Перейти до змісту

"Пакращення" від нової влади.


Рекомендовані повідомлення

7 минут назад, rl72 сказал:

у нас є готові розробки рівня того, що закупляється?

Звідки вони візьмуться, якщо ми локомотиви будемо за кордоном купувати? Хіба якщо будемо як китайці: купляти, перемальовувати і клєпати самі.

А якщо включити фантазію, скільки ж робочих місць можна було створити для виробництва локомотивів, це ж не один завод запрацював би. Зарухалися б суміжні заводи і фабрики, субсидіантів поменшало. В бюджеті дірка зменшилася. Та що там зменшилася, взагалі пропала, бо не тільки субсидіанти пропали, а податки пішли в бюджет, з зарплат, з продаж. А вот фіг вам.  Живемо по новому, працюємо по старому.

Змінено користувачем nickel
  • +1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, nickel сказано:

Звідки вони візьмуться, якщо ми локомотиви будемо за кордоном купувати? Хіба якщо будемо як китайці: купляти, перемальовувати і клєпати самі.

 

купляти ми будемо зараз.

розробки до того, як уклали цю угоду, були? так зрозуміліше, щоб без китайців?

і база для виготовлення 30 тепловозів у рік у нас є?

про можливості Корюківського заводу гарну відповідь дає вікі.

Спойлер

Продукція[ред.  ред. код]

Тип продукції 2017 рік[6][7] 2016 рік[8][9] 2015[10] 2014 рік[11] 2013 рік[12][13] 2012 рік[14][15] 2011 рік[15][16] 2010 рік[16][17]
вантажні вагони, шт  2013  1576  410  2406  5316 11 005 10 750 9090
пасажирські вагони, шт  50  9[18]  0  1  74  69  28 38
вагони метрополітену, шт      5        25  
модернізація вагонів метрополітену, шт 15    25  90  5      
чистий прибуток (збиток), млн грн   -112,85 -416,73  -347,572  339,377  780,567  680,222  298,624
кількість працівників, чол.    5528    6846  7865  8902  8425  7806

і дає відповідь про те, що дає ця угода цьому ж заводу

Цитувати

General Electric поставить ПАТ «Укрзалізниця» 30 дизельних локомотивів ТЕ33А Evolution. Запланований термін поставки — жовтень 2018 року — 1 квартал 2019 року.

Передбачається, що із суми 1 млрд доларів близько 400-450 мільйонів доларів отримають саме українські виробники.

Серед українських підприємств, які будуть співпрацювати з General Electric – Крюківський вагонобудівний завод. Йдеться, зокрема, про спільне виробництво. Де буде організоване великовузлове складання локомотивів.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 минут назад, rl72 сказал:

 

там уже просто списувати треба.

 

у нас є готові розробки рівня того, що закупляється? яку кількість ми можемо випустити?

 

 

я Вам говорю шо Холодно а Ви мені шо Пересолено......

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 минут назад, rl72 сказал:

там уже просто списувати треба.

Цитата

По словам экс-замминистра Александра Кавы приобретение новых тепловозов не решает проблему повышения эффективности работы УЗ. "У УЗ нет дефицита тепловозов - есть дефицит отремонтированных тепловозов. Сотни тепловозов 2М62 и 2ТЭ116 стоят в ожидании ремонта. Если их отремонтировать или модернизировать, то проблема будет снята полностью", - говорит эксперт.

По его словам, эффективнее закупить более экономичные двухсистемные электровозы. "Если бы УЗ приобрела 125 новых грузовых двухсистемных электровозов мощностью 9600 кВт, то можно было бы списать порядка 300 старых электровозов, построенных в 50-е и 60-е годы, увеличить вес грузовых поездов, увеличить плечи обслуживания локомотивов, повысить оборот грузовых вагонов, сократить время в пути. Новые тепловозы и близко подобного эффекта не обеспечат", - отметил Кава.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 хвилин тому, HelloBoy сказано:

 

я Вам говорю шо Холодно а Ви мені шо Пересолено......

 

 

8 хвилин тому, nickel сказано:

 

 

В інвентарному локомотивному парку ПАТ "Укрзалізниця" є 609 магістральних вантажних тепловозів різних серій (2ТЕ116, М62, 2М62в/і, 2ТЕ10в/і), зношеність 100%, а середній вік 31 рік при нормативному терміні служби 20 років.

 

@nickel,

люблю слухати екс-міністрів і замміністрів. вони зараз всі такі розумні, і так знають, що нам треба зараз робити, що аж хочеться їх повернути у владу.

