Перейти до змісту

"Пакращення" від нової влади.


Рекомендовані повідомлення

9 минут назад, rl72 сказал:

вирубаєш автоматичні вимикачі,

Мені здається тут комусь іншому треба вирубити вимикач.

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, nickel сказано:

Дибілком народився, дибілком і помреш.

 

дуже добре, що ти це про себе визнав. тут лише ти  такий "алльтернативно обдарований" з трусами на голові

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, rl72 сказал:

 

дуже добре, що ти це про себе визнав. тут лише ти  такий "алльтернативно обдарований" з трусами на голові

mudriy-paca_67998059_orig_.jpg

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, volks сказано:

Мені здається тут комусь іншому треба вирубити вимикач.

 

як ромаха11 пише, що включити світло зранку - це корупція, то ви підтримуєте ромаху11, але відключити електроенергію в себе вдома - ні.

так визначтесь нарешті, за корупцію, чи проти неї

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 минут назад, rl72 сказал:

 

як ромаха11 пише, що включити світло зранку - це корупція, то ви підтримуєте ромаху11, але відключити електроенергію в себе вдома - ні.

так визначтесь нарешті, за корупцію, чи проти неї

Бо Ромаха, коли пише якусь х..ню, то він пише від себе, а не тому що так треба.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

33 хвилин тому, volks сказано:

А звідки мають взятися чиновники, які не беруть хабарів? З Марсу прилетіти? Чи може їх у владу мають привести люди, саме хвіст тієї риби, які нетерпимі до корупції, а не вважають її нормою?

В цивілізованих країнах корупціонерів ловлять відповідні органи... 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, volks сказано:

Бо Ромаха, коли пише якусь х..ню, то він пише від себе, а не тому що так треба.

 

браво!!! дякую, розяснив!

питань більше нема.

виявляється я даремно маньяка підтримав в його бажанні захуярити ахметку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, sergkots сказал:

В цивілізованих країнах корупціонерів ловлять відповідні органи... 

Щоб ці органи когось ловили, спочатку має бути некорумпована влада, яка повинна створити ці некорумповані органи, щоб вони дійсно почали когось ловити. А ту некорумповану владу має привести некорумпований народ, або її владу мають силою захопити некорумповані люди.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 хвилин тому, volks сказано:

Щоб ці органи когось ловили, спочатку має бути некорумпована влада, яка повинна створити ці некорумповані органи, щоб вони дійсно почали когось ловити. А ту некорумповану владу має привести некорумпований народ, або її владу мають силою захопити некорумповані люди.

В Румунії як було, бо часто проскакує як приклад? І ще якась країна була - там ООН іноземців в антикорупційні органи поставив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 минут назад, sergkots сказал:

В Румунії як було, бо часто проскакує як приклад? І ще якась країна була - там ООН іноземців в антикорупційні органи поставив.

Так і в нас під тиском іноземців НАБУ заснували, а зараз те саме з антикорупційним судом відбувається. Наші "реформатори" цих органів побоюються, тому й спротив.

Змінено користувачем nickel
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, rl72 сказал:

 

1. виходиш в коридор

 

 

І головою об стєнку :D.

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

50 хвилин тому, sergkots сказано:

І ще якась країна була - там ООН іноземців в антикорупційні органи поставив.

Foreign Policy: Гватемала – лучший пример для Украины в борьбе с коррупцией

Цитувати

Столкнувшись с критическим уровнем коррупции в экономике, руководство Гватемалы решило пожертвовать частью своего властного суверенитета и предоставить право бороться с коррупцией внутри страны гибридному международному/ государственному органу под названием Международная комиссия по борьбе с безнаказанностью в Гватемале (МКББГ). Достижения организации весьма существенны. С момента своего старта, МКББГ расследовала более 200 случаев коррупции на высоком уровне, и выдвинула обвинения против более, чем 160 действующих и бывших чиновников. Следователи организации не боятся расследовать дела наиболее опасных преступников. Список лиц, в отношении которых ведутся расследования, включают влиятельных бизнесменов, отставных генералов, экс- министров обороны и внутренних дел, бывших руководителей национальной полиции, экс-президента - и даже действующего президента. Президент Перес Молина Отто подал в отставку и был вызван в суд после того, как следователи агентства подтвердили его причастность к коррупционным сделкам на таможне на общую сумму в $ 120 млн.

