуже вкусну :)

Вилочку бачив. Рами нема такої як я хочу. Шоб були і кріплення під багажник і під вібрейки, і шоб легка була :rolleyes: Для мегапрохідного туристичного байка.... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну шо заглохли? прапав ентузіазм? на велокиєві вилочку продають потрібну а головне дуже вкусну :)

Вилочку бачив. Рами нема такої як я хочу. Шоб були і кріплення під багажник і під вібрейки, і шоб легка була :rolleyes: Для мегапрохідного туристичного байка.... :)

Я связался с этим челом. В теме цена 330, потом он обещает какие-то скидки, а теперь хочет 350 :( Вобщем странный тип. А есть еще интересная вилочка Marzocchi 2009 TXC 2

Вилка для гибридов и кроссовых велосипедов.

- 60mm ход

- мех. регулировка жесткости

- внутрення регулировка жесткости воздухом

- система пружина/воздух

- 300mm шток сталь

- 28mm ноги

- 6" INTL STD крепление диск. тормоза,

- V-brake (крепления не входят в комплект)

- под 28-е колесо.

marzocchi_2009_txc2.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
в мене 29er-mini (24"+26") на вихлопі. прийшло барахлішко - вилка Suntour AXON (1,6кг!), кальосіко ммммм - втулка ХТ, обід Concept Xtreme, dt-шні спиці. бублік Continental Flow фолдінговий (<500g!).

на днях сборка!

з під прямих рук difoto вийшов дуже цікавий байк 69er-mini

post-58-1244992707.jpg

post-58-1244992746.jpg

посадка

post-58-1244992810.jpg

post-58-1244992887.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

АУ! Модераторы!

Сделайте, наконец-то тему "Мой велосипед" для кастомных велов.

У многих есть чего там поместить. А этот симпатичный 29er-mini вполне мог бы ее открыть. Думаю, в городе он единственный. :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

b0rg, мне так кажется, байк не очень уверенно ведёт себя в поворотах?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

b0rg, мне так кажется, байк не очень уверенно ведёт себя в поворотах?

я б сказав байк веде себе в поворотах по особливому. на низькій швидкості в доволі крутих поворотах з'являється "избыточная поворачиваемость", так як передня вісь більш ніж звичайно винесена вперед за кермо... привикне :)

Признайся...

Малий катався тільки поки ти його фоткав? :D :D :D

нєа. вже з км 50 накатав...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"избыточная поворачиваемость" - т.е. он, как "Мерс", при крутом повороте ложит колесо практически на бок? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

угу, майже. при бажанні можна наловчитись на вузьких стежках закладувати дійсно різкі повороти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вийшов дуже цікавий байк 29er-mini

:huh: 29er - це вел, в якого обидва колеса 29". Ще бувають 69er-и - позаду 26", спереду 29". Тому вел малого можна назвати 69er-mini, але ніяк не 29er-mini ;)

А найбільш правильно 46er :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вообще-то, т.н. 46er - это одна из разновидностей байка для даунхила или экстремального фрирайда, также используется у дёрт-джамперов, любящих огромные дропы. Но там раса специально проектируется под такие колёса, т.е. на обычной 26" раме неправильная геометрия выйдет.

Маленькое колесо смещает центр тяжести назад - в ДХ это значительный плюс, можно ехать по более крутому склону. Кроме того, легче выдёргивать колесо. Это и в стритовых стилях тоже полезная штука. Да и само колесо жёстче получается.

Несколько лет назад меня заинтересовал такой байк. Очень заинтересовал. Хотел даже себе что-то такое купить, но когда посмотрел на цены, подумал, что горы у нас есть, но возможностей в них постоянно кататься у меня нет... да и вскоре перестал нравиться экстремальный байкинг в моём исполнении :) В общем, переболел и сделал выбор в пользу в меру агрессивного КК :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На велокиеве продается найнерская рама ORBEA-08 C. Lanza 29 20" серебристый/серый, + подс.хомут, рулевая (вес: 1990г) - 3585 грн. акция - 2600

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зробив з гібрида свого найнер) класно получилося.... фотки закуну пізніше... поставив гуму 29*2.20 , такі коласа ухххххх по 630 гр

передне зі свистом в вилку сентуор а задне по пів сантиметра може чуть більше зазори, якшо зміню обід то будуть біьші зазори, там висота обода чуть вища можна поставити,меншпрофільний..... ну шо можу сказати вел класно себе показує, але мало я на наьому ше проїздив, немав як, проїдуся нормально відпишуся.... ше для порівняттня поставлю рядом 26 колеса...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На велокиеве продается найнерская рама ORBEA-08 C. Lanza 29 20" серебристый/серый, + подс.хомут, рулевая (вес: 1990г) - 3585 грн. акция - 2600

Не бачу за шо там можна дати 2600. Звичайна рама...

На рахунок вилки, на МТБРі дуже хвалять RST M-29, і ціна реальніша - 350уєв.

http://reviews.mtbr.com/blog/rst-m-29-firs...itan-air-forks/

http://www.universalcycles.com/shopping/pr...ls.php?id=25216

Andrey XP

Вітаю! А яку гуму поставив?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво булоб порахувати дуже бюджетний найнер

1)Рама

http://www.chainreactioncycles.com/Models.aspx?ModelID=29514

2)Як варіант дуже бюджетна вилка (Rock Shox Dart 3 29er 100mm 1 1/8 fork lockout headset)

http://cgi.ebay.com/Rock-Shox-Dart-3-29er-...616215003r15333

Хотілось би якось знайти ціни на

-обода/покришкі /втулки /

Хто на ти з чайною підкажіть

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...