от тільки зупиняє те, що при них НІКУЯ того всього що вони говорять не робилось .

 

чого ж той ексміністр не модернізовував рік тому ті всі тепловози, вони ж ще на рік молодші були ніж зараз :D

 

п.с. прикольно звучить нет дефицита тепловозов - есть дефицит отремонтированных тепловозов . якщо нема відремонтованих, то нема й робочих. значить - дефіцит. але то таке, ексзамміністру можна

Змінено користувачем rl72
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, rl72 сказал:

@nickel,

люблю слухати екс-міністрів і замміністрів. вони зараз всі такі розумні, і так знають, що нам треба зараз робити, що аж хочеться їх повернути у владу.

от тільки зупиняє те, що при них НІКУЯ того всього що вони говорять не робилось .

 

чого ж той ексміністр не модернізовував рік тому ті всі тепловози, вони ж ще на рік молодші були ніж зараз :D

З його слів, Укрзалізниця не змогла виділити достатньо кошті на ремонт. Я не спец, тому цитую того, хто розбирається краще за мене. Але я сильно сумніваюся, що ти більший спец по локомотивам за мене. Зате в тебе немає навіть краплі сумніву, що Петя все робить правильно. Час розставить все на свої місця. Дай боже, щоб вони не стали хюндаями.

  • Ха-ха 1
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

37 хвилин тому, HelloBoy сказано:

 

я Вам говорю шо Холодно а Ви мені шо Пересолено......

 

У мого батька є Москвич412ие. Десь такого віку і стану як ті тепловози.

Модернізуєш мені його до рівня хоча б нового ланоса?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 хвилин тому, nickel сказано:

З його слів, Укрзалізниця не змогла виділити достатньо кошті на ремонт. Я не спец, тому цитую того, хто розбирається краще за мене. Але я сильно сумніваюся, що ти більший спец по локомотивам за мене. Зате в тебе немає навіть краплі сумніву, що Петя все робить правильно. Час розставить все на свої місця. Дай боже, щоб вони не стали хюндаями.

 

Скажу так, багато чого уже зроблено і робиться.

Хотілося б більшого і швидше, але треба розуміти умови і реальність

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, rl72 сказал:

Скажу так, багато чого уже зроблено і робиться.

Хотілося б більшого і швидше, але треба розуміти умови і реальність

З моєї колокольні бачиться так:

Дуже мало зроблено, набагато менше ніж можна було зробити за цей час.

Та й те що робиться, в багатьох випадках робиться лише після чарівного копня, чи то від народу чи то від МВФ.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

56 минут назад, rl72 сказал:

У мого батька є Москвич412ие. Десь такого віку і стану як ті тепловози.

Модернізуєш мені його до рівня хоча б нового ланоса?

 

нах здати на брухт його...

а краще  взяти кредит, купити спорткар за 1млн евро і кататись на ньому в село по гриби і тд... 

розпідорити його за 5 поїздок і потім чесати репу...  і віддавати той кредит ще 5 поколіннями..

зато 5 поїздок і яких огогого!!! 

 

Логіка десь була.. була.. була.. 

була там де зрівнювати держ закупівлі, держ сектор і москвич з ланосом простих смертних... 

 

і ше одна "перемога" заключається в тому, що тих грошей, 100500%  "не хватило би" на модернізацію і підгонку нашого сектора для випуску тих магістральних "паравозів" .

Крюковскій жде така сама "Пєремога" як і наш ЛуАЗ.. коли його викупив Богдан! 

 

Змінено користувачем HelloBoy
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 часов назад, HelloBoy сказал:

Крюковскій жде така сама "Пєремога" як і наш ЛуАЗ.. коли його викупив Богдан! 

Поясни. А то мені здається, що виробників тролейбусів вже достатньо в Україні. 

І якби не Богдан, то вже б ЛуАЗ був би порізаний і був би в оренді під склади, адреналін чи якийсь університет.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 26.02.2018 at 12:59, ForZa сказано:

Гарно анонсували...

"Укрзалізниця" хоче купити 30 тепловозів у 2018 році

А от що за тим всім стоїть - нічого не кажуть...

 

Цитувати

Известный журналист Александр Дубинский

 

це той що з 1+1? так, так відомий. маніпуляціями, якщо б не сказати брехнею. але ж то таке, хто ж після відомого журналіста буде перевіряти. сказав, що МО закупляє буряк столовий для армії по 19 грн. і всі вірять. зрада, бариги, крадуть.

