Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

а я то думаю чого мене не покидає дивне відчуття дежавю щоразу як бачу лого борди! =)

енді, па-моєму тебе вєсьма політкоректно обізвали бєзвкусним нєучєм і жидо-масоном :D

PS ну і таку тонку іронію "новачки" не сприймають

Пачєму ето "обізвали"? Автору віднєй що на його творінні зображено, а я лише зрозумів на що воно схоже ;)

пи.си. тєм болєє кагда таваріщу нравиця даже це нове луцьке уг.
Про "таваріща" це про мене? :) Мені з усіх тих ВЕЖ, що виставлялись на мордокнизі, більш до вподоби варіант 56 і ідея варіанту 5 (але без знака Zorro) (поєднання минулого і сучасного).

І за великим рахунком жоден з представлених на конкурсі не тягне на туристичний логотип міста. :0011:

Лого м.Пермь оце креатив

Отак:

pp.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 118
  • Створено
  • Остання відповідь

Я не шарю лише одну штуку: чого, якщо туристичний, то має бути такий різнобарвний?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По-моєму лого повинно бути максимально просте для сприйняття і запам’ятовування.

Глибокий внутрішній світ дизайнера абсолютно нікого не цікавить.

Усе побачене — різної угешності УГ.

Достатньо було б гарно обіграного контуру тієї ж вежі.

Якщо говорити про класний логотип міста, перше, що мені приходить в голову:

I_love_NY.png

Лого просто шикарне, просте і зрозуміле, про що свідчить кількість клонів і закосів на будь-яку тематику.

До речі, П — чудовий логотип. Це перше, найпростіше і найочевидніше, що можна було придумати. А свої уподобання щодо літер алфавіту краще залишити при собі. Там вище десь писали про смаки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я, може, трохи завелике лого запостив, але хай вже помуляє трохи очі.)

Мені здається, що так історично склалося, що замок дуже тісно аосціюється з Луцьком, чи Луцьк із замком. Тому можна було б намалювати такі гарненькі цеглинки і все було б класно. Тільки не придумувати і не приліплювати туди ще мільйно шришків і тайних смислів.

Так що справді, хай приймають там, що хочуть. А коли хтось створить щось справді достойне, народ сам почне ним користуватись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

О, я так і подумав, що зараз прямо тут і почнемо створювати.)

Якщо з вежею, то перша буква аж ніяк на L не буде схожа. І трішки розхлябано, по-моєму. Але мисль є, це добре.)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ыыыы))))) меня терзают смутные сомнения, что если счас бордовцы начнут творить коллективный логотип, то наша міська рада, будет в полном составе курить бамбук в туалете, и тихонько победителя того конкурса снимут... :0166:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я для себя уже пример использования определил

keyring.jpg

ЗЫ если что - оно висит на холодильнике, магнитный брелок для ключей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лучан? Или все-таки от лица львовского дизайнера? Единственное, что меня напрягает - иногороднее авторство, а так - нравится.

Если так, то его показывает львовский дизайнер иностранцам от лица лучан. Однако меня совсем не напрягает иногороднее авторство. Наоборот, я считаю что это даже хорошо. Потому что когда турист приезжает в Луцк, он видит город совсем не так как мы. И видение львовского дизайнера будет больше похоже на видение туристов.

А вийдіть на вулицю і запитайте лучан та іногородців - яке лого їм імпонує? Думаю, результат опитування здивує лише дизайнерів.

Нет-нет-нет. Это такая же ошибка как выбирать логотип с помощью конкурса. Ну что вам жители скажут? Тётя Маша захочет видеть солнышко (ей импонирует логотип Одессы). А дядя Ваня захочет видеть башню — ему этот лого нравится только он скажет, что без "цветочка" будет лучше. И сколько будет людей — столько мнений. И дизайнеры утонут в этой работе ещё на год. В конце концов, лого делается не для лучан, а от лица лучан для иностранных туристов. Они — целевая аудитория и это их мнения нужно спрашивать.

Вообще я уже не первый год варюсь в таких вещах и, как показывает практика, для таких проектов нужно брать всего одного человека или студию под началом одного арт-директора и пусть он придумывает "лицо". Логотип — это олицетворение какой-то идеи. Когда дизайнер передаёт идею в виде одного ясного образа и в своём стиле, то так и должно быть. Не нужно спрашивать ещё кого-то кто может сказать, что нужно добавить лепесточек или поменять цвет. Это лишнее. Один автор — одна идея — ОДИН СТИЛЬ.

Нужно только автора выбрать нормального — с достойным портфолио. Только выбирать должна, опять же, не администрация, а специально приглашенный для этого независимый эксперт.

И не надо бояться того, что логотип выполнен в стиле именно одного выбранного автора. Потому что иначе не бывает. А когда бывает, то получается так как с луцким лого.

