Перейти до змісту

Тихі теревені любителів кіно REBORN


Рекомендовані повідомлення

із останнього що дивився, відверто кажучи мало що дійсно варте уваги... як не прикро.

І так:

Тёмна долина

Німецький "вестерн". Атмосферний, із, на диво, вдало підібраним саундтреком. Чимось нагадав "Одиночку / last man standing" із Брюсом Віллісом.

Картина варта уваги.

Призвание

Дивна назва, тобто переклад, швидше варто назвати "Зов".

Хоча, на мою думку, це не зовсім вдала спроба зняти щось схоже на "7/ Seven" Із Пітт-ом та Фріменом.

Сюжет зайнятний але чогось не вистчає, мабуть якраз отієї атмосфери. Сюзан Сарандон, здавалося, що грає саму себе - стару алкоголічку, що працює шерифом у малюсінькому провінційному містечку, десь на півночі Канади.

Человек ноября, із Пірсом Броснаном. Ну ніяк він не може вийти із ролі Джеймса Бонда і досі.

Така собі мутація "Похищенной" із Лаямом Ніссоном та "Джеймс Бонд" одна із серій. Навіть не Бонд!, а швидше Борн! Із відомої трилогії.

Тепер хочеться налаштуватися на перегляд "Міста гріхів 2". Це потрібно дивитися самому вночі, щоб ніхто і ніщо не відволікало від роздумів і подій.

Сподіваюся, що він вийшов не гірше першої частини!!

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тепер хочеться налаштуватися на перегляд "Міста гріхів 2". Це потрібно дивитися самому вночі, щоб ніхто і ніщо не відволікало від роздумів і подій.

Сподіваюся, що він вийшов не гірше першої частини!!

Эээмм, не жди от него слишком много, все таки сиквел... Как по мне самая интересная сюжетная линия у Джозефа Гордона -Левитта. Ну и что бы еще добавила, одна мадам в этом фильме очень повторяется...и ее актерский вклад снова заключается вовсе не в игре, а в...демонстрации прелестей...2 фильма, 2 года подряд с показом 2 грудей во весь экран(((Тьфу...но мужчинам, наверное, понравится...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора мав змогу переглянути пречудову стрічку, під назвою "Возмездие". Фільм не новий, 2010 рік. Але на мене справив враження.

Спочатку (не глянувши титри) здавалося, що режисура самого Мела Гібсона, але ні. Хоча, мабуть, вплив його персони на сам процес зйомки відіграв таку роль.

Фільм знятий під початок 2000-х років. Одяг ,автомобілі і т.д.

Фільм знятий по мотивам одноіменного міні-серіалу.

Повністю виправдана назва.

Фільм про любов, про дружбу і про помсту. Стрілянина, погоні все витримане у стилі старих добрих бойовиків 90-х років! з мене 10/10!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скачав фільм Нічого втрачати, український переклад, всі приколи, відчуваю що цей філіьм мені сподобається...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Возмездие

атмосферний такий фільм, впринципі також сподобався.

Згадав, ще такий бойовичок 90-х Point Break 1991 з Суейзі, Кеану Рівзом, Гері Бьюзі (більшість напевно бачили). Як був малим, то бачив його, але від тоді він мені щось не траплявся на тв аж до 2011 року, коли я його передивився. 10/10 як для такого жанру, фільм що треба ;)

Ахаха, подивився режисер Kathryn Bigelow, жінка і бойовик, аплодую стоячи :ok: Оскароносний для неї The Hurt Locker 2008 відпочиває.

Доречі, знімають римейк, але не знаю чи з цього щось путнє вийде...

Нічого втрачати

легка хороша комедія, краще вже її котрий раз передивитись, аніж потратити час на щось нове, після перегляду якого будеш думати, нащо я його дивився :D

Змінено користувачем charlie
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну ,якщо вже дивитися на акторський склад, то із Тімом Робінсом краще "Втечу з Шоушенка" передивитися.

А Мартіна Лоуренса я на дух не переношу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну ,якщо вже дивитися на акторський склад, то із Тімом Робінсом краще "Втечу з Шоушенка" передивитися.

А Мартіна Лоуренса я на дух не переношу.

"Побег из Шоушенка" он всегда вне конкуренции, но если уж брать жанр, то я бы заменила "Нечего терять" на "Впритык"(2010) с Робертом Дауни мл.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну ,якщо вже дивитися на акторський склад, то із Тімом Робінсом краще "Втечу з Шоушенка" передивитися.

А Мартіна Лоуренса я на дух не переношу.

А я кажу що відомі актори це не головне в фільмі, я бачив масу фільмів з не відомими мені акторами, але сам фільм від цього гірший не стає, все вирішує режисер, як все поставлено, звуки, музика...

Кіно це не тільки очі, його треба відчувати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

все вирішує режисер, як все поставлено, звуки, музика...

Але бездарні актори лише псують фільм і враження про нього.

Є відомі актори яких я не терплю. І вони явно бездарні. Хай там на мене ображаються, але яскравий приклад такої бездарності це Ченнінг Татум у фільмах "Побочный Эффект" та "штурм Белого дома".

