Перейти до змісту

Війна, ч 2


marko

Рекомендовані повідомлення

Андрій Віталійович, як тільки в регіон перестануть іти гроші так Кадиров і сам може запалити Кавказ. Кадиров тримає порядок на Кавказі в обмін на бабки, нема бабок - нема Кавказу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 14,5 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

не буде. чечня давно належить кадирову, а люди там перебиваються з хліба на воду. всі хто проявляє недовольство зникають. армія кадировців фінансується не з бюджету.

Погугли - там субвенції з бюджету дуже великі йдуть. Як приклад за 2012 рік.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Куди йшли, туди і прийшли

Вийшли на мітинг, щоб провести референдум, задля приєднання до країни, де заборонені мітинги і референдуми...

парадокс..

1917 год. Внучка декабриста слышит шум на улице и посылает прислугу узнать, в чем дело. Вскоре прислуга возвращается:

- Революция, барыня!

- О, революция! Мой дед мечтал о революции! И чего же они хотят?

- Они хотят, чтобы не было богатых.

- Странно. Мой дед хотел, чтобы не было бедных

почати тиснути на друзів путіна

А в нього є друзі??? Гм... Мені здавалося, що в такої цієї людини є лише вороги...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дак ті вороги і є його друзями, він цього ще лише не зрозумів =)

пої прогнози: 20 травня путлєра завалять під час всеросійських мітингів у Москві, після чого ми перестриляємо усіх сеператистів, заберемо назад Крим і ще отримаємо компенсацію від парашки.

можливо хто забув - на 18 травня намічається грандіозний "збір" у московії та всіх її регіонах, будуть збирати по мільйон людей.

такий збір просто мусить перерости у щось "більше", ніж просто "зустріч".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В РФ сезон мухоморів? Ніби рано...

МИД РФ заявляет об угрозе уничтожения украинскими войсками целых городов на востоке Украины

Министерство иностранных дел России заявляет об угрозе уничтожения украинскими войсками целых городов на востоке Украины. Об этом сообщается в заявлении внешнеполитического ведомства.

В частности, МИД отмечает, что украинские власти сосредоточили в восточных областях страны войска, которые во много раз превосходят силы сепаратистов.

"Численность и состав этой группировки во много раз превосходят численность отрядов самообороны местных жителей, а наличие танков, артиллерии (включая реактивные системы залпового огня) и боевой авиации позволяет говорить о возможности неизбирательного и непропорционального применения ею силы, включая уничтожение целых городов", - отмечается в сообщении.

нехай краще згадають Хасавюрт, Комсомольскоє... "Килимні" бомбордування населених пунктів, вбитих немовлят в Самашках... Сцукі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Погугли - там субвенції з бюджету дуже великі йдуть.

мені не треба гуглити. чечню знаю не з інтернета.

субвенції витрачаються так: в кишеню кадирову й щось на відбудову чечні.

кадировсько-путінська армія інвестується не з бюджету (чечня торгує зброєю та наркотиками на міжнародних чорних ринках).

прослойка грошей там з таким запасом, що якщо потрібно кадиров кормитиме головорізів десяток років. це основне.

якщо прості чечени почнуть вмирати з голоду- всім пофіг. війн вони не почнуть. не та вже ситуація.

Андрій Віталійович, як тільки в регіон перестануть іти гроші так Кадиров і сам може запалити Кавказ. Кадиров тримає порядок на Кавказі в обмін на бабки, нема бабок - нема Кавказу.

ні друже. не так, але це окрема тема, буде цікаво пиши в лічку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

позволяет говорить о возможности неизбирательного и непропорционального применения ею силы
. Тобто в параші при АТО бійці один на один на бойовиків виходять?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

можливо хто забув - на 18 травня намічається грандіозний "збір" у московії та всіх її регіонах, будуть збирати по мільйон людей.

:_07:

який ти оптиміст

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Андрій Віталійович, та чому ж так? вони про збір на 18травня ще в березні говорили, в квітні почали массово між собою поширювати.

