Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

В продолжение темы, промо-видеоролик для Луцка: http://www.volynpost.com/news/2940-luck-maie-svij-prezentacijnyj-videorolyk

Мнение о ролике не лучше, чем о логотипе.

Кто-нибудь знает эту студию Очерет? Я впервые слышу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 118
  • Створено
  • Остання відповідь

Не повіриш, але першим меседжем було як раз про дєньгі!

Але ж не так прикольно... ващє я про любов хтів написать, мол шоб вас всі любили, але ти апять скажеш, шо тобі вікі достатньо :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Когда я монтировал этот ролик, я знал, что в его сторону будет кинуто не меньше гнилых помидоров, чем в логотип)))

Но на вкус и цвет...

зы Залил качеством получше

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто ж полюбить бідного, нещасного(хоч і дуже талановитого)., а ось з грошима -тільки свисни.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поспешили с роликом. Для такого ответственного задания лучше специально снимать видео, а тут, похоже, архивные записи смонтировали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для такого ответственного задания лучше специально снимать видео, а тут, похоже, архивные записи смонтировали.

Как ты себе представляешь специально снять свято сала или ночь в Луцком замке, или Брусиловский прорыв и тд?

Идея ролика - показать потенциальным туристам, что в Луцке есть и движухи разные, и есть на что посмотреть в плане архитектуры и прочего.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

юрген, тебе завидуют из-за денег. скажи чесно, сколько тебе заплатили за монтаж? Уверен, за такое бабло все месные дизигнеры сделают в трипицот раз лучше. И дешевле!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

юрген, тебе завидуют из-за денег. скажи чесно, сколько тебе заплатили за монтаж? Уверен, за такое бабло все месные дизигнеры сделают в трипицот раз лучше. И дешевле!

і не дізігнери. Діма, помниця мені, як лого борди всі крітікували, і абсолютно не дезігнери, а адвокати, програмісти, агенти і т.д. Всі ж знали як краще, і кожному не лінь було сказати, що вони крутіше б зробили.

Шо в тебе за ненависть до дизайнерів? ми нормальні люди, адекватні. Подивись портфоліо Льоши (топікстартера), якщо він зробив би лого для Луцька, я б не сумніваюсь, що воно було б ах....е.

Я не полінилась пошукала, логотипи конкурсантів, що брали участь, які не ввійшли в фінал. Там були чудові роботи, варті уваги. НО ВОНИ НАВІТЬ ДО ФІНАЛУ НЕ ПОТРАПИЛИ. Ви самі бачили, що туди потрапило((( В мене мову відняло на цілий день.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так можна чисто демократично. на борді (з коментарями профі) обрати народний логотип Луцька(як Ясь та Івась до Євро 2012) і продвигати його паралельно офіційному.

Життя відфільтрує.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

для прикладу.розумію що фінансування і вимоги в цьому випадку були більші.

yurgen, молодцом, відео чудове.ІМХО хотілось би бачити більше молоді, та чути в відео живі голоси.я впевнений що при потребі можна було б знайти активних молодих людей які допомогли з ідеями, і втіленням їх у життя.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так можна чисто демократично

чисто "демократично" вже президента вибрали. чисто реального і чисто канкрєтного.

А по темі. харош, да? Всі вдруг рєзко задєлалися дізайнєрами і спєцами. якщо людина будівельник -

йому ніхто не радить на яку глибину рить фундамент, якщо людина юрист - з ним ніхто не сперечається,

бо завідома обіср..обламаються. Но! Підходить тема дизайну - всі спєци і н*х нема кого послать.

Якщо людина в цій сфері працює, їй за це платять, а потім приходять і платять знов (ібо під новим лого продукція на "ура" іде,

бо любить народ красіву етікєточку), то навєрно людина шота шарить, нє?

ЗІ лого - ні в ...ні в красну армію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Как ты себе представляешь специально снять свято сала или ночь в Луцком замке, или Брусиловский прорыв и тд?

Дождаться праздника и специально снять с хорошей аппаратурой. Одеть людей в шинели и опять снять.

