Перейти до змісту

Зламався ключ в замку


searcher

Рекомендовані повідомлення

З необережності в навісному замку зламався ключ. Ключ в середині бовтається, та піддіти чи зажати чимось щоб витягнути нема можливості, оскільки бракує простору для дій та й нема відповідного знаряддя. Можливо хтось порадить майстра котрий би зміг вирішити дану проблему.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З необережності в навісному замку зламався ключ. Ключ в середині бовтається, та піддіти чи зажати чимось щоб витягнути нема можливості, оскільки бракує простору для дій та й нема відповідного знаряддя. Можливо хтось порадить майстра котрий би зміг вирішити дану проблему.

Колись діставав сам з замка за допомогою полотна від ручного лобзика. Полотно з зусиллям запихав у щілину між ключем і замком, зубцями до ключа, так щоб напрямок зубців був до себе - входить відносно легко, а коли виймаєш зубці "впиваються" в ключ і тягнуть його з собою. Достатньо зламок витягнути хоч на один зубець, а далі плоскогубцями.

п.с. 1-2 полотна можу подарувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

власне полотна до лобзіка подарував товаришу і не міг перевірити цей метод, хоча таке бажання було, завтра куплю та спробую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Двома голочками не вдасться?

А взагалі для цього добре підходить медичний затискач

katalog_dam_2011_stranica_191_izobrazhenie_0016-200x200.jpg

, який можна придбати в медтехніці.

Не знаю, правда, яка його ціна (я не купував, в мене є :)), може дійсно дешевше буде до спеціаліста :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

jack74, медичним затискачем добре виймати гачки з рота зловленої риби і аж ніяк зламаний ключ з щілини в 2х7 мм

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще, можливо спробувати, тільки акуратно (щоб клей потрапив тільки на залишок ключа) приклеїти щось підходяще (нитку, проволоку, зломаний ключ) суперклеєм ... звичайно, це не найкращий варіант, але як допоміжний можливо. Удачі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

jack74, медичним затискачем добре виймати гачки з рота зловленої риби і аж ніяк зламаний ключ з щілини в 2х7 мм

якби я не такого ніколи не робив, то я б не радив :)

До речі, затискачі є різних розмірів ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щоб уникнути подальших незовсім практичних порад розміщу фото даної проблеми (ключ на глибині 2-3 мм)

IMGP5039JP_6543732_11642687.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

крім озвученого, я б взяв тонку сталисту проволочку максимальної товщини, яка б ще пролазила над ключем (над залишками ключа), можна навіть трішки її приплюснути молоточком, загнув би кінчик буквою "Г" так, щоб ширина загнутої частини була рівна товщині ключа, тобто, щоб пролазила над ключем,

2c800b22dd78.jpg

тоді просунув би над ключем, повернув на 90* і пробував би витягувати, щоб хоча би ключ трішки піднявся щоб його можна було вже чимось захопити.

Але якщо ключ там сидить щільно, до ця порада, звичайно, до дупи...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

jack74, я вже так робив тими гачаками - нічого не вийшло, йду на базар за полотном до лобзіка.

Полотно особливо теж не допомогло (маю тепер пачку полотен), хоча вся надія була на них, можливо не вистачило терпіння і часу. Заніс до ключника на базарі, за 10 грн він виколупав зламка та зробив дублікат. Також він розповів як діяти наступного разу (тьху-тьху), щоб не пошкодити серцевину. Всім дякую за поради!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...