Перейти до змісту

Тихі теревені любителів кіно REBORN


Рекомендовані повідомлення

Подивився вчора The Revenant 2016 з Ді Капріо який злили в нет, так як премєра тільки 7 січня (в Укр 28 січня). Поки для мене фільм року. Трохи перегукується з деякими картинами такого плану, але атмосфера що треба , операторська робота на рівні. 8/10. Чекати до премєри дуже довго, а та якість що є відповідає по суті DVDrip

 

Сьогодні візьмусь за The Hateful Eight (2015) Тарантіно, який також злили

 

Певно скоро перестануть відсилати копії фільмів до премєр кінокритикам  і академікам кіно нагород :D

Змінено користувачем charlie
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Ех!!!,я сьогодні зробив собі вихідний! )) і сходив " На гребні хвилі" Кому 30 і більше усі знають про що я і з чим порівнювати.Да?но! повірте тут порівнювати немає з чим просто крутий екшн! ні сюжету ні ентриги-просто крутий екшн)) саме 3D якесь слабеньке,можливо показалося,я не спєц(( але я точно не жалію що подивився такий фільм у кінотеатрі( в дома не то було б)

PS: головний герой не сподобався,.

 
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З`явився в мережі спецепізод серіалу   Шерлок.. Трохи не звичний поворот подій, але, для "фанатів" серіалу, приємний сюрприз на півтори години)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


ні сюжету ні ентриги

Добре, що попередив. Буду знати до чого готуватися!:)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Выживший - має бути цікавим фільмом, але дивитись його в dvdscr себе не поважати. Єдине виключення, це старий лрт телевізор на дачі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


але дивитись його в dvdscr

Ну, це може бути і WebDL-Rip 

варто семпл глянути .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Выживший - має бути цікавим фільмом, але дивитись його в dvdscr себе не поважати. Єдине виключення, це старий лрт телевізор на дачі.

Я подивився - мені норм, там спецефектів масштабних немає.

фільмом року я би це не назвав

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

фільмом року я би це не назвав

Тс--с-с!

Ді Капріо почує! ;)

а навіть на титаніку не плакав :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Выживший

Я подивився - мені норм, там спецефектів масштабних немає.

фільмом року я би це не назвав

 

Mad Max ?  :D  якщо так, то дуже банально.Чи martian ? А я просто таке кіно не дивлюсь/ Sicario ще не дивився

Змінено користувачем charlie
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора переглянув "останній мисливець на відьом".

Я думав, воно хоча б до  "Чорної пітьми" дотягне, чи Хроніків Ріддіка.  але нє...

Дизель уже в якості продюсера чи когось там ще.  Зняв собі кіно про себе і для себе.

 

Задумка цілком непогана. Але примітивно все.  Навіть ефекти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Я думав, воно хоча б до  "Чорної пітьми" дотягне, чи Хроніків Ріддіка.  але нє...

Я щось не пригадую кращі його фільми за ці

 

Признайте меня виновным досить не поганий... хоча не для любителів екшену)) таким Дізеля ви ще не бачили)

А ще він в Врятувати Рядового Райяна грав ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


Признайте меня виновным досить не поганий...

Почав дивитися. треба додивитися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну ще Форсаж колись культовим був... і три ікси..

 

Взагалі багатий доробок має ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1-2 було круто

далі згоден.

Дивився уже по-привичці. Як "Вечори на хуторі".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

. У 2-гій Дізеля не було.

Його не було і у третій, під назвою "токійський дріфт". Він на останніх секундах з'явився на 2-3 секунди.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У "Вижившому" я більше звертала увагу на Тома Харді, мені імпонує, що він сміливо грає різнопланові ролі і навіть таке злюще опудало як Джон Фицджеральд , що він зіграв у цьому фільмі, мені сподобалось у його виконанні))) У Тома досить цікава фільмографія і абсолютно професійний підхід до ролей, той же "Общак" ,"Лок" або "Стюарт: Минуле життя". 

 

Одним словом він сам по собі дуже цікавий персонаж, мені подобається)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, я пам*ятаю про названі вами фільми, просто я уже їх згадувала коли писала про Харді, в іншій темі. Та. якщо чесно у фільмі "Скажений Макс" акторскої майстерності Харді зовсім не видно, та й задум фільма спрямований на видовище. У ф "№44" все надто сухо - технічно, а в ф "Бронсон" специфічний формат, більше схожий на клоунаду, куди там порівнювати з глибинними питаннями соціопатії і її причинами, що підняті у ф  "Стюарт: Минуле життя".

Така моя особиста думка.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 14 Январь 2016 г. at 22:39, OlgaAlterEgo сказано:

У "Вижившому" я більше звертала увагу на Тома Харді, мені імпонує, що він сміливо грає різнопланові ролі і навіть таке злюще опудало як Джон Фицджеральд , що він зіграв у цьому фільмі, мені сподобалось у його виконанні))) У Тома досить цікава фільмографія і абсолютно професійний підхід до ролей, той же "Общак" ,"Лок" або "Стюарт: Минуле життя". 

 

Одним словом він сам по собі дуже цікавий персонаж, мені подобається)))

Як казали вище фільмом року не назвеш, але гра акторів на досить достойному рівні і засилля спецефектів немає - що не може не радувати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, veter сказано:

засилля спецефектів немає - що не може не радувати

А ведмідь справжній? ;)

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26 хвилин тому, Zheny@ сказано:

А ведмідь справжній? ;)

Ага! це точно!

І взагалі почитайте,хто насправді убив грізлі ;)не буду вумнічати,почитайте,це цікавоhttp://disgustingmen.com/kino/hugh-glass-revenant-movie-real-story

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 годин тому, Zheny@ сказано:

А ведмідь справжній? ;)

Ведмідь цифра, але якщо взяти фільм у загальному, то ефектів надміру немає

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...