 

і лише одиницям цікаво, що це "буряк столовий, готовий до вживання", а звичайний буряк в прайсі на одну строку нижче і на 10 грн. дешевше.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, rl72 сказано:

це той що з 1+1?

нещодавно, був репортаж, як скручувати лічильники якраз від Дубинського.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, volks сказал:

Поясни. А то мені здається, що виробників тролейбусів вже достатньо в Україні. 

І якби не Богдан, то вже б ЛуАЗ був би порізаний і був би в оренді під склади, адреналін чи якийсь університет.

Тобто  маючи на ЛуАЗі  майже 80% "потужностей" для виробництва автомобіля, і здавши то всьо на метал(станки, преса) і зробивши "викруткове" виробництво, то явно господарський підхід до справи...

 

Так все важко, нічого легкого не буває, проте раз "напрягтись" і зробити  на 90-95% шось своє, цим самим "зробити круговорот грошей в країні" 

але ж ні, навіщо щось думати, краще закупити за бугром, відмити грошей, залучити "фахівців" для навачання наших "фахівців" закупити "уйму"  всяких "спец приблуд" для обслуговування 

а потім виявитися шо воно нах не вигідно, і не доцільно подальше використання...

 

Зовсім інше діло, якби, наш президент сказав шо мол закупляємо ЗАСОБИ ДЛЯ ВИРОБНИЦТВА власних "паравозів"  оце зовсім інша справа...

Ну не вірю я, що за ті "бабкі" не можна було б щось у нас на Україні придумати....

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 минут назад, HelloBoy сказал:

Тобто  маючи на ЛуАЗі  майже 80% "потужностей" для виробництва автомобіля, і здавши то всьо на метал(станки, преса) і зробивши "викруткове" виробництво, то явно господарський підхід до справи...

А що ЛуАЗ робив сам на автозаводі? Двигуни, редуктора, кпп, колеса, крісла?

12 минут назад, HelloBoy сказал:

Так все важко, нічого легкого не буває, проте раз "напрягтись" і зробити  на 90-95% шось своє, цим самим "зробити круговорот грошей в країні" 

Звичайно, що краще, але то треба вміти зробити. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У нас ще є проблема кадрів. Мало закупити обладнання - потрібно мати навчених, кваліфікованих та мотивованих працівників, що зможуть ефективно та відповідально працювати на ньому. У нас навіть на приватних фірмах не зовсім розумно чинять з ключовими спеціалістами. Яскравий приклад Модерн - пішло багато гарних спеціалістів. А в наш час ще й багато толкових виїхало. З ким працювати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 минут назад, sergkots сказал:

У нас ще є проблема кадрів. Мало закупити обладнання - потрібно мати навчених, кваліфікованих та мотивованих працівників, що зможуть ефективно та відповідально працювати на ньому

Он ЗАЗ закупив і організував повний цикл. І двигуни сам робить. А толку, якщо їхня продукція неконкурентозможна

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 минут назад, volks сказал:

Он ЗАЗ закупив і організував повний цикл. І двигуни сам робить. А толку, якщо їхня продукція неконкурентозможна

Ну як ланос може конкурувати з теслою чи бмв?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, kroha сказано:

Ну як ланос може конкурувати з теслою чи бмв?

Адекватною ціною.

  • Дякую! 1
  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

46 минут назад, kroha сказал:

Ну як ланос може конкурувати з теслою чи бмв?

 

А чьо не відразу з ролсом і бентлі?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, kroha сказано:

Ну як ланос може конкурувати з теслою чи бмв?

 

Варто порівнювати з автомобілем такого ж класу та комплектації. Це певно буде VW Polo sedan в базовій комплектації або рено логан. 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, sergkots сказал:

Варто порівнювати з автомобілем такого ж класу та комплектації. Це певно буде VW Polo sedan в базовій комплектації або рено логан. 

І корейці. Акцент і Ріо. Вони в цьому класі рулять. А також 301 пиж і сітроєн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо не брати до увагі металолом на "католіцких" номерах, то яка адекватна заміна Ланосу ?  

шо за ці гроші з нового, можна купити?!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 минут назад, HelloBoy сказал:

Якщо не брати до увагі металолом на "католіцких" номерах, то яка адекватна заміна Ланосу ?  

шо за ці гроші з нового, можна купити?!

Так Ланос - це той самий тепловоз GE через декілька десятиліть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 минут назад, HelloBoy сказал:

Якщо не брати до увагі металолом на "католіцких" номерах, то яка адекватна заміна Ланосу ?  

шо за ці гроші з нового, можна купити?!

Так Ланос - це той самий тепловоз GE через декілька десятиліть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...