у цьому світі уже все можу бути, і путлєр цьому доказ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і путлєр цьому доказ

я думаю Україна цьому доказ. Хутін там своїх почовпе в секунду в зародишах акцій, і йому знову будуть стоячи аплодувати...
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

проти народу не попреш,хто б це не був. я оптимістично налаштований, от 19.05. глянемо що до чого

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

проти народу не попреш,хто б це не був. я оптимістично налаштований, от 19.05. глянемо що до чого

нажаль путлєр вміє дуже грамотно робити деякі речі. і до них належить побудова шпигунських мереж. Приклад тому - жахливі пробуксовки укр сиовиків під час боротьби з терористами. Силові структури кишать агентами, продажними керівниками і зіпсованими корупцією службовцями. Також потрібні путлєру люди введені і у політичні та громадські організації України.

Тому у росії опозиція ще краще "опікається". В ряди опозиції введені ляльководи, які будуть контролювати поведінку мас, зіштовхувати групи між собою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10245552_607719542657720_1613271198395266651_n.jpg

суть санкцій, особливо європейських.

будуть й далі глибоко стурбовані...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Андрій Віталійович

Згоден в ближній часовій перспективі, саме так і виглядає.

А от про те що Росії залишилось більше 10 років в сучасному вигляді....

Такої мобілізації всього світу не було з 2-ї світової.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На жаль наші силовики виявились безпорадними перед зовнішньою агресією. Інакше ніж агресія дії північного сусіда не назвеш. Все менш залишається надії на те що це закінчиться мирним шляхом.

Що ми будемо мати:

Перше: Невідому кількість зброї яка вже гуляє на руках так званих "георгієвських кавалерів". Як наслідок ми, поки що мирні жителі Західної України залишаємось беззахісними перед цією заразою. Можна у інтернеті хоробро воювати, друга справа, якщо у нас, не дай Боже! у Луцьку появляться ці уроди з АК, ПКМ, РПГ, що може зробити проти них пересічний громадянин?

Друге. Переспектива війни з РФ. Уявимо що вона почнеться (по прикладу війни з Грузією а не те що зараз коїться). Звичайно що як мінімум Західна Україна буде чинити опір, але що можна протиставити бомбардувальникам РФ? У якому стані наша ППО? Гіпотетично уявимо собі що над територією РФ такий собі ТУ-160 випустить по Львову чи по Луцьку Х-55, навіть не заходячи у повітряний простір України! Що можна протиставити цьому?

Я не збираюсь підіймати руки вгору, але повинна бути хоч якась стратегія на випадок розгортання військивих дій! Щоб просто безглуздо не загинути.

Якщо надіятись на НАТО чи на Китай, то можна відразу ж поставити хрест на цій надії. Світову війну з РФ ніхто не почне, росіяни самі відверто визнають що у разі початку війни проти НАТО чи Китаю їх звичайне озброєння програє, і відповідь буде ядерною зброєю. Навряд чи США та ЄС, або Китай захоче зробити кінець світу через Україну, яка до того ж сама себе не захищає.

Третє. Нажаль найбільш ймовірне. Економічний, вже звичний шантаж. Що можуть зробити росіяни? Наприклад, повністю перекрити газ в Україну. Як ворожій країні, на їх думку. І ЄС буде поки що мовчати через те що сам залежить від Газпрому. Ми залежні не тільки від газу, є ще ядерне паливо, та ринки збуту. На жаль в Україні не має жодної програми по набуттю економічної незалежності від Росії. І тут ще працювати та працювати. І ось це, на мою думку і є основною причиною бучі на Сході.

До речі, коли спілкувався з родичами з РФ, вони в курсі нашого бойкоту товарів, вироблених у РФ. І там тишком-нишком починається бойкот товарів з України, якось так.

Крим, відверто кажучі вже навряд чи стане частиною України. Мало коли те, на що наступив російський ведмідь ставало потім іншим. Можна згадати майже 60-ти річну історію Курильських островів які марно хоче забрати Японія. Багато крмчан у шоці, але є і такі які відверто проклинають Україну і у захваті від того що стали жителями РФ.

Найгірший варіант це громадянська війна, і треба по максимуму прикласти зусиль щоб вона не почалась. І тут ще є надія, коли РФ не дуже так зграбно веде свою пропаганду і наша нація почала сплочуватись навколо своєї держави. Тільки влада видно ще не розуміє з чим зіткнулась, або сама відверто куплена і зливає державу. І при цьому начисто забула про майдан, який почався за ЄС та закінчився проти Януковича.

