Перейти до змісту

Тихі теревені любителів кіно REBORN


Рекомендовані повідомлення

ikiru2.jpg 

http://www.kinopoisk.ru/film/64131/

Думаю любителям якісного серйозного кіно дана стрічка прийдеться до душі. Фільм на всі часи.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Подивилась вчора цікавий фільм "Старим тут не місце" 2007р. ніби і не нове кіно, а якось не доводилось бачити раніше. Так от, чим цей фільм мені сподобався, та тим, наскільки реалістично правдиво Хав*єр Бардем зіграв роль психопата. Усе, від зачіски до ходи, виглядало правдиво, браво! За акторську майстерність і вдало виписаний сценаристом персонаж - 11балів з 10 можливих!

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 02.02.2016 at 14:56, OlgaAlterEgo сказано:

Подивилась вчора цікавий фільм "Старим тут не місце" 2007р. ніби і не нове кіно, а якось не доводилось бачити раніше. Так от, чим цей фільм мені сподобався, та тим, наскільки реалістично правдиво Хав*єр Бардем зіграв роль психопата. Усе, від зачіски до ходи, виглядало правдиво, браво! За акторську майстерність і вдало виписаний сценаристом персонаж - 11балів з 10 можливих!

ну цей фільм по суті вже до класики відносять, а так да фільм толковий, передивлювався разів 10 точно, та і у коенів напевно мій найулюбленіший

на днях ще раз передивився Kraftidioten 2014, не знаю чи згадував вже про нього тут, а фільм цікавий вийшов, норвежський менталітет у всій красі 8/10. Але то кіно виключно для любителів скандинавських фільмів, фанати mad max чи avengers його явно не оцінять :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...
В 02.02.2016 at 14:56, OlgaAlterEgo сказал:

Подивилась вчора цікавий фільм "Старим тут не місце" 2007р. ніби і не нове кіно, а якось не доводилось бачити раніше. Так от, чим цей фільм мені сподобався, та тим, наскільки реалістично правдиво Хав*єр Бардем зіграв роль психопата. Усе, від зачіски до ходи, виглядало правдиво, браво! За акторську майстерність і вдало виписаний сценаристом персонаж - 11балів з 10 можливих!

Сиджу і дивлюсь. Думаю, як я його пропустив? Та просто дивився не спочатку, і не вловив суті. Так фільм - шедевр.

А в "007.Скайфол" Хав'єр грав такого ж "психа". Гляньте.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • 2 тижня потому...

42694.jpg 

 

«Облако-рай» — фильм 1990 года режиссёра Николая Досталя с Андреем Жигаловым в главной роли. 


Сюжет

Маленький провинциальный городок, воскресенье, раннее утро. Слоняющийся от безделья Коля надоедает прохожим бестолковыми разговорами. Не найдя собеседников на улице, он заходит к своему другу Фёдору. Встречают его утомлённо и равнодушно. Желая привлечь внимание, Коля говорит, что собирается уезжать, якобы, к другу — на Дальний Восток. Это его решение находит всеобщую поддержку, Коля становится местным героем, все соседи участвуют в его сборах и проводах. Предприимчивые соседи скупают Колину мебель, под диктовку Фёдора он пишет заявление об увольнении.

За сильное решение оставить скучную однообразную жизнь Коля получает уважение и даже добрую зависть знакомых. А когда он сообщает, что история с отъездом — просто выдумка, ему уже никто не верит. Колю сажают в автобус и он покидает родной город и людей, ставших ему за этот день самыми близкими.

 

http://www.kinopoisk.ru/film/42694/

Фільм для справжніх гурманів кіно, і добавити нічого.

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора вигнав усіх з дому,котів також з залу повиганяв,закрив штори,облклався сємками достав холодний квас, я навіть і не здогадувався що на цьому мій балдьож і закінчиться,кароч включив я "5-а хвиля", але гавно!!! що це робиться таке,а? знов я повівся на трейлер,ех зараза,блін я так ждав і так розчарувався(((.

 Ну то фігня,не перший раз такий облом,я все ніяк не можу подивитися "В сердці моря" ну тут то я вже думаю кайфону))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@yura-patriot Та ну ... тож є кінопошук для такого діла... якщо фільм має середній бал нижчий за 6-7 то дивитись його не варт...(за дуже рідким виключенням). + рецензії читнути мона або пробігтись очима скільки позитивних скікльки негативних.