Зачем быстро сделать что-то, что всё равно не сработает? Кому это надо? Лучше уж постараться и делать дольше. Но с пользой.

Я понимаю, что задача так стояла... К вам наверное пришли и сказали: вот, смонтируйте нам поскорее.

Но если сделать такой ролик — это была ваша идея, то грустно.

Идея ролика - показать потенциальным туристам, что в Луцке есть и движухи разные, и есть на что посмотреть в плане архитектуры и прочего.

Идея понятна, только снято плохо. Как для домашнего архива.

Надо изучать только самые-самые лучшие примеры и если не получится сделать лучше, то пытаться хотя бы подражать им. Вот, например, та же задача, только рекламируют не Луцк, а Украину:

http://www.youtube.com/watch?v=M_PIiFtt-fQ&hd=1

У меня пара знакомых, которые уехали учиться в Польшу, когда смотрели этот ролик, то говорят, чуть не плакали. :)

И такие вещи в ролике как пролёт камеры над землёй не является чем-то сверхъестественным даже для Луцка. Просто для таких кадров не обязательно иметь вертолёт. Столетний кинематограф имеет много трюков в запасе.

Подивись портфоліо Льоши (топікстартера), якщо він зробив би лого для Луцька, я б не сумніваюсь, що воно було б ах....е.

Спасибо, Вика :_08: Но есть много более крутых дизайнеров логотипов чем я. Тут вопрос только в бюджете.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Когда я монтировал этот ролик,

а це що ролик? його ще й монтували?

це слайд шоу зі зміною картинок...

що ж у нас все таке провінційне й ніяк на рівень вийти не можемо? це тому що старі пердуни приймають рішення?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чого ви крутитесь, неначе вам десь шило заважає?

Чи може у нас на євробачення таланти їдуть?

Чи на виборах хороші люди перемагають?

Чи на тендерах найкращі пропозиції вибираються?

Але чомусь далі кіпішу на форумах діло не йде.

Не подобається - напишіть петицію типу "ми, мега супер дезігнери Луцька вважаєм прийнятий логотип лажою, бо в ньому порушені такі то і такі загальноприйняті правила..."

Може чогось і доб"єтеся, нє?

Якщо припустити, що лого реально криве, то можливий варіант, що вибране лого малювала якась "своя" людина, або ж Романюк сказав "мені оце нра", а всі члени жюрі, аби лизнути поглибше, намагалися всіма силами показати що пан мер таки має смак. Ну це навскідку два варіанти.

А якщо воно все таки класне то що? Вам, крєатівним, не панять нашого мирського ширпатрєбу?

Чи може вам не зрозумілий креатив, який виходить за рамки вашого ж сприйняття?

--------------------------------------------------------------

p.s. все вище написане не має на меті когось образити, просто хочу показати погляд зі сторони.

Взяти для прикладу якесь нововведеня, прийняте владою на тему іт, з яким не згідні більшість айтішніків.

Яка буде реакція? Постібуться на тему "водибілимля" під пивко, поржуть і заб"ють на те з високої дзвінниці.

А яка реакція у вас, творчих людей? "Ай, убівають, очі ріже, серце прихопило...". Це все надто схоже на "мене не спитали".

Скільки людей, скільки думок. На те ви й дизайнери, щоб у кожного був свій погляд на речі, і щоб ви не кліпали щось шаблонне, а кожен своє.

І якщо щось вам не подобається, це просто інша ідея, а не неправильна ідея.

ІМХО

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо критикуєш, то пропонуй щось інше.Чому ж ніхто свого не вмставляє.?

ну це не серйозно))

щоб критикувати не обовязково бути дизайнером (ми постійно критикуємо та вибираємо - словом, гривнею, дією), а щоб виставити своє потрібно бути дизайнером чи художником.

тому я й писав , що час покаже наскільки такий логотип вдалий й буде задіяний, чи помре як непотріб...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і не дізігнери. Діма, помниця мені, як лого борди всі крітікували, і абсолютно не дезігнери, а адвокати, програмісти, агенти і т.д. Всі ж знали як краще, і кожному не лінь було сказати, що вони крутіше б зробили.