Дуже важливо не припустити радикального націоналізму, типу нацизму по німецьки, коли людям міряли цркулем черепа та німці були оберменшами а усіляки там слов'яни унтерменшами. Багато росіян, що живуть в Україні, нащадків від змішаних браків, які поважають цю землю все ж таки страшнувато чути вигуки типу "Москаляку на гіляку" або перли від Фаріон. Не до речі це, і тільки ллє воду на млин росіської пропаганди "там жк одни фашисты и бендеровцы!" І за що так не люблять жильців міста Бендери, не розумію...

Все що вище моя та чисто моя думка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А от про те що Росії залишилось більше 10років в сучасному вигляді....

нажаль, для нас важлива короткострокова перспектива...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нажаль, для нас важлива короткострокова перспектива...

А Нас ніхто не питає і 300-500 років тому не питав.

Шкода що моє хобі можливо мені знадобиться в короткочасній перспективі, а я то думав що Страйкбол більше забава.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сам по национальности русский, но устал доказывать даже своим родственникам из Казахстана, чно на Западной Украине нет гонений русских и русскоязычных. Многие не верят, что здесь к русским отосятся нормально. Требуют видеодоказательства.

Даже там пропаганда Кремля превыше всего. Просят сменить фамилию, потому как русская. Не понимают того, что я буду защищать (если придется) себя и свою семью от российских захватчиков.

Даже пришлось задуматься над сьемкой ролика о проживании русскоязычного на территории Западной Украины.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Даже пришлось задуматься над сьемкой ролика о проживании русскоязычного на территории Западной Украины.

Головне під час зйомок - час від часу крутитись навколо. Щоб не думали, що за камерою стоять бєндєравци з автоматами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Або замутити стрім і показати все в живу. Але там так зазомбовані всеодно не повірять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У Донецьку на мітинг за єдину Україну напали невідомі з битами

Понеділок, 28 квітня 2014, 19:18

Версія для друку Коментарі0

У Донецьку на учасників маршу за єдину Україну напали люди в камуфляжі і з битами.

Про це повідомляє "Остров".

Рух мирній ході за єдину Україну перекрили люди в камуфляжі.

За інформацією видання, чути звуки, схожі на постріли, і якісь вибухи.

Люди з українською символікою розсіялися. Почалася бійка, люди розбіглися у двори. Їх наздоганяють і б'ють.

При цьому нападники кричать "Росія, Росія".

"Точно є поранені, їх затягували у двори", - передає "Остров".

По вулиці поїхали автозаки. Міліція перекрила рух вулицею Артема, починаючи від "Донецьк- сіті".

По вулиці йдуть групи молодих людей з бітами та арматурою в руках, скандуючи: " Фашизм не пройде". Частина з них оточили дівчину і почали вимагати пред'явити паспорт, але потім пропустили її.

"Добре вломили ", - діляться враженнями прихильники самопроголошеної Донецької республіки.

Піл*ть! Ми українці чи мазохісти якісь? Скільки будуть нас бити? Чому постійно на такі мітинги без відповідної "охорони" своїх збирають?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я також не розумію як таку двіжуху в Донецьку можна робити без охорони, реальної охорони, як у Харкові, наприклад.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Від таких "зборів" результат навпаки негативний.

Краще сидіть вдома, а ніж виступаєте "грушами для биття".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В РФ сезон мухоморів? Ніби рано...

МИД РФ заявляет об угрозе уничтожения украинскими войсками целых городов на востоке Украины

Министерство иностранных дел России заявляет об угрозе уничтожения украинскими войсками целых городов на востоке Украины. Об этом сообщается в заявлении внешнеполитического ведомства.

В частности, МИД отмечает, что украинские власти сосредоточили в восточных областях страны войска, которые во много раз превосходят силы сепаратистов.

"Численность и состав этой группировки во много раз превосходят численность отрядов самообороны местных жителей, а наличие танков, артиллерии (включая реактивные системы залпового огня) и боевой авиации позволяет говорить о возможности неизбирательного и непропорционального применения ею силы, включая уничтожение целых городов", - отмечается в сообщении.

нехай краще згадають Хасавюрт, Комсомольскоє... "Килимні" бомбордування населених пунктів, вбитих немовлят в Самашках... Сцукі...

Ні, це вони підводять населення щодо підствав для вторгнення на неньку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...