 

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стосовно рошенівського кавування:

 

Ну, и о "кофе"!
Рабинович на приеме у терапевта:
- Понимаете, доктор, я прихожу вечером домой и частенько застаю свою Сарочку в постели с любовником. Когда я им делаю замечание, что я, стоя в дверях спальни, все вижу, - они меня посылают на кухню выпить чашечку кофе и успокоиться.
- Судя по всему, вам все-же не ко мне, а к сексопатологу...
- Нет, доктор, именно к вам. Я таки хочу узнать: мне не вредно так много кофе?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, sergkots сказано:

В Румунії як було, бо часто проскакує як приклад?

В Румунії було більше 15 років антикорупційної боротьби, поки не "вистрелив" той приклад, що проскакує. Судили-садили, судили-садили, поки не добрались до "голови риби"(і не впевнений, що так вже там все добре). 15 років! В КНР розстріли хабарників за останні роки не призвели до зменшення корупції, як стріляли, так і стріляють.

А тут дехто хоче все зробити за 70 днів. Шаріков заздрить.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, difoto сказал:

Шаріков заздрить.

Петро Шаріков вже три роки нікуя зробити не може, вірніше може, але не хоче. Звичайно, що заздрить.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, nickel сказано:

Петро Шаріков вже три роки нікуя зробити не може, вірніше може, але не хоче. Звичайно, що заздрить.

Мурзік (дуже спокійно). Ви хотіли пошуткувать, але у вас не вийшло. Ні, не надоїло. Я теж, шановний, міг би запитать - чи не надоїло вам цілий день борсатись в чужому калі, але як бачте, я цього не роблю.

(с) Митець

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@difoto Вже більше трьох років йдуть реформи. Я не хочу з неба грошей - я хочу бачити тут свою країну на перших місцях.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ді, от дивись. Ти зараз маєш бізнес пов‘язаний з монтажем сантехніки. Тебе взагалі як до об‘єкта допускають? Через відкат чи по особистому знайомству? Чи намагаєшся запропонувати оптимум ціна-якість? 

Так чи інакше, але тебе замовник бере на об‘єкт, погоджує часові рамки, фінансові і дає завдаток. І ти пішов з бригадою все пробухав. Замовник дав тобі ще раз завдаток, щоб ти почав роботу - ти знову все пропив і такий приходиш: карочє то буде коштувати в сто раз більше і зробимо ми то фіг знати коли, бо у нас і так дофіга проблєм. Замовник такого бабла немає, але ти йдеш на компроміс. Заходиш на його подвір‘я, забираєш джипа, побутову техніку, ще походу прихвачуєш всяку мєлоч і обіцяєш роботу все ж почати, але точно не знаєш коли - тре з пацанами переговорити. І пацани такі злі - чьо за ті копійки хєрачити? До трусів суку роздягай, намахати нас хотів, ще й вимагає падлюка щось, ми он і так в куфайках по тій сраній стройці ходимо. А якщо тому дебілу щось не канає, так хай Польшу фігашить і бабло присилає. Бачиш хати мудаку захотілось.

 

Десь в такому стилі ти виправдовуєш Петруся, але тут вже мова про сотні мільярдів і обкрадений народ з країною.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 годин тому, Юріч сказано:

 

І головою об стєнку :D.

 

це вже на бажання.

і так і так корупцію поборете ахметко-порошенківську

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 годин тому, romaxa11 сказано:

Так чи інакше, але тебе замовник бере на об‘єкт, погоджує часові рамки, фінансові і дає завдаток.

Еееее, нє, друже! Почнемо цю казочку з того, що замовник копнями виганяє попереднього прораба і наймає тебе. А від попереднього лишились лише сп*жджені стройматеріали і борги. І купа шабашників, які професійно вміють лише красти цемент. І ти розумієш, що все потрібно починати з нуля, що тих шабашників треба поступово міняти, що це будівництво обійдеться в три рази дорожче і т.п.

