Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 118
  • Створено
  • Остання відповідь

А в кого є нове лого в векторі? Лінь перемальовувати, а десь може згодитись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А в кого є нове лого в векторі? Лінь перемальовувати, а десь може згодитись.

для этого обычно делают сайты с описанием бренда, паспортом стандартов и с файлами в разных форматах. Но у нас об этом тоже ничего не знают, наверное.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я с этим лого игрался неделю по своей парафии и скажу честно - с каждым новым изделием нравилось все больше. Видимо потому, что я не дизайнер :D

для этого обычно делают сайты с описанием бренда, паспортом стандартов и с файлами в разных форматах. Но у нас об этом тоже ничего не знают, наверное.

А как оно в вопросах с авторским правом? В смысле а вдруг без разрешения миськрады использовать лого низзя?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

difoto, я також не дизайнер, але щиро не можу зрозуміти, що вам подобається в цій крючковато-червонуватій банальщіні у стилі постсовок. Але фломастери, вони різні. Час покаже наскільки такий логотип є ефективним...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я також не дизайнер, але щиро не можу зрозуміти, що вам подобається в цій крючковато-червонуватій банальщіні у стилі постсовок.

:sq_ye: вибачте, а яке лого вам подобається? Не обов'язково міста.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не обов'язково міста

unilever-logo1.jpg

0609-starbucks.jpg

3.jpg

це перше, що прийшло в голову))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

для этого обычно делают сайты с описанием бренда, паспортом стандартов и с файлами в разных форматах. Но у нас об этом тоже ничего не знают, наверное.

А как оно в вопросах с авторским правом? В смысле а вдруг без разрешения миськрады использовать лого низзя?

Авторские права ни при чём. Автором остаётся дизайнер, который нарисовал логотип. И только он имеет право говорить, что он его нарисовал.

А в ситуации с логотипом города местные власти делают из Луцка бренд. И это глупо запрещать использовать логотип. Наоборот — его должны пихать везде где только можно. И чем больше людей будут иметь доступ к этому логотипу тем больше он будет на виду. И очень хорошо когда есть открытый доступ именно к векторному варианту, потому что тогда людям не придётся перерисовывать его или, ещё хуже, искать маленький растровый вариант в шапке какого-то сайта и вставлять его на большой плакат.

Ещё открытый доступ к лого резко сокращает всякие бюрократические проволочки во время разработки какого-то дизайна. А то обычно в таких больших и бюрократических "фирмах" как городская администрация нужно неделю ждать пока они найдут кто у них там "ответственный" за логотип и ещё неделю напоминать этому "ответственному" о том, что он должен скинуть лого туда-то и туда-то.

В идеале так должен быть подан любой логотип — в разных форматах и обязательно с паспортом стандартов. Потому что вот как раз за неправильное размещение логотипа можно и наказать по закону.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось тут можна прочитати про все що задумав автор в цей логотип http://www.volynpost.com/news/2928-prezentuvaly-ostatochnyj-logotyp-lucka

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В идеале так должен быть подан любой логотип — в разных форматах и обязательно с паспортом стандартов. Потому что вот как раз за неправильное размещение логотипа можно и наказать по закону.

За її словами, в майбутньому розроблять спеціальні технічні рекомендації, як саме і де варто використовувати логотип.

Отож, чекаємо, поки настане "майтбутнє".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так вот где собака зарыта!

Автор логотип - студент Львівської національної академії мистецтв

Каким бы крутым не был ВУЗ, студент — он и в Африке студент. Им банально опыта не хватает.

Не понял только за что наградили волонтёра Корпуса мира США.

а пока....

о, благодарствую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені лого подобається.Ось тільки що приємного можна відкрити в нашому місті.

Нам ще стільки треба попрацювати, щоб ці слова не були просто звуком.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені лого подобається.Ось тільки що приємного можна відкрити в нашому місті.

Нам ще стільки треба попрацювати, щоб ці слова не були просто звуком.

А це влучно зказано!!! Дійсно показати нічого крім того самого що зображено на логотипі)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лого гарне. А те, що ТС створив цю тему, на мою думку, або має знайомих, чиє лого не виграло, або сам брав участь у конкурсі. Натура в нас така, аля "падасрать".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Автор темы - дизайнер(судя по всему), а у дизайнеров настолько разные фломастеры, что....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А те, що ТС створив цю тему, на мою думку, або має знайомих, чиє лого не виграло, або сам брав участь у конкурсі. Натура в нас така, аля "падасрать".

Ни то, ни другое. Я написал почему я создал эту тему и написал почему никогда не приму участие в таких конкурсах :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В четвер в Ювант заходили покупці, напевно вболівальники Шахтаря, що приїхали на матч.

І мені подумалось, а що вони побачать і запамятають про наше місто?

Запилені та роздовбані тротуари,похмурі ,сірі будівлі.Соромно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А, ну тоді ясно, якщо дизайнер, то скоріше всього, що це тільки самопіар і все.

MOTOROLLLA

Знайомі з ТС, що його захищаєте? Своє щось написати не можете, то малюночкі тільки постити вмієте?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А, ну тоді ясно, якщо дизайнер, то скоріше всього, що це тільки самопіар і все.

MOTOROLLLA

Знайомі з ТС, що його захищаєте? Своє щось написати не можете, то малюночкі тільки постити вмієте?

а ти думаєш, якщо вона знайома топікстартера, то в неї не може бути своєї думки і смаку?

а ви може знайомий того переможця, що зробив лого? так його обороняєте

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І мені подумалось, а що вони побачать і запамятають про наше місто? Запилені та роздовбані тротуари,похмурі ,сірі будівлі.Соромно.

Якби вболівальникі "Волині" поїхали до Донецька і зайшли десь подалі від центру, вони б по поверненні сказали: "Чуваки, ми дійсно живемо у Європі!!!"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...