Просто маловідомі актори ще не навчилися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Під осінній настрій файно йде "Lost in translation". Хто призабув або не дивився - рекомендую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знала куда закинуть, думаю сюда правильнее, потому как премьера была осенью 2013, хотя релиз на DVD появился только сейчас. К осенним "Трудностям перевода" в придачу рекомендую "Плохие слова"/"Bad words". Довольно оригинальная, спокойная комедия (новый жанр, какой то получился))), со смыслом и душой. Как по мне, она о мужчинах, хотя не только, взрослых и не очень.В общем must see)

82f7fd56e0d37c9c04f0208d218b0f98.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хай там на мене ображаються, але яскравий приклад такої бездарності це Ченнінг Татум

один з найгірших акторів, яких я коли-небудь бачив, фільми з ним більше не дивлюсь взагалі ( вистачило одного і то не додивився). Певно не буду дивитись навіть якщо це буде Зелена Миля #2 і він там буде в головних ролях.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хай там на мене ображаються, але яскравий приклад такої бездарності це Ченнінг Татум

один з найгірших акторів, яких я коли-небудь бачив, фільми з ним більше не дивлюсь взагалі ( вистачило одного і то не додивився). Певно не буду дивитись навіть якщо це буде Зелена Миля #2 і він там буде в головних ролях.

ну чому... фільм Побочный эффект / Side Effects з його участю не поганий і вартий уваги :_02: ну і соплива Клятва дівчатам пайдьот)

Хоча актор він звісно да...

Змінено користувачем Pavelix
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

все вирішує режисер, як все поставлено, звуки, музика...

Але бездарні актори лише псують фільм і враження про нього.

Є відомі актори яких я не терплю. І вони явно бездарні. Хай там на мене ображаються, але яскравий приклад такої бездарності це Ченнінг Татум у фільмах "Побочный Эффект" та "штурм Белого дома".

Просто маловідомі актори ще не навчилися.

Завдяки майстерності Кемерона з Шварцнегера дуже класно вийшов бездушний кіборг.

Десь читав, що Кемерон постійно гнобив Шварцнегера за те, що той погано грає, кричав на нього - Арні, ти граєш хрєново! тільки у більше лайливій формі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

. фільм Побочный эффект / Side Effects з його участю не поганий і вартий уваги :_02:

сам фільм - да! Але він міг і без Ченінга Татума обійтися! Там міг зіграти будь-хто. Навіть я :) (роль більш, ніж епізодична)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора переглянув з дружиною фільм "Мьобіус". 2013 року.

не виправдано високий рейтиннг Кінопошука. Фільм цікавий, але передбачуваний. Із голімою кінцівкою.

Сказати, що я був у захваті - ні.

Також переглянуто було філь ,який нещодавно з'явився в мережі - "Прогулюючись серед могил". У головній ролі Ліам Ніссон. Ніссона - поважаю, як актора.

І фільми з його участю завжди цікаві. (виключення становить "Похищенная 2", примітивно доволі , і явно слабша за 1-у частину, можливо

буде шикарно?? ;) ).
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скачав гру Alien: Isolation, певно таки перед тим як її проходити, то передивлюсь Чужий, по ідеї події у грі відбуваються після першої частини фільму, треба буде перечитати опис до гри.

Добавляю кілька скріншонтів з гри:

Artwork_1404833897.jpg

1_1404833866.jpg

2_1404833866.jpg

3_1404833867.jpg

4_1404833867.jpg

Як бачите, все виконано у стилістиці фільму. Єдина прикрість - для гри потрібен DX11.

Змінено користувачем HWman
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

по ідеї події у грі відбуваються після першої частини фільму,

Пристрій з останнього скріна - уже з другої частини. В першій він був "самопальний" і не показував так все класно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А без DX11 пойдет? На интегрированной карте.

А може ми тут кіно обговорюємо?? А не ігри.

Для обговорення ігор є окрема тема.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Подивився "Біле сонце пустелі" і... чесно кажучи не догнав про його, ну основної думки яку, до глядача хоче донести автор сценарію... А може просто типаж сюжету чи жанр не мій.

soln_big3.jpg

Але знято класно і актори файно постарались.

7 із 10.

  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Навстречу шторму / Into the Storm

Гівно ще те......

відверто кажучи, вважав, що кіно може стати достойним суперником фільму "Торнадо / Twister" - але я помилявся.

Дебільне намагання америкосів у кожне кіно втулити сцени зйомок "від першої особи" - за*Бали... Тулять де треба і не треба!

Дешеві трюки та спецефекти - на рівні 90-х років.

А гра акторів взагалі бездарна.

Уве бол, і той краще став знімати!

Змінено користувачем Zheny@
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підтримую ... Навстречу шторму лажа ще та...

Подивився нещодавно Мне бы в небо / Up in the Air

http://www.kinopoisk.ru/film/464130/

Пркрасний фільм... одні хороші емоції лишив після перегляду... Клуні як завжди ))

дивно як я цей фільм взагалі пропустив колись...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гівно ще те......

Мене прибило як просто глядачу пропонується "пережити" епізод, де якогось чувака з їхньої групи уносить у вихор - таке враження що його близькі тупо поклали на це, чи не помітили, чи місяць себе налаштовували що їх корєш не жилєц.

Коротше, про всю стрічку можна сказати однією фразою (хз де прочитав, не моя) - фільм не має душі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

ЩОйно переглянув фільм "предопределение / Патруль Времени"

Замутка із часом не нова - але цікава. Варто подивитися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...