зекономить час;)

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, yura-patriot сказано:

включив я "5-а хвиля",

а що ти чекав?

Ти бачив хто у гловній ролі? Хлоя Грейс Моретц. Дівчинка-підліток. І фільм для таких самих. Моя мала (14 років) сказала - якщо там знімається Хлоя Моретц - то я полюбому буду дивитися!

Я поржав із цієї дикої помєсі Інсургєнта і Сумєрєк...  І полюбому буде 2-а частина!  (точно буде. Бо книжок 3)

 

загалом - мало що з того, що вийшло і вийде - варте уваги...  я в розпачі.

 

Остання "Сойка", (голодні ігри) - туфта ще та. Їхтреба з самого посатку дивитися. І то плутаються із Дивергентом та "бегущий в лабиринте".

Все на купу!

Виживший глянув. ну.... .  2,5 години ніачьом. Можна було у 1,4 запихнути .

Да ДІ Капріо на висоті. Гарна роль. Дуже сподобалася операторська робота.

А сам фільм - не дуже.

Зоряні війни. Паскудство. Спаганили кіно тою дівкою, яка за 5 хв обуздала Силу. Джедаї роками вчилися тому, що вона за 5 хв зробила!

І все таке... не таке!  і да - на 8-му частину залишили!

 

Скачав 3-й сезон серіалу "Мост".  Порадував. Прикольно. Правда над тупістю останньої серії - поржав!

Чекатиму 4-й сезон. Обіцяли вихід на осінь цього року.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, Pavelix сказано:

тож є кінопошук для такого діла.

 

кінопошук давно уже не показник.

 

Було колись, що на кінопошуку оцінка була десь 4,5-5, а на ІМДБ - овер 6!  Бо руззгіє нє понялі.

Або навпаки. Малолєтки не бачили оригіналу!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, yura-patriot сказано:

 Ну то фігня,не перший раз такий облом,я все ніяк не можу подивитися "В сердці моря" ну тут то я вже думаю кайфону))

Та ну, цей фільм зовсім слабенький. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

32 хвилин тому, Zheny@ сказано:

Ти бачив хто у гловній ролі? Хлоя Грейс Моретц. Дівчинка-підліток.

Наприклад фільм Let Me In (2010) нормальний вийшов.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

34 хвилин тому, Zheny@ сказано:

Зоряні війни. Паскудство. Спаганили кіно тою дівкою, яка за 5 хв обуздала Силу. Джедаї роками вчилися тому, що вона за 5 хв зробила!

І все таке... не таке!  і да - на 8-му частину залишили!

Там не стільки дівкою спаскудили, як негативними героями, які зовсім не харизматичні, а сопливі до смішного. Таке враження що не зоряні війни дивився, а якийсь низькобюджетний трешак.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 хвилин тому, alexvvv сказано:

Наприклад фільм Let Me In (2010) нормальний вийшов.

Це "жалкая пародия " на справжній!

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, alexvvv сказано:

які зовсім не харизматичні, а сопливі до смішного.

Нахєр він маску зняв?? 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

39 хвилин тому, Zheny@ сказано:

а що ти чекав?

 

 Чекав фантастичний трилер,а побачив підліткову казочку.

Та мене збив з пантелику трейлер, у кінотеатрі його крутанули перед якимось фільмом,мені сподобався,ось я далі не вникав,ну от і подивився:)

Ладно то таке,всерівно колись би подивився,навіть якби знав наперед що бее...

Я во що надибав "Второй шанс" вродь такий нічьо може і почну дивитися,ну 1серію точно гляну,а там побачу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 хвилин тому, alexvvv сказано:

Та ну, цей фільм зовсім слабенький. 

:unsure: що вже геть прям такий слабенький?

Для домашнього перегляду,для разнообразія, що не піде?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, Arden сказано:

В серці моря слабенький?

Відносно.  Особливо відносно того, як подали трейлери і т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 хвилин тому, Arden сказано:

В серці моря слабенький? Ну ви вже не перегинайте.

Так, наприклад Кон-Тики - значно кращий буде.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про Зоряні Війни я вже писав раніше: 

Але подума, що може недолуга озвучка була, тож вчора скачав в російській версії дубляжу, взяв пивку і вуха свинячі... І...Такі гамно( і це я не про пиво і вуха)

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...