Почну здалека...

Я близько 15 років тусуюсь у фотосфері, маю кума, якого вважаю одним з найкращих фотографів Луцька. І усі ці війни "гавно- не гавно" по відношенню до фоторобіт спостерігаю з самого початку. Війни художників були і сто, і двісті років тому.

"Почему, например, людям не нравится мазня Малевича, но они говорят, что это хорошо? Потому что в стаде обезьян всегда найдется парочка, которая скажет: Малевич исключительно хорош! Их интересует не Малевич, а собственные амбиции. Они таким образом утверждают свою доминантность. И когда некий знаток хвалит нам очередной шедевр, мы видим не человека под названием «искусствовед», а обезьяну, стремящуюся повысить свой статус."-

ось що я думаю про багатьох з "експертів".

Когда-то, когда цифровиков не было(вообще!), у меня был пристойный, как для любителя, Nikon F50. И когда некто noven попросил меня попользоваться им, а впоследствии выложил на борде сканы снимков, я сказал ему: фотик можешь не отдавать, ибо по сравнению с твоими работами, в моих руках он ничуть не лучше граблей или молотка. И подарил ему камеру в две средних месячных ЗП. Ибо я не мастер и не эксперт, я могу судить о работах про себя, в тряпочку, но не могу осуждать.

Есть наука, видеоэкология, которая основана на автоматии саккад и прочей научной фигне, вроде как доказывающая, что у красоты есть физиологические подоплеки, т.е. теоретически можно создать прибор, который сможет определить: "это красиво, а это - нет", в этом случае выделится столько-то эндорфинов, а этом - мозг будет подавлен. Так вот я на все эти фотоработы и логотипы смотрю издалека, прищурившись. И в размытых цветовых формах наблюдаю, что мне нравится. И нравится мне практически ВСЕ! Я не пойду оценивать работы дизайнеров или фотографов, самоутверждаясь при этом, но я и не стану слушать вот таких обезьян, утверждающих, что Малевич - гений.

Когда-то топикстартер выкладывал тут работу свою, вроде как реклама белья. Мне понравилось, а наш студийный фотограф сказал, что это "гавно недостойное художника".

Теперь всем понятно, в какой среде я варюсь, почему не люблю экспертов дизайна в лице "юристов, программистов и т.п." и почему не слушаю мнений большинства художников? Тут уже давно за нас придумано, что "На вкус и цвет..."

И когда Андрюха поменял шрифт в лого борды(которое мне с самого начала нравилось) на такой, который "более сильно нравился" нашим юристам-программистам, меня как кирпичем по голове - как так? Ты ж дизайнер, они - толпа, какого х%* идти на поводу у толпы???

История постоянно повторяется - находятся и эксперты, и "эксперты". И у каждого свое мнение. Викусь, дизайнеров я уважаю за их работу и не люблю за "синром Тёмы"

, присутствующий у них у всех практически поголовно

. Давал как-то энди пару готовых работ, какие-то коллажи, из которых надо было сверстать буклет или что-то типа того... Андрюха как всегда сказал "Это что за у%*ищный дизайн?!" , хотя этот дизайн делала киевская контора для большой строительной национальной корпорации за многомногомного баксов

:D

вот где-то так.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ми шо тут гавном друг друга поливаєм?

пачєму друг друга? нє, нє друг друга :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є мистецтво заради мистецтва, в якому високопарні естети ламають списи навколо своїх рефлексій. а є мистецтво для народу.І лого(міста) розраховане саме на народ

Воно має викликати чіткі асоціації на підсвідомому рівні.Це доказано успішними зразками.

На рахунок пропозиції, то навіть я наваяв за 5 хв.(це не квадрат Малевича, клікніть по ньому), професійні дізігнери мають виставити своє бачення лого. в натурі,нехай народ оцінить.

post-8263-0-22743000-1332840512.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...