Доречі, найкраще візуальне представлення Луцька я ношу вже пару років на футболках та пропагую, як вам воно?

ilovelutsk.gif

Никак :( Во-первых, это опять тот же аляповатый разноцветный стиль, который все эксплуатируют. А во-вторых, в этой графике наш старый город не узнаётся. С таким же успехом можно подставить вместо надписи "Луцьк" слово "Львiв" и никто не придерётся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чомусь тільки побачивши у темі слово "лого", я знав, хто тут стане самим активним дописувачем :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чому не можна було просто намалювати штрихи замку а під ним слово Луцьк гарним автентичним шрифтом на сучасний лад?

І ніяких "приємних відкриттів", ключиків та прапорів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

MOTOROLLLA, ну мусять ж бути якісь оригінальні шрифти з різних часів (віків), які збереглись з надписів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

MOTOROLLLA, ну мусять ж бути якісь оригінальні шрифти з різних часів (віків), які збереглись з надписів.

Якого біса писати, якшо ти в цій сфері, пробач, дубовий.

5 разів прочитала вищенаписаний маразм, суть лишилася поза розумінням.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ти для чого написала? Щоб мене образити?

Вітаю.

Ось стаття в ЖЖ про створення табличок в м. Львові.

Цитата:

Що це за шрифт?

Це шрифт, який розроблений спеціально для використання у системі туристичного знакування Львова.

Оскільки до таблички ставиться вимога органічно вписуватись в архітектурне середовище Львова, то і шрифт, яким зроблений напис, повинен базуватись на шрифтах кінця XIX – початку XX ст.

Для прикладу, кілька сторінок із каталога друкарських шрифтів Wilhelm Woellmer's Schrift Gesserei, ~ 1910 рр.

У ці та пізніші часи, на львівських будинках було нанесено багато шрифтової реклами. Написи зроблені у різний час та в різних місцях міста мають багато спільних рис. Зокрема, привертають увагу однакові конструкції літер -С-, -А- та –S-.

Можливо я неправильно висловився. Але я саме це мав на увазі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А хто вибирва логотип?

Напевно ті, хто обирав Шибу, який мав смутне уявлення взагалі що таке Луцьк, тому ми всі побачили як він швиденько "погавнішав"...

Я би зробив все просто...

ВСЕЛУЦЬКИЙ КОНКУРС!

Малюють всі хто хоче, обирають лучани - по інтернету, лічно і так далі. Чесні вибори так би мовити!

І все, це ж не посто логотип, це ми з вами лучани.

І який тут "нафіг" ключ до чого? Чи даруємо ключа від нашого замку всім кому не лінь?

А ці "недоумки" так назви зупинок переклали на англійську мову, що ставить людину взагалі в тупік, яка англійський знає, куча помилок і недоречностей, хто підпис ставив, який "умнік", напевно як і більшість депутатів трійочників, які в школі тільки курили букваря, а не вчились...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Никак Во-первых, это опять тот же аляповатый разноцветный стиль, который все эксплуатируют. А во-вторых, в этой графике наш старый город не узнаётся. С таким же успехом можно подставить вместо надписи "Луцьк" слово "Львiв" и никто не придерётся.

окау! могу передать Вике привет ;) Естественно, на логотипе Луцка должен быть исключительно замок - стиль, который никто не эксплуатирует.

Кстати, практически все монархи искренне верили, что народом надо управлять, иначе тот загнется. Не скажу, что я против модели с одним дизайнером(или бюро), вот только последние примеры не шибко радуют - возьмем "гимн ЕВРО 2012" ... "НАААЛИВАЙ!!!" - офигенно, а главное, народу нравится!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Малюють всі хто хоче, обирають лучани - по інтернету, лічно і так далі. Чесні вибори так би мовити!

:0148:

окау! могу передать Вике привет ;)

Я от своих слов не отказываюсь.

Естественно, на логотипе Луцка должен быть исключительно замок - стиль, который никто не эксплуатирует.

...и про замок, как часть стиля, я на не говорил )

Кстати, практически все монархи искренне верили, что народом надо управлять, иначе тот загнется. Не скажу, что я против модели с одним дизайнером(или бюро), вот только последние примеры не шибко радуют - возьмем "гимн ЕВРО 2012" ... "НАААЛИВАЙ!!!" - офигенно, а главное, народу нравится!

тут проблема в выборе исполнителя.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лично я считаю, что должен быть. В каком бы стиле не был выполнен логотип, глупо отказываться от такого яркого символа.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Когда-то имела место быть по этому поводу беседа с Викой, а потом энди показал новое лого Мельбурна и , представьте себе, после этого я не стал искать в нем контуры кенгуру.

И повторюсь: что должно быть на лого фотошопа? Объектив? Кисть? А может просто какая-нибудь неведомая х%*ня?

photoshop_detail.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26 березня об 09.30 год. в приміщенні Палацу культури міста Луцька відбудеться презентація промоційного логотипу міста Луцька за участю Луцького міського голови Миколи Романюка. Під час заходу буде презентовано промоційний логотип міста Луцька та відзначено переможця конкурсу «Розробка логотипу міста Луцька».

Запрошуємо до участі у презентації усіх охочих.logo_.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...