А далі фантазуй, ти вмієш :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти розумієш яку фігню пишеш? Ти працюєш з злодієм, дозволяєш красти? В тебе ж була нормальна команда на старті, але ти все зробив щоб її розігнати і вернути назад папєрєдніків. І вже в цій ситуації щось робити справді важко: кругом ворюги, злодійня і кримінал, тільки вони вже особисто твої а не папєрєдніка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сергій Фурса

 

Сначала они говорили, что нам не нужен антикоррупционный суд. Потому что и в Финляндии есть коррупция. Да и вообще все суды должны быть антикоррупционными

Потом они говорили, что мы очень хотим создать независимый антикоррупционный суд. Очень. Но есть обстоятельства непреодолимой силы, которые им мешают.

Теперь они пытаются не допустить создание именно независимого антикоррупционного суда.

И это было предсказуемо. Они так и должны были поступить. Если бы внесенный президентом закон не нес в себе этих пожеланий, то было бы даже удивительно. И можно было бы заподозрить подвох. А так все прозрачно и чисто. Они продолжают идти по пути сопративления.

После создания независимого НАБУ, которое уже не дает «нормально» жить украинским чиновникам, было ясно, что создание суда, который закончит антикоррупционную инфраструктуру несет слишком большие риски. И было ясно, что они попытаются бороться не с антикоррупционной сущностью, а с независимостью будущего суда. Ведь опыт имитации реформ у них уже есть. Есть два вида конкурса. Конкурс по выбору главы НАБУ, где основную роль играли кредиторы. И конкурс по выбору, например, Насирова (или Трубы), где сама система выбирала, кто же с ней, с системой будет бороться.

Вот и в антикоррупционный суд они пытаются заложить последний принцип. Судебный корпус должен иметь права голоса существенно выше, чем общественность и кредиторы. И даже если условный государственный департамент увидит, что им пытаются втюхать очередного коррупционера, то сообщество судей должно иметь право наплевать на мнение мировой закулисы. Логично ведь, правда. Мы вынуждены создавать антикоррупционный суд потому что судебная система погрязла в коррупции. И даем право этой судебной системе выбирать тех, кто будет бороться с ней. Судьи, которые живут в Конче-Заспе, судьи, которые ездят на дорогих иномарках, будут выбирать среди таких же как они. И конечно же не увидят ничего пред рассудительного в коррупционном прошлом. Судьи, которые только за последнюю неделю отпустили на волю титушку-убийцу, которые позволили зам главы СБУ не платить по кредитам, которые запрещают расследовать деятельность бывших собственников Приватбанка и разрешают им же не платить по долгам, все эти судьи получают в президентской версии право проводить себе подобных в антикоррупционный суд. Ничего не видя зазорного в подобных решениях соискателей. Нивелируя таким образом суть реформы.

Понятно, что это не допустимо. Ибо уничтожает саму суть реформы. Лишает смысла создания антикоррупционного суда. Ибо он тогда все равно будет частью старой системы. Даже оставаясь формально независимым. Это такая же попытка имитировать реформу, как предыдущие разговоры о палатах. Как разговоры о «каждом антикоррупционном суде». И опять, как в случае с наездом на НАБУ они считают себя самыми умными. И опять забывают, что они лишь мелкие шулеры по сравнению с настоящими большими игроками. Которые видят все их жалкие попытки противостоять реальной реформе. И теперь главным будет реакция. Сначала общества, конечно, но на нее им плевать. А вот потом будет реакция МВФ, ЕС, государственного департамента. И она им не понравится. И им придется снова унижать самих себя, внося изменения, которых от них потребуют. Потому что все уже устали он попыток обмана. И не простят очередной. И у них будет железобетонный аргумент, ведь данные нормы, продвигаемые администрацией президента, противоречат выводам Венецианской комиссии. 

А кто говорил, что будет легко?

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 хвилин тому, romaxa11 сказано:

Ти розумієш яку фігню пишеш?

А ти розумієш, яку несинітницю ти пишеш?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 часов назад, difoto сказал:

Мурзік (дуже спокійно). Ви хотіли пошуткувать, але у вас не вийшло. Ні, не надоїло. Я теж, шановний, міг би запитать - чи не надоїло вам цілий день борсатись в чужому калі, але як бачте, я цього не роблю.

(с) Митець

 

13 минут назад, difoto сказал:

А ти розумієш, яку несинітницю ти пишеш?

Розумієте. Мурзік Васильович, кал -дуже цікава штука. Ви помітили, то людина, коли посре, завжди оглядається, шоб побачити, скіки вона насрала і якої якості кал. Їй цікаво, а цікавість - це шлях в майбутнє.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...